5+ põhjust, miks peaksite Jetpacki proovima (jälle)

Kui olete WordPressi kasutaja, olete tõenäoliselt kuulnud Jetpack – kui see pisut enam kui kaks aastat tagasi WordPress.org’i kasutajatele välja anti, tervitas seda rõõm ja kahtlus.


Neile, kes ei ole tuttav Automatticu beebiga, sisaldab Jetpack ühte korralikult seotud pakendisse mitmeid erinevaid populaarseid funktsioone (ja mõnda mitte nii populaarset). Mõned inimesed armastavad seda sel põhjusel, teised vihkavad seda.

Kuid ma ei ole siin, et Jetpackit vihkaks – ma ju kasutan seda ise. Mina ei teinud väga pikka aega eksliku mulje kohaselt, et see ei paku palju, aga poiss eksis. Kuigi sellel on oma vead, on Jetpacki jaoks palju armastatud ja palju funktsionaalsust, et sellest välja pigistada..

Selles postituses kavatsen üksikasjalikult käsitleda vaid käputäis Jetpacki funktsioone, kuid need on minu lemmikud ja üksi peaksid teid veenma, et see on teie WordPressi saidi jaoks suurepärane võimalus. Kui teate Jetpacki kohta väga vähe (või mitte midagi) või isegi kui olete seda kasutanud ja mõtlema et see sulle ei meeldi, loe edasi. Sellel on palju pakkuda.

Enne kui alustame …

Olen juba maininud, et on põhjuseid, miks inimestele Jetpack ei meeldi. Ausalt öeldes mõistan nende arutluskäiku. Peaaegu kindlasti on mõeldud tasuliste teenuste osutamise sõidukiks ja selle rakendamisel võib olla pisut liiga tähelepanelik, kuid teil on alati võimalus ignoreerida premium-pakkumisi. Minu arvates on tagurpidi (st kõik tasuta funktsioonid) seda väärt.

Seal on aga üks asi, mis mulle selle juures ei meeldi, ja see on automaatse aktiveerimise funktsioon. Põhimõtteliselt, kui Jetpacki pistikprogrammile lisatakse uus moodul, aktiveeritakse see teie saidil vaikimisi. Õnneks on selle jaoks lihtne lahendus: installige ja aktiveerige pistikprogramm Jetpacki käsitsi juhtimine. See hoiab ära uute funktsioonide automaatse aktiveerimise ja annab teile täieliku kontrolli oma saidi funktsioonide üle.

Olgu see väljaspool teed, sukeldugem lõbusate asjade juurde!

1. Avalikustada

Kui olete blogija, siis on teil peaaegu kindlasti sotsiaalmeedia kontod vähemalt Facebookis ja Twitteris (kui te seda ei tee, siis te ei aja blogi õigesti ;-)). Üks ettevõtmine, mis on mind alati häirinud, on uute postituste reklaamimine nende sotsiaalmeedia kontode kaudu. Õnneks eemaldab Jetpacki avaldamismoodul sotsiaalmeedia postituse reklaamimisel kõik vaeva.

Haarake oma sotsiaalmeedia kontod lihtsalt Jetpacki külge …

Sotsiaalmeedia jagamise seaded

… Ja iga uus postitus avaldatakse nendel kontodel:

Postituse avaldamise metaboks

Nagu näete, saate luua ka kohandatud sõnumeid, mida jagada oma konkreetsete sihtrühmadega. See on väga libe, väga hõlpsasti kasutatav ja muudab postituste jagamise absoluutseks nõutuks.

2. Märkused

Varem olen veetnud palju aega, arutades, millist kommentaaride süsteemi kasutada. Alustasin vaikimisi (nagu kõik teevad), proovisin Livefyre ära, siis lülitasin tagasi. Minu alandliku arvamuse kohaselt ei saa te sellega lüüa.

Tegelikult selgub, et saate (kuidagi). Jetpack Comments võtab vaikimisi kommenteerimissüsteemi ja laadib selle suurepärase kastmega üle. Külastajad saavad nüüd sisse logida, et jätta kommentaar Facebooki, Twitteri või WordPress.com kaudu.

Lisaks näeb vorm välja klanitud ja seksikas ning kipub su teemaga ideaalselt sulanduma:

Jetpacki kommentaarid

Nagu näete, sisaldab täiendatud kommentaaride süsteem külastajatele ka võimalusi kommentaaride ja uute postituste tellimiseks (seda valikulist funktsiooni juhib eraldi tellimismoodul). Põhimõtteliselt on kommenteerimine ja tellimine lugejate jaoks äärmiselt lihtsaks tehtud – see on täpselt see, mida soovite.

3. Jagamine

Suhtlusjagamine on asi, millest enamik blogijaid (kaasa arvatud mina) kinnisideeks on. Me armastame nende sotsiaalsete aktsiate saamist. Isiklikult olen tohutu fänn Digg Digg ja jätkan selle kasutamist. Aga ma ka kasutage Jetpacki jagamismoodulit:

Sotsiaalne jagamine

Nagu näete, näevad sotsiaalsed jagamisvalikud fantastiliselt suurepärased ja integreeruvad ilusti ilma vajaduseta kohandada. Minu Digg Diggi riba seadistamine pakub ainult jagamise võimalust Facebooki, Twitteri ja Google+ kaudu, kuid kasutan võimalust koos Jetpacki jagamismooduliga, et pakkuda lugejatele mitmeid võimalusi.

