5 optimeerimisnõuannet, et muuta oma WordPressi sait mobiilseks valmis

Üha rohkem inimesi kasutab nutitelefone ja tahvelarvuteid iga päev kogu maailmas. Tegelikult arvatakse, et selle aasta lõpuks kasutab rohkem inimesi oma mobiilseadmeid veebist otsimiseks, mitte lauaarvutitele mõeldud Internetti. Seda enam on põhjust veenduda, et teie WordPressi sait on mobiilsidevalmis, eks? Mobiilsideturu tugevust ei õnnestu teadvustada ja kindlasti jätate kasutamata võimalused, mille abil suured ja väikesed jõuavad suuremale tarbijale.


Teie õnneks pole see tehniliselt nii keeruline, kui võiksite arvata oma saidi optimeerimiseks mobiilikasutuseks. Vaadake järgmisi näpunäiteid, et saada oma WordPressi veebisait ülejäänud mobiilsidevalmis veebiga võrdseks.

Miks peab teie WordPressi sait olema mobiilsidevalmis?

Vaata ringi. Peaaegu kõigil on kaasas mõni bränd mobiiltelefon. Isegi lastel on need tänapäeval olemas. Kuna enamikul inimestel on mobiiltelefon, siis loevad nad tõenäoliselt kellegi ajaveebi või veebisaiti. Miks mitte sinu oma? Tõenäoliselt olete oma veebisaidile liikluse suurendamiseks juba teinud oma hoolsuskohustuse, näiteks suurendanud oma SEO jõupingutusi. Noh, kas te ei teaks, et mobiilseadmete optimeerimine kuulub sellesse kategooriasse?

Peate kasutama iga kanalit, et saada võimalikult palju liiklust. Arvestades tõsiasja, et ameeriklased kulutavad iga päev umbes 2,7 tundi mobiiltelefonide sotsiaalsete võrgustike lugemisele, on tõenäoline, et nad satuvad hulgaliselt erinevaid blogisid ja saite, mida nende sõbrad jagavad.

Tehnika ja turunduse maailmas peate alati varvastel olema. Kuna hulgaliselt inimesi kasutab mobiilseadmeid, on veebisaitide omanike jaoks oluline leida uus viis oma veebisaitide turustamiseks, et tekitada uut liiklust. Ja parim viis selleks? Muidugi mobiilne optimeerimine! Kas tunnete siin suundumust?

Kui teie saiti ei ole mobiilseadmes vaatamiseks optimeeritud, on teie sisu lugemiseks ja teie piltide vaatamiseks raske. Veebisait tuleb spetsiaalselt mobiilseadmete ekraanisuuruses kasutamiseks optimeerida. Ekraani suurus ja eraldusvõime peavad olema täpselt sobivad. Kui ei, leiavad külastajad teistsuguse veebisaidi, kuhu minna. Aja jooksul võib see potentsiaalsetele klientidele maksta.

Soovite, et teie sait genereeriks liiklust. Kuid kui nad on kohal, soovite, et nende kogemus oleks positiivne. Mobiilseks kasutamiseks valmis saidi olemasolu parandab teie külastajate kogemusi ja suurendab teie võimalusi muuta nad korduvklientideks.

1. nõuanne. Kasutage mobiilisõbralikke teemasid

Kui soovite oma veebisaidi teemat töölaua- ja mobiiliversioonide vahel järjepidevana hoida, sobib teie jaoks mobiilteema. Sel moel ei pea te seda ise välja töötama või peate palkama kellegi, kes teeks seda teie heaks. Koos mobiilseadmete kasutamise kasvuga lisandub ka saadaval olevate mobiilteemade arvu suurenemine. Naljakas, kuidas see välja tuleb, ah?

Siin on mõned näpunäited:

Kakskümmend neliteist

 • Kakskümmend neliteist. WordPressi vaiketeema on tegelikult ideaalne paljude veebisaitide jaoks. See on tundlik, atraktiivne ja pakub arvukalt menüükonfiguratsioone, mis sobivad iga suurusega ekraanile.
 • Teema kokku. See enimmüüdud teema on suurepärane viis oma veebisaidi kuvamiseks paljudes mobiilseadmetes. Kokku reageerib see vedelikule, nii et teie lehe paigutus kohandub automaatselt brauseriaknaga. Pluss lisatud kohandatud mobiilivalikud muudavad optimeerimise lihtsaks.
 • Ananass. See minimalistlik WordPressi teema on hämmastav kui teema, mis kasutab mobiilselt reageerivat kujundust.
 • Linnapea. Kui kasutate e-kaubanduse saiti, on Jigoshopi pistikprogramm suurepärane võimalus, mis töötab sujuvalt koos Mayashopi teemaga. E-kaubanduse saidid on tavaliselt mobiilseadmete jaoks optimeerimiseks pisut keerukamad. See teema sobib teie konkreetse kujundusega.

