4 parandust WordPressi surma ekraanil

Kas olete kunagi oma WordPressi saiti avades end tühjale ekraanile vahtinud? Kõik töötas hetk tagasi kenasti ja äkki sait pöördus tühi! Samuti võib juhtuda, et WordPressi sait laadib korralikult, kuid armatuurlaud pole. Selliseid olukordi, mida WordPressi kogukond meeldib kurikuulsaks nimetada Surma valge ekraan – ja see on üks järgmistest kõige segamatumad asjad WordPressi kohta.


Kui te pole seda terminit kohanud veel – siis olete üks õnnelikemaid. Täna räägime surma valge ekraani (nimetagem seda WSOD-i) mitmesugustest sümptomitest ja õpime iga tervisehäda ravi.

Esimesed asjad kõigepealt. WSOD on anomaalia, mis tuleneb paljudest erinevatel põhjustel. Kui teil veab, kuulub teie konkreetne juhtum juhtumi alla tavalised sümptomid – mille jaoks on saadaval valmis parandused. Kui te aga ei suuda probleemi põhjust kindlaks teha, peate parem olema WordPressi eksperdi kätes.

4 põhjust (ja lahendused) WordPressi surma ekraanile

Hea uudis on aga see, et teie WSOD-juhtumi sattumine tundmatusse kategooriasse on üsna väike. Kõige sagedamini jaguneb WSOD põhjus kolme kategooriasse. Selles õpetuses kirjeldatakse WordPressi surma valge ekraani kõigi põhjuste kindlakstegemiseks lihtsaid ja hõlpsasti järgitavaid samme.

Põhjus nr 1: pistikprogrammiga seotud probleemid

wp-wsod-r2

Installisite uue pistikprogrammi, värskendasite vana või proovisite aktiivset modifitseerida.

Parandus: Keela üks või kõik pistikprogrammid

Enamikul juhtudel võib teie praeguse aktiivse teema ja äsja installitud pistikprogrammi vahel olla konflikt. Sellisel juhul võite selle konkreetse pistikprogrammi lihtsalt keelata ja kõik peaks toimima hästi. Siiski on probleem. Kuidas kavatsete pistikprogrammi keelata, kui teie WordPressi juhtpaneel ei tööta?

Kui olete WordPressi kasutanud juba üle poole aasta, siis ärge lugege järgmist rida. Proovige lahendus välja mõelda. Ma annan teile vihje – kas sellel on midagi pistmist teie WordPressi pistikprogrammide kataloogi juurde pääsemisega FTP kaudu? Kas olete aru saanud? Jah? Kudos! Ei? Pole probleemi – lugege edasi, kuid luban, et kui näete lahendust, siis lõikab oma otsaesist! Siin me läheme.

Kuidas keelata WordPressi pistikprogramm FTP kaudu?

WordPressi pistikprogrammi keelamine FTP kaudu on tõesti lihtne ülesanne. Eeltingimus peab teil olema FTP-juurdepääs, millel on WordPressi kataloogi õiged õigused.

MÄRGE: Enamik hostingu pakkujaid annab teile FTP-juurdepääsu. Kui olete installinud WordPressi VPS-i või pilveserverisse, on tõenäoline, et te pole oma VPS-i FTP-serverit installinud. Sellises olukorras peate installima avatud lähtekoodiga FTP kliendi, näiteks proftpd või vsftp. Veebis on mitu õpetust ja soovitan teil lugeda seda, mis kasutab teie serveri opsüsteemi. Näiteks kui meil on Ubuntu põhinev VPS, oleks see meie otsingutermin „Kuidas Utuntu installida proftpd”.

Kui see samm on kustutatud, on aeg pistikprogramm keelata.

 1. Logige oma FTP-serverisse sisse õige konto
 2. Liikuge oma WordPressi installikataloogi
 3. Sisestage wp_content / plugins kausta
 4. Pistikprogrammide kaustast leiate mitu tuttavate nimedega kausta. Iga kaust tähistab pistikprogrammi.
 5. Leidke ja valige õige plugina nimega kaust
 6. Nimetage see ümber teiseks, kuid samas äratuntavaks nimeks. Näiteks kui pistikprogrammi (st kausta) nimi on akismet, siis peaksite selle ümber nimetama millekski selliseks _akismet või akismet_disabled.
 7. Võite vabalt valida mis tahes nime. Lihtsalt veenduge, et see ei satuks teise plugina nimega kokku ja oleks hiljem äratuntav.
 8. Kausta ümbernimetamine keelab pistikprogrammi jäädavalt.

Kui olete need toimingud lõpetanud, käivitage brauser ja kontrollige, kas sait laadib. Kui probleem on lahendatud – kudos!

Kuidas keelata kõik WordPressi pistikprogrammid korraga?

Kui soovite keelata nii palju pistikprogramme, võite ülaltoodud protseduuri järgida. Kui soovite aga kõik pistikprogrammid korraga keelata, võtab see palju aega. Seal on palju lihtsam viis – nimetage pistikprogrammide kaust ümber (nt plugins_old) ja looge uus tühi kaust sildiga pistikprogrammid. Sisuliselt keelaks see kõik vanad pistikprogrammid korraga. Pistikprogramme saate ükshaaval teisaldada plugins_old kausta pistikprogrammid, ja aktiveerige need eraldi.

Kui olete muutnud mõnda konkreetset pistikfaili, mis põhjustas WSOD-i, siis keerake plugin lihtsalt FTP kaudu ja sait peaks uuesti töötama. Muudetud pistikprogrammide testimine varukoopia saidil on alati hea tava. (Hüppa lahenduse juurde järeldusele).

