5 viisi oma WordPressi veebisaidi liikluse suurendamiseks Pinteresti toel

5 viisi oma WordPressi veebisaidi liikluse suurendamiseks Pinteresti toel

Pinterest on suuruselt teine ​​sotsiaalmeedia liikluse viitaja Facebooki järel, juhtides tunduvalt rohkem viiteid kui Twitter, StumbleUpon ja Reddit kokku. Kui te pole juba oma Pinterest strateegia väljatöötamisse aega investeerinud, võite jääda ilma tohutust liikluseallikast.


Õnneks ei pea Pinterestis kohaloleku loomine olema keeruline. Paigaldada on palju lihtsaid taktikaid, mis aitavad platvormi jõudu ära kasutada ja teie veebisaidi liiklust suurendada. Muutes oma sisu Pinterest sõbralikuks ja kulutades natuke aega nööpnõeltele, saate oma veebisaiti tutvustada suurele hulgale uuele vaatajaskonnale.

Selles artiklis selgitatakse esiteks, kuidas Pinterest töötab ja miks peaksite kaaluma oma veebisaidile sobiva strateegia väljatöötamist. Seejärel pakume teile viis viisi, kuidas saada Pinterestist rohkem liiklust.

Lähme lõhenema!

Sissejuhatus Pinteresti

Pinterest on sotsiaalmeedia sait, mis kuvab müüritise stiilis ruudustikus lingid nööpnõelte kujul. Teie Pinteresti avalehel kuvatakse piltide voog (kõik lingitud veebilehega), mis põhineb teie seadetel ja varasemal tegevusel. Nupul klõpsamisel laieneb see suurema pildi ja täiendavate üksikasjade kuvamiseks. Kui klõpsate uuesti, suunatakse teid pildi allikale – olgu see ajaveebi postitus, uudisteartikkel või muud tüüpi veebisait.

Lisaks voo nööpnõelate vaatamisele saate nööpnõelu salvestada ka oma avalikele või privaatsetele tahvlitele või rühmituse tahvlitele, mille liige olete. Pinterest on ka sisseehitatud visuaalne otsingumootor, nii et saate sisestada märksõnu või fraase, et vaadata seotud nööpnõelaid.

Näide Pinteresti otsingutulemist

Näide Pinteresti otsingutulemist.

Aastal 2015 ületas Pinterest 100 miljoni aktiivse kasutaja märgi ja kasvab jätkuvalt. 75 miljardi tihvtiga ja 2 miljardit igakuised otsingud, ei tohiks seda platvormi potentsiaalse liikluse allikana tähelepanuta jätta. Kui te pole veel Pinterest’i kasutajaks registreerunud, proovige seda nüüd ja hakake kinnitama!

5 viisi veebisaidi liikluse suurendamiseks Pinteresti toel

Nagu kõigi teiste sotsiaalmeediaturunduste puhul, on ka viidete maksimeerimiseks oluline rakendada läbimõeldud Pinteresti strateegiat. Tutvume viie taktikaga, mida saate kasutada, et aidata Pinteresti liiklust oma veebisaidile suunata.

1. Lisage oma veebisaidile Pinterest Share Buttons

Enne kui Pinterest saab toimida soovitusvahendina, peab teie sisu tegelikult platvormil ilmuma. Võite oma sisu kinnitada, kuid soovite ka veenduda, et ka teised saavad selle hõlpsalt kinnitada. Seda saab teha, lubades oma veebisaidil sotsiaalse jagamise nupud – eriti Pinterest nupud – kui te seda veel teinud pole. Pinteresti jagamisnuppude lisamiseks oma saidile on palju võimalusi. Siin on mõned neist:

 1. Kui teil on Jetpack, sa saad aktiveerige lihtsad sotsiaalse jagamise nupud – sealhulgas Pinterest nuppu.
 2. Võite kasutada ka spetsiaalset Pinteresti pistikprogramm lisada Kinnitage see nuppu oma piltidele, lehtedele ja postitustele.
 3. Kui soovite rohkem kohandamisvõimalusi, kaaluge sotsiaalse meedia pistikprogrammi, näiteks MashShare või WordPressi lihtsad sotsiaalsed jagamisnupud.

2. Kasutage oma veebisaidil Pinterest-spetsiifilist graafikat

Kui jagate oma sisu spetsiaalsete nuppude abil Pinterestiga, korjab sait teie lehelt või mujalt saidilt automaatselt pilte. Tavaliselt annab see teile valida mitu nööpnõela paigutuse valikut:

Blogipostitusest tõmmatakse kolm nööpnõela valikut

Pinterest pakub sisu jaoks arvukalt pin-paigutusi.

