8 põhjust, kuidas vältida WordPressi ajaveebi jaoks odavate veebihostide kasutamist

Oleme kõik olnud veebihosti valimisel. Oleme kõik endalt küsinud sama küsimuse – kas ma saan selle hostiga töötada? Ühel hetkel meie WordPressi elus – eriti veebimajutaja valimisel – oleme kõik endale esitanud sama küsimuse – kas ma saan selle hostiga midagi ette võtta?


Võrk peremees, on sõna-sõnalt teie WordPressi saidi kodu. Ja kuna teie saidi liiklus kasvab, peame uuendama hostid. Kuid arvestada ei pea mitte ainult liiklusega, vaid meie valikut mõjutavad paljud tegurid. Hosti keskmine tööaeg, teenuse kvaliteet, sealhulgas jõudlus, kiirus ja toetatud tarkvara, tugiteenuste tehnilised oskused ja kõige rohkem oluline on hind.

Kulutegur

WordPressi majutamine: kulutegur

Peaaegu kõik algajad esitavad veebi valimisel sama küsimuse:

Kui palju asi maksma läheb?

Olen seda teinud ja olen üsna kindel, et olete seda ka teinud! Kui olete sukeldunud WordPressi imelisse maailma, saate järk-järgult aru, et veebihindade maksumus, ehkki inimloogika loogika valitsev tegur, pole siiski kõige olulisem.

Miks? Põhjus on lihtne – kui saate WordPressi kohta lisateavet, leiate, et on palju tegureid, näiteks automaatsed tuum värskendused, DDoS kaitse, hallatud hostimine, integreeritud CDN, ja veel hulgaliselt teisi, kes mängu tulevad, kui olete suurde liigasse astunud.

Lasen mul valida odavaima ja hakkan tööle.

See siin on üks neist valed (kuid vajalikud) pöörded elus, mille üle enamik meist hiljem mõtiskleb. Aga hei – me õpime oma vigadest, eks? Kui olete oma uue veebimajutaja uurimise ajal imekombel selle artikli juurde jõudnud – teil on õnne! Lihtsamalt öeldes vältige odavaid veebimajutajaid (näete varsti, miks).

Probleemid odavate veebimajutajatega

Enamik järgmistes lõikudes käsitletud tegureid on üksteisega seotud. See on rohkem ahelreaktsioon – üks puudujääk põhjustab teise probleemi. Kui mõtlete sellele äri vaatepunktist – kasumi ja kahjumi põhivõrrandid -, leiate, et põhjused on üsna ilmsed. Alustame.

1. Ressursside tõsised piirangud

WordPress Hosting: odavate hostimisressursside piirangud

Odavad veebihostid kasutavad tavaliselt halbu või kasutatud servereid ja / või tõmbavad nendesse serveritesse võimalikult palju kasutajaid. Selle tulemusel väheneb oluliselt iga kasutaja vahel jagatav ressursside hulk.

Näiteks kaaluge serverit, millel on 8 GB RAM-i. Kui mahutame sellesse serverisse 100 inimest, saab iga inimene umbes 80 MB muutmälu. (8 x 1000/100). See on päris korralik. Suurendage seda arvu ja teil on probleeme.

Mis on probleemiks?

 • Madal PHP mälupiirang: Alustuseks on PHP-mälu vaevaliselt madal. Oleme selle kindlaks teinud WordPress töötab PHP-s, eks? Madala PHP-mälupiiranguga on WordPressi käed seotud. Uue teema installimisel või ressursimahuka pistikprogrammi käitamisel (näiteks a ajastatud pilve varundamine), WordPress ebaõnnestub ja näete surma valge ekraan.
 • Ülekoormatud andmebaas: Suure tõenäosusega piirdutakse ühe andmebaasi eksemplariga (see tähendab ainult ühte WordPressi installi) ja andmebaasiserver on tõsiselt ülekoormatud. Selle tulemusel võtab päringutulemuste (s.o latentsusaja) genereerimine veidi aega, mis halvendab lõpuks saidi toimivust.

2. Kõvaketta konsool

WordPressi majutamine: odavad hostimise kõvakettad

Serveri kõvakettad on tavaliselt kallimad kui nende töölauakaaslased. Selle põhjuseks on nende parem töökindlus, kiirem jõudlus ja suurem keskmine eluiga. Kõik kõvakettad on a lagunev ressurss ja seega on tähendab elu. See tähendab, et pärast kindlaksmääratud kasutusiga suureneb kõvaketta rikke tõenäosus märkimisväärselt koos jõudluse halvenemisega allapoole lubatud taset. Lühidalt, kui kõvaketta täpsustatud eluiga on möödas – see peaks ära visata.

Kuid odavate veebimajutuste puhul see nii pole. Nad jätkavad nende allalaetud kõvaketaste (või isegi lauaarvutites kasutatavate kõvaketaste) kasutamist, mis lõpuks ebaõnnestuvad … ja nii ka kõik teie andmed!

3. Vähe või puuduvad varukoopiad

WordPressi varukoopiad

Enamasti ei tea uued kasutajad varunduste olulisust, mis teeb sellest a vastutus heade hostimisettevõtete hulgast regulaarsed varukoopiad. Iga hea host, näiteks BlueHost või WPEngine, teeb teie veebisaidilt regulaarselt varukoopiaid ja säilitab neid kuni 30 päeva!

Odava veebimajutaja võimalused regulaarselt varukoopiaid teha on üsna väikesed. Isegi kui nad seda teevad, kehtivad lubamatud suurusepiirangud ja lühikesed varukoopiate säilitamise perioodid. Boonusena võivad nad teilt isegi varunduse taastamise eest tasu võtta!

