5 tugiliiki, mida iga veebidisainer vajab

5 tugiliiki, mida iga veebidisainer vajab

Veebisaidi haldamine ei ole lihtne, veelgi enam, kui olete oma vabakutselise disainiäri eesotsas. Koos oma loomingulise tööga oodatakse, et žongleeriksite nii oma saidi kui ka klientide vajadustega.


Ükskõik, kas olete üksi või kui teil on meeskond taga, võib see üle jõu käia. Pidevad tehnilised katkestused, vähenev külastajaliiklus või pahavara, millega te ei ole võimeline toime tulema, võivad tunda end lootusetuna ja pettununa.

Kuid on ka teisi kohti, kuhu pöörduda; kui tahate kõigi nende probleemidega kursis olla, on spetsiaalse tugimeeskonna kasutamine suurepärane võimalus jalgadele naasmiseks – nii võite need probleemid unustada ja pöörduda tagasi kujundamise juurde!

1. Veebimajutuse tugi

Veebimajutuse tugi

Veebidisainer pole midagi ilma veebisaitideta ja kõik veebisaidid vajavad hostimist. Kui ilmnevad tehnilised probleemid, pöördub sageli majutusteenuse pakkuja poole esimesena. See on tavaliselt tasuta ja enamus pakuvad tuge ööpäevaringselt.

Pidage meeles, et kindla hosti valimine peaks olema esmatähtis. See, millel on kasulik tugi, tasuta varukoopiad, põhilised turvalisuse ja SEO funktsioonid ning WordPressi optimeerimine, on asjad, mida peaksite silma peal hoidma. Tarbetuid funktsioone pole vaja sadadelt välja koorida. Parimal juhul peate seda suurendama ainult turvatarkvara või SEO täiendava optimeerimise abil.

Lühidalt: otsige veebi, mis pakub enamiku või kõike seda, mida vajate. Toetus, mis on nõus teiega koostööd tegema, on hädavajalik ja ka lisad, mis välistavad vajaduse kolmanda osapoole varukoopiate või turvakomplektide järele, on samuti suurepärased.

Võite minna suuremate ettevõtete poole, nagu Siteground või Bluehost, kuid mõnikord on parem valida väiksem ettevõte, kuna see võib pakkuda spetsialiseeritud tuge.

Tavaliselt soovitame hallatavat WordPressi hostimist, kuna enamikul juhtudel saate selle, mille eest maksate. Meie parim valik on WP Engine (see on WPExploreri võim), mis pakub suurepärast reaalajas vestlust ja piletitugi. Sõltuvalt valitud plaanist pakuvad nad ka telefonitugi majanduskasvu ja ulatuse taseme plaanide jaoks. Muud suurepärased valikud on Kinsta ja Hooratas (ehkki kui soovite rohkem näha, saate vaadata meie parimat WordPressi hostimisloendit).

Hoidke silma peal ettevõttel, kus on sõbralik meeskond, kes pakub e-posti ja telefoni tuge. Vaadake veebis arvustusi heade ettevõtete kohta, kes eelistavad klienditeenindust ja te ei lähe valesti.

2. Teema ja pistikprogrammi tugi

Teema ja pistikprogrammi tugi

Kui kasutate kolmandate osapoolte arendajate loodud teemasid või pistikprogramme, võib teil mingil hetkel tekkida probleeme või konflikte. Katkesta pildid, kaduvad blogipostitused ja nii edasi. Võite selle arendajaga koos tegutseda ja sageli vaatavad nad hea meelega ning pakuvad soovitusi. Enamik premium-teema või pistikprogrammi saite sisaldab foorumit või vähemalt kommentaare, kuhu saate oma probleemi kohta postitada. Pidage lihtsalt meeles, et peaksite abi küsimisel olema aus. Kui olete ise muudatusi või kohandamisi teinud, veenduge, et arendaja oleks teadlik, et nad saaksid teid paremini aidata.

Kui probleem ulatub sügavamale, kui nad saavad aidata, või kui soovite lihtsalt pühendunud meeskonda, töötab tüüpiline WordPressi tugiteenus suurepäraselt. Lihtsalt veenduge, et nad pakuvad teema- ja pistikprogrammi tuge. Kaks ettevõtet, kes seda teevad, on WPFixIt, ühekordse tasuga kiirparandusteenus ja WPMaintainer, oma hinnalisema, kuid väga professionaalse disainimeeskonnaga.

3. WordPressi värskendused ja tehniline tugi

WordPressi värskendused ja üldine tehniline tugi

Kui kasutate WordPressi, teate ilmselt nüüdseks, et seda pole alati lihtne hallata. Iga päev tuleb pistikprogrammi värskendada, saiti kohandada ja aeg-ajalt midagi plahvatada. See kehtib nii teie enda kui ka teie klientide veebisaitide kohta. Sa oled disainer! Peaksite uue veebisaidi või teema üles ehitama, mitte tegelema väiksemate tehniliste probleemidega.

Õnneks on arvukalt WordPressi hooldusteenuseid, mis muudavad need käsitsitoimingud vähem raskendavateks ja võimaldavad teil lõbusate asjade juurde naasta. Näideteks on Maintainn, WP Curve, WP Butler ja palju muud (lisateabe saamiseks klõpsake lihtsalt linki). Valige see, mis pakub ennekõike vajalikke teenuseid, jäädes mõistliku eelarve piires. Kui palju on teie aeg teie jaoks väärt?