Vihje 2: kasutage pistikprogramme

WordPressi üks parimaid asju on pistikprogrammide kättesaadavus, mis muudavad veebisaidi omaniku töö palju lihtsamaks ja sujuvamaks. Pistikprogrammid teenivad palju eesmärke, sealhulgas aitavad muuta saidi mobiilseks sõbralikuks.

Saidi omanikuna eelistaksite oma aega ja vaeva keskenduda oma saidi tegelikule sisule, mitte kogu tehnilisele mumbo-hüppamisele, mis kulisside taga toimub, et teie sait toimiks, eks? Lihtne pistikprogramm aitab muuta teie saidi sisu hõlpsasti loetavaks, ilma et peaksite miljon korda suurendama või vasakult paremale kerima, kui proovite telefoni lõiku läbi lugeda.

Siin on paar pistikprogrammi, mida võiksite vaadata:

WordPressi mobiilipakk

WordPressi mobiilipakk. See pistikprogramm annab teile täieliku kontrolli oma veebisaidi mobiiliversiooni üle. Domeenide kaardistamine lihtsustab kõige populaarsemate seadmete tuvastamist – ühte teemat pakutakse neljas erinevas värvipaletis.

WP mobiilidetektor

WP mobiilidetektor. See pistikprogramm pakub lihtsat viisi saidi optimeerimiseks mobiilseadmete jaoks. WP mobiilidetektor töötab tuhandete erinevate nutitelefonide, tahvelarvutite, veebipõhiste telefonide ja muu sellisega, pakkudes külastajale meeldivat elamust, ilma et peaksite nädalaid kulutama, et seda kõike ise välja mõelda..

Nõuanne nr 3: muutke oma sait reageerivaks

Tõenäoliselt olete varem külastanud tundlikku veebisaiti. Seda tüüpi saidid reageerivad vastavalt seadmele, mida sellel vaadatakse. Kui töölaual vaadatakse, kuvatakse sait ühel viisil. Nutitelefonis vaadates on see esitatud teises. Sama juhtub saidi vaatamisel tahvelarvutis või sülearvutis või mõnes muus mobiilseadmes, kuhu saate oma käed külge panna.

Teie saidile reageeriva kujunduse olemasolu tähendab lihtsalt seda, et seda kohandatakse automaatselt, olenemata sellest, millisest allikast teie vaataja külastab. Päris lahe, eks? Vastuvõtliku veebisaidi olemasolu on lihtne kui pirukas, kui kasutate oma saidi platvormina WordPressi. Kõik, mida peate tegema, on leida oma veebisaidi stiilile sobiv reageeriv WordPressi teema (me ei saa lõpetada rääkimist meie täielikult reageerivast kogu WordPressi teemast koos sisseehitatud pukseerimislehe ehitajaga, nii et saate luua mis tahes soovitud tundliku paigutuse!) ).

4. nõuanne: tehke graafika töö minimeerimiseks

Mõelge mobiilseadme ekraani suurusele. Tõenäoliselt muutuvad nad iga päevaga suuremaks, kuid kindlasti on nad keskmisest töölaualt väiksemad. Unustage oma veebisaidi täitmine väljamõeldud graafikaga – liiga palju neist suurendab laadimisaega, mis on mobiilisurfaritele eitav..

See kehtib eriti e-kaubanduse saitide kohta. Ostjad ei soovi, et neid pommitaks graafikaga, et nad peaksid läbi kolima. Nad tahavad, et oleks võimalik osta kiiresti ja tõhusalt. Nii et pange veto liigne graafika ja hoidke seda lihtsana.

Vihje 5: Valige tekst targalt

Lisaks oma veebisaidi graafika minimeerimisele soovite minimeerida ka teksti. Külastajatel on ekraanil väga piiratud ruum, et vaadata, mida te müüte või kirjutate. Kuna nad tõenäoliselt ei suurenda ega vähenda ega keri üles ega alla, siis keskenduge oma teksti hambumusele just selle kohta, mida teie toode endast kujutab.

Unustage kõik need viperused, mida paljud müüjad proovivad oma toodetele suurema tähelepanu saamiseks. Andke ostjatele ainult teadliku ostu tegemiseks vajalik teave.


WordPressi saidi optimeerimine mobiilseadmete jaoks ei pea olema keeruline. Kuid seda tuleb teha, ükskõik mida. Nutika veebiettevõttena teate juba seda. Kõik, kellel on paar silma, näevad, kuidas mobiilimaailm võimust võtab. Nii et loodetavasti on neist näpunäidetest abi.

Kas olete oma veebisaidi juba sõbralikuks muutnud? Kui jah, siis milliseid samme selle saavutamiseks te võtsite? Mulle meeldiks teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map