25+ levinud WordPressi vigu, mida tuleb vältida

Sisu kuraatorina on üks suuremaid ja piinlikemaid vigu, mille ma 2014. aastal tegin korrake teadaolevaid vigu kui tuli WordPress ja blogimine üldiselt. Iga uus aasta nõuab uusi resolutsioone. Mõni (proovib) kaalust alla võtta – “kaalun selle aasta lõpuks 130 naela”, mõni teeb seikluslikke plaane – “lähen kindlasti märtsis langevarjuhüppesse”, samas kui mõni otsustab lõpuks sõlme siduda – “On aeg, et me selle igaveseks muudaksime!”! Kuna meil on käes selle aasta kuu, lisage meile kõigile loendisse resolutsioon – „WordPressi vigu ei tohi kunagi korrata 2015. aastal (või lähiaastatel)”.


Olen panustanud WPExploreri töösse juba üle aasta ja tahaksin selle aasta alguse uhiuue postitussarjaga, mis käsitleb kõige tavalisemaid WordPressi vigu. Alustuseks uurime viit olulist tegurit, mis käsitlevad WordPressi saidi käivitamist, ja liigume edasi soovituste juurde, mis pikas perspektiivis vilja kannavad. Neid tuntud punkte saab hõlpsasti liigitada kategooriasse „seal on tehtud, seda tehtud”, kuid veenduge, et te ei kordaks neid nagu mina. Pidage meeles, et isegi treenitud silm väsib kohati.

Contents

WordPressi vead ja lahendused

Internetist leiate palju artikleid, mis käsitlevad sarnaseid küsimusi, mida kavatsen järgmistes postitustes arutada. Kuid leidsin ühe aspekti, mis enamikul neist puudus – an põhjalikult seletus. Miks? Miks mitte? Millised on tagajärjed? Kas teil on lahendusi? Alternatiivid? Näited?

Need on küsimused, mida ma endalt neid artikleid lugedes küsisin. Kavatsen arutada kõiki ühiseid küsimusi, pikkuses, et teil oleks sellest teemast tugev ülevaade.

Kõik selles postituses käsitletud punktid pärinevad kogemusest, eksperimenteerimisest ja muidugi varasematest vigadest õpitud. Olen proovinud esitada võimalikult palju näiteid, et saaksite praktilisi kogemusi ja seoksite loetud tegelike stsenaariumidega. Kutsun teid üles salvestama see artikkel võrguühenduseta lugejas nagu Instapaper või Pocket ja lugema seda vabal ajal. Nii et lihtsalt istuge, puhake ja nautige artiklit.

1. Varundamata jätmine

Kas olete kunagi leidnud end mõttelt – Kuule, see on uus sait, mul pole vaevalt sisu. Las ma muretsen hiljem varukoopia pärast. Kallis sõber, lubage mul öelda, et see on üks järgmistest ülioluline vigu, mida saate oma WordPressi karjääris teha. See võib teile maksta natuke raha, a palju raha või halvimal juhul, kõik. Kadunud veebiettevõtjate (ajaveebide, sisu kuraatorite jms) vahel on olnud lülisammasid jahutavaid lugusid tuhandeid dollarit, lihtsalt sellepärast, et nad lükkasid varundamise edasi.

Planeerimine ja varukoopiate tagamine on veebimeistri põhiline vastutus ükskõik millisest distsipliinist. Kui rääkida WordPressist, on õpipoisil eksimisruum piiratud. Kuid kui olete jõudnud asjade tehnilise poole juurde, nagu teema muutmine või täpsema pistikprogrammi konfigureerimine, võiksite:

 • Hävitage saidi ilme
 • Sadama turvalisuse lüngad
 • Kudeb surma valge ekraan

Taastamatud juhtumid on üsna tavalised ja te ei saa kogu aeg olla õige. Seega on varundamine vajalik ettevaatusabinõu. Kui olete üks neist inimestest, kes arvab, et WordPress varundab teie andmed automaatselt – olete eksinud. Lisateavet levinud WordPressi varundusmüütide kohta saate lugeda minu artiklist – 10 WordPressi varunduslugu, mis võivad teie saidi tappa.

