7 näpunäidet pilkupüüdvate WordPressi postituste loomiseks

Sihtrühma tähelepanu haaramine on keeruline üleskutse, eriti kui teie ajaveeb sisaldab palju sisu. Ükskõik, kas teil on reklaamitavat toodet, valikulise e-posti infoleht, millega soovite inimesi liituda, või soovite lihtsalt oma fännibaasi laiendada, lugejate kaasamine ja hoidmine on esmatähtis. Päeva lõpus soovite lihtsalt, et inimesed kuulaksid, mida teil öelda on. Mida sa siis teed, kui soovid külastajatelt huvi saada ja neid säilitada? Vaadake neid nõuandeid pilkupüüdvate ja tähelepanu haaravate WordPressi ajaveebi postituste tootmiseks.


1. Vältige tekstide tükeldamist, et hoida lugejaid fokuseerituna

raha teenimine-kirjutamine

Blogi pole sama, mis romaan – kahjuks kipuvad paljud algaja ajaveebi ajaveebid seda lihtsat, kuid samas olulist fakti unustama. Kui inimesed ajaveebi postitusi loevad, tahavad nad, et saaks sellest ilma suurema vaevata läbi imbuda. Internetis sirvides on enamik inimesi kannatamatud, et nad leiavad soovitud teavet, nii et teie sisu tuleb esitada viisil, et lugejad saaksid üsna selge ettekujutuse, mis see on..

Kui lugejate jaoks on teguriks aeg ja vaev, ei pea nad hakkama saama suurte tekstilõikudega. Oluline on, et lõigud oleksid eraldatud – 1) kuni 100 sõna lõigu kohta ja (2) eraldage lõigud reavahega on head rusikareeglid, mida tuleb järgida. See muudab teie postituse kergemini loetavaks, mis hoiab (loodetavasti!) Külastajaid teie saidil kauem.

2. Kasutage täpseid punkte ja alamrubriike, et oma punkt kiiresti kätte saada

Teksti tükeldamise vältimine on hea mõte, kuid peaksite sageli kasutama ka täpitähti ja alapealkirju. Võimalik, et külastajad ei soovi tingimata lugeda kõiki teie postituse sõnu, seetõttu otsivad nad alamrubriikide ja täpikeste järele, et saada selle sõnumist üldine ettekujutus.

Mida lühemad postitused on, seda suurem on tõenäosus, et teie lugejad reageerivad üleskutsele. Täpppunktid võivad siin abiks olla; saate palju sisu nende kasutamisega tõhusalt asendada. Alamrubriigid ei tohiks olla nii pikad, et need lüüaksid eesmärki, ega ka liiga lühikesed, et teie lugejatel poleks veel aimugi, mida järgmised lõigud puudutavad. Need peaksid olema lihtsalt piisavalt pikad ja piisavalt kirjeldavad, et anda lühike ülevaade sellest, mida järgmine tekst sisaldab.

3. Kasutage WordPressi pistikprogrammi, mis aitab teie postitust huvitavamaks muuta

Lisage huvi WordPressi teavitustega

Seal on palju WordPressi pistikprogramme, mida saate kasutada – kas tasuta või tasulisena -, mis aitavad teil oma lugejate tähelepanu köita. Siin on paar, mida võiksite kaaluda:

 • OptinMonster: Me ei saa selle vinge pistikprogrammi kohta öelda piisavalt häid asju. Lisage hüpikaken või kleepuv teavituskast, et lugejad saaksid teie meililistid tellida.
 • FooBar: üks populaarsemaid võimalusi, on Foobar vinge tegevuskutse ja teavitusriba lisatasu WordPressi pistikprogramm, mida oma saidile lisada. Valige kohandatud värvid, lisage ribasid lehe / postituse kohta ja kasutage täiusliku teatise kujundamiseks üle 30 valiku.
 • NotiBar: See tasuta pistikprogramm on lihtsalt asi, mida peate oma postituse ülaossa olulise teatise postitamiseks. Lihtsalt kleepige konkreetne kood pistikprogrammi liidesesse, siis ilmub teie tähelepanu haaramise teatis ülaossa. Suurepärane on see, et teie lugejad saavad riba varjata, kui pärast lugemist on see liiga häiriv..
 • Teavitusriba: Veel üks tasuta võimalus, teavitusriba, on väga sarnane ülaltoodud NotiBariga, kuid võimaldab natuke rohkem paindlikkust. Oma saidi paremaks sobitamiseks võite valida viie erineva värvivaliku hulgast. Ja riba peidab automaatselt seitsme sekundi pärast, muutes selle pilkupüüdvaks, kuid mitte pealetükkivaks.

4. Pealkiri on pilet

Enne midagi muud veebisaidil märkavad lugejad kõigepealt teie postituse pealkirja. Kasutage seda fakti ära, veendudes, et pealkiri oleks huvitav. Soovite, et see tõmbaks lugeja huvi nii kaugele, et ta on sunnitud kinni jääma, et näha, mis teie postitusest räägib. Andke ära piisavalt teavet, et nad tahaksid rohkem teada saada, kuid ärge andke seda kõike ära.

5. Lisage pildid igasse postitusse

fotograafia seadmed

Sama oluline kui pealkiri ja hea sisu on igal postitusel, nii on ka köitva pildi lisamine. Liiga palju teksti võib mõne aja pärast muutuda monotoonseks – peaaegu sõltumata sellest, kui kaasahaarav teie kirjutamine on – nii et peate uudishimu äratamiseks lisama hea kvaliteediga pildi ja rääkima lugejatele, mida teie postitus endast kujutab, ilma et nad peaksid iga sõna lugema.

Kujutage vaid ette, et lugege veebisaiti, millel on pilt, ilma selleta. Tõenäoliselt kaldute tõenäoliselt rohkem glossima esimese peale kui teise. Kõik teie ajaveebi lisatud külastajad, mida pilt võib toota, on väärt ideaalse foto leidmiseks vajalike lisaminutite arvu.

6. Muutke fondi suurust igal nii sageli

Tõenäoliselt kuulete vastuolulisi nõuandeid ajaveebi postitustes kasutatava fondi suuruse, tüübi ja ühtluse kohta. Ehkki võiksite oma fondiga ringi mängida, leiate tõenäoliselt, et suuruse ja tüübi muutmine võib mõnikord visuaalset huvi pakkuda.

Sellega peate siiski ettevaatlik olema. Liiga suur valik võib muuta teie postituse segaduses ja segaseks, mis tõmbab teie lugejad tähelepanu kõrvale. Konservatiivse alustamiseks kasutage pealkirja, alapealkirjade, sisu ja külgriba pealkirjade jaoks erinevat suurust ja tüüpi fonti. Samuti võite proovida nähtavuse parandamiseks suurendada oma fondi suurust, mis suurendaks klikkimise määra. Muidugi saate seda teha ka iseseisvalt, kuid paljud premium WordPressi teemad, näiteks Total, sisaldavad ulatuslikke tüpograafiavalikuid, et saaksite teemavalikute paneeli abil muuta mõne klõpsuga fonti, suurust, reavahet ja palju muud..

7. Kasutage lehe optimaalse paigutuse jaoks ruute

Ülim paigutus ruudustik ja galerii

Lehe paigutuse haldamine ja sisu visuaalselt atraktiivne kuvamine võib ruudustiku abil olla palju lihtsam. Võrgustiku paigutus on lihtne viis aidata teil oma saidi avalehel oma postitusi kuvada, samuti pilte ja muid huvitavaid esemeid paigutada. WordPressi pistikprogrammi kasutamine on lihtne viis oma saidile ruudustiku lisamiseks, et tõhusalt hallata iga ajaveebi postituse ilmet. Siin on paar pistikprogrammi, mida vaadata:

 • Oluline ruudustik: see on võimas lisatasu plugin, mis muudab iga postitüübi jaoks ruudustike lisamise lihtsaks. Loodud ThemePunchi poolt (meistrivõistlused vinge Slider Revolutioni taga)
 • USquare – universaalne tundlik ruudustik: seda lisatasu pistikprogrammi on postituste haldamiseks väga lihtne seadistada ja kasutada. Saate teha hulgaliselt võre, seejärel lisage neile kõik, mis teile meeldib. Pärast konkreetse üksuse lisamist saate seda vastavalt vajadusele redigeerida, sealhulgas värvi, pealkirja, kirjeldust ja nii edasi.
 • Võre paigutuse šokk: See freemium WordPressi ruudustiku pistikprogramm pakub kõikvõimalikke vingeid funktsioone, mis aitavad teil luua oma postitustele tundliku paigutuse. Ehitaja valikud hõlmavad fondi suurust ja tüüpi, kuvatavate üksuste arvu, üksuste sorteerimisviisi, kuvatavaid funktsioone, kasti suurusi ja nii edasi. Ehkki sellel pistikprogrammil on tasuline täiendatud versioon, pakub tasuta versioon palju funktsioone.

Mida rohkem ajaveebite, seda rohkem saate teada uusi nippe kaubandusest, kui soovite oma postitused tõeliselt silma paista; aidates paratamatult külastajaid kauem teie lehel hoida. Need näpunäited on kindlasti proovimist väärt, kuid ilmselt jäin neist mõnega puudu. Mida taktikad teevad sina Kas kasutada tähelepanu haaravaid WordPressi postitusi? Mul oleks hea meel teie ideid kuulda, nii et postitage need allpool olevasse kommentaaride jaotisse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map