5 parimat WooCommerce’i alternatiivi

Parimad WooCommerce'i alternatiivid

Midagi veebis müües pole kahtlust, et WooCommerce on põgenenud lemmik. Ligi 60 miljoni allalaadimisega valib selle ligi 30% ettevõtetest veebipoe ehitamiseks. Pole raske aru saada, miks – WooCommerce’i on lihtne installida, kasutada ja kohandada. Lisaks võimaldavad sajad laiendused kasutajatel funktsioone lisada, kui nad soovivad. Nagu öeldud, ei pruugi WooCommerce kõigile veebisaitidele kõige paremini sobida. Võimalik, et sellel puudub ainult üks funktsioon, mis on teie veebisaidi jaoks ülitähtis. Mis takistab teil kontrollida konkurentsi ja otsida parimaid WooCommerce’i alternatiive?


Erinevalt WooCommerceist hostitakse mõnda neist alternatiivsetest lahendustest e-kaubanduse tarkvara, näiteks Shopify ja BigCommerce. Kuid on ka teisi, kes on ise hostitavad e-kaubanduse lahendused, sarnaselt WooCommerce’iga. Nende hulka kuuluvad muu hulgas Magento ja OpenCart.

Hostitud e-kaubanduse tarkvara on kasutusvalmis pakett, kus te ei pea muretsema hostimise või turvalisuse pärast. Ka toetuse tase on suurem. Teisest küljest on ise hostitud e-kaubanduse tarkvara natuke rohkem D-I-Y. Nad vajavad, et alustaksite suure WordPressi hostimisega, laadiksite alla ja installiksite tarkvara, näiteks WordPress ja WooCommerce, ning kohandaksite seda teie veebipoe nõuetele vastavaks. Suur eelis on see, et teil on täielik kontroll kohandamise ja oma poe andmete üle.

Alustame mõningate parimate WooCommerce’i alternatiivide uurimist.

1. Lihtne digitaalne allalaadimine

Alustame lihtsa digitaalse allalaadimisega – pistikprogrammiga, mis on loodud spetsiaalselt digitaalsete kaupade veebimüügiks. See muudab teie WordPressi veebisaidi peaaegu kohe digitaalseks veebipoeks, kuna pistikprogrammi on sisse ehitatud kõik selleks vajalikud olulised funktsioonid. Saate hõlpsalt oma teemasid, e-raamatuid, muusikaalbumeid, pistikprogramme või PDF-faile müüa ja koguda nende eest ilma probleemideta makse, kasutades lihtsalt põhilist pistikprogrammi.

Parimad WooCommerce'i alternatiivid - ekstra digitaalsed allalaadimised

Mis tahes täiendavate funktsioonide jaoks on tasuta ja tasulised laiendid (sealhulgas kolmandate osapoolte laiendused) hõlpsasti saadaval. Saate neid kasutada makseväravate, arvete, sõnumite, ülevaatuste, hüpikakende ja palju muu lisamiseks.

Mis teeb selle atraktiivsemaks, on see, et põhiline pistikprogramm on tasuta, samas kui laiendusi saab osta eraldi (nagu ka WooCommerce). Laiendeid saate osta ka kimpudena, mille hind algab 99 dollarist aastas.

Extra Digital Downloads loob digitaalsete toodete lehed intuitiivselt. Sellega on kaasas lihtne kassa leht, mis teeb PayPali ja Amazon Paymentsi kohe kättesaadavaks. 40+ makselaienditega ühildub pistikprogramm enamiku WordPressi teemade ja pistikprogrammidega. See sisaldab ka sisseehitatud sidusettevõtte süsteemi, analüütikat, allahindluste ja tagasimaksete süsteeme ja palju muud.

Kui teil on huvi, kas WooCommerce lubab digitaalsete toodete müüki, siis kindlasti. Kuid peate veidi seadistama ja valikuid valima. Täiendavate digitaalsete allalaadimiste abil hoolitseb põhiline pistikprogramm paljude digitaaltoodete müümisega seotud funktsioonide eest. Nende hulka kuuluvad turundus, kliendikontode haldamine, failide allalaadimine, allahindluskoodid, sidusettevõtte integreerimine ja ostukorv. Paljud neist funktsioonidest on tasulised laiendused, kui tegemist on WooCommerce’iga. Pealegi, kui te ei müü füüsilisi kaupu, tõrjuvad füüsiliste kaupade müümisega seotud funktsioonid WooCommerce teie asjatult tagaplaanile.

Kas see tähendab, et te ei saa ekstra digitaalsete allalaadimiste abil füüsilisi kaupu müüa? Üldse mitte, lisandmoodulid aitavad teid selles.

