5 tööriista WordPressi jõudluse ja saidi kiiruse testimiseks

Tööriistad WordPressi jõudluse ja saidi kiiruse testimiseks

Kas olete kunagi istunud ja oodanud aeglase laadimisega veebisaiti? Võimalik, et selle asemel, et oodata saidi laadimiseks väärtuslikke sekundeid, valisite selle tagasi nuppu. Teisisõnu, Internet töötab palavikulises tempos ja kui teie sait ei suuda end kursis hoida, on teil oht kaotada kliente, külastajaid ja tellijaid – see on põhjus, miks on oluline WordPressi toimivust regulaarselt testida ja oma saidil täiustusi teha.


Kiiretel saitidel on parem kasutajate kaasatus, konversioonimäärad ja võib-olla isegi otsingumootorite paremusjärjestus – teil on aeg siseneda. Selles postituses uurin viit tööriista teie WordPressi saidi toimivuse ja kiiruse testimiseks, et saaksite täna vajalikud muudatused teha.

Miks on teie WordPressi sait aeglane?

On mitu põhjust, miks teie sait võib tavapärasest halvemini toimida. Laadimiskiirus erineb saitide kaupa, kuid enamikul saitidel on üleval mõned tegurid.

WordPressi veebisaitide jaoks kõige levinumad põhjused lehe laadimise aeglustused on järgmised:

 • ülespuhutud / halvasti kodeeritud pistikprogrammid
 • halvasti kodeeritud teemad
 • suured pildifailid
 • halb hostimine (ei sobi teie veebisaidile)

Allpool näitame teile, kuidas neid levinumaid probleeme lahendada. Enne kui hakkate oma veebisaidi optimeerimisele asuma, peate siiski kontrollima, kui kiiresti see töötab.

Parimad tööriistad WordPressi jõudluse testimiseks

Järgmised WordPressi jõudluse testimiseks vajalikud tööriistad annavad teile täieliku pildi teie veebisaidi töökindlusest. Võite kasutada ühte tööriista või kasutada neid kõiki koos veebisaidi andmete viitamiseks.

1. Google PageSpeed ​​Insights

Google PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights on Google’i vaimusünnitus. See vahva veebirakendus mõõdab ja testib teie saidi WordPressi toimivust mitme seadme, sealhulgas laua- ja mobiilibrauseri abil. See on kasulik, kui külastajad pääsevad teie saidile juurde mitmesuguste ekraanisuuruste ja -seadmetega.

2. Pingdomi tööriistad

Pingdomi tööriistad

Pingdom on tasuta tööriist, mis annab teile saidi täieliku toimivuse teabe, sealhulgas laadimisaja, lehe suuruse ja üksikasjaliku analüüsi iga veebisaidi lehe kohta. Mis kõige parem, see rakendus salvestab teie toimivuse ajaloo, nii et saate jälgida, kas teie pingutused laadimisaegade parandamisel toimivad.

3. GTmetrix

GTmetrix jõudlustesti

Aruanne sellest GTmetrix genereerib teile täieliku ajaloo veebisaidi laadimiskiiruste kohta ning ka üksikasjaliku aruande, mis soovitab võimalusi oma veebisaidi toimivuse parandamiseks. Lisaks esialgsetele analüüsivahenditele on sellel veebitööriistal ka video taasesituse funktsioon, mis võimaldab teil näha, kus tekivad laadimiskiiruse kitsaskohad.

4. WebPagetest

Veebileht

Veebileht annab teile saidi laadimiskiiruse ja jaotuse saidi toimivuse järgi hinnete kaupa. See on ainulaadne selle poolest, et võimaldab teil valida riigi, kust oma aruannet vaadata, et saaksite näha oma saidi toimivust kogu maailmas. See on kasulik, kui teil on suur ülemere kasutajaskond.

5. YSlow brauseri pistikprogramm

YSlow brauseri pistikprogramm

YSlow on brauseri pistikprogramm, mis võimaldab teil jälgida praegu külastatava saidi toimivust. See ei anna teile tegelikku laadimisaega, kuid see jaguneb üle 20 erineva jõudlusnäidu. See aitab teil võrrelda teiste konkurentide saite oma niši piires, et näha, kuidas teie sait püsib.

Teie WordPressi saidi toimivuse parendamise valikud

Kui teil on selge ettekujutus teie saidi toimivusest, võite hakata seda täiustama. Altpoolt leiate mõned levinumad aeglase laadimisega lehe süüdlased ja mida saate nende parandamiseks teha.

Spetsialiseeritud hostimine

WPEngine

Odavaim hostimislahendus pole veebisaidi kõrge jõudluse saavutamiseks kunagi parim valik. Odavamal veebimajutusel pole tavaliselt WordPressi saidi iga detaili jaoks eraldatud ribalaiust (see on üks viis, kuidas nad hoiavad oma kulusid kontrolli all, et pakkuda teile neid pööraselt madalaid hindu).