Lahendus:

Saadaval on palju tasuta ja esmaklassilisi WordPressi varundamise pistikprogramme, millel kõigil on erinevad funktsioonid. Kui teil on kavas arvukalt WordPressi saite, on VaultPress teie parim valik. Selle on välja töötanud ja hooldanud Automattic (meie lemmik CMS-i taga olev ettevõte) ning seda usaldavad miljonid kasutajad. Mõned meie lemmik WordPressi varunduspluginad on järgmised:

 1. VaultPress (lisatasu)
 2. IThemesi varundusBuddy (lisatasu)
 3. BackWPUp (tasuta)

2. Uute toodete testimine reaalajas

Testimine reaalajas saidil

Paljud inimesed kordavad seda näiliselt kahjutu, kuid laastav viga. Oletame, et teil on reaalajas WordPressi sait ja soovite installida varundamise pistikprogrammi – öelge BackWPUp, pärast minu viimase punkti lugemist (yay!). Kuid otsustate installida pistikprogrammi otse reaalajas saidil – ainult selleks, et täiendavaid jõupingutusi kokku hoida.

Mis saab siis, kui midagi läheb valesti ja peate uue, enneolematu kahju parandamiseks oma saidi paariks tunniks võrguühenduseta jätma? Vaatame mõned asjadest, mida sa kaotad:

 1. Orgaaniline liiklus otsingumootoritest
 2. Otsene suunamisliiklus
 3. Sidusettevõtte sissetulek
 4. Reklaamiklikid
 5. Konversioonid ja müük
 6. E-posti aadressi lubamine
 7. Kaotage oma otsingumootori asetus – kui Google suunab otsija teie saidile ja leiab, et see on ühenduseta, kaotate automaatselt SEO punktid

Teisisõnu, kaotate liikluse ja raha!

Lahendus:

Kui soovite proovida oma WordPressi saidil uusi teemasid ja pistikprogramme, soovitaksin kasutada teie aktiivse saidi eksperimentaalset koopiat. Parim näide oleks lavastusala WPEngine’is. See lihtsalt kordab a kõige uuem oma WordPressi saidi koopia uue installina, et saaksite katsetada. Kui midagi rikub, saate selle lihtsalt taastada viimasest töötavast varukoopiast.

Kui teie hostil pole juurdepääsu peatuspaikadele (seetõttu soovitame alati kasutada suurepärast WordPressi hostimiskeskkonda), soovitan teil seadistada oma peatuspaik (juhendaja tulemas). Katsetage uute toodete ja teenustega eksperimentaalses seadistuses. Kui uus lisandus on teie saidil õigesti konfigureeritud, ühendage see lihtsalt oma aktiivse saidiga.

3. WordPressi varukoopia mitte turvamine

Veebisaidi varukoopiate turvamine

Või nagu mulle meeldib seda nimetada: Varundage oma varukoopia.

Jep, see on õige. Täieliku varukoopia tegemine ja arvuti kõvakettale hoidmine on sama hea kui kriimustatud DVD-l varukoopia tegemine. Kõige usaldusväärsem viis on varukoopia üleslaadimine pilve ja meil on palju (tasuta) valikuid – Dropbox, Box, SkyDrive jne. Soovitame tasuta BackWPUp pistikprogramm või VaultPress – mõlemad laadivad teie varukoopia automaatselt pilve üles.

4. Permalinkide kasutamine puudub

Permalinke ei kasutata

Püsilinkid on vaid teie saidi URL-i struktuur. Vaikimisi kasutab WordPress järgmist püsilinki:

www.wpexplorer.com/?p=

Pidagem meeles seda struktuuri alati tööd, olenemata uute püsilinkide struktuuride lisamisest. Soovitatav on kasutada kasutajasõbralikku URL-i struktuuri – see sisaldab märksõnu. See jätab külastajatele URL-i paremini meelde ja parandab otsingumootori paremusjärjestust. Mõelge minu MaxCDN-i ülevaateartiklile. Mõlemad järgmised URL-id töötavad, kuid teine ​​on meeldejäävam ja sobib hästi ka otsingumootoritele.

 1. https://www.wpexplorer.com/?p=30951
 2. https://www.wpexplorer.com/maxcdn-review-best-cdn-wordpress/

Lahendus:

WPExplorer kasutab ja soovitab kasutada Postituse nimi püsiva lingi struktuur.

 • Permalinkide muutmiseks WordPressi administraatorialas peab teie .htaccess-fail olema kirjutatav.
 • Selleks, WordPress soovitab ametlikult et muudate .htaccess-faili faililoa 644-ks.
 • Kui teil pole luba .htaccessi värskendamiseks administraatori ala kaudu, annab WordPress teile valitud püsiühenduse struktuuri koodi, nii et värskendate .htaccess-faili käsitsi. Seejärel saate .htaccess-faili käsitsi värskendada oma hostimiskonto failihalduri või FTP-faili kliendi kaudu.

