5 põhjust, miks teie veebisait WordPress ei ole Google’is edetabelis

5 põhjust, miks teie WordPressi veebisait pole Google'is kõrgel kohal

Olete loonud oma WordPressi saidi ja lugenud palju artikleid otsingumootori optimeerimise kohta „Kuidas teha”. Teie tunnete end oma veebisaidi seisukorras üsna hästi, nii et käivitate selle ametlikult. Nüüd peate vaid ootama, kuni Google indekseerib teie veebisaidi ja vaadata, kus teie veebisait asub … aga miks te ikkagi leiate, et teie WordPressi veebisait ei ole Google’is paremusjärjestuses?!


Kuid võib-olla on juba mõnda aega möödas – võib-olla mõni kuu, võib-olla aasta või rohkem – ja te ei pääse ikkagi kolmandast lehest mööda. Mida sa valesti teed? Seal on häid uudiseid ja halbu uudiseid. Hea uudis on see, et teie madal hinne on tõenäoliselt tingitud probleemist, mida saab hõlpsalt muuta. Ja halvad uudised? Peate lihtsalt andma sellele veel natuke aega, et näha, kas parandus aitab teie paremusjärjestust muuta.

Siin on mõned levinumad põhjused, miks teie WordPressi veebisait ei ole Google’is paremusjärjestuses.

1 Teie WordPressi sait on nõrga sisuga

1 Teie WordPressi sait on nõrga sisuga

Google’i jaoks on sisu ja lingid selle kaks kõige olulisemat järjestamise tegurit. Nii et kui teil pole head sisu, pole teie WordPressi saidil paremusjärjestust. Seal on palju elemente, mis lähevad sisse “hea” sisu tegemine. Sisu paremaks muutmiseks kasutage kontrollnimekirjana järgmist:

 • Informatiivne – Teie sisu peaks jätma lugeja mõttega, et nad on midagi õppinud ja nende aega ei raisata.
 • Grammatiliselt õige – Pidage kinni korrektsest inglise keelest, pidades silmas selliseid teemasid nagu kirjavigu, lauselaused, kirjavahemärgid ja muu.
 • Pikk – Sisu peaks olema vähemalt 400 sõna, kuid kõige paremini toimiv kirjalik sisu on vähemalt 1000 sõna.
 • Värskus – Kui vana on teie sisu? Kas värskendate oma blogi sageli uue sisuga? Kunagi värskendage oma saiti uue sisuga, on probleem, mis võib teie paremusjärjestust vähendada. Püüdke midagi vähemalt kord kuus värskendada,
  ja soovitavalt kord nädalas.

Pakkudes igal nädalal värsket ja kvaliteetset sisu, ei pea te muretsema selle pärast, et te ei reasta Google’i ühe kõige olulisema teguri järgi.

2. Muutsite oma püsilinke

2. Muutsite oma püsilinke

Püsilink viitab püsivale lingile teie veebisaidi või ajaveebi lehele. Tahad, et need oleksid kirjeldavad ja sisaldavad võimalikult sageli märksõna, mida see leht või postitus sihib.

Kui teie püsilinkidel on lisabitte, näiteks “? P = 3282949”, või kui need on liiga pikad või sisaldavad peatussõnu (nt “ja”, “poolt” või “tee”), tuleb neid muuta inimlikumaks ja masinloetav. Kui teete seda valesti, kaotab Google nende lehtede jälgimise ja auaste.

Kui peate mingil hetkel oma püsilinke muutma, siis toimige järgmiselt, kuidas saate oma püsilinke muuta oma asetust ohverdamata..

3. Sait ei reageeri mobiilile

3. Sait ei reageeri mobiilile

Veidi üle poole veebisaidi liiklusest genereeritakse mobiiltelefonide kaudu. Veebidisaineritel on väljakutse teha üks veebisait erinevatele seadmetele mitmele brauserile meelepäraseks – seetõttu muudavad paljud veebisaidid „reageerivaks”.

Vastuvõtlik veebisait kohaneb vorminguga, mis on konkreetse seadme jaoks kasutajasõbralik. Veebisaidile, mis ei ole kasutajasõbralik, antakse Google’i abiga mobiilipõhiste otsitud päringute kaudu. Google’i eesmärk on reklaamida suurepärase kasutajakogemusega veebisaite.

