3 vähem tuntud pildihalduse näpunäidet WordPressis

vähem tuntud WordPressi pildihalduse näpunäited
 1. 1. Ülim juhend WordPressi pildihalduseks
 2. 2. Praegu loeb: 3 vähem tuntud pildihalduse näpunäidet WordPressis
 3. 3. WordPress Image SEO-i vead ja nende parandamine

Tere tulemast teise postitusse Kujutisehalduse ülim juhend WordPressis. Esimene postitus puudutas parema jalaga alustamist. Saime teada, millal tuleb kasutada JPG- või PNG-vormingus pildivormingut (ehkki rangete näidete korral), ja paar näpunäidet stock-pildi õigeks üleslaadimiseks.


Tänases postituses vaatleme piltide hooldamise ja haldamise tehnilisi aspekte teie WordPressi saidil.

 • Mis juhtub teie piltidega, kui muudate saidi URL-i või liigutate servereid?
 • Mis siis, kui teie saidil on mitu autorit ja mõned neist lingivad väliste piltide juurde? Kuidas saate neid pilte serverisse hostida??
 • Mis juhtub, kui keegi lingib teie pildid kuumaga? Btw mida on kuum linkimine?

Need on mõned küsimused, millele vastame tänases postituses. Nagu ikka meie postiseeria puhul, alustame miks ja siis liigume edasi kuidas. Alustame!.

1. nõuanne: pildihaldus saidi URL-i värskendustega

See on üks levinumaid vigu, mida WordPressi kasutajatega näeme.

Millal WordPressi saidi URL muutub?

Kuid kõigepealt peame mõistma millal tõenäoliselt muutub saidi URL. Järgnevalt on toodud kolm levinumat stsenaariumi.

1. Uue domeeninime juurde liikumine

Domeeninime muutmisel värskendatakse saidi URL-i. Näiteks oli Moz varem tuntud kui SEOMoz. Uue kaubamärgiga pidid nad värskendama kõiki olemasolevaid piltide, PDF-ide, siduslinkide jms URL-e saidilt seomoz.com kuni moz.com

2. WordPressi installikataloogi muutmine

Saidi URL muutub ka siis, kui muudate asukoht oma WordPressi installimisest. Tegelikult on see üks levinumaid juhtumeid.

WordPress installib end uude vaikekataloogi nimega ajaveeb. Paljud esmakordsed WordPressi kasutajad installivad teadmatult WordPressi sinna näide.com/blog.

Alles hiljem aru saada, et nad tahavad WordPressi teisaldada juurdomeeni, s.t.. näide.com. (Kui olete toote- või teenindusettevõte, kes hõlmas hilisemates etappides sisuturunduse, siis seostaksite teid.)

Kui WordPress on teisaldatud juurkataloogi, muutub saidi URL alates näide.com/blog lihtsalt näide.com. Mis tahes pilt, PDF (või mis tahes meediumifail) näeks välja umbes selline:

 • VANA: näide.com/blog/ebook.pdf
 • UUS: näide.com/ebook.pdf

3. Üleminek serveri- ja produktsiooniserverite vahel

See on levinud tiheda liiklusega ajaveebides või e-kaubanduse veebisaitidel, kus mis tahes vea tulemusel konversioonid vähenevad. Üleminekut ajutisele serverile ja serverist saab muuta väga lihtsaks, kui kasutate hallatud hostit, näiteks WPEngine või Hooratas. (Btw, me, WPExplorer, oleme kasutanud WPEngine’i kolm aastat järjest ja kunagi seisnud seisakuid ees!)

Probleem ilmneb siis, kui keegi laadib pildi üles või lingib mõne postitusega, kasutades lavastusserveri URL-i. Kui edastate oma saidi tagasi reaalserverisse, kasutatakse nende piltide jaoks, mis laaditi üles serveri keskkonda, nende vaheliste linkide linke. Seetõttu tuleks seda ideaaljuhul vältida. Kui arvate, et keegi teie meeskonnast oleks võinud lavastuskeskkonda sisu üles laadida, saate allpool kasutada parandust, mida me kohe jagame.