Lisamärkuseks: ehkki see ei pruugi teie plugina värskendusi teie jaoks automatiseerida, võib teie hostimisettevõte siiski aidata. Otsige hostit, mis toetab WordPressi ja pakub abi kõigis probleemides, mis teil selle kasutamisel tekkida võivad. Kõik võõrustajad ei paku WP-tuge, nii et enne abi saamiseks pöörduge selle platvormi vastu.

Üldine tehniline tugi

Kas te ei kasuta WordPressi? Tehniline tugi ei pruugi olla nii odav. Peaaegu iga veebidisainer tunneb natuke HTML-i, CSS-i või Javascripti – kuid kui olulised probleemid ilmnevad, ei pruugi te teada, mida teha.

Enne IT-konsultandi kasuks otsustamist otsige arvustusi väljaspool veebisaiti ja vaadake, mida kasutajatel öelda on. See võib tähendada erinevust sellise ettevõtte valimise vahel, mis pole palju väärt, isegi otsene pettus või kvaliteetne investeering.

4. Saidi turvalisus ja varundamine

Saidi turvalisus ja varundamine

Kui paigutate oma veebisaidi sinna, avate end võimalike rünnakute jaoks. Süütuid veebisaite saab muuta pahavara levitamise vektoriteks või lunavara võib haarata olulisi faile ja nõuda makseid. Kuigi need olukorrad on haruldased, meenutavad need võrguturvalisuse olulisust kainestavalt.

Õnneks kiputakse turvaelemente komplekteerima muude IT-teenustega. Kui olete aga lähtunud ohutuspõhimõttest või olete otsustanud üldise tehnilise toe vahele jätta, võib tööriist, mis paneb teie saidi lukustama, olla just see, mida vajate.

Turvalisuse huvides soovitame tungivalt Sucuri – tugikomplekti, mis on kõigi pakutavate jaoks erakordselt taskukohane. Samuti saate osta tulemüüri, mis on varustatud DDoS-kaitsega. Ehkki WordPressi turvalisuse parandamiseks on palju pluginaid ja viise, on professionaalne teenus nagu Sucuri ülim kaitse (teie ja teie klientide jaoks).

Nii nagu IT-ettevõtete puhul, kontrollige enne turva- või varundusteenusesse investeerimist arvustusi.

Varukoopiad

Veebisaidi varundamine, ehkki tihti kahe silma vahele jäetud, on üks olulisemaid asju, mida iga veebisaidi omanik peaks tegema. Te ei tea, kui palju teil nendest piltidest, ajaveebi postitustest või andmebaasifailidest puudu jäi, kuni need pole kadunud – viiruse, loodusõnnetuse või mõne muu õnnetuse tagajärjel. Soovitame tungivalt õppida, kuidas WordPressi ise varundada, olgu see siis käsitsi või koos mõne muu teenusega, näiteks VaultPress.

Enamikul tehnilise teeninduse sviitidel on varukoopiaid, nii et võib-olla ei ole vaja sellele kulutada lisa. Hostid, turvateenused, tehnilise toe paketid – enam kui tõenäoline, et üks neist on selle olulise funktsiooni sisse visanud. Kui teil jääb õnnetuks, otsige sellist teenust nagu WP saidi hooldus. Igapäevased varukoopiad, mitu taskukohast plaani, helde ruumihulk … See on kõik, mida peaksite otsima.

5. SEO tugi

SEO tugi

Teie WordPress SEO täiustamiseks kulub palju tööd; kõige parem on seda teha siis, kui alustate nullist, mitte keskel. SEO saidi optimeerimise teenused on saidi külastajate arvu suurendamisel siiski hindamatud.

SEO-spetsialisti otsimisel on oluline hoida silma peal petlikel tavadel, mis võivad teie otsingu paremusjärjestust kahjustada või teid mootoritest täielikult eemaldada. See juhend Google tutvustab vaid mõnda varjatud tava, millega võite kokku puutuda.

Kuid ärge laske sellel teid heidutada. Tehke alati eelnevalt uuringud ettevõtte kohta. Soovime, et saaksime soovitada konkreetset ettevõtet, kuid kui aus olla, sõltub see teie ettevõttest ja asukohast. Kui olete pitsabaar, peaksite paremini ühendust võtma kohalike SEO-spetsialistidega – tõenäoliselt oma linna kontoriga inimestega. Nad peaksid piirkonda tundma ja aitama teil sihtida märksõnu, näiteks „parim Toronto pizza” või „Toronto kesklinna pitsa”, kui see asub. Veebiettevõtted (näiteks WPExplorer) saavad kaugettevõttega tõenäoliselt suurepäraselt hakkama, kuid eelistatavalt on ettevõte, mis on spetsialiseerunud nende tööstusele. WPExploreri jaoks otsiksime kedagi, kes mõistaks WordPressi niši. Saad idee.

Enam pole katastroofe

Ükskõik, kas väljakujunenud ettevõte või üksik inimene, kes esimesena sukeldub vabakutselistesse, on oluline, kas teil on tugivõrgustik, et teid kriisiolukorras tabada.

Veendudes, et teie valitud veebimajutaja on abivalmis ja pühendunud oma klientidele, saab teha imet. Kuid kui leiate, et vajate pisut lisatuge, on seal palju ettevõtteid, kes on rohkem kui nõus töökoormuse maha võtma. Nagu varem mainitud, kontrollige arvustusi (või pöörduge isegi otse ettevõtte poole), et olla kindel, et valitud on teie jaoks sobiv.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector