5 kiiret näpunäidet ajaveebikonversioonide suurendamiseks

5 kiiret näpunäidet ajaveebikonversioonide suurendamiseks

Internetis raha teenimisel on palju suurepäraseid asju, kuid üks neist on asjaolu, et saate seada mõõdetavad eesmärgid ja mõõta neid suure täpsusega. Näiteks kui soovite oma põrkumiste määra vähendada 5%, siis rakendage lihtsalt meetmeid, mis teie arvates aitavad. Kasutage efekti jälgimiseks sellist teenust nagu Google Analytics, seejärel loputage ja korrake.


Kui teil on väljakujunenud vaatajaskond või kliendibaas (isegi suhteliselt väike), on teie ajaveebi kohandamise võimalused konversioonide ja sissetuleku suurendamiseks peaaegu piiramatud. Saate sama palju vaevaga sageli rohkem saavutada, näpistades seda, mis teil juba on, mitte värskete külastajate otsimisel.

See on asi, mida olen hakanud viimastel kuudel tõsiselt võtma, kui olen konversioonide arvu suurendamiseks ja kokkuvõttes ka oma ajaveebide tegemiseks oma ajaveebit kohandanud. Selles postituses soovin jagada teiega mõnda eriti kiiret ja lihtsat näpunäidet, mida saate teha omaenda blogimise edu suurendamiseks.

Jälgimise olulisus

Enne kui alustame, pean ütlema, kui oluline on, et teil oleks täpsed vahendid kõigi mõõdikute jälgimiseks, mis on teie tehtud muudatuste jaoks asjakohased.

Näiteks kui kavatsete rakendada näpistamist, mis loodetavasti suurendab teie uudiskirja tellimuste määra, siis soovite teada perioodiliselt teie meelitatavate uute abonentide arvu. Ometi olete ka soovite teada saada teie ajaveebi külastajate arvu samal perioodil, et saaksite oma konversioonimäära esitada protsentides nendest külastajatest. E-posti tellijate arvu suurenemine ei tähenda tingimata, et teie näpistamine on töötanud – võib lihtsalt olla, et meelitasite rohkem külastajaid.

Selles valdkonnas abistamiseks lõpetan iga näpunäite soovitustega mõõdikute kohta, mida peaksite jälgima.

Võtke see üks samm korraga

Ja veel üks asi enne heade asjade saamist – veenduge, et rakendaksite ja jälgiksite ainult ühte näpistamist korraga. Kui rakendate samaaegselt mitut katset, võivad positiivsed (või negatiivsed) mõjud „ristsaastuda” ja teil pole aimugi, millise näpuga millise tulemuse saavutasite.

Kiirus, millega saate veenvaid tulemusi saada, sõltub tõesti sellest, kui palju liiklust oma blogisse saate. Võite korraldada ühe katse nädalas või võib-olla ühe kuu, kui teil pole palju liiklust. Mängige seda kõrva järgi ja vaadake, kuidas teie esimene näpistamine käib.

Hea küll, sellest piisab sissejuhatustest – laskem nendele katsumustele järele!

1. Suurendage oma esilehel ajaveebi postituste arvu

Kõlab üsna igavalt, eks? Mis võimalikku vahet see konversioonidel või sissetulekul teeb? Noh, selle näpistamise võimalike võimalike võimalike võimaluste osas on tegelikult üsna suur erinevus.

Esiteks, ärgem unustagem, et avalehel olevate blogipostituste arvu suurendamine või vähendamine on lihtne, kui teie ajaveeb on teie esileht. Seda saab teha umbes 5 sekundiga, navigeerides Seadistused> Üldine oma WordPressi juhtpaneelil:

Suurendage oma esilehel ajaveebi postituste arvu

Kui kasutate oma kodulehe jaoks lehe koostajat, sõltub ajaveebide arvu muutmine teie kasutatavast ehitajast. Näiteks kui kasutate teemat Kokku (mis hõlmab ka WPBakery visuaalset lehtede koostajat), soovite redigeerida ruudustiku vahekaardi „Päring” all postituste arvu:

Suurendage oma Ehitajaga esilehel postituste arvu

See on tõenäoliselt kiireim näpistamine, mida olete kunagi teinud. Räägime nüüd võimalikest eelistest.

Selle kohta, kui palju ajaveebi postitusi teie esilehel peaks olema, on mõlemad argumendid. Mõned inimesed ütlevad, et teil peaks olema suurem arv (näiteks 10), sest see annab lugejatele võimaluse sirvida rohkemat oma postitust ilma, et peaksite klõpsama teisel lehel. Teised väidavad, et vähem ajaveebi postitusi tähendab vähem laadimisaega (ja me kõik teame, kui oluline on WordPressi kiirendada), mis tähendab õnnelikumaid külastajaid. Selle teise argumendi varundamiseks on tohutult palju kaalukaid andmeid.

Nagu enamiku seda laadi küsimuste puhul, on oluline ära tunda argumendi mõlemad pooled ja proovida. Kui teie avalehel on ainult 5 blogi postitust, proovige 10 ja vastupidi. Proovige võib-olla isegi rohkem või vähem sõltuvalt sellest, kui seikluslikku tunnete.

Mõõdikud (ainult esilehel): põrkemäär, saidi aeg, lehed külastuse kohta ja keskmine külastuse kestus

2. Kasutage käsitsi väljavõtteid

See soovitus järgib vahetult eelmist ja võib ehk leevendada võimalikke hirmusid mammutite laadimise ees. Eriti kui lisate oma kodulehele palju ajaveebi postitusi.

Kui tegemist on postituste arhiivivormingus kuvamisega (nt teie kodulehel või kategoorialehel), on seda üldiselt kolm võimalust:

 1. Kuva kogu postitus
 2. Kuva automaatselt määratud katkend (nt 100 tähemärki)
 3. Kuvage käsitsi loodud väljavõte

Olen isiklikult kolmanda valiku fänn. See võimaldab külastajal lugeda kiiret ülevaadet kõigist teie kodulehe postitustest, ilma et peaksite süvenema kogu sisu, kui nad seda ei soovi. Minu arvates on see ideaalne kompromiss.

Enamik häid teemasid võimaldab teil käsitsi väljavõtteid lisada kahel viisil.

WordPressi loe veel silt

Esiteks võite lisada postituse kohta sildi “Loe edasi” (Alt + Shift + T), kus soovite katkendi lõpetada.

WordPressi väljavõtte metaboks

Või kleepige kohandatud väljavõte redigeerimise ekraani metaväljale „Katkend”.

Mõõdikud (ainult ava- või arhiivilehed): põrkemäär, saidi aeg, lehed külastuse kohta ja keskmine külastuse kestus

3. Muutke oma esmane CTA silmatorkavamaks

Juhul, kui teil on huvi, tähistab CTA nimetust “üleskutse tegevusele” – element, mis julgustab külastajaid teie soovitud toimingut tegema. See võib olla teie uudiskirja tellimine, teabetoote ostmine või midagi muud.

Ehkki teie blogis võib olla mitu CTA-d (ehkki loodetavasti mitte nii palju, et üle jõu käia), peaks teil olema üks, mis on ülejäänutest olulisem. Paljude jaoks on see e-posti tellimisvorm. See „esmane” CTA peaks olema võimalikult silmatorkav. Kui seda pole, siis näpistage seda nii, et oleks. Soovitused hõlmavad järgmist:

 • Muutes selle lehe kõige värvikamaks elemendiks
 • Liigutades seda voldi kohal (mille tulemuseks võib olla tohutu klikkide arv suureneb)
 • Asetage see külgriba ülaossa
 • Asetage see põhisisu kohale
 • Hüpikakna teisaldamine

Nii et vali üks ülaltoodutest (pidage meeles – mitte rohkem kui ühte!) Ja testige tulemusi. Võite saada meeldiva üllatuse.

