35+ parimat tasuta fotode saiti

35+ parimat tasuta fotode saiti WordPressi jaoks

Ilusate ja tähelepanu haaravate piltide kasutamine võib muuta tõeliselt vahet, kuidas teie vaatajaskond teie veebisaidile reageerib. Pilkupüüdvate fotode kuvamise sisu loetakse ja jagatakse rohkem, see suurendab vastuvõetud külastajate arvu ja aitab lõpuks teie veebisaidil oma eesmärke saavutada.


Kuid teie veebisaidile vau-teguriks lisavate fotode leidmine võib olla keeruline. Selles artiklis oleme kokku pannud loendi parimatest tasuta ja esmaklassiliste fotode veebisaitidest. Loodetavasti leidub siin midagi teie jaoks, sõltumata teie WordPressi veebisaidilt.

Seal on palju tasuta fotofailide veebisaite, kust saate kvaliteetse pildi kiirelt ja hõlpsalt alla laadida. Kui olete blogija või väikeettevõte, kes vajab WordPressi veebisaidi sisu jaoks aeg-ajalt fotot, siis võib üks neist tasuta fotograafiasaitidest olla just see, mida otsite.

1. Unsplash

Unsplash

Unsplash on meie lemmik tasuta fotograafiaressurss (kasutame neid üsna sageli blogipostituste jaoks). Sellel veebisaidil on üle 200 000 suure eraldusvõimega pildi kollektsioon, mida lisandub iga päev sadu. Fotosid pakub üle 41 000 fotograafi koosnev kogukond ja neid on kõigil isiklikel ja ärilistel eesmärkidel vabalt kasutamiseks.

Unsplash annab võimaluse registreerumiseks, oma kollektsioonide loomiseks ja lemmikfotograafide jälgimiseks. Kujutist otsides võite kasutada oma termineid või vaadata valmiskollektsiooni. Unsplashil on huvitav ja mitmekesine pildivalik ning see annab fotodele professionaalse ilme ja viimistluse. See on tööriist, mida tasub kindlasti kontrollida.

2. Pixabay

Pixabay

Pixabay võime olla uhked loomingulise kogukonna üle, autoriõigusega tasuta fotode, illustratsioonide, vektorite, graafika ja videote jagamise ning kasutamise üle. Jällegi kehtib CC0 litsents kogu avaldatud sisu suhtes. Seega on kogu meediat isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks tasuta ning omistamine pole vajalik.

Pixabay kuvab praegu veidi üle 1 090 000 pildi ja video. Pakutav lai pildivalik teeb sellest suurepärase valiku, kas otsite illustratsiooni, vektorit, fotot või midagi muud.

Pixabay julgustab kasutajaid registreeruma ja looma oma konto (tasuta). Siin saate lemmikpilte üles laadida ja järjehoidjatesse lisada, teisi kasutajaid jälgida, sõnumeid saata ja palju muud.

3. PicJumbo

Picjumbo on Viktor Hanaceki omandis ja hallatav tasuta foto. Algselt kasutas Viktor seda saiti omaenda tasuta fotode jagamiseks, kuid alates selle loomisest on Picjumbo kasvanud ning võtab nüüd vastu ja jagab paljude loojate fotosid.

Praegu on rohkem kui 1500 tasuta fotot, kuid kui soovite veelgi enamat, saate uuele versioonile üle minna premium-kontole, et saaksite iga kuu juurde pääseda veel 30 fotole. Kõiki fotosid saab vabalt kasutada, kui soovite, välja arvatud juhul, kui soovite seda ümber jagada tellima.

4. RawPixel

RawPixeli stock fotod

Võib-olla kõlab see nimi perekondlikult, kuna nad on üks Unsplashi kaastöötajaid. Kuid rohkemate sortide osas pöörduge edasi RawPixel põhisait. Siit leiate tasuta stock-fotod, vektorid ja isegi PSD-d. Nende tasuta kollektsioonis on ligi 200 000 stock fotot, mille vahel valida. Kuid kui sellest teile ei piisa, pakuvad nad veel 30 000+ aktsia jaoks lisatasu liikmeks astmeid (mis sisaldavad nende fotode äriliseks kasutamiseks litsentse).

5. Pexels

Pexels

Pexels on tasuta fotofail, mis jagab oma pilte Creative Commons Zero (CC0) litsentsi alusel. See tähendab, et saate nende pilte kasutada isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks. Nii et kui teil on veebiettevõte, saate Pexeli pilte oma WordPressi veebisaidil kasutada ilma, et peaksite sellele saidile või fotograafile omistama.

Pexels pakub praegu üle 30 000 tasuta foto. Lisaks lisandub igakuiselt veel 3000. Neid kauneid pilte saate kopeerida, muuta ja levitada. Pilte on saadaval erinevates allalaadimissuurustes ja vastavalt teie vajadustele ka kohandatud suuruses.

6. PikWizard

pikwizard tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer.png

PikWizard on suurepärane tasuta fotode veebisait, kus on üle 100 000 täiesti tasuta pildi. Neist eksklusiivsetest fotodest on üle 20 000 foto.

PikWizard on uhke inimeste vabade fotode üle – midagi sellist, mida vabade fotode pildistamise saitidel kipub olema harva. Otsige märksõnu, näiteks „kontor” või „koosolek”, ja näete, millist fotopilti PikWizard pakub!

7. Parim Stock Photo Free

parim stock photo tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

Veel üks korralik kollektsioon CC0 alusel litsentsitud fotodest – see tähendab, et saate neid kõigis oma projektides kasutada!

8. Burst (Shopify poolt)

plahvatas kaupluse kaudu tasuta kõrge eraldusvõimega fotoprofiilid wpexplorer

Shopify teeb oma klientide edu saavutamiseks palju ära. See hõlmab tasuta aktsiafotode kureeritud raamatukogu loomist, mida nimetatakse Purske. Pildid on Shopify klientide jaoks tasuta allalaaditavad ja palju muud.

9. EveryPixel

iga piksli kõrgresolutsiooniga tasuta stock fotod wpexplorer

EveryPixel on põhifotode otsingumootor, mis saab skannida tasuta ja tasulisi fotofailide veebisaite – powered by AI. Saate alati filtreerida otsingutulemusi ainult tasuta fotograafia saitidelt!

10. FoodiesFeed

foodiesfeed kõrgresolutsiooniga tasuta stock fotod wpexplorer

FoodiesFeed on just see, mida võiks oodata. Suurepärane kureeritud kollektsioon tasuta toiduga seotud fotodest.

11. FreeImages

freeimages kõrgresolutsiooniga tasuta stock fotod wpexplorer

FreeImages omab head fotofilmi ja sisaldab kasulikke fotokogu, mis võib säästa palju aega, kui töötate seotud projektiga.

12. FreePhotos

freephotos.cc kõrgresolutsiooniga tasuta stock fotod wpexplorer

FreePhotos pakub suurepärast tasuta fotode kogu, mis on rühmitatud 100 kategooriasse. Seal on isegi veebipõhine fotoredaktor.

13. FreeStocks

freestock.org kõrgresolutsiooniga tasuta stock fotod wpexplorer

FreeStocks omab neljakümne suure eraldusvõimega tasuta fotode kollektsiooni, mis jagunevad 7 kategooriasse, nimelt. – loomad, linn ja arhitektuur, mood, toit ja joogid, loodus, objektid ja tehnoloogia ning inimesed.

14. Gratisograafia

gratisograafia tasuta kõrge eraldusvõimega fotod wpexplorer

Gratisograafia pakub suurepärast kollektsiooni tasuta eraldusvõimega fotofotosid üheksast erinevast kategooriast.

15. IM tasuta

im tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

Ma olen vaba pakub käsitsi valitud kollektsiooni tasuta eraldusvõimega fotofotosid erinevatest kategooriatest, sealhulgas puhke-, mustvalge-, ümbritseva, linnapildi ja muu!

16. Jay Mantri

jay mantri tasuta kõrge eraldusvõimega stock fotod wpexplorer

Jay Mantri jagab oma Tumblri ajaveebi kaudu CC0 litsentsi alusel ilusat tasuta eraldusvõimega kõrglahutusega fotode kollektsiooni.

17. Kaboomi pildid

kaboom pics tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

Kaboomi pildid on fantastiline kollektsioon originaalsetest kõrgresolutsiooniga fotodest, mida saab otsida värvipaleti kaudu.

18. Pixi elu

elu pix pix tasuta eraldusvõimega fotofailides wpexplorer

Pixi elu omab suurt galeriid tasuta eraldusvõimega fotofotosid, mille on teinud fotograafid üle kogu maailma. Selle saidi taga olevad ajud, LEEROY loominguline, käivitage ka õdede sait Life of Vids, mis sisaldab tasuta video allalaaditavaid videoid, mis sobivad suurepäraselt liugurite, tausta ja muu jaoks.

19. Väikesed visuaalid

vähe visuaale tasuta kõrge eraldusvõimega fotod wpexplorer

Väikesed visuaalid pakub kureeritud kollektsiooni tasuta eraldusvõimega fotofotosid, mis on teie postkasti tarnitud ja arhiividesse allalaaditavad. Neil pole otsingufunktsiooni. Eraldi märkuse kohaselt ei lisa sait pärast saidi omaniku õnnetut lahkumist enam uusi aktsiafotosid. Fotod jäävad endiselt veebis olevaks ja neid jagatakse austusavaldusena tema pingutustele.

20. Magdeleine

magdeleine tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

Magdeleine pakub ilusat käsitsi korjatud tasuta eraldusvõimega fotofotode kollektsiooni, mis kureeritakse 8 kategooriasse ja omistatakse domeenile CC0. Samuti lisavad nad iga päev ühte tasuta foto!

21. MMT varud

mmt kõrgresolutsiooniga tasuta stock fotod wpexplorer

MMT (Pildistatud hetk) pakub tasuta fotofotosid äriliseks kasutamiseks. Fotod on CC0 litsentsiga, nii et neid saab vabalt alla laadida, kasutada ja edasi levitada nii isiklikel kui ka ärilistel eesmärkidel. See teeb MMT-st suurepärase valiku, kui otsite pilte, mida kuvada veebisaitidel, teemades, mallides, trükimaterjalides, sotsiaalsetes postitustes, rakendustes või kujundusriistades.

MMT sisu hõlmab paljusid kategooriaid, sealhulgas makrofotod, linnapildid, loodus, tööruumid ja palju muud. Igal nädalal lisatakse uusi pilte ja galeriides kuvatakse hulgaliselt huvitavaid kategooriaid. Kohapeal jagatakse ka aktiivset blogi.

22. Põder

põder tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

Põder omab fantastilist ainulaadsete tasuta eraldusvõimega fotode kollektsiooni. See pakub palju tasuta eraldatud tähemärkide ja taustaga stock-fotosid, mis sobivad suurepäraselt ajaveebi postitusele lisatud piltide ja huvitavate sotsiaalmeedia postituste jaoks. Neil on siiski litsents CC CC-ND 3.0 alusel, mis tähendab, et peate andma lingi veebisaidile.

23. MorgueFile

morguefile tasuta kõrge eraldusvõimega stock fotod wpexplorer

Kuigi ma pole suur nime fänn, MorgueFile omab üle 350 000 tasuta eraldusvõimega stock-fotokogu.

24. MyStockPhotos

mystockphotos tasuta kõrge eraldusvõimega fotod wpexplorer

MyStockPhotos on Themeisle’i fantastiline tasuta eraldusvõimega fotode kollektsioon.

25. Negatiivne ruum

negatiivne ruumivaba kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

NegativeSpace annab teile CC0 litsentsi alusel juurdepääsu suurepärasele suure eraldusvõimega fotofotode kollektsioonile – see võimaldab teil fotosid kõikjal kasutada!

26. Pikograafia

pikograafia tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

Pikograafia pakub kaunist kollektsiooni tasuta eraldusvõimega fotofotosid, mis jagunevad 12 kategooriasse. Need kuuluvad CC0 litsentsi alla, mis tähendab, et võite neid vabalt kasutada ükskõik millises projektis.

27. Avaliku omandi arhiiv

disainilahenduseta kõrge eraldusvõimega fotofotod wpexplorer

Avaliku domeeni arhiiv sellel on 40 kollektsiooni, kus on üle 200 tasuta kõrgresolutsiooniga foto, mis jagunevad 14 kategooriasse. Kõigil piltidel on CC0 litsents, mis võimaldab teil neid kasutada igas projektis.

28. ScatterJar

scatterjar tasuta kõrge eraldusvõimega fotod wpexplorer

ScatterJar on spetsiaalne sait tasuta eraldusvõimeliste fotode jaoks, millel on kõike pistmist toiduga. Neil on toidu jaoks erikategooriad, sealhulgas köögiviljad, joogid, ürdid ja vürtsid ning palju muud.

29. ShotStash

shotstash tasuta kõrge eraldusvõimega fotofotod wpexplorer

ShotStash pakub kaunist kollektsiooni tasuta eraldusvõimega fotofotosid, mis on oma olemuselt elegantselt unikaalsed. Pildid on rühmitatud 10 kategooriasse ja nende litsents on CC0.

30. SkitterPhoto

skitterphoto tasuta kõrge eraldusvõimega fotofotod wpexplorer

SkitterPhoto omab kaunist kollektsiooni tasuta eraldusvõimega fotofotosid, millele on litsents antud üldkasutatava CC0 litsentsi alusel.

31. Snapwire napsab

snapwire klõpsad tasuta eraldusvõimega fotopilte wpexplorer

Snapwire napsab on kureeritav kogu tasuta eraldusvõimega fotofotosid fotograafidelt üle kogu maailma.

32. SplitShire

splitshare tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

SplitShire on ühemeheprojekt, kus on 900+ tasuta kõrgresolutsiooniga fotofotosid, mis on tasuta isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks.

33. StockSnap

stocksnap.io tasuta kõrge eraldusvõimega fotofotod wpexplorer

StockSnap omab hiilgavat tasuta eraldusvõimega fotode kollektsiooni. Samuti on sellel huvitavaid funktsioone, nagu trendikad pildid, ja võimalus pilte sortida vaatamiste või allalaadimiste arvu järgi.

34. StyledStock

styledstock tasuta kõrgresolutsiooniga stock fotod wpexplorer

StyledStock positsioneerib end naiseliku fotofotograafia veebisaidina. Saate juurdepääsu kureeritud tasuta eraldusvõimega fotodele, mis sobivad suurepäraselt ajaveebi postituste, reklaamide ja muu jaoks.

35. SuperFamousImages

superfamousimages tasuta kõrge eraldusvõimega fotod wpexplorer

See on kõrvalprojekt aastast Ülipealsed stuudiod ja sellel on suurepärased tasuta eraldusvõimega fotofotod, mis keskenduvad maastiku- ja loodusfotodele.

36. ThePatternLibrary

mustriraamatu tasuta kõrge eraldusvõimega fotofotod wpexplorer

Ehkki tehniliselt pole tegemist fotofailide veebisaidiga, ThePatternLibrary pakub oma järgmises projektis tasuta allalaadimiseks kauneid mustreid.

