8 viisi WordPressi kogukonda kaasamiseks

Võrgustiku loomine

WordPressi kogukonna kaasamiseks ja tagasi andmiseks on mitmeid viise.


WordPress on avatud lähtekoodiga projekt, mis tähendab, et põhitarkvara ja tohutu arv tööriistu selle laiendamiseks on täiesti vabad kasutamiseks ja muutmiseks. See eetos laieneb tarkvara ja toetava teabe kõigile aspektidele.

Kommuunibändid saavad kokku WordPressi täienduste loomiseks, selle eri keeltesse tõlkimiseks ja põhitarkvara kõigi aspektide edendamiseks.

Kogukonna panus ei piirdu siiski ainult arendajatega. Kõik, kes soovivad kaasa lüüa, võivad leida viisi, kuidas aidata. Kõik, mida tõesti vajate, on WordPress.org-i konto ja soov takerduda.

Kaasamiseks on palju viise ja tutvume siin mõnega neist teie jaoks.

1. Töötage välja tasuta pistikprogramm või teema

See on kõige tavalisem viis WordPressi kogukonnale tagasisaatmiseks. Kogukonna kasutamiseks on WordPressi hoidlas tuhandeid tasuta teemasid ja pistikprogramme. Loodava tohutu mitmekesisuse näitamiseks käin neist kõigist läbi ja tõstan iga kuu esile oma lemmik pluginad ja -teemad.

See pole valik neile, kes ei soovi pikaajaliselt pühenduda. Kõik loodud teemad või pistikprogrammid vajavad pidevaid värskendusi, et tagada nende vigade vaba olemasolu ja ühilduvus põhitarkvara iga uue versiooniga.

Muide, pistikprogrammide ja teemade arendamiseks ei pea te olema arendaja. Olen töötanud arendajaga kahe pistikprogrammi loomiseks (veel kahega on teel).

Muidugi – see maksab mulle natuke raha, kuid olen loonud pluginad, mille jaoks mul oli isiklik vajadus ja nad aitavad teisi inimesi välja viia. See ei kahjusta ka minu mainet WordPressi kogukonnas.

Pistikprogrammide ja teemade arendamine on paljude kaasalööjate jaoks tavaline esimene samm oma ettevõtte loomisel, mis müüb WordPressi jaoks premium-tooteid. See on kõige keerulisem panuse tase, kuid lõppkokkuvõttes, kui inimesed ei loobuks oma ajastust teemade ja pistikprogrammide loomiseks, pole WordPress nii mitmekesine kui praegu.

2. Vastake foorumites tugiküsimustele

Tugifoorumid on suurepärane viis kogukonnas osalemiseks. Alati on uusi WordPressi kasutajaid, kes otsivad abi ja juhendamist, ning moderaatorite puuduse tõttu võib see olla üks parimaid kohti tagasi andmise alustamiseks. Sa ei tohi mõtlema olete WordPressi ekspert, kuid kui teil on mingisugust kogemust, tekib küsimusi, millele saate vastata (arvestades, et valdava enamuse küsimusi esitavad absoluutsed algajad).

Praegu on tohutult palju avatud niite, mis võivad otsustada, kust alustada, pisut hirmuäratav. Hea viis sellele lähenemiseks on mõelda probleemile, mis teil hiljuti WordPressiga tekkis ja mille suutsite lahendada. Kasutage foorumites otsingufunktsiooni, et leida inimesi, kes küsivad sama probleemi kohta, ja kirjutage üles viisil, kuidas te selle lahendasite.

Lisateavet tugifoorumites osalemise kohta, sellel lehel selgitab kõike, mida peate teadma.

3. Hooldage dokumentatsiooni

Failid

Koodeks sisaldab kõike, mida peate WordPressi kohta teadma. Seda uuendatakse pidevalt ja see nõuab vabatahtlikelt vigade parandamist, lehtede ülevaatamist ja ka uute artiklite lisamist WordPressi dokumentatsiooni laiendamiseks, eriti uute versioonide väljaandmisel.

Alati on vajalik aidata kaasa koodeksi ajakohastamisele. Kui arvate, et see võiks teid huvitada, siis vaadake seda Codexi kaastöötajate juhised ja kaasa lüüa.

4. Töö WordPressi tõlkimisega

WordPressi GUI töötab vaikimisi USA inglise keeles, kuid sellel on võime kasutada teisi keeli.

