5 lihtsat sammu WordPressi teema valimiseks

Olete valinud oma domeeninime, valinud suurepärase veebi, mida kasutada ja olete õppinud, kuidas WordPressi edukalt installida. Nüüd on aeg valida oma veebisaidile konkreetne ilme.


WordPress kasutab hulgaliselt erinevaid teemasid, mis aitavad saidiomanikel oma sisu struktureerida ja tutvustada. Ehkki vaiketeema võib tunduda piisavalt atraktiivne (teema Kakskümmend Seitseteist on üsna vinge, eriti kui lisate paar olulist pistikprogrammi), on sõna otseses mõttes tuhandeid teisi, kes saavad teie veebisaidile ainulaadse keerutuse. Ehkki valitud teemade paljusus on põnev, võib see olla ka mõneti üle jõu käiv. Teie veebisait sarnaneb põhimõtteliselt globaalse visiitkaardiga, seega peate tehtud valikud tegema hoolikalt.

Niisiis, kust alustada selle ideaalse teema valimist kõigi seal pakutavate valikute seast? Siin on viis lihtsat sammu valiku kitsendamiseks, kuni õige teema saab selgeks võitjaks.

1. Otsustage, kas minna tasuta või esmaklassilise teemaga

Valige tasuta või esmaklassiline WordPressi teema

Selles on saadaval palju tasuta teemasid WordPressi kataloog, mis võib töötada mitut tüüpi veebisaitidel. Üldiselt soovitatakse siiski minna premium-teemaga, mis pakub vajalikku kohandamistaset. Premium WordPressi teemadel on hulgaliselt eeliseid tasuta versioonide ees. Tavaliselt on need klienditoega, neid uuendatakse sagedamini, tavaliselt on neil rohkem funktsioone ja neid saab hõlpsamini kohandada vastavalt teie konkreetsetele vajadustele kui tasuta teemad.

Kui otsustate oma teema osta, siis pöörake tähelepanu sellele, kas teilt võetakse ühekordne tasu (teemamets, loometurg, templits jne) või tellimise alusel kas kord kuus või aastas (näiteks Elegantsed kujundused või Themify lihtsalt) kui nimetada mõnda). Viimane võimalus annab teile vabaduse valida mis tahes teema, mis teile antud väljaandja jaoks meeldib. Ilmselt peate oma eelarve üle vaatama, et aidata teil kindlaks teha, kui palju olete nõus (ja võimeline) kulutama premium-teemale.

Tavaliselt, mida rohkem teema eest maksate, seda rohkem funktsioone võite oodata. Enamik premium-teemasid ulatub vahemikus 29–89 USD, nii et nad pole seda ka kohutavalt kallis. Pluss premium-teemad hõlmavad sageli premium-tuge, nii et kui teil on küsimus, võite tasuta WordPress.org-foorumites lootmise asemel küsida arendajalt. Kuna teie veebisait on suur investeering, peate kindlasti oma aega kaaluma ja valima, milline teema teile sobib.

2. Sobi WordPressi teema oma tööstusele

Sobige oma WordPressi teema oma tööstusele

See võib tunduda mõttetu, kuid see on üks esimesi ja kõige olulisemaid tegureid, millega tuleb arvestada. Peaksite valima teema, mis on seotud teie tööstuse või ettevõttega. Lilleseadetega veebisaidil pole puusepatööstusele suurt mõtet. Selle asemel sobiks midagi teema taustal puiduga palju paremini. Sarnaselt autoosade ettevõtte veebisaidile sobiks see hästi autode teemaga. Kui vajate teema valimisel abi, siis kontrollige mõnda järgmistest postitustest WPExplorerilt:

 • Kuidas luua kiriku veebisait WordPressiga
 • Parimad meditsiinilised WordPressi teemad arstidele
 • Parimad kinnisvara WordPressi teemad
 • Parimad WordPressi portfelli teemad
 • Peab olema Pinteresti-laadseid WordPressi teemasid

Lihtsalt veenduge, et ükskõik milline valitud teema kajastaks täpselt teie kaubamärgi teenuseid ja väärtusi. Lihtsamalt öeldes: ärge ajage oma külastajaid segadusse!

3. Määrake brauseri ühilduvus

Määrake oma WordPress Theme brauseri ühilduvus

Oluline on veenduda, et valitud uus teema ühildub kõigi brauseritega. Teie saidi erinevad külastajad kasutavad tõenäoliselt erinevaid brausereid, seega on oluline mitte ühte neist arvestada. Paljud tehnikadisainerid võivad soovitada ühilduvusprobleemide korral ignoreerida vanemaid brausereid, nagu Internet Explorer, kuna üha enam kasutajaid loobub sellest brauserist uuemate versioonide, näiteks Google Chrome’i kasuks. Siiski leidub seal endiselt palju Interneti-surfajaid, kes loodavad vanematele brauseritele, nii et pöörake kindlasti tähelepanu brauseri ühilduvusele teemas, mida soovite oma veebisaidil kasutada.

Enne kui pühendute mõnele kindlale teemale, peaksite seda katsetama mitmetes brauserites. Kui teie veebisait juba töötab ja töötab, on lihtsaim viis seda teha Google Analyticsi kaudu, et näha, milliseid brausereid teie külastajad teie saidile pääsemiseks kasutavad. Koefitsiendid on see, et peate kontrollima kõiki peamisi brausereid, sealhulgas Firefox, Safari, Google Chrome ja Internet Explorer.

