6 WooCommerce’i turundusmeetodit müügi suurendamiseks

WooCommerce turundusvõtted müügi suurendamiseks

Veebipoe käivitamise põnevus on ületamatu. Kui olete oma poe metafoorilised uksed maailmale avanud, võite oodata esimest müüki. Ja kui see juhtub, ei saa te aidata, kui olete üle kuu. Varsti hiilgab innukus. Soovite näha rohkem külastajaid. Soovite näha rohkem kliente, rohkem müüki ja jälgida, kuidas teie kasum kasvab.


Kes seda ei tee?!

Veebipoe ehitamisel ja pidamisel pole väljakutseks tehnoloogia või hooldusega tegelemine; suurim väljakutse on müügivihjete hankimine ja nende müüki teisendamine.

Konversiooni suurendamine on asi, mis võib teie äri muuta või lõhkuda. Kuid see pole midagi tavapärast. Aastaid uuringuid on kulutatud mõistmisele ostja psühholoogia, konversiooni päästikute dekodeerimine ja müügitsükli optimeerimine.

Selle ulatusliku uurimistöö põhjal oleme koostanud 6 parimat WooCommerce’i turundusmeetodit ja taktikat, mida saate kasutada veebipoes müügi suurendamiseks..

1. Pakkuge isikupärastatud ostukogemust

WooCommerce'i turundusvõtted: isikupärastatud ostukogemus

Kui võtate aega WooCommerce’i isikupärastamiseks, saate oma klientidele kergendustunde pakkuda. Vabastus millest? Vabastus pidevast teabe üleküllusest. Parem on tunne, kui kuulete Interneti-müra kaosest spetsiaalset teile adresseeritud häält. Selle psühholoogilise päästiku abil saate mõjutada rohkem inimesi veebipoes ostma.

Isikupärastamine võib olla peen. Näiteks teie WooCommerce’i veebisaidi saab kootud huvitavaks jutuks, mis on suunatud lugejale. Kui saate aru oma ostja isikust, võib see lugu teie potentsiaalsete klientidega seostuda, võib see tekitada neile tunne, et räägite ainult nendega, viies nad lõpuks teie toodet ostma.

Mida rohkem mõistate ostja psühholoogiat, seda rohkem saavad teie lood publikuga ühendust saada.

Isikupärastamiseks on ka otsene viis. Lihtsate muudatuste hulka kuulub klientide pöördumine nende nimede poole, mitte üldise “Tere, seal”. Või saatke kohandatud e-kirju teatud puhkudel, näiteks tähtpäevadel või sünnipäevadel. Hea trikk on toodete valimine kliendi sooviloendist välja, et julgustada neid ostu lõpule viima. Sellised eripärad aitavad klientidega kohe ühendust saada.

Teine efektiivne tehnika isikupärastamiseks on kliendi jaoks hinna kohandamine. Olenevalt teie suhetest kliendiga, näiteks tema pikaajaline ostja või hulgimüügipartner, saate määrata sobivad hinnad. Hinna isikupärastamine muudab kliendid eriliseks ja võib teie müügistrateegiale täiusliku tõuke anda.

2. Lisage kiireloomulised päästikud

WooCommerce'i turundusvõtted: kiireloomulised päästikud

Neuromarketing ütleb, et selle väikese muudatuse tegemine oma veebisaidil, st taimeri installimine, võib põhjustada müügi märkimisväärset kasvu. Me ei suutnud rohkem kokku leppida.

See põhineb veenmispsühholoogia ja põhimõte hirm ilmajäämise ees. Saate juurutada erinevaid taimerit. Nagu laoseisu taimer, võite rääkida ka allahindlusperioodist (välkkiire tehing!), Mis lõppeb varsti, või panna taimer, et kliendid saaksid tasuta kohaletoimetamist kasutada.

Põhimõte on selge – kiireloomulised olukorrad sunnivad meid kiiresti tegutsema. Ja nappus ajendab meid ka tegutsema. See töötab kogu aeg. Näiteks ei pruugi te pöörata tähelepanu mobiiltelefoni turuletulekule, kui teate, et saate mobiili igal ajal osta. Kuid kui aktsia on saadaval piiratud aja jooksul või kui saaksite seda osta ainult teatud päevadel – oleksite huvitatud. Nagu võlukunst, pöörab asjast puutumatu ostja nüüd tähelepanu. Seda tahate ka oma poest, eks?!