Kui räägite mitut keelt, võib WordPressile tagasisaatmiseks olla ideaalne viis põhitarkvara oma keelde tõlkimiseks. See on eriti oluline, kui WordPress pole teie keeles juba saadaval. Lisaks tarkvara väljatöötamisele saate aidata ka arvukate Codexi lehtede teise keelde tõlkimisel.

Kui soovite WordPressi tõlkimisel abi olla, leiate selle kohta lisateavet veebisaidilt Polüglottide meeskonna leht.

5. Töötage välja WordPressi kasutajaliides

Kui teie oskused asuvad rohkem disainivaldkonnas, siis Kasutajaliidese meeskond võib olla ideaalne koht teie annete jaoks. See meeskond keskendub WordPressi kasutajaliidese esiotsa arendamisele ja kujundamisele.

UI rühmas on pidevad arutelud disaini ja kasutajate testimise üle inimestega, kes pakuvad oma ideid. Kui praeguses kasutajaliideses on midagi sellist, millega te ei nõustu ja mida soovite muuta, on see rühm koht, kus see argument esitada.

6. Parandage WordPressi juurdepääsetavust

Kui teie või keegi teie tuttav kasutab abitehnoloogiat, võib hõlbustusmeeskonna abistamine olla teie jaoks sobiv koht..

See meeskond töötab WordPressi tuuma abitehnoloogia kallal ja otsib alati tagasisidet. Andke neile teada kõigist probleemidest, mida võite olla, ja kõigist ideedest, mida peate tarkvara paremaks muutmiseks.

Kui see teile meeldib, järgige juhiseid Tehke WordPressile juurdepääsetav ajaveeb ja kommenteerige seal toimunud arutelusid.

7. Aidake kogukonnal kasvada

WordCamp

Neid on mitu WordCamps ja sadu WordPressi kohtumisi, mis toimuvad igal aastal kogu maailmas. Need sündmused on ideaalsed kohad, kus kogukonna liikmed saavad ühes kohas kokku, et jagada teavet WordPressi arendamise, kujundamise ja kõigi aspektide kohta (kassasõit Carrie kokkuvõte oma kogemusest WordCamp San Franciscos 2013 või vaadata, miks sõber Pippin WordCampsis osaleb) ).

Kui teie piirkonnas toimub praegu mõni kokkutulek või WordCamp, võite võtta ühendust korraldajatega ja pakkuda teile abi.

Kui teie piirkonnas pole praegu ühtegi kohtumist ega WordCampit, siis miks mitte proovida sellega alustada?

Kohtumise või WordCampi käitamine pole lihtne ülesanne ja nõuab palju tööd nii enne üritust kui ka selle ajal. Kui see on asi, mida te mõtlete teha, siis oleks väga hea mõte võtta ühendust teiste Make WordPressi kogukonna saidi liikmetega, et küsida nõu ja tuge.

Kogukonnaüritused ei ole piiratud füüsiliste asukohtadega. Seal on palju foorumeid, IRC-vestlusi ja veebiseminarid, mis on suunatud kogukonna vabatahtlike kaasamisele.

8. Annetus WordPressi Sihtasutusele

Kui muretsete, et ükski ülalnimetatud variantidest pole teie jaoks – olgu see nii, et teil pole aega ega oskusi ühelgi neist viisidest abi anda -, on teil veel üks võimalus. WordPressi sihtasutus on heategevusorganisatsioon, mille ülesandeks on WordPressi kui avatud lähtekoodiga projekti edendamine.

See on mittetulundusühing, mis omab kaubamärki WordPress, rahastab mitmesuguseid avatud lähtekoodiga projekte ja on haridusorganisatsioon WordPressi ja avatud lähtekoodiga toodete arendamiseks.


Oleme rääkinud mitmest võimalusest, millega võite WordPressi kogukonnas kaasa lüüa, kuid oma panustamiseks on ka palju muid võimalusi. Selleks, et kogukonnas kaasa lüüa kõik teie tõesti vajadus on soov tagasi anda. Siis peate lihtsalt välja mõtlema, kuidas saate seda teha viisil, mis sobib kõige paremini teie annetega.

Teie panus kogukonda võib olla teemade ja pistikprogrammide ülevaadete vormis või see võib olla koostöö disaini- ja kasutajaliidese meeskondadega, et WordPressi ilmet ja tunnetust paremaks muuta. Teie panus võiks põhineda isegi soovil võita WordPress uutele kasutajatele ja aidata neil alustada. Teile pakutavatele võimalustele pole tegelikult mingit piirangut.

Kas olete mingil moel WordPressi kogukonnale tagasi andnud? Meile meeldiks sellest kommentaarides kuulda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map