Oma veebisaidi kontrollimiseks kasutage Google’i Mobiilsõbraliku testi tööriist. See annab teile teada, kas teie veebisait on mobiilisõbralik, ja hoiatab teid probleemide eest (nt osaliselt laadivad lehed), nii et teate, mida parandada. Ja kui leiate, et teie praegune WordPressi kujundus pole teie mobiililugejate jaoks optimaalne, kaaluge lülitumist ühe parima ettevõtte WordPressi teema juurde – need kõik reageerivad enamikus seadmetes täielikult.

4. Teie veebisait pole otsingumootoritele nähtav

4. Teie veebisait pole otsingumootoritele nähtav

Kui teie WordPressi veebisait ei ole Google’is paremusjärjestuses ja alustate alles WordPressiga, võite olla tuttav paljude veebisaidi seadete kohandamise võimalustega. Seega on võimalik, et olete midagi muutnud, mõistmata, kuidas see juhtuks mõjutada teie otsingumootori optimeerimist.

Logige sisse oma WordPressi juhtpaneelile ja liikuge saidile Seadistused> Seadete lugemine ja kerige alla saidi nähtavuse juurde. Valida tuleks “Luba otsimootoritel seda saiti indekseerida”.

Veenduge, et tühjendaksite otsingumootori nähtavus

Kui see ei ole valitud, valige see ja laske Google’il mõnda aega teie saiti indekseerida ja vaadata, kas teie lehe paremusjärjestus paraneb.

Kui see on kui olete valitud, peate võib-olla lihtsalt natuke kauem ootama või võib teil ilmneda mõni muu probleem.

5. See pole teie, vaid need on teie märksõnad

5. See pole teie, vaid need on teie märksõnad

Märksõnad on olulised otsimootori optimeerimiseks ja teie lehe auastme abistamiseks, kuid kui neid valesti kasutatakse, võivad need tegelikult teha rohkem kahju kui kasu. Siin tuleb silmas pidada kolme parimat tava:

 • Ära topi märksõnu – Märksõnade lisamine hõlmab lõikude täitmist märksõnaga, mida proovite sihtida. Märksõnadega täidetud sisu on halvasti ja ebaloomulik. Tahad kasutada märksõnu, kuid loomulikul viisil lugeda ja tõstatada mõtteid ja punkte kogu teose jooksul.
 • Kasutage pikki saba märksõnuPika saba märksõnad on kolm või neli (võib-olla isegi rohkem) sõna pikad ja vastavad konkreetsemalt sellele, mida ostja soovib. Neid märksõnu on lihtsam järjestada. Lisaks on neid märksõnu kasutavatel klientidel ostutsüklis tõenäoliselt veelgi rohkem, sest nad teavad täpselt, mida nad tahavad.
 • Ärge proovige nõrga saidiga märksõnade jaoks liiga konkurentsi anda – Kui proovite järjestada ainult kõrge konkurentsimääraga märksõnu, kaotate tõenäoliselt teistele veebisaitidele. Seetõttu on kõige parem alustada madala või keskmise konkurentsivõimega märksõnade sihtimist. Kui hakkate nende järjekorda seadma, võite uurida märksõnade vahel, kus on rohkem konkurentsi. Tehke kõigepealt kindlasti oma uurimistöö!

Ja kui soovite oma märksõna kasutamisel natuke abi, kaaluge pistikprogrammi kasutamist. Suurepärane võimalus on Pärmi SEO, mis sisaldab valikut „fookuse märksõna“. Kui olete seadnud märksõna, millele soovite keskenduda, saate analüüsida märksõna tihedust, kasutamist rubriikides, kui märksõna on teie URL-is jne. Lisaks sellele, kui uuendate Yoast SEO Premiumiks, saate sihtida kuni 5 märksõnad lehel, mis muudab optimeerimise veelgi lihtsamaks.

Töö kõrgema asetuse poole

Kasutage seda teavet audit oma veebisaidil ja vaadake, kas olete teadmatult saboteerinud oma veebisaidi asetust. Mõni võib olla “lihtsam” või “kiirem” kui teised, kuid kõik aitavad sellest. Pidage meeles, et mõne neist jaoks peate andma Google’ile natuke aega (mõelge paar nädalat) paremusjärjestuse kohandamiseks.

Kas teil on näpunäiteid lisamiseks? Või küsimus ühe põhjuse kohta, mille me arutasime, miks teie WordPressi veebisait ei ole Google’is meie mainitud edetabelis? Jäta kommentaaride sektsiooni märkus ja alusta vestlust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map