Ajasäästlikud tööriistad ja nipid hõivatud WordPressi kasutaja jaoks

WordPressi kasutamine loomise või värskendamise asemel ja HTML-lehtede käsitsi üleslaadimine, kui soovite uusi lehti muuta või lisada, on juba tohutu aja säästja. Kuid te ei pea sellega peatuma. On palju nippe ja pistikprogramme, mille abil saate sisu haldamise / loomise veelgi kiiremaks ja sujuvamaks muuta. Selles postituses uurime mõnda hõlpsasti kättesaadavat tööriista, mis aitab teil seda saavutada.


Õppige lihtsaid, kuid uskumatult kasulikke klaviatuuri otseteid

Ehkki lingi loomine võib tunduda kiire ja hõlpsaks, valides teksti ja klõpsates seejärel nuppu, moodustavad sellised pisiasjad tõesti aastatepikkuse kirjutamise käigus kokku. Kui teil kulub WordPressi hõlpsate klaviatuuri otseteede õppimiseks mõni minut, kulutate vormistamisele vähem aega ja tegelikult rohkem aega kirjutamisele.

 • Ctrl + b = paks
 • Ctrl + i = kaldkiri
 • Ctrl + 1-6 = pealkiri 1-6
 • Alt + Shift + u = järjestamata loend
 • Alt + Shift + o = tellitud nimekiri
 • Alt + tõstuklahv + a = lingi lisamine
 • Alt + Shift + t = lisage veel märgend
 • Alt + Shift + x = koodisildi lisamine / eemaldamine
 • Alt + tõstuklahv + q = tsitaat
 • Alt + tõstuklahv + m = pildi lisamine
 • Alt + Shift + w = ​​tähelepanu kõrvalejuhtimise vaba kirjutamisrežiim

Kasutage kirjutamise ajal probleemideta vormindamiseks Markdownit

markdown

Markdown on kasulik tööriist, mis aitab teil kogu oma vormingu kiiresti ja valutult teha, kui kirjutate oma ajaveebi, õpetusi või artikleid. 2. kategooria päiseklassi loomine on sama lihtne kui 2 pealkirja lisamine enne pealkirja kirjutamist, nagu ülal näidatud.

Üks märgistuse juures on see, et on olemas mitu standardit, mis kasutavad erinevaid lühikoode, nii et veenduge, et õpite ja ekspordite õiget. Kui teil on huvi, mida „eksportimine” tähendab, tähendab see põhimõtteliselt skripti / programmi kasutamist märkimisteksti HTML-i tõlkimiseks.

Isiklikult kasutan suurema osa oma kirjutamisest, sealhulgas kogu WordPressi jaoks mõeldud materjali, WriteMonkey (lihtsustatud, täisekraanil olevat tekstiredaktorit). Rakenduse WriteMonkey versioon, mida ma kasutan, pakub eksporti Mardown extra, Textile ja Wikicreole jaoks. Kui teil on WordPress.com-i sait, saate Markdowni aktiveerida armatuurlaual, kuid meie jaoks WordPress.org-i kasutajate jaoks peame installima pistikprogrammi, näiteks JP Markdown-plugina.

Kirjutage häireteta režiimis või kasutage lihtsustatud tekstiredaktorit

Mida vähem seostamatut kraami näete ekraanil oma teksti väliselt, kui kirjutate, seda parem. WordPressi inimesed on sellest teadlikud ja sellepärast on olemas tähelepanu kõrvalejuhtimise režiim, kus puhta nuppude kirjutamiseks on kõik nupud jms eemaldatud..

Häirimisevaba režiim WordPressi sees on iseenesest suurepärane, tähelepanu kõrvale juhtiv (mitte üllatav) tekstiredaktor. Ainus põhjus, miks ma seda põhiliseks ei kasuta, on see, et see asub brauseriaknas, mis tähendab, et minu ja Interneti vaheline kaugus on mõne klõpsuga lühem kui siis, kui kasutate välist. See on suurepärane, kui kontrollite fakte, kuid mitte nii tore, kui proovite vältida koobastumist ja lemmiksaate vaatamist Netflixis või vaadata Facebooki.

Kui teile meeldib tähelepanu kõrvale juhtimise režiim, kuid puuduvad ka teie tahtejõud Interneti kiusatuste vastu, võiksite kaaluda mõne muu lihtsustatud tekstiredaktori kasutamist. Isiklikult ma kasutan ja armastan WriteMonkey. (See on tasuta.)

Kasutage pistikprogramme, et kärpida pilte automaatselt eelistatud suurusele

10-sõnapress-pistikprogrammid-pildi optimeerimiseks-EWWW-pildi-optimeerija-wpexplorer

Mõte siin on üsna lihtne. Kui laadite üles ainult pilte, mis on suuremad kui teie eelistatud suurus, siis saate oma pildi optimeerimise pistikprogrammi seadistada nii, et kärbib kõik pildid üleslaadimisel teie eelistatud suurusesse ja voila, ei pea te enne üleslaadimist vaeva nägema Photoshopis või Gimpis suuruse muutmist..

Sa võid kasutada Vaimukus  et mitte kunagi uuesti piltide suurust muuta (ja / või et vältida seda, et välised kaasautorid postitaksid teie veebisaidile üle suurusega pilte). Samuti on olemas pistikprogramme, mis optimeerivad failid ka üleslaadimise jaoks suuruse järgi, viies need samal ajal endast välja. Näiteks EWWW pildi optimeerija. Ja jah, nad teevad mõlemad tööd kui see on samal ajal lubatud.

Varundage / kloonige oma veebisaiti

See on punkt, kus on suurim teoreetiline aja kokkuhoid. Kui halvim on halvim, kui värskendate oma WordPressi versiooni või vahetate uue teema vastu, võib varukoopia olemasolu säästa palju tunde ja palju energiat. (Kloonimine on pigem ennetav meede, kuna kasutate seda enne tegelikul veebisaidil juurutamist, et kontrollida, kas midagi rikub teie saiti.)

Samuti võib see säästa märkimisväärseid summasid täieliku katastroofi korral, kui teie veebimajutus võib nõuda varukoopiatele juurdepääsu eest maksmist või kui osa teie sissetulekust sõltub teie WordPressi saidi täielikust töötavusest.

Põhimõtteliselt seisneb see ettevaatusabinõude võtmises, mis muudavad halvima stsenaariumi jaoks palju vähem aeganõudvaks kui see oleks võinud olla. Soovitame siin WPExploreris varundada Buddy pistikprogrammi või VaultPress (mida me praegu kasutame), kuid iga usaldusväärne pistikprogramm või väline lahendus on lõpmata parem kui midagi pole.

Kui te seda veel ei tee, kasutage Akismeti või muid rämpsposti vastaseid pistikprogramme

akismet

Teie aeg on liiga väärtuslik, et kulutada käsitsi reaalsetest spämmimärkusi. Lase kenal botil hoopis kurjad spämmirobotid tööle panna. Saate lihtsalt aktiveerida Akismet , mis on kaasas WordPressiga, või proovige muid rämpsposti vastaseid pistikprogramme.

Kohe katkiste linkide kontrollija abil saate tuvastada katkiseid linke

Kui olete juba mõnda aega bloginud, kuvatakse katkiseid linke aeg-ajalt. Koos Katkise lingi kontrollija võite vältida iga postituse käsitsi otsimist ja värskendamist. Selle asemel installite ja aktiveerite lihtsalt pistikprogrammi ning see leiab teie jaoks katkised lingid automaatselt.

Ajastage postitusi aja ees

sõiduplaani koostamine

Kasutage WordPressi kaasasündinud ajastamisvõimsust (veenduge, et olete WordPressi saidi seadistanud WordPressi juhtpaneeli jaotises Seaded> Üldine õigele ajavööndile). See ei tähenda mitte ainult seda, et saate selle kõik enne tähtaega seadistada, kui te pole kindel, kas teil on aega või usaldusväärne Interneti-juurdepääs.

Näiteks kui soovite, et teie postitus jõuaks päevale, kui olete linnast väljas või koosolekul. See tähendab ka, et avaldamiseks ei pea te tagasisõitu tegema. (Redigeerige lihtsalt suvandit „Avalda kohe”, mis asub otse postituse redigeerija sees avaldamise nupu kohal. Lisateabe saamiseks lugege meie WordPressi postituse ajakava juhendit, mille Tom kirjutas mõnda aega tagasi.

Lõpetage külastusstatistika kontrollimine obsessiivselt (kui see pole teie töö)

Kui olete midagi sellist nagu mina, võite kulutada oma statistika järele pisut liiga palju aega. Ma mäletan, kui ma oma esimese ajaveebi lõin. Esimese kolme kuu jooksul veetsin tõenäoliselt rohkem aega oma ajaveebi külastajate statistika kontrollimiseks ja värskendamiseks kui tegelikult uue sisu kirjutamiseks. Ehkki see on väike liialdus, kui te ei ole just selline punkt, kus külastaja ja kliendi mõõdikutega sammu pidamine on teie elatise võtmeks, peaksite ehk hoidma seda üks või kaks korda nädalas pisut piiludes. Kui midagi, võib statistika alguses olla pigem motiveeriv kui meeliülendav.

Mähkimine üles

Meil kõigil on nii palju asju, mida me peaksime tänapäeval tegema. Panime üha rohkem asju oma ülesandeloenditesse (eriti selle aastaaja paiku), kuid loomulikult on meil ikka sama vana kakskümmend neli tundi päevas. Mõni meist on rahul sellega, et liigitab end hõivatuks, kus teised valivad tõhususe suurendamise ükskõik kus. Mõni meist saab veelgi rohkem tööd teha, teised jälle lõõgastumiseks rohkem aega. Minu jaoks on see natuke mõlemaid.

Loodetavasti kasutades neid tööriistu ja nippe, on teil ka natuke ülejääki. Kui teil on veel näpunäiteid, tööriistu või nippe, lisage see allolevates kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map