8 kontrollimist, kui teie WordPressi veebisait on maas

8 kontrollimist, kui teie WordPressi veebisait on maas

Võib-olla pole teil juurdepääsu oma WordPressi saidi juhtpaneelile või sisselogimislehele. Või ei tegutse teie veebisait lihtsalt nii, nagu tavaliselt. Kui see juhtub, on võimalik, et teie WordPressi veebisait ei tööta.


Kuid ärge muretsege – võib-olla on lihtne vastus küsimusele, miks teie sait ei tööta. See lühike eelkontrollide loend aitab teil hoida jahedat pead, kui teie WordPressi veebisait on maas. Mis kõige parem, saate need kontrollid ise enne abi küsimist ise läbi viia.

1. välistage valed ühendused

Esimese sammuna veenduge, et kõik teie ühendused on õiged ja ühendatud õigetesse pistikupesadesse / portidesse. Veenduge, et olete Interneti-ga õigesti ühendatud. Te ei soovi kahe päeva jooksul pead murda ja siis saate teada, et juhtmed on ristunud.

2. Kas see on ainult sina?

Sageli juhtub, et probleem võib olla üldine probleem, mis mõjutab paljusid teisi kasutajaid. Võib-olla on ka teisi inimesi, kes proovivad aru saada, kas nende WordPressi veebisait pole maas

Proovige mõnda veebiteenust, näiteks, et teada saada, kas see nii on Kõigile alla või lihtsalt mulle. See tööriist kontrollib teie veebisaiti mitmest asukohast, nii et kui probleem on teie arvutiga, saate sellest teada. Sisestage lihtsalt mis tahes saidi URL ja saate teada, kas ka see veebisait pole maas. Veel üks tööriist, mis teeb peaaegu sama asja Kas see sait on maas?.

Veebisait on maas - kas see on maas?

Kui leiate, et ainult teie ei pääse oma veebisaidile juurde, peaksite olema järgmine peatus Whatsmydns. A “Saiti ei leitud”Või sarnane tõrge tähendab tavaliselt seda, et teie DNS-i pole värskendatud. See tööriist aitab teil seda välja selgitada ja te ei tohiks seda kontrolli vahele jätta, kui olete hiljuti oma saidi DNS-i muutnud. Pidage siiski meeles, et DNS-i muutuste värskendamine võtab tavaliselt aega 6–72 tundi.

Kui teie DNS on ajakohane, peaksite proovima ja sundida lehte uuesti laadima. Selleks klõpsake nuppu Ctrl + F5 Windowsis (ja Cmd + R Macis). See võimaldab teil oma veebisaidile pääseda otse serverist, väljudes vahemällu salvestatud lehtedest.

Järgmisena saate puhverserverite saitide abil vaadata oma saiti eri kohtadest. Kui saate oma saiti sel viisil vaadata, on väga tõenäoline, et teil on probleeme võrguga.

Lõpuks saate ka pidevalt oma veebisaidi töövalmis sakke hoida. Seal on palju tööriistu, näiteks Pingdom sel eesmärgil saadaval. Need tööriistad kontrollivad teie veebisaidi olekut, pingutades erinevatest asukohtadest sageli ja teatavad teile, kui teie veebisaidil on seisakuid.

3. Kontrollige domeeni kehtivust

Domeeninimele, mille ostsite oma veebisaidi avamise ajal, on kehtivusaeg. Kas olete tellimuse pikendamise teate jätnud? Ehkki paljud registripidajad pikendavad kehtivust umbes 30 päeva pärast kehtivusaega, lükate seda kõrgemate ootuste korral edasi.

Paljud veebimajutajad ühendavad domeeni registreerimisteenuseid koos hostimisega. Kuid kui see pole nii teie puhul, peate kontrollima, kas teie tellimus on ajakohane.

Kes on

Suunake Kes on ja sisestage oma veebisaidi URL-i. Saate kiiresti teada, kas teie domeeni registreerimine on endiselt aktiivne, ja ka palju muid üksikasju oma veebisaidi domeeni kohta.

4. Juurdepääsmatu veebisait

Mõnikord võib juhtuda, et teie veebisait pole tegelikult maas, lihtsalt et te ei pääse sellele juurde. See võib olla tingitud automaatsetest värskendustest, kui WordPress ei tööta õigesti.

Sellistel juhtudel võite proovida oma veebisaidile juurde pääseda järgmiste kiirparanduste abil:

 • WordPress ei värskenda täielikult: Mõnikord võib kohe pärast WordPressi värskendamise katset suvalise lehe laadimisel ilmneda plaanitud hooldusviga. Tõenäoliselt on selle põhjuseks see, et enne kui WordPress võis hooldusrežiimist välja tulla, oli aegumine. WordPress loob .hooldus faili uuendamise ajal, et näidata, et teie sait on hoolduses. Selle taastamiseks peate selle faili oma saidilt eemaldama. Kuni selle ajani saate tõenäoliselt ainult selliseid sõnumeid nagu „Installimine nurjus”Või“Lühidalt pole WordPressi plaanitud hooldusvea tõttu saadaval“. Kuigi WordPressi ohutu värskendamise kohta on alati hea lugeda lähemalt.
 • Valed failiõigused: Automaatse värskenduse korrektseks toimimiseks on oluline õige faililuba. WordPress kasutab htdocs / saidil / wp-content / upgrade kataloog ajutise faili jaoks, mille see installiprotsessi käigus loob ja see peab olema kirjutatav. Kui olete selle teinud, proovige uuesti automaatset värskendamist.
 • Lülitage turvarežiim välja: Proovige oma turvarežiim välja lülitada httpd.config taaskäivitage Apache.
 • Valige käsitsi värskendamine: Kui juhtub, et saate „Saatuslik viga“, Vali käsitsi värskendamine.