Mõõdikud (kõigil lehtedel, kus CTA kuvatakse): soovitud CTA tulemus (nt uus tellija), teie ajaveebi külastajate koguarv ja esimene jagatud teisega (et saada protsentuaalne ümberarvestuskurss)

4. Lisage oma peamisele rahalehele silmatorkav link.

Teie ajaveebis on tõenäoliselt mõni konkreetne leht, mis teenib rohkem tulu (otseselt või kaudselt) kui ükski teine. See võib olla mingi leht „Ressursid”. Või ehk toode. Mis iganes see on, peaksite selle oma külastajatele hõlpsasti kättesaadavaks tegema. Kuna peamenüüsse lisamine pole võib-olla mõistlik, võite lisada silmatorkava lingi oma külgribale, jalusesse või võimaluse korral päisesse (sõltuvalt teie saidi väljanägemisest). Nii ilmub teie link võimalikult paljudel lehtedel.

Silmapaistva all pean silmas tegelikult graafilist. See ei peaks olema lihtsalt järjekordne tekstilink – see peaks eristuma samamoodi nagu teie CTA-d (kuna see on sisuliselt CTA nagu iga teine).

Selle heaks näiteks on viiktekstiriba, mida WPExplorer kasutab lehe ülaosas:

WPExploreri peamine viikteriba

Võrreldes teiste lehe või menüü linkidega, paistab see selgelt silma.

Mõõdikud: rahalehe külastused, teie ajaveebi külastajate koguarv ja esimene jagatud teisega (et saada protsent klikkimise määra)

5. Suurendada sotsiaalse jagamise nähtavust

Loodan, et teil on oma blogis minimaalselt sotsiaalne jagamise plugin. Kuid oma blogisse sotsiaalsete soovituste suunamiseks on tegelikult palju rohkem võimalik ära teha.

Fakt on see, et paljud inimesed ei ole teie sisu jagamise pärast vaeva näinud, kui te ei tee seda nende jaoks lihtsalt lihtsaks (ja ahvatlevaks). Peate selle oma aega väärt olema.

Selle tegemiseks on erinevaid viise, kuid siin on kaks lihtsat.

AddThis sotsiaalse jagamise pistikprogramm

Proovige hõljuvaid jagamisnuppe. Hea pistikprogramm on AddThisi WordPressi jagamisnupud. Seda on lihtne paigaldada ja see toetab enam kui 200 sotsiaalmeedia kanalit. Teie saidi külastajatel on AddThis’iga palju jagamisvõimalusi.

Blogipostituse sotsiaalne jagamine

Või lisage jagamisnupud iga postituse ülaosas ja / või allosas. Sõltuvalt teie WordPressi teemast võib see suvand olla sisseehitatud. Näiteks teemaga WordPress, millega navigeerite, kokku Välimus> Kohanda> Blogi> Üksikpostitus ja kasutage suhtlusjaotuse mooduli lubamiseks üksikut paigutuse elementi. Seejärel lihtsalt lohistage ja tilgutage sinna, kuhu soovite. Kas see toimub enne esiletoodud pilti või pärast teie peamist sisu. Teise võimalusena on see funktsioon lisatud ka JetPacki pistikprogramm – peate selle lihtsalt lubama alates Jetpack> Seaded> Jagamine.

Nende taktikate kohta saate lisateavet värskest postitusest, mille tegin teie blogisse liikluse suurendamiseks Twitterist. Alustage nende muudatuste (ja kõige muu, mida teie kujutlusvõime võib võluda) rakendamist ja analüüsige tulemusi.

Mõõdikud: teie meilisõnumite arv sotsiaalmeedias, ajaveebikülastajate arv ja esimene jagatud teisega (st kas teie näpistamise tulemusel suureneb teie ajaveebi sotsiaalsete külastajate protsent?)

Pinna kriimustamine

Selles postituses on mul olnud käputäis lihtsaid näpunäiteid, mida saate teha ajaveebi konversioonide suurendamiseks. Kuid fakt on see, et seal on veel palju muud. Näiteks ma pole isegi seda teinud mainitud jagatud testimisriistad, mis on vaieldamatult kõige tõhusam kohandamise vorm, mida saate teha. Blogi optimeerimine peaks olema püsiv protsess ja ülaltoodud näpunäited peaksid olema alles algus.

Seda silmas pidades tahaksin teada, kas teil on oma soovitusi oma saidil muudatuste rakendamiseks, mis võivad konversioone ja sissetulekut suurendada. Kui jah, siis palun jagage meiega allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map