30 aja säästmise näpunäidet WordPressi energiakasutajate jaoks

See on ametlik – me oleme ajaloo kõige kannatamatud inimesed.


Statistic Braini andmetel on meie keskmine tähelepanuaeg alates 2000. aastast vähenenud kaheteistkümnelt sekundilt kaheksale vaid kaheksani. Selle konteksti lisamiseks (ja mõningaseks lõbustamiseks) on kuldkala keskmine tähelepanuulatus ilmatu üheksa sekundit. See on õige, inimesed – me ei suuda keskenduda nii kaua kui kala.

Ma ei hakka teesklema, et olen kuidagi immuunne kannatamatuse vastu, mille on põlvkonna Interneti-kasutajaid omaks võtnud – olen nagu kinnisideeks asjade tegemisest (ja nende tegemisest) kiiresti) järgmise mehena või gal. Olen kõigepealt klõps, mõtle hiljem, tüüp.

Seda silmas pidades olen veetnud viimased paar aastat, et proovida välja mõelda võimalusi oma WordPressi kogemuse võimalikult sujuvamaks ja tõhusamaks muutmiseks. Ma arvan, et olen proovinud peaaegu kõike (ehkki tahaksin, et te allolevate kommentaaride osas tõestaksite mind valesti) ja nüüd tahan teile esitada oma aja kokkuhoiu näpunäited. Nautige!

30 aja säästmise näpunäidet WordPressi energiakasutajate jaoks

 1. Aeglustas kogu see juht armatuurlaual? Klõpsake lehe ülaosas vahekaardil „Ekraani valikud” ja valige, milliseid metakaste soovite näha (või mitte).
 2. Sama probleem ekraanil Uus postitus / leht? Lahendus on sama.
 3. Kui modereerite endiselt kommentaare käsitsi, siis peatage see – elu on liiga lühike. Installige ja aktiveerige Akismet Parima rämpspostikaitse tagamiseks tühjendage ruudud Seaded> Arutelu ruudud ruutudel „E-kiri mulle, kui keegi kommentaari postitab”, „Administraator peab alati kommentaari heaks kiitma” ja „Kommentaari autoril peab olema eelnevalt kinnitatud kommentaar”..
 4. Kas olete neist ebameeldivatest meilidest lahti saanud? Kontrollige lihtsalt uusi kommentaare iga kord, kui logite WordPressi sisse külgriba vahekaardi Kommentaarid kaudu. Või veelgi parem – tehke kommentaaride haldamine enda jaoks lihtsamaks, lisades juhtpaneelile metaboksi „Viimased kommentaarid”. Nüüd saate kommentaaridele vastata kohe, kui olete sisse loginud.
 5. Kas kasutate populaarset rakendust Click to Tweet, et manustada postitustele ja lehtedele eelmääratud säutsu? Säästke end terve aja jooksul Easy Tweet Embed pistikprogrammi abil:
 6. Päise iga kord valimiseks tekstredaktoris rippmenüül klõpsamise asemel kasutage järgmist lihtsat kiirklahvi: Ctrl + Num (1-6) (PC) või Cmd + Num (1-6) Mac.
 7. Klaviatuuri otseteedest rääkides on lingi loomine sama lihtne kui Ctrl + Shift + A (PC) või Opt + Shift + A (Mac) vajutamine.
 8. Kas soovite jätkata oma vanade postituste reklaamimist Twitteris, kuid ei soovi kulutada aega nende sirvimiseks iga päev? Installige ja aktiveerige pistikprogramm Evergreen Post Tweeter ja see teeb teie eest töö.
 9. Kas peate asendama lingi või konkreetse sõna või fraasi mitme postituse sees? Käsitsi tegemine võib võtta kaua aega, või võite seda kasutada Otsige ja asendage pistikprogrammi ja saate selle valmis teha vaid mõne sekundiga.
 10. Lingid sisemiselt? Kogu URL-i sisestamise asemel ekraanil „Lingi lisamine / muutmine“ sisestage lihtsalt aadress pärast domeeninime viimane kaldkriips:

Lühemad URL-id

 1. Kas teil on uusi sisuideesid? Installige Relevanssi otsige pistikprogrammi ja kontrollige kasutajate otsingute logi, et teada saada, mida teie külastajad soovivad lugeda.
 2. Kas olete mures, et teie sait on purustatud linkidega üle ujutatud, kuid te ei tea, kuidas neid leida? Installige ja aktiveerige Katkise lingi kontrollija ja automatiseerida protsessi.
 3. Kas soovite oma teema PHP-failidega regulaarselt tutvuda? Saate kiiresti teada, millised PHP-failid teenindavad teie saidi milliseid lehti Mis on fail sisse panema.
 4. Kas teile meeldib hoida puhast maja? Automatiseerige postituste ja lehtede püsiv eemaldamine kaustast Prügikast, sisestades define ('EMPTY_TRASH_DAYS', 10); faili wp-config.php (kus 10 on päevade arv iga tühja vahel)
 5. Kui soovite oma saidi laadimiskiirust suurendada, siis vaadake W3 kogu vahemälu.
 6. Kas loote sageli uusi WordPressi saite samade vaikeseadete ja pistikprogrammidega? Sama saidi iga kord seadistamise asemel kasutage ManageWP saidi kloonimisfunktsiooni ja tehke seda vaid üks kord.
 7. Rääkides HaldaWP, kui teil on mitu WordPressi veebisaiti, peaksite selle ühe klõpsuga värskendamise funktsiooni kasutamiseks (st värskendama ühe hiireklõpsuga kõiki teie omandisaidi teemasid ja pistikprogramme) konto enda jaoks konto..
 8. Kui ManageWP pole teie jaoks (või kui teil on ainult üks sait), võite eelistada pistikprogrammi keskpunkti – see võimaldab teil pluginaid palju kiiremini installida ja värskendada.
 9. Või soovite täielikult kaotada WordPressi halduse poole. Sel juhul vaadake WPEngine’i (me armastame seda).
 10. Kas teile meeldib oma analüüsil silma peal hoida, kuid teate, kas see võtab väärtuslikku aega? Installi Jetpack ja aktiveerige WordPress.com statistika moodul ja saate põhilisi analüüsi andmeid oma WordPressi juhtpaneelilt jälgida:

WordPress.com statistika

 1. Jetpackist rääkides kasutage selle avaldamise moodulit, et automatiseerida oma uute postituste reklaamimist Facebooki ja Twitteri kaudu.
 2. Kas sa oled Twitteri buff? Säästke endale aega ja laske WordPressil luua selle koodiga postitustes ja lehtedel automaatselt lingid Twitteri kasutajanimede juurde.
 3. Kas veedate palju aega piltide allalaadimisel Google’i ja Compfighti sarnastest piltidest ainult nende oma saidile üleslaadimiseks? Lihtsustage protsessi drastiliselt, importides pildid WordPressisse otse selle algse URL-i kaudu pistikprogrammi Grab & Save abil.
 4. Sarnasel teemal tehke pluginate Faster Image Insert abil uute piltide postitamine ja lehtede lisamine palju lihtsamaks.
 5. Sina vaja varukoopiaid, kuid te ei vaja ass-tasuta pistikprogrammis valu, mis muudab protsessi potentsiaalselt keeruliseks ja ebausaldusväärseks. Saate välja veatud varukoopiaid vaid 5 dollarit kuus ja taastage koos VaultPress:

VaultPress

 1. Iga üleslaaditud pildi jaoks ALT- ja pealkirjasiltide sisestamine on valu. Automatiseerige protsess SEO sõbralike piltidega.
 2. Kas peate looma WordPressist ümbersuunamislingid (nt sidusettevõtete linkide varjamiseks)? Installi Päris Link Lite ja tehke seda otse oma juhtpaneelilt.
 3. Looge XML-saidikaart nupuvajutusega nupuga Google XML-i saidiplaanid plugin (võite kasutada ka Pärmi SEO Saidikaardi funktsioon).
 4. Kas soovite pilte kiiremini laadida? Kasuta WP Smush sisse panema.
 5. Tahad isegi kiirem piltide laadimine, kuid kas teile meeldib PNG-failide tihendamata kvaliteet? Kasuta TinyPNG tööriist väikeste piltide loomiseks koos nutika pildi tihendamisega, mis on palja silmaga nähtamatud.

TinyPNG

Sinu kord!

Okei, ma tunnistan seda – pole absoluutselt mitte mingil viisil lisanud ülaltoodud WordPressi näpunäiteid iga võimaliku aja kokkuhoiu kohta. Kuid sinna olete jõudnud. Olen nõus kihla vedama, et teete WordPressis vähemalt ühe asja, mis säästab teie aega, mida ma ülalpool ei nimetanud.

Noh, nüüd on aeg jagada – ärge kartke! Andke meile teada sina tehke WordPressi kiiremaks töötamiseks allolevas kommentaaride jaotises. Ootan väga uusi näpunäiteid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map