Google Analytics tuvastab ka need, mida enamik teie külastustest kasutab. Sa võid kasutada Browsershots.org brauserite testimiseks, kui teate, milliste pärast muretseda. Kõik, mida peate tegema, on valida brauser ja versioon, mida soovite testida, ja Browsershots.org loob igaühe jaoks testi. Seejärel kuvatakse tulemused, et saaksite neid hinnata.

4. Valige teema, mida on lihtne muuta

Valige WordPressi teema, mida on lihtne redigeerida

Loodetavasti kasvab teie äri edasi. Ja nagu see ka toimub, tehakse selle käigus mitmeid muudatusi. Võite hakata pakkuma uusi tooteid või teenuseid hiljem reaalajas või valida ümberpaigutamise mingil hetkel. Teie veebisait peab olema kursis kõigi teie ettevõttes toimuvate muudatustega ja sellisena on oluline valida teema, mida on lihtne muuta.

Tavaline viga on teema valimine, mille puhul peate koodi sukelduda ja muuta kõike ümbritsevat lihtsalt lihtsa muudatuse tegemiseks. Seal on palju teemasid ja kuigi need võivad tunduda hämmastavad, võib nende redigeerimine olla ka üsna keeruline. Paistab, et pole veel kõik. Selle asemel valige teema, mis võimaldab teil mõne lihtsa hiireklõpsuga vastavalt vajadusele muudatusi teha.

Lühikeseks valitud teema kohandamisvalikute kontrollimiseks peate kontrollima funktsioone, nagu värvivalikud, postitustüübid, ajaveebide ja selle paigutuse mitmekesisus ning kas teil on vaja teatud erifunktsioone (nt kalender, portfoolio kuva) jne) kaasas.

Tehke kindlaks, kas teemaga on kaasas ka lühikoodid või lehekülje koostaja. Need võimaldavad teil postitusele ja lehtedele lisada konkreetseid funktsioone või leheküljeelemente. Ehkki seal on saadaval hulgaliselt pistikprogramme (saate vaadata meie nimekirja parimatest lühikoodide ja lehe koostamise pistikprogrammidest, et näha vaid mõnda), mis aitavad teil oma saiti kohandada, on see palju lihtsam, kui teie jaoks vajalikud põhifunktsioonid on juba olemas – seetõttu on meie teema WordPress sisse ehitatud palju võimsaid kohandamisvalikuid.

5. Vaadake tehnilist tuge ja värskendusi

WordPressi teema tugi

Teie valitud teema jaoks tuleks pakkuda tehnilist tuge, eriti kui maksate selle eest. Toe all peame silmas abi teemaveade ja värskendustega – mitte teemakohandustega, kui teil on vaja kohandamisi teha, peaksite kaaluma WordPressi teema arendaja palkamist või teenuse Elto-suguse teenuse kasutamist, kuna see ei toeta.

Teatud WordPressi teemad tulevad e-posti toega, teised pakuvad ainult foorumit päringute tegemiseks. Peate määrama, milline variant sobib teile. Kas olete foorumis seatud vastustega seotud ooteajaga sobiv või vajate ajatundlikumat suhtlust? Samuti peaksite välja selgitama, millal teemat viimati värskendati ja mitu värskendust on pärast teema esimest väljaandmist tehtud. Häid teemasid värskendatakse sageli ja eriti siis, kui välja antakse uusi WordPressi versioone (näiteks ajakohastatakse pidevalt WPExploreri kogu WordPressi teemat, et see ühilduks WordPressi uusima versiooniga ja hõlmaks kõige uuemaid funktsioone, nagu esiotsa loomine) ).

Teil on parem minna praeguste teemadega edasi. Te ei soovi riskida selle eest, et maksate ainult ühe eest, kui see rikub teie veebisaidi, kui ilmub uus WordPressi versioon. Peate olema kindel, et teie valitud teema taga olevad arendajad on ajakohased ja ajakohastavad oma teema (d).

Boonusnõuanne: lugege arvustusi

Kui arvate, et olete selle teema valinud, võtke mõni minut, et lugeda teiste blogijate ja veebisaitide omanike arvustusi. Tehke Google’i otsing teema ja arendaja nime järgi. Uurige, mida teistel inimestel selle kohta öelda on. See täiendav viis minutit uurimistööd võib säästa palju südamevalu!

Järeldus

WordPress on üks lihtsamaid viise teie veebis olemise arendamiseks ja tugevdamiseks. Isegi need, kes pole tehnoloogiliselt asjatundlikud, saavad mõne tunni jooksul veebisaidi ära visata, kui oma valitud platvormiks on WordPress. Lihtsalt järgige neid kiireid ja lihtsaid samme oma saidi jaoks ideaalse teema valimiseks, et see pakendist eristuks!

Nüüd tahan teada vaid seda, kuidas valite oma saidi teema? Kas ülaltoodud kriteeriumid on teie jaoks olulised? Või on kaasatud mõni teine ​​mõõdik? Palun jagage oma mõtteid allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map