Põhjus nr 2: teemaga seotud probleemid

wp-wsod-r1

Sarnaselt pistikprogrammidega on ka teemaga seotud WSOD-i probleemid pärit.

Parandus: Keela teema

Vaatame mõnda lihtsamat põhjust:

Uue teema installatsioonid

Uue teema installimine võib tekitada konflikti olemasoleva pistikprogrammiga – klassikaline teema-pistikprogrammi konflikt. Sel juhul peate lihtsalt äsja aktiveeritud teema keelama ja WordPress naaseb automaatselt vaiketeemale. Veenduge, et te pole vaiketeemat kustutanud ( kakskümmend midagi teema). Kui teil on, laadige teema üles teemad kaust wp_ sisu.

Kuidas keelata teema FTP kaudu WordPressis?

See protsess sarnaneb peaaegu plugina keelamise protsessiga, ainus erinevus on see, et peate selle avama wp_ sisu / teemad kausta asemel pistikprogrammid kausta. Liikuge lehele teemad kausta ja nimetage konkreetse teema kaust selle desaktiveerimiseks ümber.

Halvasti kodeeritud teemad

WordPressi suuremad värskendused võisid mitu korda halvasti kodeeritud teemasid jõkke juhtida. Halvasti kodeeritud ja aegunud teema ei pruugi WordPressi uusima värskendusega töötada. WPExplorer on uhke kaunilt meisterdatud kvaliteetsete teemade üle – neil on olemas palju teemametsas olevate klientide hulgast (vaadake lihtsalt nende portfooliot) ja nad on üks väheseid inimesi, kelle teemasid ma usaldan.

Kui teie teema on lakanud töötamast kohe pärast WordPressi värskendamist, on suur tõenäosus, et teema on süüdlane. Teema desaktiveerige ja asjad peaksid minema tagasi normaalseks.

Teema muutmine

WordPressile ei meeldi lollakas kood. See tugineb hästi konstrueeritud komplektile objektid kood, töötab harmooniliselt. Kui üks neist osadest (mitte segi ajada OOP objektiga), öelge teema funktsioonid.php fail, rikked, siis WordPress ei tööta. See viib WSOD-i.

Tavaliselt testitakse WordPressi hoidla või mainekate arendajate teemasid selliste defektide suhtes hoolikalt. Karbist otse väljatuleval teemal ei oleks faile Function.php. Kui saate sellise teema installimisel WSOD-i, on see tõenäoliselt pistikprogrammi-teema konflikt.

Teema muutmisel või värskendamisel võib see põhjustada vale koodi, mis juhib meid probleemi keskmesse, st WSOD-i. Selle parandamiseks võite asendada muudetud faili vana eksemplariga (ma eeldan, et olete teinud varukoopia). Igal teisel juhul võite originaalsed teemafailid üles laadida.

Põhjus # 3: mälulimiidi ületamine

wp-wsod-r3

See olukord on klassikaline indikaator selle kohta, et olete praegusest hostiteenuse pakkujast üles kasvanud. Teie veebisaidi liikluse maht nõuab rohkem ressursse – mida teie praegune host ei saa pakkuda. On aeg uuendada. See on hea uudis – teie sait kasvab

Parandus: Suurendage oma mälumahtu

Võite proovida oma PHP-mälu limiiti suurendada, muutes wp-config.php faili. Lisage lihtsalt järgmine rida:

define ('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

Jagatavates hostides peaks olema piisav mälupiirang 64 MB. Kui probleem püsib, peaksite konsulteerima oma hostingu pakkujaga.

Odavad veebihostid

See probleem on levinud ka odavate veebimajutuste korral, mis ohverdavad kvaliteeti. Kasumi teenimiseks meelitavad need hostid ühte serverisse võimalikult palju kliente. Selle tulemusel väheneb oluliselt ressursside (näiteks RAM) arv kliendi kohta. See viib WSOD-i. Nii et kui teil on eelarve hostimise plaan, mis ei võimalda teil enam oma mälupiirangut suurendada, peate oma plaani uuendama.

Põhjus # 4: Tundmatud põhjused

wp-wsod-r4-tundmatud põhjused

Mõnikord ei saa WSOD-i põhjust täpselt kindlaks teha, mis viib meid parandusse. Sellistel aegadel peate määrama probleemi allika.

Parandus: Luba režiim WP_DEBUG

Lihtsalt lisage järgmised read rea allosas wp-config.php fail:

tõrketeade (E_ALL);
ini_set ('kuva_vead', 1);
define ('WP_DEBUG', tõsi);

See käsib WordPressil kuvada kõik väljundkuval ilmnevad vead. Selle teabe abil saate kindlaks teha WSOD põhjuse.

Järeldus

Surma valge ekraan on üks neist vältimatutest probleemidest, millega iga WordPressi kasutaja peab silmitsi seisma. Muidugi, kui kasutate WordPress.com, siis sellist probleemi kunagi ei teki, kuid sellel on oma piirangud.

hallatav WordPressi hostimine

Kui soovite mugavust, kui te ei pea selliste hostimisprobleemide pärast muretsema, on olemas lahendus – Haldaja WordPress Hosting. Hallatud WordPressi hostiteenuse pakkujad on spetsialiseerunud WordPressi ja WordPressiga seotud probleemidele. WPExplorer kasutab WPEngine’i ja oleme sellega väga rahul – lihtsalt vaadake, kui kiiresti meie sait laadib. ��

Kui teie eelarve lubab ja soovite olla kõigist hostimisega seotud probleemidest vaba, siis meeldib teile hallatav hostimine WPEngine’i või Media templi või ühe või mõne muu soovitatud hostingu pakkuja poolt. Nagu alati, oleks hea meel kuulda teie mõtteid! Mis on teie WSOD-i lugu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map