Boonus: parimad fotofotode veebisaidid

Lisaks arvukatele veebifailidele, kus kuvatakse tasuta fotofotosid, on ka lai valik esmaklassilisi pildisaidid. Need saidid pakuvad kvaliteetseid fotosid ja palju suuremat valikut. Samuti pakuvad nad palju lisafunktsioone, sealhulgas redigeerimistööriistu, digitaalseid kujunduselemente, illustratsioone, videoklippe ja palju muud.

Kui olete suur ettevõte või kui teie töö nõuab iga päev piltidega töötamist, peaks prioriteet olema juurdepääs professionaalsetele, tippklassi fotodele. Seetõttu peaksite võib-olla kaaluma premium-pildi veebisaidi tellimist. Vaatame mõnda parimat saadaolevat saiti.

Bigstock

Bigstock Stock fotod

Bigstock on põhifoto liikmelisus, kus on üle 57 miljoni foto, vektori ja video. Kõik, mida soovite, tõenäoliselt on neil see olemas. Kõik nende fotod on tasuta, nii et saaksite kasutada oma ettevõtte jaoks vajalikke kujutisi (nii kaua, kui te neid edasi ei müü või logona kasutate).

Bigstock pakub kaht hinnastruktuuri: kuuplaanid koos kindla allalaadimiste arvuga kuus või alternatiivne krediidiplaan, kus saate krediiti täiendada ja vajadusel kasutada. Valige lihtsalt teie jaoks sobiv plaan!

Envato elemendid

Envato elemendid

Envato Elements on esmaklassiline tellimisteenus, mis pakub digitaalseid varasid. Envato Elements, mis on suunatud disaineritele, agentuuridele, turundajatele ja teistele professionaalidele, pakub üle 300 000 tasuta foto, 33 000 graafilist vara, kursusi, e-raamatuid ja palju muud.

Kui olete Envatoga registreerunud, saate iga kuu raamatukogust alla laadida piiramatu arvu fotosid, millel kõigil on ärilitsents. Fotosid saate otsida kategooriate kaudu või spetsiifilisemate filtrite kaudu, näiteks orientatsioon, taust ja värv. See lihtsustab projekti jaoks õige pildi leidmist.

Envato Elements on hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning sobib ideaalselt professionaalidele, kes vajavad sagedamini ja suures mahus fotosid või muid kujunduselemente..

Adobe Stock

Adobe'i aktsiad

Adobe’i aktsiad pakub kolme igakuist lisatasukava. Kõigi nende tellimuste korral saate alla laadida hulga hämmastavaid ja originaalseid pilte. Seejärel saate neid fotosid kasutada printimisel, esitlustes, veebisaitidel ja sotsiaalmeedias, nimetades mõnda võimalust. Sirvige dünaamiliste kunstnike ja teemagaleriide fotosid või vaadake videote, 3D-varade ja palju muu valikut.

Kõiki pilte saab teie veebisaidil vaadata, litsentsida, neile juurde pääseda ja neid hallata Adobe’i kogemuspilv. Vaadake oma kujunduse vesimärkidega fotode eelvaateid Photoshop CC, Illustrator CC, Adobe’i rakenduses või mõnes muus Adobe tööriistas, et näha, mis enne ostu sooritamist kõige paremini töötab. Kui otsustate Adobe’i kasutajaks registreeruda, tagavad nende inspireerivad pildid teie järgmise loomeprojekti jaoks ideaalse sobivuse.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock on tõeliselt muljetavaldav lisatasu pakkuja. Esitledes üle 160 miljoni tasuta foto, vektori, illustratsiooni, ikooni, videoklippe ja muusikapalasid, on siin kindlasti midagi teie jaoks. Pluss koos nende uuega Adobe plugin, oma stock-fotodele on hõlpsasti juurde pääseda lemmikrakenduste Creative Audio kaudu.

Shutterstock pakub mitmeid liitumisplaane nii üksikisikute kui ka ettevõtete vajaduste rahuldamiseks. Shutterstock on varustatud ka oma redaktoriga, mis pakub allalaaditavate fotode jaoks kasutusvalmis malle, võimaldab teil pilte kohandada, slaidiseansse luua ja palju muud. Kui otsite kvaliteetseid, huvitavaid ja pilkupüüdvaid fotosid, on Shutterstock teile lahendus.

Surm Stock

Surm Stock

Põhineb kontseptsioonil „kui kunst sureb, kui aktsia sureb” Surm Stock on esmaklassiline rohujuuretasandi fotosait, mis pakub kogu maailmas kunstnike loodud kureeritud galeriisid. Teie liikmelisus saidil aitab rahastada tulevasi fotoseoseid, mis hõlmavad loodust, moodi, kontseptsioonikunsti, tantsu, kontoriseadeid ja palju muud.

Parim külg on see, et kuna iga kuu ilmub uusi fotosid, on neil kaasas oma lugu nende loomise kohta. Death to Stock abil ei saa te ainult fotosid, vaid saate täieliku ülevaate loomeprotsessist, mis läheb nende kontseptsiooni ja loomise juurde. Iganädalasetele tasuta fotodele juurdepääsu saamiseks soovitaksin registreeruda nende uudiskirjaga.

Lõuend

lõuend

Lõuend on graafilise disaini tööriista veebisait, mis sisaldab fotoredaktorit ja juurdepääsu enam kui 1 500 000 tasuta ja esmaklassilisele fotole. Sait jagab fotod mitmesse kategooriasse, aidates teil kiiresti ja hõlpsalt vajalikke pilte leida.

See on tasuta tööriist, kuid tasuta fotode allalaadimiseks ja kasutamiseks peate registreeruma. Tasuliste piltide hind erineb ja iga fotoga kaasas olev litsents sõltub hinnast. Seega kontrollige enne pildi kasutamist projektis alati litsentsi. Saadaval on ka igakuine tellimiskava Canva for Work, mis sisaldab üle 300 000 tasuta pildi.

Varu, mis kallab

Stock Stock Rocks Premium Stock fotod

Kuigi suhteliselt uus, Varu, mis rokib on veel üks suurepärane võimalus esmaklassiliste fotode jaoks. Nad pakuvad erinevaid pilte, mis on jaotatud kategooriatesse, kollektsioonidesse ja / või sessioonidesse. Mis kõige parem, nad kasutavad ühtlast fotograafia stiili. Tehes neist suurepärase valiku ettevõtte või ajaveebi kaubamärgi muutmisel.

Nende raamatukogu sisaldab mitmesuguseid ruume, esemeid, inimesi ja palju muud. Kui liikmelisus algab vaid 17 kuus (6 allalaadimist), ei pruugi need olla kõige odavam valik, kuid pildid on seda väärt. Lisaks üldisele liikmelisusele pakuvad nad fotodele praegu tavalisi, laiendatud, eksklusiivseid ja agentuuride litsentsimisvõimalusi. Nii et kui soovite olla ainus, kes konkreetset pilti kasutab, võite olla.

Lõplikud mõtted parimate fotofotode kohta

Neile, kes igapäevaselt piltidega töötavad, aitab esmaklassilise fotofoto saidi tellimine säästa veebist õige pildi otsimiseks lugematuid tunde. Tasuline sait tagab, et saate ühest kohast otsida ja juurde pääseda lugematutele kaunitele ja professionaalsetele piltidele.

Isegi kui teil on eelarve, leidub tasuta piltide saitidel ka häid fotosid. Ja nüüd on teil nimekiri parimatest tasuta fotode saitidest! Kui te pole rahul ühel saidil kuvatavate fotodega, siis vaadake lihtsalt teist. Head piltide otsimist!

Kas oskate soovitada mõnda muud suurepärast fotofailide veebisaiti? Jagage oma lemmikuid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map