Sarnasel noodil võivad mõned teist kahtluse alla seada – Noh, mida kahjustab lavastusserverist pärit linkide kasutamine? Kas see ei päästa praeguse / reaalajas saidi ribalaiust?

Teil pole vale arvata. Tegelikult toimub see aga harva. Selle põhjused:

 1. Üleminekuserver töötab tavaliselt väiksemate ressurssidega. Teil oleks oht saidi kiirusele, mis mõjutaks negatiivselt kasutajakogemust.
 2. Paljudel juhtudel muutub järkjärgulise / testiserveri juurlüli pidevalt – see võib põhjustada palju katkenud linke. Kujutage ette 3000-sõnalist õpetust, millel on kõikjal katkised ekraanipildid. Kuidas see sind tunneks?
 3. See mõjutaks negatiivselt ka teie SEO mainet. Pidage meeles, et Google’i pildiotsing on ikka orgaanilise liikluse allikas. Kui pilt ei kuulu teie domeeni – võite kaotada tasuta orgaanilise liikluse ja SEO punktid!

Mida me proovime lahendada?

Nüüd, kui me teame millal WordPressi saidi URL-i muudetakse, vaatame näidet, kus see olemas on potentsiaalne eksimisruum. Automaatselt genereeritud lingid (nt sidusettevõtte lingid) pole probleemiks. Lingid, mis postitati käsitsi postitustesse ja lehtedele (nt sisesed lingid, pildilinkid jne), tuleb käsitsi värskendada.

Me kõik kasutame oma postitustes ja lehtedel pilte. Tüüpiline piltlingi näide on:

http: //mywpsite.tld/wp-content/uploads/year/month/image-name.png

Kui teie WordPressi saidi URL-i aadress muutub, kuvatakse kõigi piltide lähtelingid peaks muutke ka:

http: //newwordpressdomain.tld/wp-content/year/month/image-name.png

Mitte ainult pilte, vaid kõiki linke (sh postitustevahelised lingid, meediumifailid, PDF-id jne) tuleb värskendada.

Okei, tundub, et oleme seda küsimust põhjalikult arutanud. Vaatame nüüd, kuidas probleem lõplikult lahendada. Nagu alati, on meil päästmiseks olemas WordPressi pistikprogramm!

Velvet Blues Update URL-id

 • Esiteks laadige alla ja installige Velvet Blues Update URL-id
 • Aktiveerimisel liikuge kohale WordPressi juhtpaneeli tööriistad> URL-ide värskendamine plugina sätete konfigureerimise leht.

URL-i asendamine WordPressis – tänu Velvet Blues Update URL-ide pistikprogrammile

Pidage meeles, kuidas me kasutasime Otsige ja asendage funktsioon Microsoft Word? Noh, see on põhimõtteliselt see, mida pistikprogramm teeb! See leiab vanad URL-id lehel või postitage sisu ja asendab seda koos uute URL-idega. Nii värskendatakse kõigi teie postituste piltide linke.

Lisaks saate laiendada pistikprogrammi funktsioone URL-ide leidmiseks / asendamiseks saidilinkides, katkendites, manustes, kohandatud väljadel ja metaboksides.

Järgnevalt on toodud mõned näited teie saidi vanade URL-ide kohta:

 • Kui koliksite ajutiselt serverilt, oleks vana URL midagi sellist: hostinimi.com
 • Kui muutsite / värskendasite domeeninime, kasutage lihtsalt oma uue saidi nime.
 • Kui oleksite protokollina kasutanud „https”, asendage „http” sõnaga „https”.

Meie näites oleme asendanud vana URL-i saidilt http://seomoz.com kuni https://moz.com. Kui olete vana ja uue URL-i sisestanud, klõpsake lihtsalt nuppu Värskendage URL-e KOHE. Pistikprogramm skannib kõik oma postitusi ja lehti ning rakendage selle leidmise ja asendamise võlu. Kõiki teie URL-e värskendatakse saidiks Uus URL väärtus

Ettevaatust: Mitme postituse ja lehe skannimine ja asendamine võib olla ressursimahukas, eriti kui teie WordPressi ajaveebis oli sadu postitusi. Kui valiksite kõik skannimisvalikud (saidilinkid, katkendid jne), suureneks ressursikasutus märkimisväärselt. Paljude kogu saiti hõlmavate URL-i värskenduste korral võidakse teie hostikonto ressursside ülekasutamise tõttu ajutiselt peatada. See probleem on kõige rohkem levinud jagatud hostingu pakkujate puhul. Seetõttu soovitaksin pistikprogrammi käitamisel olla pisut ettevaatlik.

Näpunäide 2: Väliste piltide importimine WordPressi

Välised pildid on need, mida teie serveris ei hostita. Selles õpetuses õpime, kuidas kõiki väliseid pilte oma WordPressi saidile kiiresti ja tõhusalt importida.

Selguse huvides eeldame, et kasutame pilte koos korralikud litsentsid (vastasel juhul võime ma maanduda hoopis teises arutelus!).

Kiireks kokkuvõtmiseks on siin kaks põhjust, miks me ei peaks oma WordPressi saidil väliseid pilte kasutama:

 • Nad tarbivad teiste inimeste ribalaiust, mis pole tegelikult õiglane.
 • Kahjuks meie kuvandist SEO hinded.

Vaatame järgmist postitust. Päris keeruline on aru saada, kas postitus kasutab Visual Editori abil välist pilti või mitte.

WordPress Visual Editor

Kui muidugi me ei koli Tekstivaade WordPressi redaktorist.

WordPress Editori tekstivaade, mis paljastab postituse sisu HTML-i lähtekoodi.

Näeme, et seda pilti majutatakse tegelikult populaarsel piltide majutamise veebisaidil imgur.com. Selle parandamiseks peame tegema järgmist:

 • Laadige pilt alla
 • Laadige see üles WordPressi
 • Värskendage postituses olevat linki

Kas te kujutate ette, et saaksite kõiki neid postitusi korrata kõigi piltide korral? Ainult kõigi väliste piltide leidmine võtab päevi! Nii et peab olema lahendus, eks? Või kasvatan selle üles vaid selleks, et teile pettumust valmistada?

Muidugi mitte! On olemas lahendus. Ja nagu alati, on see vinge tasuta WordPressi pistikprogramm.

Kuidas importida väliseid pilte WordPressis

Üks esimesi asju, mis mulle selle pistikprogrammi juures meeldib, on selle nimi. See on selge, karge ja asjalik. Alustuseks laadige alla ja installige Väliste piltide importimine sisse panema. Aktiveerige pistikprogramm ja minge kohale WordPressi juhtpaneel> Meediumid> Piltide importimine

Peaksite nägema järgmist valikupaneeli:

Väliste piltide importimine WordPressi pistikprogrammi suvandid

Kui märkate paremas alanurgas, näete, et pistikprogramm on juba tuvastanud väliseid pilte sisaldavad postitused.

Meie näites kasutasime seda pistikprogrammi lavastuskeskkonnas, mistõttu on meil lihtsalt üks postitus, millel on üks väline pilt.

Kõik, mida peate nüüd tegema, on klõpsata Impordi pildid kohe protsessi alustamiseks. Lõpetamisel peaksite nägema sarnast kinnitusteadet imporditud piltide koguarvust.

Valikuliselt võite ka pildid domeeninime alusel välistada. Sellest on abi, kui teil on spetsiaalsed pildi allalaadimise lingid (tasuliste väliste piltide hostimise saitidelt, näiteks Photobucket), mida te ei soovi asendada.

Kui piltide importimine on lõpule jõudnud, näeksime meediumigaleriid kontrollides kõiki imporditud pilte.

Pildid imporditakse ja salvestatakse automaatselt WordPressi meediateegisse.

Olgu, pildid imporditakse WordPressi meediumigaleriisse. Aga postituse sisu? Kas nad osutavad ikka vanale pildi URL-ile? Absoluutselt mitte!

Pistikprogramm asendab ka pildifaili lingi uue URL-iga, st teie domeeni lingiga!

Pärast importimist värskendatakse ka pildilinke.

Toimivuse mõju: Sarnaselt ressursitarbimisega seotud probleemidele, mida arutasime URL-i värskenduse pistikprogrammis, kulutab WordPressi väliste piltide importimine ka õiglast osa serveriressurssidest. Õnneks on arendaja võtnud kasutusele meetmed serverikasutuse kontrollimiseks. Pistikprogramm skannib kuni 50 postitust kõne kohta (st kui külastate pistikprogrammi seadete lehte või värskendate seda). See piirab ka maksimaalse piltide arvu 20-ni impordikõne kohta.

Näpunäide 3: Kuidas vältida piltide kuuma linkimist WordPressis

Lihtsamalt öeldes tähendab kuumade linkide leidmine linna ekslemist kellegi teise Uberi broneeringu alusel. Mõtle selle üle. Broneerite Uberi oma pendelrännaku jaoks ja võõras inimene õnnestub kuidagi teie broneering varastada ja kasutada seda nende tahtmisel. Maksate nende sõitude eest. Kujutage nüüd ette, kui kedagi võiksite lihtsalt võtta teie Uberi broneeringu – kasutage seda soovi korral – kui kaua nad soovivad – ja te ei saa selle nimel kuratlikult midagi teha.

Noh, pildi kuum linkimine on mõneti sarnane. Inimesed teevad teie pilte ja kasutavad seda oma saidil. Nad saavad kuulsust ja lõpuks maksate nende arved. Ja selles ei saa midagi teha.

Oota! Viimane rida pole tõsi. Sina saab tee sellega midagi. Lõppude lõpuks on see WordPress! Tõenäoliselt olete mõelnud: “Ah Sourav kavatseb tutvustada veel ühte pistikprogrammi”. Bazzinga! Ma ei ole.

1. Seadistage oma veebiserver Hotlinksi ennetamiseks (Apache või NGINX)

Teie veebiserverist piisab, et takistada teistel inimestel teie piltide kuuma klõpsamist. Kaks levinumat veebiserverit on Apache ja NIGNX. Kui kasutate oma veebiserverina Apache’i, saate WordPressis piltide kuuma linkimise ära hoida, lisades .htaccess-faili paar koodirida. 2013. aastal kirjutasin selle kohta lühikese õpetuse – see on endiselt rakendatav tänapäeval.

Kui kasutate Wes-serverina NGINX-i, siis lisage NGINX-i konfiguratsioonifailile järgmine koodilõik.

asukoht ~. (gif | png | jpe? g) $ {
valid_referers pole ühtegi blokeeritud .yourwebsite.com;
if ($ invalid_referer) {
tagasi 403;
}
}

Asenda omaveebisait.com oma tegeliku domeeninimega.

Lühidalt – see koodilõik hoiab ära GIF-, PNG- ja JPG / JPEG-failide kuumade linkide loomise. Nendele failidele pääseb juurde ainult teie domeen ja mitte keegi teine. Kui keegi proovib nendele 3 failivormingule kuuma linki luua, kuvatakse tõrge 403.

Siit leiate kiirelt ridahaaval lahti lõigatud koodi.

 1. 1. rida määratleb pildivormingud. Siia saate lisada ka videoformaate, näiteks mp4.
 2. 2. rida teatab NGINXile, et teie domeeni päringud peavad olema lubatud. Kui mõni teine ​​domeen seda taotleb, blokeerige taotlus.
 3. 3. rida ütleb NGINXile, mida teha, kui päring on keelatud domeenist
 4. 4. real käsitatakse NGINXil visata HTTP 403 keelatud versioon, kui rea nr 3 tingimus on täidetud.
 5. 5. ja 6. rida sulgevad koodi korralikult, nii et see käivitatakse!

Samamoodi, kui soovite vältida terve kataloogi lingimist, on ka selle jaoks koodilõik.

asukoht / üleslaadimine / {
valid_referers pole ühtegi blokeeritud .yourwebsite.com;
if ($ invalid_referer) {
tagasi 403;
}
}

Asendage / laadib üles kataloog, mida soovite kuumade linkide vältimiseks. Meie näites oleme valinud vaikimisi WordPressi üleslaadimisi kataloog. Kui olete nagu enamik meist, laadiksite kõik oma pildid, PDF-failid ja muud meediumifailid üles vaikimisi üleslaadija WordPress abil, mis omakorda paigutaks failid kausta / üleslaadimised / kausta. Seega hoiame põhikausta kaitstes ära kõigi üleslaadimiste kuuma lingi.

2. Kasutage CDP-d, et WordPressis pildi kuumlinkimine ära hoida

Üllatunud? Nii olin ka mina, kui sellest esimest korda lugesin. Me kõik kuulsime CloudFlarest kui ühest parimast tasuta CDN-ist seal. Kas teadsite, et nad pakuvad ka tasuta hotlink-kaitset?

Kuumilinki kaitse lubamiseks liikuge lihtsalt oma CloudFlare’i konto armatuurlauale ja seejärel Scrape Shieldi. Lülitage nupp asendisse ON ja olete valmis.

Kui kasutate Cloudflare, saate seda hõlpsalt teha lubada kuumade linkide kaitset oma konto Scrape Shield all. Kuna Cloudflare on täielikult puhverserveri teenus, ei pea te muretsema kuumade linkide kaitsmise võimaldamise üle oma päritolusserveris.

Kui kasutate esmaklassilist CDN-teenust, näiteks StackPath CDN või KeyCDN, peate looma ainult tsooni viitajatele sobivad reeglid ja neid jõustama. KeyCDN-l on imeline õpetus selle kohta on seda väärt lugeda.

3. Kasutage pistikprogrammi: kõik ühes WP turvalisuse ja tulemüüri pistikprogramm

Kui te ei soovi .htaccess-koodiga mitte segada ja soovisite, et oleks olemas pistikprogramm, mis võiks äri eest hoolitseda – noh, teil on õnne.

Vaadake Kõik ühes WP turvalisus ja tulemüür sisse panema. Enam kui poole miljoni aktiivse installi korral on sellel pistikprogrammil hulgaliselt WordPressi turvafunktsioone.

Kujutise kuuma linkimise ennetamise funktsiooni aktiveerimiseks peate tegema järgmist.

Kuidas vältida piltide kuumade linkide loomist WordPressis, kasutades pistikprogrammi All in One WordPress

 • Laadige alla ja installige sisse panema.
 • Aktiveerige see ja minge edasi WordPressi juhtpaneel> WP turvalisus> tulemüür ja klõpsake nuppu Vältige linke
 • Märkige altpoolt väike linnuke ja klõpsake nuppu Salvesta sätted.

Ja see ongi kõik. Kujutise linkimine on nüüdsest välistatud.

Järeldus

Selle postituse kokkuvõtmiseks tutvume kiiresti seni õpituga.

 1. Kuidas värskendada, pigem asendada vanad URL-id uutega. Lahenduseks on vahva pistikprogramm, mida nimetatakse Velvet Blues Update URL-id.
 2. Järgmisena õppisime, kuidas importida väliseid pilte WordPressi. Paljud blogiblogijad on seda vähemalt korra oma elus teinud! Jällegi oli lahendus pistikprogrammis nimega Väliste piltide importimine.
 3. Mõlemal ülaltoodud kahes stsenaariumis nimetatud pistikprogrammidel on toimivusmõju. Peaksime neid pistikprogramme kasutama ettevaatlikult.
 4. Lõpuks vaatasime, mis on pildi kuumlinkimine, ja nägime selle vältimiseks kahte võimalust. Üks lisati .htaccess pistikprogrammile mõne rea koodirea lisamiseks ja teine ​​oli a abil turbe plugin.

Küsimus – mis on teie mõtted nende näpunäidete kohta? Kas leidsite midagi kasulikku? Kas teil on midagi paremat pakkuda? Samuti, kuidas sarjad teile siiani meeldivad? Andke meile allolevates kommentaarides teada ja jätkame sarja järgmise osaga kursis hoidmist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map