5 viisi uusimate ja suurimate tasuta WordPressi pistikprogrammide leidmiseks

Ma ei tea sinust, aga päeva lõpuks olen pluginate geik. Ehkki WordPressi armastamiseks on palju põhjuseid, ei saa te üle lüüa tunnetest, mis tekivad uue pistikprogrammi installimisel ja veebisaidi toimimisviisi kohesel muutmisel. Päevade algusest, mil oleme Notepadis loonud staatilisi HTML-i veebisaite, oleme jõudnud kaugele, see on kindel.


Kui mul oleks pistikprogrammide kohta üks kaebus, oleks see meil siiski suur valik. Veebis on saadaval ligi 25 000 pistikprogrammi WordPress.orgi hoidla, kuidas on võimalik leida teemante töötlemata? See pole nii lihtne.

Seda silmas pidades avaldan selles postituses viis erinevat viisi, kuidas saaksite end kursis hoida uusimate ja parimate saadaolevate WordPressi pistikprogrammidega. Nautige!

1. Alternatiivsed pluginate kataloogid

Oleksin esimene, kes väidab, et WordPress.orgi pistikprogrammide hoidla pole kaugeltki täiuslik. Sellel on palju puudusi, mis tuleb veel kõrvaldada.

Seetõttu on viimase paari aasta jooksul avanenud hulk alternatiivseid pistikprogrammide katalooge. Tavaliselt kasutavad need WordPress.org-i poolt kättesaadavaks tehtud andmeid, kuid kasutavad täiustatud filtreid ja muid pistikprogrammide esitamise viise, mis muudavad kasutajakogemuse meeldivamaks.

Kaks parimat võimalust, mis kohe meelde tulevad, on RankWP:

RankWP
Ja WP pistikprogrammid:

WP pistikprogrammid
Ehkki kumbki neist kataloogidest pole täiuslik, pakuvad nad midagi, mis erineb ametlikust repositooriumist, ja püüavad selle nõrkusi parandada.

Näiteks võimaldab RankWP sirvida kategooria järgi pluginaid, mis seejärel sorteeritakse kohandatud algoritmi abil. WP pistikprogrammid võimaldavad teil filtreerida pistikprogramme paljude muutujate järgi, sealhulgas minimaalsed allalaadimised ja hinnangud.

Mõlemad on suurepärased alternatiivsed viisid, kuidas leida veebisaidilt WordPress.org saadaolevaid tasuta pistikprogramme ja mis võimaldavad teil paljastada teemandi töötlemata kujul.

2. WPDaily pistikprogrammi Roundup

WPDaily on kiiresti ennast veebis WordPressi uudiste peamiseks allikaks seadnud, iga päev avaldatakse mitu postitust.

Nende postituste hulgast leiate igapäevase pistikprogrammi ja teema Roundupi, mis on üsna palju see, mida võiks arvata, et see oleks: WordPress.org-is saadaval värskelt välja antud ja värskendatud pistikprogrammide ja teemade ring. Kui te pole veebisaidil WordPress.org avaldatud pistikprogrammide ja teemade arvu väga teadlik, hoidke hinge kinni – olete šokis.

Kõik need postitused sisaldavad hõlpsalt iga plugina jaoks väikest biograafiat, nii et saate funktsionaalsusest aimu, ilma et peaksite lehelt lahkuma..

WPDaily pistikprogrammid.

Kui soovite kaaluda kõiki uusi ja värskendatud pistikprogramme, nagu need on WordPress.org-i esitatud, siis on see vaieldamatult teie parim valik. Teise võimalusena võite haarata RSS-voo otse WordPress.org-ist ja minna otse allikale, kuid see pole nõrga südamega!

3. WPMail.me

Kaks esimest ülaltoodud varianti on sisuliselt automatiseeritud loendid – pistikprogrammid tõmmatakse WordPress.org-i hoidlast ja tutvustatakse teile. Kaks järgmist võimalust sõltuvad siiski rohkem kureerimisest kui koondamisest. Neile, kes eelistate inimlikku puudutust, võivad need olla sobivamad.

Alustan WPMail.me – WordPressi uudiskirja teenusega, mis on juba mõnda aega olnud. Pärast registreerumist saate tasuta iganädalase e-kirja, mis sisaldab kuue nimekirja parimatest WordPressi postitustest kogu blogosfääri ümbruses. Artiklid on hõlpsasti jagatud erinevatesse kategooriatesse, millest üks on (arvasite seda) pistikprogrammid:

Viimane WPMail.me väljaanne.

Viimane WPMail.me väljaanne.

Võite oodata uusimaid pistikprogrammi uudiseid, funktsioone ja muid artikleid. Kui otsite enamat kui lihtsalt arendaja kokkuvõtet plugina funktsionaalsuse ja väärtuse kohta, peaksid saidi WPMail.me hoolikalt kureeritud artiklid olema teie alul.

4. ManageWP kuu pistikprogrammid

Ehkki ma võin olla erapoolik (kirjutan pärast kõigi postituste kirjutamist), on kuu seeria ManageWP pistikprogrammid parim viis suurepäraste uute pistikprogrammidega sammu pidada.

Kasutan algoritmi, mis filtreerib pistikprogrammid mitme teguri põhjal, näiteks loomise / viimati värskendamise kuupäev, allalaadimiste arv (esitletakse ainult pluginaid, mille allalaadimine on alla 100 000 või vähem) ja hinnangud. Seejärel vaatan kõik need käsitsi üle ja valin iga kuu ainult kümme parimat.

Tulemuseks on nimekiri suurepärastest pistikprogrammidest, millest te pole ilmselt veel kuulnud. Sari käivitati 2012. aasta alguses ja kokku panime aasta oma 100 parima pluginaga, millel on tõusvad tähed .

Kui soovite sammu pidada vähemtuntud pistikprogrammidega, mis võivad ka teie saidil kohta väärt olla, siis tutvuge kindlasti kuu seeria ManageWP pistikprogrammidega – iga uus postitus avaldatakse kuu keskel.

5. D.I.Y. Lähenemisviis

Kui ükski ülaltoodud lähenemisviisidest ei hõljuta teie paati, on selleks ainult üks asi – sukelduda täielikult WordPressi pistikprogrammide maailma.

Esiteks peate tõenäoliselt viitama ülaltoodud ressurssidele, kuid soovite tellida ka kõik WordPressi ajaveebid (neid on palju). Pöörake erilist tähelepanu arendaja ajaveebidele, näiteks Pippini pistikprogrammid ja meie enda omad Rémi Corson veendumaks, et olete pistikprogrammide arendamise tipptasemel. Võib-olla soovite registreeruda ka WordPress.org’i uute ja hiljuti värskendatud pistikprogrammide RSS-voogude jaoks, et näeksite sõna otseses mõttes iga uut tasuta pistikprogrammi seal avaldatud kujul.

Ausalt öeldes, kuna keegi, kes seda teeb (ja õnneks makstakse selle eest ka palka!), Ei ole olemasolevate alternatiivide kaalumiseks aega väärt. Fakt on see, et seal on palju ressursse, mis kingivad teile teavet, mis muidu viiks teid vanuseni. Ehkki hea pistikprogramm võib aeg-ajalt teie võrgust läbi libiseda, puutute sellega tõenäoliselt lõpuks kokku.

Meil on kogukonnana õnn, et meil on hulk inimesi, kes on pühendunud meie elu lihtsamaks muutmisele, esitledes meile parimaid pistikprogramme. Miks minna ise pistikprogramme otsima, kui keegi on teie heaks juba raske töö ära teinud?

Mis on teie lemmik tundmatu pistikprogramm?

Lõpetuseks tahaksin paluda teil kommentaaride jaotisesse oma panus anda. Kuigi me kõik oleme Yoastist, W3 Total Cache’ist ja muust sarnasest SEO-st kuulnud, leidub seal lugematuid vingeid pistikprogramme, millest nii paljud inimesed pole veel kuulnud. Parem sisemine linkide otsing (ülalpool mainitud) on üks selline näide – vinge plugin vaid mõne tuhande allalaadimisega.

Seda silmas pidades tahaksin, et saaksite midagi jagada sina peate parimaks “tundmatuks” WordPressi pistikprogrammiks – s.t teie kasutatavaks ja armastatavaks pistikprogrammiks, millel on vaid paar tuhat allalaadimist. Jagage meiega allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map