On näidatud, et teatud tüüpi graafika toimib Pinterestis paremini, saades rohkem repliike ja klikke. Nippide edukuse maksimeerimiseks võiksite mõelda sellele, kas lisada oma postitustele või lehtedele pühendatud Pinteresti graafika.

Siin on mõned näpunäited nende piltide loomiseks:

 1. Kasutage sobivaid mõõtmeid: Tüüpiline tihvti graafiline suurus on 736 pikslit x 1104 pikslit, kuid viimasel ajal on olnud trend pikemate tihvtide jaoks, mille kõrgus on kuni 2061 pikslit.
 2. Lisage teksti ülekatteid: Kui teie pildil on pealkiri või kirjeldus, teavitab see lugejat ja julgustab teda klõpsama.
 3. Kasutage ühtlast paigutust: Kaaluge malli loomist kujundusriistaga nagu Canva. Kõigi teie Pinteresti piltide ühtne paigutus aitab luua ühtset kaubamärgikujutist. Pikas perspektiivis vähendab see ka projekteerimistööd.
 4. Peida oma postituse pildid: Nende mõõtmete tõttu võite leida, et Pinteresti spetsiifiline graafika ei näe teie postitustes ega lehtedel lihtsalt hea välja. Sel juhul saate piltide kuvamist oma saidi esiosas takistada, pakkides need lihtsa kooditükiga.

Samuti on Pinterest avaldanud käepärase juhendi, kui soovite rohkem teada saada täiuslike nööpnõelte loomisest.

3. Aktiveerige rikkalikud tihvtid

Rikaste nööpnõelte lehe päis.

Rikkad nööpnõelad on mõeldud spetsiaalselt ettevõtetele, et lisada oma nööpnõeltele täiendavat teavet ja funktsioone. Saadaval on kuut tüüpi rikkaid tihvte ja lisafunktsioonid sõltuvad kasutatavast tüübist. Näiteks Rakenduse pin on Installi nuppu ja Koht tihvtid lisada kaart ja kontaktteave:

Artikli nööpnõelte näide ja lühikirjeldus

Rich Pins’i aktiveerimine on lihtne ja täielikud juhised leiate veebisaidilt Pinteresti veebisait.

4. Kasutage tihvtide automatiseerimiseks SNAP-i

SNAP WordPressi pistikprogramm

Kui soovite teada, kui sageli peaksite näppima, on uuringud näidanud, et parimad tulemused on inimestel, kes näpistavad päevas 15–30 korda. Kuid enamiku inimeste jaoks oleks seda käsitsi teha ebapraktiline, kus SNAP ( Suhtlusvõrkude automaatse postituse pistikprogramm) Tuleb sisse. See tööriist on veebi- ja mobiilirakendus, mis võimaldab teil nööpnõelad (ja säutsud, jagamised jne) ajastada enne tähtaega. See ei ole mitte ainult platvorm, millelt kinnitada, vaid pakub ka võimalust sõnumeid keerutada, pilte valida ja palju muud teha.

5. Liituge grupi juhatustega Pinterestis

Lõpuks, kuigi enamik kasutajaid loob Pinterestis mitu isiklikku tahvlit, saate ka sellega liituda rühmalauad. Neil võib olla sadu tuhandeid jälgijaid, mis tähendab, et teie sisu saab näha ja uuesti kinnitada palju rohkem inimesi. Rühmalaudade kinnitamise suurepäraste strateegiate teadasaamiseks on palju ressursse ja palju inimesi, kes on välja töötanud oma strateegiad nende kasutamiseks.

Võite luua ka oma rühmarühma ja püüda saada oma valdkonnas Pinteresti autoriteediks. Kaasautorite kutsumisega ja nende inimeste nimesid jälgima hakkavate inimeste loomisel, kes näevad ja jagavad teie näpunäiteid, võiksite oma sisu suhteliselt passiivselt plahvatada.


Pinterest pakub teile võimalust juhtida oma veebisaidile tohutult liiklust. Kuigi võite olla kindel, kuidas seda platvormi efektiivse turundusmeetodina kasutada, pole see siiski nii raske.

Kasutades viit näpunäidet, mille oleme selles artiklis kirjeldanud, saate olla tublisti kursis Pinteresti jõudude suurendamise ja oma veebisaidi liikluse suurendamisega.

Milliseid Pinteresti-keskseid strateegiaid rakendate oma veebisaidi liikluse suurendamiseks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map