Lisaks mõjub nende jagamisnuppude paigutus toreda meeldetuletusena nende jagamisvõimalusele, kui kasutaja peaks Digg Diggi ujuva külgriba suhtes pime olema..

4. Kontaktvorm

Kõik blogijad vajavad kontaktvormi ja Jetpack pakub selle esikülje. Aktiveerige lihtsalt moodul ja näete oma postituse / lehe ekraanidel uut nuppu:

Kontaktvorm

Vajutage seda nuppu ja saate lihtsa ja intuitiivse ekraani, millest saate luua oma kontaktvormi:

Kontaktvorm

Kui olete lõpetanud, klõpsake vormi lisamiseks lihtsalt nuppu ja see on kõik! Nüüd saavad inimesed kiiresti ja hõlpsalt ühendust võtta. Mitte ainult seda, vaid ka siis, kui teil on Akismet kui teie ajaveeb on installitud, juhitakse kontaktivormi esildisi selle rämpspostivastase süsteemi kaudu, nii et saate ainult ehtsaid sõnumeid.

5. WordPress.com statistika

See on mind pärast installimist natuke aega säästnud. Kuigi kasutate peaaegu kindlasti Google Analytics või mõni muu Analyticsi pakett nagu Klõps (Ma kasutan mõlemat), WordPress.com Stats moodul (sisuliselt teine ​​analüüsipakett) on väärt aktiveerimist.

Miks? Kuna saate analüütilisi andmeid otse oma WordPressi juhtpaneelilt:

WordPress.com statistika

WordPressi juhtpaneelil on nii palju potentsiaali, et see muutub kõigi andmete jaoks, mida soovite igapäevaselt näha, tsentraliseeritud asukohaks ning WordPress.com-i statistika lisamine segule muudab selle palju funktsionaalsemaks.

Kuna ma juba login oma juhtpaneelile sisse vähemalt üks kord päevas, et kontrollida oma teabetoote kommentaare ja allalaadimisi (vinge Easy Digital Downloads Dashboardi vidina kaudu), pole mõistlik sinna lisada analüütikat, nii et ma ei pea aeg eraldi teenusesse sisselogimiseks. Veelgi parem, WordPress.com Stats ei pane teie serverile lisakoormust.

Ja seal on veel palju ….

Ma kraapin siin lihtsalt pinda. Jetpack koosneb praegu vähemalt 25 erinevast moodulist, millest kõigil on oluline roll, kui soovite selle funktsionaalsust. Muud olulisemad sündmused on järgmised:

 • Teavitused saidi esiotsa tööriistariba kaudu
 • Võimalus ajaveebi kaudu oma e-posti klient
 • Täiendavad külgriba vidinad
 • Tehisintellektil põhinev õigekirja, stiili ja grammatikakontroll
 • Täisekraanigaleriid kommentaaride ja metaandmetega
 • Autonoomne CSS-i redaktor
 • Mobiilne teema
 • WP.me ​​URL-i lühendaja

Lisaks on neid veelgi. Enamike blogijate jaoks on saadaval mitmeid mooduleid, millest võiks olla palju kasu, seega kutsun teid tungivalt üles uurima!

Oota …

Teil võib olla Jetpacki kohta mõned küsimused (ja küsige neid julgelt allpool olevas kommentaaride jaotises), kuid üks neist torkab mind silma rohkem kui enamik: Kas te ei saa WordPress.orgist alla laadida üksikuid pistikprogramme, mis kopeerivad enamikku Jetpacki moodulid?

Minu vastus sellele oleks nii jah kui ka ei. Jah – osa Jetpacki moodulite funktsioonidest dubleeritakse eraldiseisvate pistikprogrammidega. Mainisin juba näiteks Digg Diggi pistikprogrammi – minu lemmikut sotsiaalse jagamise jaoks. Siis on olemas Kontaktvorm 7; äärmiselt populaarne kontaktvormi pistikprogramm. See nimekiri jätkub.

Jetpack pakub aga midagi sellist, mida teised pistikprogrammid ei pruugi: Teile on praktiliselt tagatud ilusti töötav ja tihedalt kodeeritud funktsionaalsus, mida lähitulevikus pidevalt uuendatakse. See on a tohutu kasu ja mitte üks, mida eirata.

Iga Jetpacki moodul, mida ma olen kasutanud, on integreeritud minu ajaveebide teemadesse ilma probleemideta. Lisatud funktsionaalsus näeb alati vinge välja ja käitub täpselt ootuspäraselt. Mida vähem võiksite Automatticult oodata? Seda minu jaoks on Jetpacki peamine müügipunkt – praktiline garantii, et saate kvaliteetse toote.

Nüüd tahaksin väga saada oma Jetpacki kohta arvamust avaldada, nii et palun kasutage seda võimalust oma arvamuse teada saamiseks allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map