7 ülitähtsat sammu enne WordPressi veebisaidi käivitamist

7 ülitähtsat sammu enne WordPressi veebisaidi käivitamist

Oma esimese WordPressi veebisaidi käivitamine on põnev kogemus. Paljude jaoks on see uue seikluse algus, kuid teiste jaoks võib see olla tõeline peavalu.


Selle põhjuseks on asjaolu, et paljud ei täida enne oma veebisaidi käivitamist lihtsaid, kuid samas elutähtsaid toiminguid, mille tulemuseks võib olla kõik alates häkkimisrünnakust kuni täieliku andmete kadumiseni, ilma et oleks lootust selle tagasi saada..

Õnneks saate seda õigete tööriistadega ära hoida. Allpool on loetletud seitse sammu, mida peaksite tegema enne oma WordPressi veebisaidi käivitamist.

1. Valige õige teema

Valige õige WordPressi teema

Veebisaidile sobiva malli leidmine on tõenäoliselt kogu protsessi kõige olulisem samm. Seda seetõttu, et teema seab kogu teie saidi tooni.

Kui loote näiteks ettevõtte veebisaidi, kuid valite teema, millel puudub professionaalne välimus, ei võeta teid tõsiselt.

Soovitan otsida malle nende teenindatava saidi kategooria põhjal ja seejärel otsustada, milline kujundus teie saidile kõige paremini sobib.

2. Looge varundus

Kuidas WordPressi varundada

Veebisaidi loomine võtab palju aega ja vaeva. Kahjuks võib kogu see energia silmapilkselt raisku minna. Seetõttu on WordPressi, sealhulgas kõigi teie failide, koodi ja sisu, varundamine ülioluline.

Kõrval varukoopia loomine, võite olla kindel, et teie veebisaiti saab vajaduse korral taastada. Parimad varunduspistikprogrammid võimaldavad teil luua ajastatud varukoopiaid, tagades, et iga kord, kui oma veebisaidile lisate või muudate, salvestatakse uus koopia.

Mulle meeldib luua oma varukoopiaid ja neid täiendava meetmena arvutisse salvestada.

3. Tugevdage oma administraatori ala

Kuidas kaitsta oma WordPressi administraatori ala

Sest WordPress on nii populaarne veebisaidi loomise platvorm, rünnakute häkkimisele on rohkem kalduvus kui teistele. Seetõttu on ülioluline tugevdada oma taustaprogrammi kõigi teile kättesaadavate vahendite abil.

Kõige ilmsem viis alustamiseks on tugeva parooli valimine. Lihtsalt arvatava sõna valimise asemel kasutage tähtede, numbrite, erimärkide ja suurtähtede kombinatsiooni.

Järgmisena seadke a kaheastmeline kinnitamine protsess. Veebisaidi sisenemiseks on lisaks paroolile vaja ka Google Authenticatori koodi. Kas soovite kiiret parandamist? Tutvuge mõnega neist vingetest kahefaktorilistest autentimise WordPressi pistikprogrammidest, mis võivad aidata.

Lõpuks kaitske oma WordPressi administraatoriala l abilsisselogimiskatsete arvu jäljendamine. See aitab vältida julma jõu rünnakuid – häkkerite kasutatavat tavalist tehnikat, kus erinevaid sisselogimiskombinatsioone proovitakse korduvalt. Mõned hostiettevõtted loovad selle funktsiooni (nt WP Engine), nii et soovite öösel enne pluginate (nt.) Installimist veel kord kontrollida Sisselogimiskatsete piiramine või Sisselogimise lukustamine.

Taustaprogrammi turvamisega võite muretseda muude asjade pärast.

4. Ühendage Google’i tööriistadega

Google'i teenuste integreerimiseks WordPressi pistikprogrammid

Ehkki oma veebisaidi käiku on võimalik WordPressis saadaolevate tööriistade abil jälgida, on soovitatav oma sait veebisaidiga ühendada Google’i otsingukonsool ja Google Analytics.