5. Odava veebimajutuse kasutamine

Odav veebimajutus

Enamik inimesi soovitab WordPressi saidiga alustades kasutada ühist hostit. Oleme varem kasutanud BlueHosti ja soovitame seda tungivalt. Ehkki see maksab umbes 5 dollarit kuus, proovivad mõned inimesed otsida uusi hostimisettevõtteid, keda nad on erinevates hostimisfoorumites näinud. Põhjus – nad on odavad. (Mõned pakuvad isegi hostipakke 1 dollari eest kuus!).

Probleem odavate veebimajutusettevõtetega

Sa saad selle, mille eest maksad. Odavad hostiettevõtted ujutavad oma serverid tavaliselt üle ühe kliendikontoga. Üks liikluse teravik (või DDoS-rünnak) ja kogu klaster (sealhulgas kõik selle klastri veebisaidid) on maas! Sellistel hostimisettevõtetel on ka ressursside ülekasutamise väga madal tolerantsi piirmäär.

Laadige WordPressiga seotud postitused alla

Klassikaline näide on Seotud postitused WordPressi plugin. Seotud postitused küsib WordPressi andmebaasist, et teada saada teatud postitusega (oletame näiteks XYZ) seotud postitusi, kasutades otsinguparameetreid, näiteks silte ja kategooriaid. Seejärel kuvatakse saadud postitused praeguse postituse all (XYZ). See tehnika on suurepärane vahend kasutajate seotuse parandamiseks ja WordPressi saidil teie põrkemäära vähendamiseks.

Taustapildis nõuab YARPP otsinguprotsess WordPressi andmebaasi olulisi päringuid, mis suureneb teie WordPressi saidil olevate postituste, siltide ja kategooriate arvuga. Rohkem päringuid = suurem serveri koormus = aeglasem sait.

Probleem on selles, et see ületarbimine toimub automaatselt ja te ei saa piirata selle serveriressursi hulka, mida pistikprogramm võib kasutada. (Oleks siiski fantastiline, kui saaksite). Aga sa oled vastutab kasutatud ressursside eest. Kui olete teatud piiri ületanud, logib serveriressursi jälgija teie konto ressursside ülekasutamise / kuritarvitamise vastu. Korrake seda paar korda ja teie konto peatatakse automaatselt.

Seetõttu peaksite alati otsima soovitatud veebimajutusettevõtteid ja kui aeg saabub, liikuge võimsama lahenduse juurde nagu VPS või veelgi parem, hallatava WordPressi hostimine.

6. Liiga paljude pistikprogrammide installimine

võrgu jaotur

Oma viimases artiklis rääkisime sellest, kuidas YARRP-i pistikprogramm võib põhjustada serveriressursside ülekasutamist, mis võib põhjustada teie jagatud hostimise konto peatamise. Sarnane probleem ilmneb paljude ebavajalike pistikprogrammide installimisel ja aktiveerimisel – neid, mida te harva kasutate.

Oluline on mõista erinevust installitud pistikprogramm ja aktiveeritud pistikprogramm. Kõigil pistikprogrammidel on kaks olekut – aktiveeritud ja deaktiveeritud.

 • Vaikimisi jääb pistikprogrammi installimisel (sõltumata installimisviisist – FTP üleslaadimine või pluginahalduri kaudu) deaktiveerituks. Selle toimimiseks peate pistikprogrammi käsitsi aktiveerima.
 • Teine olek on aktiivne olek, kus plugin on aktiivne ja töötab teie WordPressi saidil

Negatiivsed mõjud hakkavad ilmnema, kui teil on mitu aktiivset pistikprogrammi. Tekkida võivad kaks peamist probleemi:

 1. Pistikprogrammide ja pistikprogrammidevahelised konfliktid – Konkreetne pistikprogramm (või teema) ei pruugi mõne plugina (või teema) kehtestatud piirangu tõttu töötada. Lubage mul tutvustada teile programmeerimiskontseptsiooni nimega vastastikune välistamine. Üks pistikprogramm (või teema) võib kindlale ressursile (tähtajatult) kinni jääda ja mitte lubada teistel seda ressurssi kasutada. Kui mõni muu pistikprogramm soovib ressursile juurde pääseda, siis seda ei saa – kuna see on varem blokeeritud. Seega uus pistikprogramm ei töötaks.
 2. Lollakad pistikprogrammid – WordPressi hoidlas on saadaval arvukalt pistikprogramme. Sellesse saab panustada igaüks – algaja programmeerija või kümneaastase programmeerimiskogemusega ekspert. Erinevus seisneb selles koodi kvaliteet kus viimane kahtlemata silma paistaks. Seetõttu peaksime vältima madala allalaadimiste arvuga pistikprogramme. Isegi kui teeme seda, katsetage kindlasti eksperimentaalselt

Lahendus:

 • Püsige mainekate ja populaarsete teemade ja pistikprogrammide ees
 • Kasuta nõutud pluginate arv (proovige hoida see võimalikult madalal)
 • Deaktiveerige kasutamata pistikprogrammid
 • Vältige pistikprogrammide allalaadimist, mis pole WordPressi hoidlas saadaval
 • Kontrollige pluginate ühilduvust teie praeguse WordPressi versiooniga
 • Enne suurema funktsionaalsusega pistikprogrammi installimist tehke täielik varukoopia
 • Proovige luua oma WordPressi saidi eksperimentaalne seadistus ja installida sinna pistikprogrammid

Mõni teist võib küsida – Kas on sobilik installida nii palju pistikprogramme kui tahame ja aktiveerida need, mis on hädavajalikud? Vastus sellele suurepärane küsimus oleks – teie üllatuseks – ei! Selle põhjused:

Teatud pluginad, näiteks Yoasti poolt loodud WordPressi SEO plugin, nõuavad teatud koguse raamatupidamist. Erinevad SEO parameetrid, kohandatud sätted jne. Kogu see teave salvestatakse teie WordPressi andmebaasi.

Enamik pistikprogramme loob teie WordPressi andmebaasi uusi väljakirjeid, kui te neid aktiveerite. Kui installite neist pistikprogrammidest liiga palju, puhub see andmebaasi suuruse asjatult üles. Hiljem, isegi kui pistikprogrammi desaktiveerite – jätkuks WordPressi andmebaasis äsja loodud väljade olemasolu. Nii et mõelge lihtsalt, milliseid pistikprogramme te aktiveerite.

7. Sagedased teemavahetused

õmblemine-taust-oksana-kovach

Teemad on WordPressi saidi riietus. Mõningaid funktsioonirikkaid teemasid, näiteks teema WordPress kokku, saab kasutada tuhande erineva projektina – igaüks neist ainulaadse paigutusega. Puhas ja hästi korraldatud teema teeb teie konversioonimäära jaoks imet.

Algajate blogijate (või saidiomanike) seas on tavaline tava liikuda ühelt teemalt teisele. Kui rääkida WordPressist, on kiusatust lihtsalt liiga palju! Teil on tuhandeid kaunilt meisterdatud tasuta teemad – teie käeulatuses!

Loomulikult ei jää uued WordPressi kasutajad installitud teemaga rahule ja kipuvad teemasid vahetama – täiuslikku otsides. Ma mäletan, mitu teemat vahetasin oma esimese blogi konstrueerimise ajal – 27!

Siin on üks nõuanne, mida ma võin kasutada:

Pole olemas sellist asja nagu täiuslik teema!

Vaatame nüüd osa “miks”.

Tehniline osa

kohandage wp-teemat

Nii nagu pistikprogrammid, sisaldavad ka mõned funktsioonirikkad teemad lisaomadusi, nagu kohandatud sätted, häälte arv, hinnangud jne. Nende sätete salvestamiseks oleks vaja oma WordPressi andmebaasis uusi tabeleid või välju luua. Sarnaselt pistikprogrammidega, kui installite liiga palju teemasid, kandub sama efekt edasi. Lõpuks on teil risustatud andmebaas, millel on pikem päringule reageerimise aeg.

Psühholoogiline aspekt

shutterstock_186351248

Kui keegi teie saiti külastab, registreeritakse pilt automaatselt tema meeles. Kui sisu kvaliteet ja disain on hea, teenite ühe punkti külastaja meelest. Kui sama inimene külastab teie saiti uuesti (teisel ajal ja näeb sama kujundust), värskendatakse tema mälu. Siis oled skoorinud kaks maine osutab tema meelest. Nii saate oma saidi maine kindlaks teha.

Nüüd kaaluge alternatiivi. Oletame, et jätkasite oma teema muutmist. Kui külastaja näeb teisel visiidil hoopis teistsugust kujundust, siis tema mälu ei värskenda. Teie eelmine mulje on kadunud ja luuakse uus mulje. Kõik teie varem kogunenud muljepunktid on kadunud.

Bränditegur

shutterstock_140282785

Lõpuks on seal ka brändingu aspekt. Iga sait või ettevõte peab püüdma oma kaubamärki luua. Kui olete oma ettevõtte kaubamärgi loonud, pole teie edu piiratud. Võtke näiteks elegantsed teemad. Nende Monarchsocial plugin sai veebiringkondadelt tohutu vastuse – kohe selle käivitamise päevast alates. Peame püüdma hoida ühte teemat, mis on seotud meie saidi / brändiga.

8. WordPressi installimine alamkausta, mille nimi on WordPress

WordPressi kaust

Paljud WordPressi automaatpaigaldajad, nagu näiteks Softaculous, installivad WordPressi mis tahes viisil. Mõni inimene arvab: „Kuna installin WordPressi, peaksin selle installima sobivasse (nimega) kausta.” Ei! See ei ole õige!

Kui kavatsete oma saiti käivitada, kasutades ainult ühte CMS-i (WordPress), peaksite selle alati installima baaskataloogi – st ilma alamkausta kasutamata. Mõelge sellele, www.wpexplorer.com näeb välja tee professionaalsem kui www.wpexplorer.com/wordpress

Ainus kord, kui loote uue WordPressi installi jaoks erineva kausta, on see, kui kasutate oma äriportfelli jaoks erinevat CMS-i ja ajaveebi jaoks WordPress-i. Isegi sel juhul kõlab kaust nimega ajaveeb palju paremini kui WordPress.

9. ‘Administraatori’ kasutamine kasutajanimena

administraatori parool

WordPressi installimise ajal on vaikenimi kasutajanimi administraator. Sina peab tagama et kasutate teist kasutajanime. Vaikimisi kasutajanime jätmine administraatorile on tõsine WordPressi turvaauk, võttes arvesse hiljutist bruteformi rünnakut enam kui poolte WordPressi saitide vastu.

Kui kasutajanimi on „admin”, annab see häkkeritele tasuta pääsme. Pool nende tööst (st õige kasutajanime ära arvamine) on tehtud. Kõik, mida nad peavad tegema, on kasutada parooli äraarvamiseks paljusid bruteforce rünnakuid. Kui see on tehtud, tungivad nad teie saidile, varastavad teie kliendi e-posti aadressi, maksete logid ja hävitavad põhimõtteliselt selle, mida olete nii kaua ehitanud. Kui teil on juba kasutajanimi administraatorina – ärge muretsege, olen koostanud spetsiaalselt selle jaoks õpetuse – Kuidas WordPressi administraatori kasutajanime kustutada.

10. Nõrkade paroolide kasutamine

viimane pass

See võib tunduda tobe punkt. Kuid praktiliselt öeldes kasutavad inimesed endiselt palju haavatavad paroolid. Kui nad oleksid kasutanud tugevaid paroole, poleks Twitter seda nimekirja avaldanud 370 keelatud paroolist. Tugeval paroolil peaksid alati olema järgmised kolm märki:

 1. Suur täht
 2. Väiketähed
 3. Numbrid
 4. Erimärgid

Ma saan aru – see on ebapraktiline neid hullumeelseid paroole meelde jätta 6efH ja 9sD2! LP. Lahendusena võime kasutada tasuta veebipõhist paroolide halduri tööriista nagu LastPass, millel on laiendid peaaegu kõigile veebibrauseritele, mobiilsetele opsüsteemidele ja iseseisvale Maci rakendusele. Põhimõte on lihtne – sellesse tööriista salvestate kõik oma keerukad paroolid ja peate neid ainult meeles pidama üks parool, et sellele juurde pääseda.

11. WordPressi värskenduste eiramine

WordPress-värskendused

On ülioluline, et värskendaksite oma WordPressi veebisaite kohe, kui need muutuvad kättesaadavaks. Selle põhjused:

 • Ülemaailmne arendajate kogukond on avastanud iga päev uusi vigu, haavatavusi ja jõudluse parandamise näpunäiteid. Need soovitused vaadatakse üle ja lisatakse WordPressi tulevasse väljaandesse.
 • Kui haavatavus on piisavalt server, siis an kohene värskendus on välja antud.
 • Iga suurema WordPressi väljalaskega tutvustatakse ka põnevaid uusi funktsioone, näiteks vinge WordPressi pildiredaktor (mis muide võimaldab pilte kärpida ja suurust muuta liikvel olles)..

Mis juhtub, kui ma WordPressi ei värskenda?

 • WordPressi värskenduste eiramine tähendab mitte parandamine teada või tuvastatud turvalisuse lüngad. See ei tee muud kui teeb häkkerite töö lihtsaks. Mis juhtub pärast seda? Siit saate teada järgmisest rubriigist!
 • Teil jääb puudu uute funktsioonide ja jõudluse täiustuste värskenduste laadimisest.

Häkkinud veebisaidi tagajärjed:

Vaatame häkitud WordPressi veebisaidi mõningaid tagajärgi:

 • Teie e-posti loend (üks domeeni kõige olulisemaid varasid) mis tahes veebisait) varastatakse ja rämpspostiga pommitatakse. Olukorra halvendamiseks võib seda meililisti müüa ka teistele musta turu ostjatele.
 • Teie sait võib olla nakatunud ka pahavaraga. See omakorda nakatab kedagi kes teie saiti külastab. Halvim osa on see, kui te ei tea, et teie saiti on häkkinud – see põhjustab maksimaalset kahju, kuna see annab teile ohutuse illusioon.
 • Häkkinud saidi mõju on kõige hukatuslikum, kui käitate liikmesuse saiti. Inimesed kes maksma saidi sisu vaatamiseks nakatage nende personaalarvuteid / seadmeid ja rikkuge nende privaatsust.
 • Kui Google on teie saidi tuvastanud pahavaraga nakatunud domeenina, langeb teie otsimootori auaste läbi katuse. Musta nimekirja kantud domeenist taastumine on uskumatult valus ja kallis protsess.
 • Mõnikord võivad inimesed isegi vajada peatus oma äri ja minna täiesti uue brändi!
 • Lühidalt, kui olete häkkinud, on teie saidi maine ja kõik tulevikuväljavaated on taastumatult hävitatud.

Abinõu

Ilmne abinõu on teie WordPressi saidi ennetav värskendamine. Tänu uuele Automaatsed taustavärskendused funktsiooni (mida tutvustati koos WordPress 3.7-ga), ei pea inimesed muretsema oma saidi värskendamise pärast. WordPress hoolitseb selle eest taustal.

Kui kasutate hallatud WordPressi hostimisteenuseid, näiteks WPEngine, olete juba kogedes ühte neist parimat WordPressi teenused selles valdkonnas. WPEngine uuendab mitte ainult teie WordPressi tuuma, vaid ka värskendusi peenhäälestatud nende serveri spetsifikatsioonidesse ja turvameetmetesse, nii et saate viimase jõudluse ja turvalisuse suurendamise.

Kui sündmuste ebaõnnestunud pöörde tulemusel häkitakse, soovitaksin palgata professionaalsed WordPressi turvaarendajad, näiteks Sucuri koristada. Oh ja kas ma mainisin, et WPEngine annab teile ka a tasuta häkkide puhastamine?

12. Piraatlikud teemad ja pistikprogrammid

piraatlaev2

Olgem ausad – iga uue teema (teema) või mõne muu WordPressi suuremal turuplatsil ilmunud teema või pistikprogrammi jaoks on toote piraat- või nullversioon saadaval palju saidid tasuta.

Mis te arvate, miks keegi ostaks 75-dollarise teema ja kingiks selle teile tasuta?

Mõni teist võib-olla teab, et neid piraatteema / pistikprogramme ei majutata Themeforestis. Neid majutatakse failijagamisteenustes ehk küberlokerites. Olen teile huvipakkuvate võimaluste jaoks sisse viinud väikese sissejuhatuse sellistesse küberlokeritesse.

Küberlokerit puudutav 411:

 • Küberlokeerijad on teenused, mis majutavad teie faile tasuta.
 • Nende peamiseks tuluallikaks on reklaamid ja premium-kontod.
 • Reklaame kuvatakse faili allalaadimislehel.
 • Lisatasu kontod annavad allalaadijale eelised, näiteks kiirem / piiramatu allalaadimiskiirus ja null ooteaega enne allalaadimist.
 • Mõni küberlokeerija maksab üleslaadijatele ka minimaalse summa 2–5 dollarit USD iga 1000 faili allalaaditud faili eest.
 • Halb osa: Teatud küberlokeerijad kuvavad pahatahtlikke reklaame, mis sisaldavad hulgaliselt pahavara. Nende “allalaadimisnupud” on tahtlikult eksitav petma teid pahatahtlikul reklaamil klikkima.
 • Nende hulka kuulub ka palju hüpikuid ja hüpikaknaid, mis hävitavad teie süsteemi, kui korralikku viirusetõrjet pole installitud.

Need on mõned küberlokeriga allalaadimise ohud. Muidugi ei tähenda see seda igaüks kasutab küberlokereid ebaseaduslikel eesmärkidel. MediaFire on suurepärane näide heast failijagamisteenusest ja seda kasutavad miljonid õigustatud eesmärkidel.

Naastud WordPressi teemade juurde naasmine …

Kui arvutaksite ebaausate vahenditega teenitud tulu, siis leiaksite, et ettevõte pole kasumlik. Sellega seotud riskid on palju suuremad kui investeeringutasuvus. Nii et tuleb küsida – mis on saak?

Võite selles kindel olla on üks. Ja see on ka vastik! ülim põhjus nullitud teemade ja pistikprogrammide üleslaadimise taga on süstige oma veebisaidile pahatahtlikku koodi. See loob häkkerite ja ärakasutajate nimeks “tagauksed”Teie serveris. Kui häkker teie veebisaidile kande saab, saate te seda tean lõputud võimalused.

Moraalipolitsei, ooterežiim …

See on põhjus, miks te ei tohiks kunagi installida nullitud / piraatteema ja pluginaid. Arendajad panevad sisse mitusada tundi toote arendamine, hooldamine ja värskendamine. Ma ei pea silmas jutlustamist, vaid järgmine kord, kui laadite toote alla tasuta, pange end lihtsalt sisse nende kingad ja vaadake, kuidas te end tunneksite.

13. Tasuta teemad varjulistest allikatest

7034829-ilus-must-valge-foto

Nii nagu “tühistatud teemasid”, on ka neid vähe “Tasuta” WordPressi teemad, mis ilmuma olema kahjutu. Ma ei viita tuhandetele teemadele ametlikus WordPressi teemahoidlas. Kõik hoidlas esitatud teemad läbivad ranged valikukriteeriumid, mis, kui kindel olla, hõlmab kahjulike koodide uurimist.

Pean silmas neid, mida leiate kunagi varem kuulmata veebisaitidelt, pakkudes teile „tasuta kauneid WordPressi teemasid”. On olnud juhtumeid, kus nendele tasuta teemadele laaditi pahavara. Laadige tasuta teemad alla rusikareeglina:

 • WordPressi hoidla
 • Usaldusväärsed allikad, näiteks WPExplorer või WooThemes
 • Populaarne teemakauplused, mis pakuvad teatud tasuta teemasid

14. Kataloogide sirvimise keelamine

See ei ole mitte niivõrd turvaauk, kuivõrd a ettevaatusabinõud mõõta. Kataloogi sirvimine viitab lihtsalt veebi juurkataloogis olevate kaustade sisu sirvimise protsessile. Peaksite kataloogide sirvimise keelama mitmel turvalisuse tagamiseks. Palun tutvuge see õpetus, kus ma neid probleeme arutasin ja kirjeldasin, kuidas keelata kataloogide sirvimine WordPressis, ja veel mõned näpunäited!

15. Turvapistikprogrammi installimata jätmine

ithemes turvalisus

Lõpuks on meil selle postituse esiletõstetud punkt – turbe plugin. Olen juba palju rääkinud turvalisusest, teie saidi häkkimise tagajärgedest jne. Täna tahaksin välja tuua mõned peamised mõisted.

 • Seal on palju teada ja tundmatud haavatavused, kui tegemist on WordPressiga
 • Paljud neist sõltuvad teie enda käest hostimiskeskkond ja installimise viis WordPress.
 • Kõigi nende haavatavustega tegelemine on pehmelt öeldes tüütu ülesanne.
 • Lisaks puudub paljudel WordPressi kasutajatel turvameetmete töötlemiseks ja rakendamiseks vajalik tehniline taust.

Seetõttu soovitame: turbe plugin. Võtame iThemes Security näiteks. Pistikprogramm lahendab kõik ülalnimetatud probleemid ja hoiab teie saidi turvalisena.

Lisatasude eest saate maksta lisatasu turvameetmete eest, mis on tavaliselt vajalikud liikmesuse saitidele. Kui olete hakanud oma veebiettevõttest tulu teenima, on hea tava:

 • Minge hallatava WordPressi hostimiskeskkonna juurde
 • Tellige esmaklassiline turbe plugin, näiteks iThemes Security Pro

16. Piltide mitteoptimeerimine

optimeerimata pilt

Kujutise optimeerimine on üks peamisi tegureid, mis mängib rolli veebisaidi kiiruses, jõudluses ja kasutajakogemuses. Esimene asi, mida keegi blogipostituses näeb, on päise pilt. Efekt on sügavam, kui päisepilti kasutatakse teksti taustana – näiteks vaadake postitusi Keskmine.

