3 peamist sammu oma WordPressi saidi laadimiskiiruse suurendamiseks vahemälu abil

Lehe kiirus on teie veebisaidi õnnestumisel tohutult mõjutav tegur. Lihtsamalt öeldes, kui teie veebisait ei lae kiiresti, ei püsi inimesed piisavalt kaua ringi, et teada saada, mida see neile pakkuda võib. See on tõestatud (võib-olla kõige kuulsamalt Google ja Amazon), et kiirem laadimiskiirus toob kaasa suurema seotuse ja suurema müügi. Rääkimata sellest, et aeglane sait võib teid sõna otseses mõttes „punane lippGoogle’is piisavalt kiiresti.


Õnneks pakub WordPress platvormina imelist tasakaalu funktsionaalsuse ja kiiruse vahel. Sellegipoolest peate teadma, milliseid WordPressi tööriistu kasutada ja kuidas. Seda arvesse võttes käsitleme selles postituses teid mitmel viisil, kuidas saate oma WordPressi veebisaidi kiirust suurendada. Alates tasuta pistikprogrammidest kuni hostimislahendusteni näitame teile optimaalseid samme tagamaks, et kannatamatud külastajad ei pöördu teie saidi poole.

Mis on vahemälu?

Vahemälumaailma uurimisel on lihtne tehnilisest kõnepruugist segadusse sattuda, kuid lühidalt öeldes on vahemällu salvestamine tehnoloogia, mis optimeerib varem taotletud andmete taaskasutamise viisi. Hoides sagedamini taotletud objekte hõlpsasti juurdepääsetavas kohas, vähendate vajadust samade andmete korduvalt uuesti toomise järele (kui see pole vajalik).

Staatilised pildid, nagu logod, on täiuslikud vahemällu kandideerivad kandidaadid, kuna need ei muutu kunagi ja on osa paljudest lehetaotlustest. Puhverdamine võimaldab selliseid objekte kohapeal (st kasutaja arvutis) salvestada, nii et neid ei laadita iga uue lehe laadimisel korduvalt alla..

Kas peaksite hoidma vahemälu?

Keskendume selles postituses vahemällu salvestamisele, kuid tegelikkuses on teie saidi laadimiskiiruse positiivseks muutmiseks teha veel palju muud. Täpsemalt hõlmavad mõned suure mõjuga tegurid teie teemat, pistikprogramme ja pilte. Nende kohta lisateabe saamiseks vaadake minu hiljutist postitust WordPressi toimivuse ja kiiruse kohta.

Kuid vastuseks küsimusele: Jah, kindlasti peaks vahemällu hoidmine; sissejuhatuses toodud põhjustel, kui mitte midagi muud. Kuigi on võimalik saada suhteliselt kiire veebisait ilma vahemällu salvestamiseta, nõuab WordPressi infrastruktuur praktiliselt vahemälulahenduse lisamist, et tagada lehe kiirus nii kiiresti kui peaks. Nii et ilma täiendava vaevata jätkakem kolme peamist viisi, kuidas saate oma WordPressi saidi laadimiskiirust vahemälu abil parandada!

1. Valige WordPressi vahemälu pistikprogramm

Installin alati WordPressi vahemälupistikprogrammi oma WordPressi installimise põhiosana. Allpool loetletud viis WordPressi pluginat on minu valikul järgmised viis varianti crème de la crème. Soovitan igaüks üle vaadata ja teha oma eelistustega sisemise otsuse, sest “õiget” võimalust kui sellist pole.

W3 kogu vahemälu

W3 kogu vahemälu

Olen seda maininud W3 kogu vahemälu teistes artiklites. Sellel versioonil on esmaklassiline ja see pakub allahindlust MaxCDN-i lisamisel (midagi, mida saame hiljem kasutada). Üldseadeteks on leht, andmebaas, objekt ja brauseri vahemälu, CloudFlare ühilduvus ja võimalused spetsialiseeritud Lakiserverid.

ZenCache (endine Quick Cache Lite)

ZenCache

ZenCache, nagu W3 Total Cache, on ka premium versioon. Ehkki võimalusi on palju, on põhiinstallatsioon väga lihtne. Pro versioon toetab praegu Amazon CloudFront (spetsiaalne CDN), kuid töötab ka paljude teiste populaarsete CDN-dega.

WP rakett

WP rakett

WP rakett kasutab PHP-koodi töötlemise piiramiseks nii kliendipoolset brauseri vahemälu (pildid, JS ja CSS-failid) kui ka serveripoolset vahemälu. Arendaja pakub ka veebis indekseerimise tarkvara, mis otsib teie failid üles ja vahemällu. Pistikprogramm on CDN-toega ja ühildub CloudFlare’iga.

WP kiireim vahemälu

WP kiireim vahemälu

WP kiireim vahemälu tarkvara loob staatilisi HTML-faile PHP-st ja MySQL-ist. See automatiseerib HTML-i ja CSS-i minimeerimise, CSS-i ja JS-i liitmise, võimaldab GZIP-i tihendamist ja suurendab brauseri vahemälu. See ühildub CloudFlare ja MaxCDN-iga.

WP super vahemälu

WP super vahemälu

WP super vahemälu on CDN lubatud MaxCDN-iga, kuid ei ühildu CloudFlare’iga. See ei paku brauseri vahemällu salvestamist. Vahemälu salvestab faile vastavalt kiirusele kolmel erineval viisil: Mod_Rewrite, PHP-kood ja pärandvahemälu.

2. Valige optimaalne hostimislahendus

Enamik inimesi ei vaja spetsiaalset hostimisplatvormi, mis on loodud WordPressi toimivuse optimeerimiseks. Kui aga saate seda endale lubada, võib see muuta elu kohutavalt palju lihtsamaks.

Hallatud teenused nõuavad suuremat rahalist investeeringut, kuid pakuvad vastutasuks täiendavaid tugifunktsioone, näiteks haldust, varundamist ja turvalisust. Need pakuvad ka meelerahu. Oleme avaldanud WordPressi spetsialiseeritud hostimisplatvormide põhjaliku ülevaate. Siin on mõned populaarsed WordPressi hallatavad hostimisplatvormid:

 1. WPEngine
 2. Meediumitempel
 3. Hooratta hostimine

Soovitan võrrelda WordPressi jaoks optimeeritud hostimisplatvorme funktsioonide, hinna ning võimalike tehniliste piirangute või piirangute osas. WPEngine, Pressidium ja Pressable on näiteks CDN-valmis. Hooratas aga pakub MaxCDN-i teenuseid võrreldes Pressly-d kasutava Pagely-ga, kasutades leht CD. Mõlemad pakuvad muid funktsioone, nagu näiteks lehe vahemällu salvestamine ja haldusteenused, näiteks töökindlus, varundamine, mastaapsus ja turvalisus.

Odavam hostimisplatvorm SiteGround kasutab WordPressi pistikprogrammi SuperCacher. Hostimisettevõtted nagu GoDaddy ja Bluehost pakuvad ka hallatavaid lisateenuseid, näiteks CloudFlare. Soovitan teil oma valikuid hoolikalt uurida, kuna mõned saidid seavad spetsiaalsetele veebiteenustele, näiteks CDN, tehnilisi piiranguid.

Ülalolevate WPEngine’i ja GoDaddyga võrreldav DreamPress kasutab Varnishi vahemälu vahelaki Varnish HTTP Purge kaudu. Pilveteenused, teine ​​näide teenusest, haldavad patenteeritud VMAN-i platvormi, kasutavad WordPress W3 kogu vahemälu pistikprogrammi ning toetavad Varnishi, Memecachedi, NGinxi ja Apache’i servereid.

3. Valige hajutatud sisuvõrk

Sisuhajutatud võrk (CDN) suurendab lehtede laadimist, kasutades geograafiliselt eraldiseisvate füüsiliste serverite võrku, mis jagavad teie veebisaidi sisu vahemällu salvestatud staatilisi lehti. Lähim juurdepääsetav server teenindab tõhusalt juhuslikke sisupäringuid.

CDN on võlukunst, mis on saadaval paljude WordPressi pistikprogrammide (nt W3 kogu vahemälu) kaudu, kui teie veebisaidi sisu saab teie lugejatele staatiliste failidena levitada. Seda edastusvõimalust pakuvad ka hostimisplaanid. Amazon CloudFront, Amazon Web Services (AWS) CDN-i esiosa on näide sellisest veebiteenusest. Mõned ülalnimetatud pluginad on CDN-toega. MaxCDN ja CloudFlare on allpool nimetatud hallatavad hostimisplatvormid, mis pakuvad ka CDN-i.

CDN ei ole kindlasti vajalik, kuid see võib muuta selle vajalikuks suur erinevus lehe laadimiskiiruses. See kujutab endast lisakulu, seega peate selle väärtuse määrama teie. Kui sa teha kui soovite CDN-i vastu võtta, on teil kõige parem valida ülaltoodud loendist pistikprogramm, mis sisaldab CDN-lahendust. Alati on kõige parem ühendada lahendused, kui võimalik!

Järeldus

Ma tean, et vahemällu salvestamine võib olla üsna üle jõu käiv, kuid kolm ülaltoodud sammu on mõjuval põhjusel nende konkreetses järjekorras: Te peaksite oma vajadustega vastavalt tegelema igaüks kordamööda..

Ehkki see pole kohustuslik, on vahemälupistikprogrammi kasutamine äärmiselt soovitatav. Spetsialiseeritud hostimisteenuse pakkuja valimine võib teie jaoks teha elu kohutavalt palju lihtsamaks – ehkki hinnaga. CDN-i kasutamine pole lõpuks vajalik, kuid see oleks järgmine loogiline samm laadimiskiiruse suurendamisel.

Kokkuvõtteks võib öelda, et teie veebisait ei ole kunagi piisavalt kiire. Saate alati tõhususe parandamist teha. Kuid peate tegema mõistlikke jõupingutusi tagamaks, et teie veebisait pole liiga aeglane, ja tegelikkuses võivad isegi tasuta lahendused (näiteks öelda W3 kogu vahemälu) teid eesmärgi saavutamiseks pika tee..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map