Muud põhjused võivad olla PHP-mälu ammendumine või serveri ajalõpp ja siin peate natuke WordPressi tõrkeotsingut tegema.

5. Peatatud konto

Enamik hostimisteenuseid peatab teie konto, kui selle eest on mõnda aega tasutud. Tavaliselt saate hostilt e-kirja, milles antakse teile teada, kui makse pole veel läbi käinud, nii et on võimalik, et see libises mööda. Veenduge, et teie arveldusinfo on ajakohane, et vältida hostimisteenuste peatamist.

6. Teie server on maas

Kui teie serveris on seisakuid, ei pääse te oma veebisaidile üldse juurde. Ehkki võite saada teate, et teie server kogeb seisakuid, näete mõnikord pimedas – seda on lihtne unustada. Mis tahes ressursimahukas serveriressursside kasutamine, mis ületab teie ribalaiuse piire, võib teie veebisaidi kahandada.

Alustage kontrolli lihtsalt lehe värskendamisega ja kui see on ajutine probleem, lahendab see tõenäoliselt iseenesest.

Seejärel kaaluge, kas teie valitud hostimisteenus / -pakett on teie veebisaidile sobiv. Kui olete valinud odava veebimajutuse, on võimalik, et hostiserverid ei paku teie 100% tööaja jaoks piisavat tuge. Seisakuid võib sagedamini juhtuda odavama hostimisega, mida korralik infrastruktuur ei toeta. Teie ainus lahendus on oodata ära või võtta ühendust teenusepakkujaga. Võite ka minna üle kvaliteetsetele hostimisteenustele, näiteks Bluehost (kus WPExploreri lugejad saavad kasutada 63% allahindlust), või WordPressi hallatavatele hostimislahendustele, näiteks WP Engine.

Bluehost serveri olek

Sellised teenused nagu Bluehost hoiab teid kursis serveri katkestustega, kuid võite ka oma konto oleku kontrollimiseks külastada cPaneli. Jällegi on hea mõte seadistada automaatne tööaja jälgimise tööriist ja niipea, kui teile on teatatud seisakudest, võtke ühendust oma hostiteenuse pakkujaga.

7. Teema või pistikprogrammi konflikt

Kahepoolsed teemad ja pistikprogrammid, mis ei mängi omavahel ega WordPressi südamikuga hästi, võivad teid ka oma WordPressist välja lülitada. Üks viis selle ärahoidmiseks on kvaliteetsete teemade ja pistikprogrammide ostmine tuntud turgudelt.

Kvaliteetsed pistikprogrammid

Hea koht WordPressi pistikprogrammide otsimiseks on meie oma parimate WordPressi pistikprogrammide loend.

Paljud autorid on vaevatud osutama oma toote teadaolevatele vastuoludele teiste teemade või pistikprogrammidega ning enne nende installimist peaksite leidma nende läbimiseks aega. Ja kui kahtlete ühilduvuses, küsige arendajalt.

8. Sind on häkitud

Kui olete mõnda aega veebisaiti haldanud, siis kindlasti teate, et veebisaidi turvalisus on pidev harjutus. Kogu mõte on jääda paar sammu ees pahedest. Sageli üritavad pahatahtlikud robotid korduvalt siseneda paljude sageduskatsete abil ja mõnikord õnnestub (seega on vaja tugevaid paroole ja kaitsta oma administraatoriala). Sellistel ja DoS-rünnakute korral peaks teie hostiteenuse pakkuja asuma samme, et aidata teil kaitsta. Peate nendega tihedat koostööd tegema ja andma neile kogu teie käsutuses oleva teabe.

Samuti võib juhtuda, et robotid või häkkerid õnnestuvad ja võtavad teie saidi üle. Teie veebisaidi häkkimise kontrollimiseks käivitage Sucuri saidikontroll ja vaadake saadud tulemusi.

Sucuri saidi kontroll

Kui teie veebisaidil pole seda mõjutavat pahavara, siis minge neist üle KKK WordPressi koodeksi kohta ja proovige koguda lisateavet selle kohta, mis põhjustab võrguühenduseta olekut või imelikku käitumist.

Mähkimine üles

Saidilt väljalülitamine võib olla ahistav kogemus. Kuid teie WordPressi veebisaidi põhjuse põhjuse väljaselgitamiseks on mitmeid viise. Selle teabega relvastatud saate proovida ja asju ise seadistada. Veelgi enam, WordPressi tõrkeotsingust, sealhulgas WordPressi kodeksist, on abi palju kvaliteetseid postitusi. Ja kui leiate, et te ei saa sellega iseseisvalt hakkama, võite alati küsida abi väliselt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map