Jagatud hostimine võib siiski katta kõik teie saidi vajadused; kõigepealt peate lihtsalt uurima. Kui otsite spetsiaalset WordPressi hostimisteenust, on suurepäraseks valikuks mõni järgmistest:

Kaaluge teatud pistikprogrammide desinstallimist

Päringumonitori tasuta WordPressi pistikprogramm

Pistikprogrammi abil võib olla väga ahvatlev lisada oma veebisaidile veel üks funktsioon; lõppude lõpuks on veebisaidilt saadaval üle 30 000 pistikprogrammi WordPressi pluginate kataloog üksi.

Kui kaalute pistikprogrammi installimist, veenduge, et see oleks kvaliteetne, kuna halvasti kodeeritud pistikprogrammid võivad teie saiti aeglustada. Pistikprogrammi valimisel veenduge, et sellel oleks kõrge reiting, palju allalaadimisi ja seda oleks hiljuti värskendatud.

Üks viis näha, millised pistikprogrammid teie saidi toimivust mõjutavad, on kasutada tööriista nimega Päringu jälgija. Saate oma saidi laadimisteste tehes läbi vaadata kõik oma saidi pistikprogrammid, need aktiveerida ja uuesti aktiveerida – või võiksite seda pistikprogrammi kasutada. See pistikprogramm loob kõigi teie saidil olevate andmebaasipäringute kohta täieliku aruande, mida saab seejärel filtreerida komponentide kaupa, et näha, millised pistikprogrammid teie ressursse kasutavad. Pistikprogramm pakub teavet ka vallandatud konksude, PHP-tõrgete, päringute arvude, skriptide ja stiilide, HTTP-taotluste, ümbersuunamiste, Ajaxi taotluste ja muu kohta.

Vabastage oma halvasti kodeeritud teema

Pidage meeles, et halvasti kodeeritud ja madala kvaliteediga teemad võivad teie saidi toimivust märkimisväärselt mõjutada. Isegi kui olete teema eest maksnud lisatasu, ei taga see, et sellel on kvaliteetne kood.

Heaks etaloniks on testida oma praegust teemat või teemat, mida kavatsete osta, loomuliku WordPressi teemaga, mis on kohal pärast värsket installimist (ja just nii, et teate, on meie kõigi WordPressi tasuta ja premium-teemad, mis on siin loodud WPExplorer kasutab teie saidi jõudluse optimeerimiseks puhast ja kehtivat koodi, sealhulgas meie enimmüüdud WordPressi raamistikku.

Tihendage ja optimeerige pilte

TinyPNG

Kvaliteetsed pildid on teie sisu ja veebisaidi silma paistmiseks üliolulised, kuid ärge laske neil teie saidi toimivust mõjutada. Pilte saab tihendada ja optimeerida ilma kvaliteeti kaotamata, mis hoiab teie saiti töökorras. Järgmised pistikprogrammid tihendavad kõike, mis on teie veebisaidi jaotises Meediumikogu.

Kui te ei soovi pistikprogrammi installida, on veel üks võimalus kasutada veebipiltide tihendamise tööriista, näiteks TinyPNG või Kraken, enne pildi üleslaadimist oma saidile.

Kasutage vahemälu pistikprogrammi

W3 kogu vahemälu

Kuna WordPressi saidid peavad regulaarselt andmebaasitaotlusi esitama, vähendab vahemälupistik neid taotlusi, luues staatilise HTML-lehe, mida kuvada. Pistikprogrammide vahemällu salvestamine aitab teie saidil hallata suuremat liiklust ja tihendada ning optimeerida saidi muid alasid. Kaks kõige sagedamini kasutatavat vahemälu pistikprogrammi on WP super vahemälu ja W3 kogu vahemälu. Üksteise üle valimine on keeruline, nii et vaadake ise ja vali kumb, mis sobib just sinu väljamõeldisega.

Jätkuv saidi hooldus

Kui soovite, et teie sait püsiks kiiresti, peate seda regulaarselt hooldama. Teie saidi jätkuv hooldus hõlmab rämpspostiga tegelemist, katkiste linkide ja lehtede parandamist ning andmebaasi optimeerimist pistikprogrammiga nagu WP-DBManager. See aitab hoida teie saidi toimivuse kõrgel, nii et te ei näe oma värskelt täiendatud saidi vähenemist, mille nimel olete nii kõvasti tööd teinud.

WordPressi tulemuslikkuse järeldus

Suure jõudlusega ja kiire laadimiskiirusega veebisait muutub aja möödudes ainult olulisemaks. Õnneks saate tasuta veebitööriistade ja WordPressi pistikprogrammide komplekti abil testida oma saidi WordPressi jõudlust, et leida veakohad ja neid ilma liigse tööta parandada..

Kuidas hoida oma sait õhukesena ja kiirena? Kas mõni plugin mainib, et me jätsime vahele? Mulle meeldiks neist kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map