A WooCommerce’i ajakava pistikprogramm aitab teil seadistada tootele või kategooriale taimeri kindlal kuupäeval ja kellaajal, et muuta mõni toode piiratud ajaks ostmiseks kättesaadavaks. Kui aeg otsa saab, on toode peidetud. Päris mugav, eks?! Me ei teinud maagilise osa üle nalja! ��

3. Paku tootepakette ja -pakke

WooCommerce turundusvõtted: tootekimbud ja -pakendid

Tarbimispsühholoogia mõistmine on olulineWooCommerce’i turundusvõte ja ka üks olulisemaid aspekte ettevõtte kasvu saavutamiseks üldiselt.

Astuge oma kliendi kingadesse ja mõelge, kuidas teile kõike meeldiks? Liituge oma ettevõttega seotud oluliste foorumite ja sotsiaalmeedia gruppidega, kus kliendid end väljendavad. Uurige nende huvisid, viimast uudist, uusi vajadusi, autentset tagasisidet ja kõike, mis aitab teil kohaneda.

Kohandajatele meeldib mõte saada ühe ostuga rohkem väärtust.

Yale’i Vineet Kumar ja Carnegie Melloni esindaja Timothy Derdenger viisid läbi 4-aastase uuringu,

“Segakomplekteerimine pakub ainulaadset ja seni uurimata meetodit tarbijatelt toote olelustsükli jooksul suurema väärtuse saamiseks.”

Alustage võimalike tootepakkide analüüsimisega varasemate ostude põhjal. Klubi tooteid, mida suurema tõenäosusega müüakse koos. Pakkuge kimpudele allahindlust.

Kimpude loomine vähendab ostja uurimistööd ja pingutusi. Lõppkokkuvõttes aitate oma kliendil ostuteekonda lühendada. Te olete piisavalt pingutanud, et teie klient ei peaks seda tegema. Seda kliendid armastavad.

Kimbud võiksid olla ka kohandatavad, nii et saate kõigile ostjatele meeldida kogu kliendispektris.

4. Võimalike juhtmete hõivamine

WooCommerce'i turundusvõtted: juhtimisvõimalused

Iga teie WooCommerce kaupluse külastaja on juhtpositsioonil ja teda tuleks niimoodi kohelda. Mõned juhtnöörid on ilmsemad kui teised. Näiteks need, kes lisavad tooteid ostukorvi ja lahkuvad teie kauplusest lihtsalt ilma müüki tegemata. Kuid on neid, kes soovivad osta, kuid ei tee seda. Vaiksed, kellest soovite kätte saada.

Kuigi ostu proovimiseks ja sulgemiseks saab kasutada hüljatud ostukorvi pistikprogramme, saab sooviloendite või päringute pistikprogramme kasutada teie veebisaiti sirvijate jaoks. Võimalik, et need müügivihjed pääsesid märkamatult, kui te ei andnud neile võimalust enne toote ostmist otsustada toote ostmiseks salvestada või selle kohta küsimusi esitada..

Üks nõuanne on see, et kindel e-posti turundusstrateegia tuleks ühendada teie müügivihjete pistikprogrammidega. Mõelge isikupärastatud e-kirjade loomisele, mis on suunatud klientidele vastavalt nende olekule ostuteel.

5. Sotsiaalsete signaalide kasutamine

WooCommerce'i turundusvõtted: sotsiaalsed signaalid

Vaatame mõnda asjakohast statistikat. 57% tarbijatest väidab, et sotsiaalmeedia mõjutab nende ostlemist, eesotsas Facebookiga on 44%. See muudab sotsiaalmeedia üheks olulisemaks WooCommerce’i turundusvõtteks

50 miljonit ettevõtet kasutab Facebooki. Suure tõenäosusega on teil ka ettevõtte leht. Kuid kas see on piisavalt kaasahaarav?

Veenduge, et teil oleks lubatud soovitused oma lehel, et kliendid saaksid teie ettevõtte üle vaadata. Muudeks viivitamatuteks toiminguteks võib olla vastamine Facebooki ja Twitteri lehtedel olevatele postkasti saabunud sõnumitele.

Oma veebisaidi kaudu saate sotsiaalmeedia kaasatuse suurendamise nimel tööd teha. Veenduge, et kõigil tootelehtedel oleks sotsiaalmeedia nupud, et kliendid saaksid neile meelepäraseid tooteid jagada. Samuti kontrollige iga kord, kui ostu sooritate, klientidele e-kirju, milles neil palutakse ettevõte ja toode sotsiaalmeedias üle vaadata.

Kui kohal on negatiivseid ülevaateid, proovige neid mitte kustutada enne, kui need on laimavad. Vasta igale arvustusele. See suurendab teie usaldusväärsust.

Inimesed kasutavad Twitterit oma probleemide või kogemuste mainimiseks sageli. Hoidke oma Twitteri käepide aktiivsena ja vastake igale päringule, soovitusele või tagasisidele.

Võite minna ühe sammu võrra edasi, määrates sotsiaalmeedia halduri käepidemete hooldamiseks. Facebook annab teile kasutamata võimaluse uute müügivihjete loomiseks ja teisendamiseks.

6. Toote küsimused ja vastused

WooCommerce'i turundusvõtted: toote küsimused ja vastused

Olete seda märganud Amazoni tootelehtedel. Toote kõrval postitatakse populaarsemaid klientide küsimusi ja klientide endi vastuseid. See on huvitav viis toote sisu loomiseks ja klientide küsimustele vastamiseks enne ostu sooritamist.

Vähem kliendid tunnevad vajadust kasutada reaalajas vestluse või muid tugifunktsioone, kui olete eelnevalt postitanud vastused populaarsetele toodetega seotud päringutele. See annab teie tugimeeskonnale veidi hingamisruumi.

Soovitav on raamida tõelised küsimused. Mitte ainult mingi tehniline kõnepruuk. Keel peaks olema lihtne ja lahendused ei tohi olla segavad.

Proovige lisada a Võtke ühendust tugiteenusega nuppu küsimuste ja vastuste komplekti lähedal, igaks juhuks on klientidel veel midagi küsida. Iga juht on võrdselt oluline. Veenduge, et te ei jätaks selle libisemise jaoks varu.

Enne kui WooCommendi turundusmeetodeid kokku panna, on siin veel üks nõuanne

Ülaltoodud WooCommerce’i turundusvõtted annavad kiiremaid tulemusi. Järgmine samm on teie veebisaidi põhjalikum analüüsimine ja unikaalsete tehnikate väljatöötamine vastavalt teie ettevõttele.

Alustuseks võite hakata endalt küsimusi esitama publik. Alustage demograafiliste andmete uurimist ja pakute välja sobivad turundusstrateegiad. Üksikasjalik analüüs aitab teil välja selgitada klientide WooCommerce’i veebisaidil ostukäitumist.

Proovige leida peamised põhjused, miks kliendid ei muutu konversioonid. Kas see on sisu või konkreetse funktsiooni puudumine? Kas kasutajaliides põhjustab klientidele raskusi veebisaidi sirvimisel? Kas on tehnilisi tõrkeid, mis viisid lõpetamata tehinguteni? Või takistab külastajaid otsustamisfaasi jõudmine nõrk tugisüsteem?

Uuri keskmist aeg mis teisendasid teie poodile kulutatud müügivihjed. Proovige analüüsida klientide veebisaidikülastusi, hoides seda keskmist aega võrdlusena. Alustage nii edukate kui ka ebaõnnestunud konversioonide põhjuste diagnoosimist, et leida asjakohaseid mustreid.

Käituge nagu kliendid ja külastage erinevaid konkurent saidid. Võrrelge seda oma veebisaidil ostmiselamusega. Jälgige erinevust hoolikalt ja leidke puuduv lüli.

Selliseid hinnanguid tuleks regulaarselt läbi viia ja kiireks juurdepääsuks tuleb kokku panna vaatlused. Mustrid hakkavad tekkima, ainult siis, kui analüüsite piisavalt õige lähenemisviisiga.

Nagu ütleb Roy T. Bennett, „Lükake oma piirid tavapärasest kaugemale; olgu see „ekstra“ sõnaga „erakorraline“.

Kui teil on küsimusi ülaltoodud näpunäidete kohta või lisate oma, lisage lihtsalt kommentaar allpool. Meil oleks hea meel kuulda teie mõtteid WooCommerce’i turundusvõtete kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map