Google ei paku mitte ainult rohkem andmeid kui ükski teine ​​veebisaidi jälgimise tööriist, vaid pakub ka roomamisaruandeid teie veebisaidi oluliste elementide kohta, sealhulgas selle, kui kiiresti see laaditakse, kas see laaditakse korralikult ja kas puuduvad puuduvad või katkised lingid.

Võite kasutada ka Google’i otsingukonsool 404 vea leidmiseks, mis hõlbustab kohapealsete probleemide jälgimist ja parandamist enne, kui need teie liiklust mõjutama hakkavad.

Google Analytics on oluline oma publiku, tema meeldimiste ja mittemeeldimiste mõistmiseks. Kui te ei saa oma kasutajate kohta kolme omadust nimetada, pole teil tõenäoliselt piisavalt aimugi, kes nad on või kust nad tulevad.

Kuna neid tööriistu on nii lihtne üles seada, pole tegelikult mingit vabandust, et neid pole. Kui soovite Google Analyticsiga alustada või lihtsalt integreerida Google’i teenused WordPressiga, vaadake kindlasti meie ajaveebi.

5. Seadistage oma domeeninimele e-post

Kasvatage / looge oma e-posti nimekirja oma WordPressi saidil

Teadlikud veebimeistrid teavad, et saidi domeeninimele lisatud e-kiri on oluline element, mida enne e-posti loendi käivitamist ja koostamist üles seada.

Selle põhjuseks on asjaolu, et teisest domeenist (st gmail.com) saadud e-posti aadressi kasutamine võib põhjustada probleeme. Need võivad ulatuda meilisõnumite saatmata jätmisest meiliserveritele, mis ajavad teie postitused segamini võltsmeilidega.

Domeenipõhine e-posti aadress näitab kasutajatele ka seda, et teie e-kirjad tulevad lisaks otse professionaalsemale vaatamisele ka otse allikast.

Kui te pole oma e-posti kontot enne käivitamist seadistanud, on nüüd selleks aeg. Kui teie e-posti aadressi ei toetata ega kaasata teie hostimisplaani kassasse G Suite Google’i poolt. See on suurepärane tööriist, mis hõlbustab teie väikeettevõtte jaoks kasulike tööriistade haldamist ühes kohas,

6. Testige kasutajakogemust

Kuidas oma WordPressi veebisaiti sujuvamaks muuta ja kasutajakogemust parendada

Veebisaidi loomisel on lihtne pisiasjadest kinni haarata ja suurest pildist ilma jääda. See võib mõjutada veebisaidi paljusid aspekte, kuid on eriti kahjulik teie veebisaidi üldisele kasutajakogemusele.

Enne käivitamist on ülioluline testida kasutajakogemust ja oma veebisaiti sujuvamaks muuta. See mitte ainult ei anna teile head ettekujutust teie saidi toimimisest, vaid aitab ka avastada vigu või probleeme, mida te polnud varem märganud.

Ärge usaldage seda ülesannet ainult endale. Oluline on saada autsaiderilt vaatenurk, kuidas sait end tunneb. Sageli oleme rahul vaevaga ja jätame puudulike probleemide vahele.

Lihtsalt veenduge, et võtate kõiki nõuandeid sujuvalt ja kaalute paljusid erinevaid seisukohti.

7. Tehke jõudlusteste

Pingdomi tööriistad

Ehkki jõudlus on tehniliselt osa kasutaja kogemusest, on kategooria nii oluline, et pühendan sellele terve punkti. Teie veebisaidi toimivus mõjutab kõike alates põrkeastmest kuni SEO-ni. Selle põhjuseks on asjaolu, et kasutajad ootavad kiireid laadimisaegu ja ka Google.

Kui teie veebisaidi laadimiskiirus ei ole optimaalne, võtke tarvitusele abinõud, et seda kiirendada vahemälutööriista abil. Võite kontrollida, kuidas iga meede mõjutab teie veebisaiti, kasutades selliseid tööriistu nagu Pingdom.

Järeldus

Need kuus sammu on alles algus. Kõige edukamaid veebisaite haldavad inimesed, kes ei lõpe kunagi õppimist ja otsivad alati paremaid, tõhusamaid lahendusi.

Õnn kaasa teie käivitamisel!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector