25+ näpunäidet WordPressi ajaveebispetsialistidele

25+ näpunäidet WordPressi ajaveebispetsialistidele

WordPressi blogimine tähendab paljusid asju. See on paljude mütside žongleerimise fänn. Kuigi see on enamasti lõbus, on see siiski raske töö. Ja nagu iga teinegi töö, võib see kergesti igavaks muutuda. Kui kasutate auru, kui motivatsioon läheb, siis siin on 25+ näpunäited WordPressi blogimiskarjääri lõõgastumiseks. Kui olete algaja, tulite just õiges kohas.


Selles postituses leidsite parimate blogimisnõuannete aardekarbi, mis tähendab, et teie WordPressi blogimiskarjäär on paremuse poole muutumas. Meie eesmärk on muuta WordPressi blogimine teie jaoks lihtsamaks ja lõbusamaks. Jah, me tahame, et te teeniksite raha orjamise asemel selle nimel, mida armastate. Ka paljudel teistel on tore veeta, näiteks Devesh Sharma:

Olen ajaveebi WordPress asutaja – WPKube. Ma armastan seda, mida ma teen, sest see aitab mul luua uusi suhteid teiste blogijatega ja võimaldab mul katsetada pistikprogrammide, teemade ja muude WordPressiga seotud tööriistadega. Töötan veebis alates 2009. aastast. – Nagu WPEngine’is näha

Miks oodata veel hetk? Valage endale kruus ja keerake varrukad üles, kuna see läheb alla.

1. Kirjutage ja kirjutage veel

Sa kirjutad kogu aeg. Olete blogija ja elu on teie lõuend, kas Internetiga või ilma. Blogi elatiseks. Elate ajaveebi. Isegi kui peate blogi külje peal, on kirjutamine teie elu iga osa. Kui soovite saada suureks blogijaks, peate kirjutama.

Peate ööpäevaringselt blogi pidama, sest kirjaniku blokk pole teie ema. Mida kauem ma jään kirjutamata, seda raskemaks läheb kirjutamine. Mida rohkem ma kirjutan, seda lihtsamaks see muutub. Tõesti, see on parim nipp, mis teil olla võib.

2. Vaheajad on head

Ööpäevaringne ööpäev on ületreening. Sa põled läbi. Lõppude lõpuks peate paremaks kirjanikuks saamiseks natuke elama. Võtke puhkepausid arvutist eemale. Veeta aega sõprade ja perega. Ka teie lemmikloom vajab teid ja see kõrvalprojekt, mille olete igaveseks ajaks maha lükanud, ei käivitu ise.

See võib olla teie kuldne pilet, see kõrvalprojekt või üks tähelepanuväärsemaid kogemusi, mis teil kunagi varem on olnud. Õppige see uus keel, proovige linnas uut restorani, minge loomaaeda – tehke paus ja lihtsalt elage. Tänan mind hiljem.

3. Õppige uusi asju

Muutus tähendab uute asjade õppimist. Kuidas muidu kõverjoonest ette jääte? Teie õnne jaoks õpite WordPressi blogijana kogu aeg uusi asju. Tule, me kõik teame, et töö hõlmab sügavale kaevamist ja Internetis pole kunagi uut. WordPressi ajaveeb nõuab, et tunneksite oma asju. Peate kogu aeg õppima. Blogidest, raamatutest, kursustest ja elust enesest.

4. Koostage meililisti

Ükskõik, kas pakute WordPressi ajaveebiteenuseid või kirjutate oma ajaveebi, suurendab e-posti turundus müügivihjete genereerimist. Jäädvustage poisid, kes vajutavad teie vormidele saatmisnuppu. Hoidke neid kutte meililistides ja ehitage mööduvale tüübile veel üks. Raha on nimekirjas ja see pole müüt.

Teie käsutuses olevate teenuste hulka kuulub Madmimi, MailChimp, AWeber ja GetAResponse. Seal on Jahvara Samuti oleme avatud teie ettepanekutele.

5. Üks korv, kõik munad?

Kirjutate, saate palka. See on nii lihtne. Võiksite tellida ka allhankeid, kuid kirjutamine toimub siis, kui vajate mündi. PayPal töötab enamiku inimeste jaoks. Ka Payoneer pakub teile globaalse makseteenusega kuni kolme USA pangakontot. Kui soovite, võite tšekke saada posti teel. Ärge lihtsalt pange kõiki mune ühte korvi.

Kui PayPal tegutseb (nagu minu juhtus mõni aeg tagasi) ja teie raskelt teenitud dollarid ei pääse taskusse, higistate neile püksid. Säästke või investeerige ehk lihtsalt ärge pange kõiki mune ühte korvi. Sellega seoses mitmekesistage ka oma kliendibaasi. Püsikliendid, kes maksavad suurepäraseid hindu, on paremad kui ühekordsed. Sina valid.

6. Allhange

Proovisin seda korra ja see oli enamasti hea. Kasum neljakordistub, kirjutate enam-vähem ja haldate meeskonda korraga. See võib olla suurepärane kaastöö, kui teil on järelevalvespetsialiste. Halb äri, kui kannatlikkus teid ei vea. Saate olla elupäästja, kui aeg teid kõrvale hoiab. Võite kasutada selliseid tööriistu nagu Trello, Lõtv ja Asana oma meeskonna tipus püsimiseks.

7. SEO

Ohhh mitte jälle. See SEO asi. Google armastab hästi kirjutatud sisu, mis mängib reeglite järgi. Google’i SEO juhised nõuavad teie käest nii vähe, peaksite pistikprogrammiga (nt Yoast) saama suurepärase paremusjärjestuse. Hindan endiselt hästi 2013. aastal tehtud postituse kohta. Kasutasin Yoasti kõigis järgnevates ajaveebides. Võite kasutada ka muid SEO trikke, lihtsalt ärge proovige süsteemi mängida. Google riputab teid kuivama.

8. Tööriistad, tööriistad, tööriistad

Teiste inimeste juhtimine on lõbus. Enda pommitamine? Mitte eriti. Te vajate tööviljakust ja töövoo tööriistu. Peate haldama projekte, kliente, arveid ja muid asju. Mõtle märkmete võtmisele, mõtle Evernotele. Tööriistadega mida rohkem, seda parem, nii et siin on WordPressi ressursid ja tööriistad teie rõõmuks.

9. WordPress Bloggingi nišisaidid

Te kaotate oma fookuse ja motivatsiooni, kui valite ühe teema ja loobute sellest kaks minutit hiljem. Keskenduge ühele teemale ja töötage sellest läbi. Pange oma mõju maksimeerimiseks kinni nišš. Kontsentreeritud tahtejõus on jõud. Liikuge teemast järgmisele, kui soovite oma blogi sulgeda kuue kuu pärast või vähem. Ärge lõpetage oma sõnumit, käsitledes paljusid teemasid korraga.

10. Määrake oma sihtrühm

WordPressi blogimine on lõbus. See on lõbusam, kui inimesed saavad teiega uuesti ühendust, jagavad teie postitusi ja kommenteerivad teie postitusi. Parem on, kui potentsiaalsed kliendid võtavad teiega ühendust ja arutavad eelarveid. Kuid te ei saavuta seda ilma sihtrühmata. Te ei saa lihtsalt kogu maailmas turundada ja oma turunduskuludest üle elada. Keskenduge oma lugejatele, saate oma publikuga tuttavaks, ehitage üles tugev kaubamärk ja saate sära.

11. Hankige suurepärane WordPressi host

Me ei saa seda piisavalt rõhutada. Suurepärane host tähendab, et teie ettevõttel on turvaline kodu. See tähendab nullist seisakuid, sõjaväelist turvalisust ja ülehelikiiruse lehekülje kiirust. Alustades võite minna jagatud hostiga (nt Siteground või Bluehost), kuid kui ajaveeb kasvab, peate minema üle hallatavale WordPress-hostimisele. Odavad hostid on lihtsalt valu kaelas ja ma tean seda esmapilgul.

12. Ka muud oskused

Adobe Photoshopi oskused on WordPressi blogijana suureks plussiks. CSS ja mõned HTML-i teadmised tähendavad, et saate veebidisaini põhifunktsioone täita ilma disainerit palkamata. Peate jälgima ka oma liiklust ja SEO jõudlust. Kasuks tulevad ka mõned ettevõtluse juhtimise põhioskused. WordPressi blogimine on maksustamistöö ja mida rohkem oskusi teil on, seda parem.

13. Looge leht Teave

Teil on vaja, et inimesed töötaksid teiega, kuid kes te olete? Pärast kodulehte on leht About umbes teine ​​enimkülastatud leht. Mõnel juhul saab leht Teave rohkem vaatamisi kui avaleht. Kas läheksite võõra inimesega ärile? Vean kihla, et ei teeks. Looge huvitav leht About, kuid lugege see kõike potentsiaalse kliendi kohta.

14. Kirjutage igihaljas sisu

Igihaljas sisu annab teile liikluse igaviku pärast avaldamisnupu vajutamist. Võite segada seda kuumade uudiste ja pakkumistega, kuid pidage meeles, et täna on kuum, nädala pärast ei lähe kuum. See on Internet ja kuumade lugude eluiga on lühike. Suurem osa teie sisust peaks ajaproovile vastama, kuna see teenib teie vaatajaskonda veel aastaid.

15. Suurepärane disain

Jah, saame aru, et WordPressi blogimine on teie asi, mitte veebidisain. Ärge kunagi alahinnake siiski suurepärase kujunduse jõudu, mis tagab lugejatele hõlpsa juurdepääsu teie sisule. Lõppude lõpuks on see just see, mida pakub suurepärane kasutajakogemus. Teil on vaja suurepärase väljanägemisega ja reageerimisvõimelist kujundust, mis edastaks lugejatele probleemideta sisu. Palkage kogenud arendaja või hankige mõni tore teema, näiteks Total. Parimate WordPress-teemade leiate meie pidevalt laienevast kollektsioonist.

16. Saage isiklikuks

Sa pole klaviatuur. Olete inimene, kellel on ambitsioone, unistusi, hirme ja valusid. Te ei ole logi, te pole teie teema, te pole elus – te olete elu ise. Saate oma isiksuse ärakasutamise kaudu oma lugejateni jõuda. Ärge peituge arvutiekraani taha, vaid tahame teada, mis tunne on oma elu elada.

Mõnel õelusel põhjusel tahavad inimesed alati teada saada, kuidas teised inimesed mõtlevad, kuidas teised inimesed oma eluga hakkama saavad. Ilmselt miks ajaveebid on nii populaarsed. Kasutage seda ära. Olge ulmelised ja vaieldavad, eriti kui see pole norm. Võite kasutada isegi eksplimente, kui soovite, kuid toimige ettevaatlikult siinse meremehega.

17. Pealkirjad

WordPressi blogimine on palju asju, seda oleme juba öelnud. Ükskõik, mida teete, peate lugeja uksest sisse saama. Teie postituste uks on pealkiri. Vältige klõpsamise pealkirju, kuid tehke endale meeldejääv ja paljutõotav. Siis täida see lubadus või su ajaveeb kahaneb ja sureb. Lihtsalt Google “kuidas kirjutada tapja pealkirju” ja õppida.

18. Ole hariv

Eric Retire29-st müüb teile silla, kui teie peamine motivatsioon kirjutada on raha teenida. Kui te ei hooli oma lugejatest piisavalt, miks peaks lugejad teie sisust hoolima? Kui WordPressi ajaveeb tähendab kiiret palgakontrolli, olete vales töös. Ärge kriimustage seda, teil on vale hobi. Olge hariv, jagage ideid, tehke kellegi elu paremaks – olge väärtuslikud. Lõppude lõpuks on raha teenimiseks kiiremaid viise, kui see just teid huvitab. WordPressi ajaveeb on töö, mida tuleb nautida, mitte läbi elada.

19. Järjepidevus

Peame teadma, et olete endiselt elus ja lööd. Ka Google armastab järjepidevat ajaveebi. Blogi regulaarselt (või vähemalt ajakava järgi), et oma sisu värske oleks. Olen kindel, et teie töökoha boss pole rahul, kui te pikaajaliselt töölt lahkute. Lugejad kuuluvad teile ja te võlgnete neile, et nad ilmuvad teie blogis, kui ütlete, et tahate. Koostage toimetuskalender ja järgige seda. Muidu hülgavad nad laeva ja teie vrakk.

20. Loe, loe ja loe veel

Nii nagu kirjutamine, peate ka paremaks kirjanikuks lugema palju materjali. WordPressi blogimine on lihtsalt ametinimetus, kirjutamine on tegelik töö. Lugege palju või nagu Stephen King (teate teda, eks?) Ütles:

Kui teil pole aega lugeda, pole teil aega kirjutada. Nii lihtne.

Lugemine sobib suurepäraselt ka isiklikuks kasvuks, nii et jah, blogija, see on teile võita. Lugege kõike oma niši kohta ja siis mõnda. Loe ka ilukirjandust ja mittemajanduslikku materjali. Jätkake lugemist ja lõpetage selle üle vaidlemine.

21. Loo ideepank

Parimad ideed ei tule teieni, kui istate oma arvuti ees. Need ilmnevad teie peas kõige ootamatutes kohtades. Dušš töötab enamiku inimeste jaoks, ehkki ma hoian seda aega Jumalaga üksinda koosoleku jaoks. Kui mu daam pole minuga koos ja olen sunnitud rääkima sellest, miks mulle ei tundu, et võiksin šampoonile kaane tagasi panna. Oh elu rõõme ��

Kandke märkmikku (või nutitelefoni) ja pange ideed üles, kui nad hüppavad. Ärge tehke ise last; te ei saa oma mälule lootma jääda. Kui teil on mõni minut käes, sundige ennast välja tulema umbes 10 originaalset ideed. Mingil ajal jõuavad ideed ükskõik kuhu ja millal. Proovi järele, sul pole midagi kaotada.

22. Tee vestlus

Milleks häirida blogimist, kui soovite lihtsalt diktaatorlikku kõnet edastada? Ärge kasutage sõnu, mida te kümne jalaga ei puudutaks. Rääkige oma kirjutamise kaudu lugejatega, mitte kunagi. Ja kui ja kui nad räägivad tagasi, siis hoidke vestlus elus. Ärge isoleerige ennast ja ärge peitke oma sisselogimislehe taha; kontaktide loomine ja vestluste loomine.