4. Kogenematu tugi

WordPressi hostimine: odav hostimine kogenematu tugi

Esiteks läheb piletitele reageerimine aeglaseks. Võib-olla pole isegi korralikku tugitarkvara. Kui teil õnnestub need kaks takistust ületada, on siin järgmine – tugiteenused ei pruugi teid aidata isegi üsna lihtsate hostimisprobleemide korral. Ma ei usu, et keerulised küsimused isegi küsimärgi alla satuvad – te olete kõik üksi.

5. Kvalifitseerimata tehnikud = pikemad seisakuid

WordPressi hostimine: odavad hostimine - pikemad seisakuid

Taustatehnikud on inimesed, kes hooldavad servereid – kõike juhtmete ühendamisest kuni OS-i värskenduste installimise ja turvalisuseni. Kvalifitseeritud serveri administraatorid on väga kallid – kontseptsioon odavaid hoste meeldib katku vältida.

Seisakuid on siiski vaja osa virtuaalserveriettevõttest. Parimatel osadest on täiustatud tarkvara, et selle mõjust mööda hiilida. Kuid odavate veebimajutuste korral võite puutuda kokku ebapiisavate ja alampargiliste serveriressurssidega – nagu kõvaketta küsimus, millest me varem arutlesime. Paarige see kogenematute tehnikutega ja olete selleks sagedased ja pikaajalised seisakuid.

6. Sagedased ülekasutamise teated

WordPressi hostimine: odavate hostingu ülekasutamise teatised

Mõnikord ilmub teie veebisaidil liikluse kasv. Näiteks kui teie linki retweedib keegi kuulus või see muutub Redditis populaarseks. Ükskõik tavaline jagatud host registreerib selle ressursi ülekasutamisena.

Kuid ärgem mõelgem sellele. Odavad veebimajutused piiravad teie ressursse nii, et isegi a alaealine liikluse kiirendamine toob teile ülekasutamise teatise. Korrake seda paar korda ja nad võivad teie konto isegi blokeerida ja kinni pidada oma andmeid, kuni maksate suurt trahvi!

7. Halb turvalisus

WordPressi majutamine: halva turvalisusega hostimine odavalt

Turvalisus on üks aspekt, mida algajad kahjuks õõnestavad. Kuid see ei tohiks hosting firmat vabandada. Nad peaksid olema kogenumad, eks? Odavatel veebimajutajatel on tõesti halvad turvameetmed. Põhilised tulemüürid, pahavarakaitse puudumine ja peaaegu nullkaitse DDoS-rünnakute vastu muudavad teie saidi haavatavaks paljude rünnakute suhtes.

Teie saidist saab beebimürkijate mänguväljak.

Õnneks kasutate WordPressi, millel on palju sisseehitatud turvamehhanisme. Kui teie veebisaidil, näiteks veebipoes, on palju ringi sõita, kaaluge uuele versioonile ülekandmist premium-turbe pluginiks, näiteks iThemes Security Pro ja VaultPress täiendava turvalisuse kihi jaoks.

Pahavara väljaanne

Silmapaistev näide oleks pahatahtliku koodi süstimine. Häkkerid saavad andmebaasist kiiresti leida turvaauke ja libistada pahatahtlikku koodi – seda nimetatakse MySQL-i süstimiseks. Selle tulemusel muutub teie sait ilma teie teadmata pahavaraga nakatunud domeeniks. Google tähistab teie domeeni kui pahavara levitamise punkt, ja teie SEO paremusjärjestus langeb ära.

Üksik tõrkepunkt

Kui server kasutab ühte andmebaasiserverit, ilma varukoopiateta, võib ühe õelvara rünnaku korral nakatada kõiki serveri andmebaasi eksemplare. See tähendab, et mõjutatud on kõik selles andmebaasiserveris hostitud saidid (kõik üksikud)! Selle tagajärjel võivad kannatada ka tagajärjed, kui rünnatakse kellegi teise domeeni.

8. Varjatud kulud

WordPressi hostimine: odavate hostimise varjatud kulud

Kui ettevõte võtab tasu toodete või teenuste eest, mis peaksid olema tasuta, liigitame need varjatud kulude hulka. Odavad veebikujutised on selliseid keerdkäike täis. Nad võivad teilt tasu võtta:

 1. Varundamiste taastamine
 2. Domeeni ülekandmine (väga suur summa)
 3. Laiendatud tugipileti tõstmine
 4. Ressursside ülekasutamise juhtumid

Seal oli see üks kord, kui andsin oma ahnusele ja ostsin odavalt ühe dollari VPS-i. Mõtlesin, et miks mitte proovida? Nagu arvata võis, ei töötanud miski. Päeva lõpus pidin tugipileti tõstma ainult selleks, et teada saada, et nad olid mulle juba arve esitanud Tugipileti avamise eest 5 dollarit, rääkimata sellele reageerimisest!

Järeldus

WordPressi majutamine: parim hostimine

Odavad veebikujutised ei kirjuta midagi muud kui katastroofi. Meie vajadustele vastava veebi valimisel peame olema eriti ettevaatlikud. Parim on valida kogenud ja mainekas veebimajutused nagu WPEngine, Media Temple, SiteGround, Cloudways või BlueHost, mis tagavad teie veebisaidi turvalisuse. Lisateavet saate parimad veebihostid VentureHarbour’i hostimisjuhendis. Kui olete juba jagatud hostist välja kasvanud, saate liikuda võimsamate valikute juurde, näiteks hallatava WordPress-hostimise juurde.

Kas teil on jagatud hostimise lugu? Meile meeldiks teada, milline on olnud teie kogemus. Kui teil on võõrustajatelt mingeid näpunäiteid, mida tuleks vältida, või soovitusi, siis palun jagage oma võimalust meie allpool olevate teiste lugejatega!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map