Ütleme nii – kui müüte peamiselt füüsilisi kaupu, on WooCommerce sobivam. Kuid kui filmid, muusika, tarkvara, digitaalsed dokumendid, fotod või litsentsid on teie leib ja või, peaksid ekstra digitaalsed allalaadimised olema teie parim valik.

2. Kauplus

Shopify on hostitud lahendus, mis pakub teenust üle poole miljoni veebikaupluse omanikule, nii suurtele kui väikestele. Igaüks saab seda skaleeritavat tarkvara proovida 14 päeva jooksul tasuta, ilma krediitkaardiandmeid esitamata. Mõne minuti jooksul saate oma veebipoe üles seada ja olla valmis vastu võtma tellimusi ja makseid kogu maailmast.

Shopify

Prooviperioodi lõpus saate valida plaanide vahel, mis algavad 9 dollarist kuus (Lite) kuni 299 $ kuus (Advanced). Ja kui olete ettevõtte tasemel operaator, kohandab Shopify meeskond teie jaoks plaane. Enamiku algajate jaoks peaks piisama põhipaketist hinnaga 29 dollarit kuus. Saate hõlpsasti lisada uusi müügikanalid, hallata tooteid ja laoseisu. Lisaks saate ühe korraga täita tellimusi ja jälgida müügi- ja kasvutrende.

Shopifyga on kaasas armatuurlaud, mis sisaldab täielikku e-kaubanduse ehitajat koos hostimise, domeeninimede, kujunduse, teemade ja turundusega. Shopify maksete kasutamisel eraldi tehingutasusid ei ole.

Kui soovite poodi, mis kajastaks teie kaubamärki, võite selle üles ehitada ja seda hõlpsalt lohistada. Saadaval on üle 100 mobiili jaoks valmis teema, mis muudavad teie poe suurepärase välimuse, samas kui poe funktsioonide täiustamiseks on saadaval sadu rakendusi. Kui olete mingil põhjusel ummikus, on teil hea meel eelnevalt kinnitatud ekspertide toetuse üle, kes aitavad teil disaini ja funktsioone kohandada. Seisakuid on ööpäevaringselt toetades minimaalselt.

Kui olete algaja, kes ei soovi tegeleda hostimise või turvalisuse või maksete töötlemisega, kuid soovite siiski täielikult funktsionaalset nägusat poodi, on Shopify kindel panus.

WP Shopify WordPressi pistikprogramm

Shopify ühildub ka WordPressiga. Võite kasutada nuppu Shopify Buy Button või muuta teie elu lihtsamaks, kui installite WPShopify. See mugav pistikprogramm sünkroonib teie Shopify kauplusega, impordib teie tooteid ja sisaldab võimalust lisada oma ostunupp.

3. Gumroad

Gumroad aitab teil veebis müüa peaaegu kõike, mida soovite – digitaalseid või füüsilisi kaupu, tellimusi ja isegi ettetellitud esemeid. See on suurepärane koht müümiseks, kui loominguline vööt jookseb teie sisse ja soovite selle äriliseks kasutamiseks kasutada. Nii et kunstnikud, fotograafid, disainerid ja kirjanikud – pöörake sellele e-poe platvormile suuremat tähelepanu. WordPressi kasutajad saavad kasutada järgmist sisse panema manustada Gumroad oma veebisaitidele.

Gumroad

Kui digitaalkaubad on teie forte, on teil hea meel, et saate pakkuda oma toote mitut versiooni, genereerida litsentsivõtmeid ja pakkuda sooduskoode. Kui lisate toodetele lihtsalt „+” märgi, võite ka paluda klientidel maksta seda, mida nad soovivad. Teie toote jagamise tagamiseks on sisseehitatud kuritarvituste vältimine, PDF-ide tembeldamine või allalaadimiste väljalülitamine.

Juurdepääsuna sisukogumikutele ja tarkvara litsentsivõtmetele on teil lihtne müüa igat liiki korduvaid tellimusi ja liikmekavasid. Ka kliendid on maksevõimaluste ja lihtsa väljamaksega rahul. Nad saavad luua konto ja hoida kogu sisu ühes kohas või suunata selle oma Dropboxi või Kindle’i või mõnda muusse standardsesse sihtkohta.

Gumroadil on funktsioone, mis pakuvad täielikku tuge ka füüsiliste toodete müümisel. Gumroadis on kõik saadaval alates tootevariantidest ja riigiti mõistlikest müügipiirangutest kuni saatmishindade, allahindluste ja müügipakkumiste kehtestamiseni.

See ei piirdu sellega – Gumroad muudab teie tooted teie vaatajaskonnale nähtavaks kõikjal. Selliste sotsiaalsete kanalite nagu Facebooki ja Twitteri kohandatud eelvaated ning teie toote kaubamärgi reklaamimiseks kohandatud URL-id on mõned viisid, kuidas seda kasutada. Kombineerituna võimsa analüütikaga saate teada, mis teie jaoks töötab ja mis mitte. Automaatsed töövood aitavad teil olla kursis oma klientidega tänuavalduste, värskenduste ja muu abil.