23. Maailm ei pöörle teie ümber

Nii et ärge oodake, et kõik ripuksid iga kirjutatud sõna külge. Ma tean, et kannate oma südant varrukal alati, kui kirjutate blogipostitust. See on osa WordPressi blogimisest. Kui see muudab teid paremaks, siis oleme kõik kirjutanud, et üks postitus (mõnikord ka rohkem), mille kohta keegi roti tagumikku ei andnud, pole teie asi üksikjuhtum.

Siis on meil põrgu kommenteerijaid, kes Ericu sõnul “kasutavad reklaamide ja rutakaid märkusi, pidades silmas ükskõik milliseid lemmikloomadega seotud probleeme.”

Ärge higistage selliseid asju, jätkake edasi. Parim on tuletada väljakutsest motivatsioon ja muuta oma järgmine postitus paremaks. Päeva lõpus kukub vares, lehmad tulevad koju ja saate oma piima.

24. Multimeediasisu

Kirjutamine on suurepärane ja võib kiiresti sõltuvust tekitada. WordPressi blogimise karjäär ulatub kaugemale klaviatuuri tapmisest. Andke neetud asjadele juba paus ja rikastage oma sisu piltide, videote, PDF-ide ja infograafikutega.

Te ei pea isegi oma asju looma. Te saate kogu veebis alati saada loomingulisi ühispilte, jagatavaid videoid YouTube’is ja hämmastavaid infograafikaid. Saate oma ajaveebi sisust luua PDF-e ja kinkida sama, mis põhjalikes juhendites.

Multimeediasisu lisab teie ajaveebile elu, mis soodustab kasutajate seotust. Teil pole vaja, et ma ütleksin teile, kui palju motivatsiooni saate aktiivse allalaadimise lehelt saada. Kõik need klõpsud ajavad teid hulluks ja teate, et soovite neid.

25. Pange tegevusele kutsumise nupud silmapaistvatele lehtedele

Kui ma alustasin, olin veendunud, et kõik, mida ma vajan, oli veebisait ja paar ajaveebi postitust, et see WordPressi ajaveebis suureks muuta. Ma mõtlen, et jätkake ainult postituste kirjutamist ja kui lugejad tulevad, võtavad mõned teid tööle. Oli kõik paigas – umbes leht, teenuste leht ja rendileht, aga poiss, kas ma eksisin või mis?

Midagi ei juhtunud enne, kui lugesin ajaveebi postitust ümberarvestuskursside parandamise kohta. Isegi kõigi lehtede puhul ei olnud ma teinud endale selgeks, et mul on võimalik rentida, nii et keegi ei vaevunud küsima, ehkki ma liiklesin oma postitustele.

Niisiis asendasin oma kodulehe liuguri (ropendan, kui seda mäletan) ühe CTA-nupuga, mis tegi selgeks, et olen laenutamiseks saadaval. Arva ära? Päringuid tuli järjest, kuni mul oli blogimisega rohkem tööd kui ma hakkama ei saanud. Mitu korda mõtlesin isegi oma rendilehe maha võtta. Ja kõik, mida ma tegin, oli ühe CTA-nupu lisamine. Paluge, et kliendid teid juba tööle võtaksid, loll.

26. Sotsiaalmeedia

Woo teile, kui teie lugejad peavad teie sisu sotsiaalmeedias jagama. Ma mäletan, et olin seekord ühes neist suurtest ajaveebidest, mida me kõik armastame lugeda. See on igasuguse suurepärase sisu, aktiivse kogukonna ja teostega ajaveeb. Pikk lugu lühike, sotsiaalseid jagamisnuppe polnud!

Leidsin hämmastava postituse, mida soovisin oma Facebooki jälgijatega jagada ning pidin lingi kopeerima ja kleepima. Ei ole viisakas. Ma mäletan seda ebameeldivat kogemust, aga ma ei mäleta isegi blogi nime. Ma ei läinud kunagi tagasi. Lisage juba oma ajaveebis sotsiaalmeedia jagamine.

Lõppsõnad

Näpunäiteid Pro WordPressi blogijatele

See on nüüd kõik – 25-ndad näpunäited WordPressi blogijatele! WordPressi blogimisnõuandeid on seal veel palju, kuid kahjuks ei saa me neid kõiki ühe postitusega katta. Võib-olla tulen tagasi teise installimisega, nii et kui jätsime teie lemmiknipid välja, siis palun jätke need allpool olevasse kommentaaride jaotisse.

Peamine võtmine sellest postitusest: hoidke lihtsalt kirjutavat kaaslast. Lihtsalt jätkake kirjutamist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map