Gumroad on alustuseks tasuta, aga nagu sina ise täiendada professionaalsete funktsioonide juurde, tuleb tasuda 10 dollarit kuus. Nende programmi kaudu saadava müügi korral lisandub 10% lisatasu.

Gumroad WordPressi pistikprogramm

Gumroad on ka WordPressiga ülilihtne kasutada. Kui te ei soovi koodi kasutada, installige lihtsalt nende tasuta pistikprogramm. Pistikprogramm sisaldab hõlpsat lühikoodi Gumroad-ülekatte lisamiseks ja toodete vidinate manustamiseks.

4. MemberPress

Kui soovite müüa tellimusi või liikmelisusi, ei pea te vaatama MemberPressist kaugemale. Selle pistikprogrammiga on saadaval peaaegu kõik selle jaoks vajalikud funktsioonid – digitaalsed allalaadimised, hinnakujunduslehed, tellimuste haldamine, tilguti sisu ja kuponkikoodi genereerimine. Lisaks on pistikprogrammi abil oma kohandatud koodi integreerimine lihtne. Nii et saate seda kohandada, kui soovite.

MemberPress

Sõltuvalt liikmete tellimustest võimaldab MemberPress teil kontrollida juurdepääsu oma postitustele, videotele, voogudele ja muule sisule. See integreerub täielikult WordPressiga sisu, foorumite ja kogukondade haldamiseks. Samuti integreeritakse see ilma lisatasuta teiste maksete töötlemise, sidusettevõtte turunduse ja muu jaoks mõeldud lahendustega.

Liikmelisuse või liitumistasu müümiseks WooCommendi abil peate ostma mitu eraldi laiendit ja see kõik võib osutuda kulukamaks kui MemberPress. Ja kuigi MemberPress paistab silma suurepärase klienditoega, pakub WooCommerce suuremat arvu makseväravaid.

Teenuseid pakutakse kolmes plaanis – põhiplaan 129 dollarit aastas, Pluss plaan 249 dollarit aastas ja Pro plaan 349 dollarit aastas. Ka 14-päevane raha tagasi garantii on olemas. MemberPress on kindel lahendus kõigile, kes soovivad müüa liikmemaksu, tellimusi, kursusi või digitaalseid tooteid.

5. Magento

Magento on täielik eraldiseisev platvorm, mis sisaldab kõiki soovitavaid e-kaubanduse funktsioone ja pakub kõrgetasemelist kohandamist. Võimalik, et te ei otsigi kunagi Magento abil pikendust. Erinevalt WooCommerce’ist pole seadistamine ega kohandamine lihtne ning paljud meist vajavad selle jaoks professionaali.

Magento

Magento sobib suurtele ettevõtetele, kes vaatavad kiiret kasvu. See suudab hõlpsasti rahuldada rahvusvahelistel turgudel tegutsevate e-kaubanduse arenenud vajadusi. Kõige tähtsam on see, et see võimaldab teil kasutada kasvavat mobiilset ostuturgu puudutades lähenemist mobiilile.

Magento 2 WordPressi integreerimine

Ja pistikprogrammi abil saate oma Magento poe hõlpsalt WordPressiga integreerida. Magento2WordPress Teine võimalus on Mag toodete integreerimine, mis pakub lihtsat tootenimekirja.

Kahjuks ei tule Magento odavalt ja hinnakujundus pole kohe ilmne. Tõenäoliselt peate kasutama rakenduspartnerite teenuseid ja hind varieerub sõltuvalt sellest, kelle valite. Turvalisem on minna Magento sertifitseeritud partneriga, kuna platvorm on keeruline regulaarsete värskenduste ja muudatustega. Samuti on saadaval tasuta avatud lähtekoodiga võimalus, kuid funktsioonide osas on see üsna piiratud.

Milline on teie jaoks parim WooCommerce’i alternatiiv?

WooCommerce on imeline lahendus enamiku kaupluste jaoks. Kuid nagu ma juba varem ütlesin, on võimalik, et üks neist WooCommerce’i alternatiividest sobib paremini. See kehtib eriti juhul, kui põhiline pistikprogramm sobib paremini teie poe peamiste toodetega. Seejärel muutub otsus lihtsamaks – digitaaltoodete lihtne digitaalne allalaadimine, reklaamide jaoks mõeldud Gumroad, liikmelisuse müümiseks MemberPress, suurte / kiiresti kasvavate ettevõtete jaoks Magento ja Shopify neile, kes vajavad kõike hoolitsetud.

Mis on sinu mõtted? Kas soovitaksite teistsugust e-kaubanduse võimalust? Meile meeldiks teada, mida teie arvate!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map