Tulemus on kõige olulisem, kui saavutate täiusliku tasakaalu kvaliteet ja kogus.

Kvaliteet viitab kontekstuaalne piltide kasutamine. Teie ajaveebi postituse päisepildid peaksid olema asjakohane, praegune ja see peaks olema võimeline lugejaga ühendust võtma. Õige valimine aktsia pilt nõuab palju aju tormi. Vaadake Carly esitlust saidil kuidas valida head aktsiapilti mõne laheda praktilise näpunäite saamiseks.

Kogus viitab pildi tehnilistele aspektidele – nagu mõõt, suurus, tundlik omadus, vorming jne. Arvesse tuleb võtta palju tegureid ja olen neist pikemalt arutlenud artiklis WordPressi pildi optimeerimise tehnikad.

17. Vaikimisi või Faviconi puudumine

favicon

Favicon on väike pilt, mis kuvatakse veebibrauseri tiitliriba vasakus nurgas. Teie veebisaidil on see oluline bränditegur. Võite küsida, miks ma rõhutan brändingu olulisust. Siin on miks.

Bränding 101

Veebisaidi kaubamärgid areneb üle aja. Peame keskenduma tootele esimene, selle asemel, et kulutada aega ja raha väljamõeldud logode ja ribareklaamide jaoks, mida sotsiaalmeedias jagada. Kuid see ei tähenda, et kaubamärgistamist võiks unarusse jätta.

Isegi kui teil on suurepärane toode, ei hakka keegi teist vaatama, kui teie bränd on tavaline. Teisisõnu –

Bränding on see, kuidas tähelepanu köida

Kui olete juba korraliku koguse sisu valmis saanud, töö oma brändingu kohta. Aega veetma ja raha selle peal. Kui eelarve võimaldab, ära tee pöörduge 5-dollarise graafilise disaini poole – enamik neist on amatöörid, kes soovivad kiiret teenimist (pole solvangut). Kui teil on oma toote / veebisaidi jaoks logo, saate seda kasutada oma sotsiaalse meedia profiilidena. Soovitatav on kasutada sama logo, mis teie saidi favicon. See parandab veelgi teie saidi bränditeadlikkust! Kui töötate väikese projekti kallal ja vajate kiiret parandamist, võite leida palju tasuta näpunäiteid sellistelt saitidelt IconFinder.

18. Vaikepostide eemaldamine

vaikepostitused

WordPressi üks nurgakivi ideid on muuta veebis avaldamine veebipõhiseks intuitiivne protsess. Pärast neid jälgi genereerib WordPress kohe pärast installimise lõpule viimist paar näidist. Need proovid on mõeldud WordPressiga alustamiseks – selleks, et anda teile tunne, kuidas kõik välja näeb. Nad sisaldavad:

 1. Postitus pealkirjaga “Tere, Maailm
 2. Leht nimega “Näidisleht
 3. Kommentaar teemal „Tere, Maailm”Postitus
 4. Vaikekategooria nimega „Kategoriseerimata” jaoks “Tere, Maailm”Postitus

Peaksite need näidised kustutama enne oma veebisaidi indekseerimist / edastamist otsingumootoritele. Kahjuks, tuhandeid veebisaitide arv unustab näidispostituse ja lehe kustutada. Seega on samu andmeid tuhandeid eksemplare kõik neid veebisaite.

See on halb. Kas oskate arvata, miks? Noh, see on peamiselt tingitud kahel põhjusel:

 1. Kuna majutate (tahtmatult) dubleerivat sisu, mõjutab see teie SEO tulemusi. Mõnel juhul peetakse neid isegi rämpspostiks,
 2. Tundub tõesti ebaprofessionaalne ja näib, et olete oma külastajatele hooletu.

Lahendus

Kui te pole näidiste postitusi kustutanud, peaksite seda kohe tegema. Külastage Google Webmaster Centralit, leidke näidislehed indekseeritud lehtede loendist ja saatke indeksist vabastamise taotlus. See kiirendab lehe eemaldamist teie saidi registrist.

19. Mittetäielike postituste avaldamine

mittetäielikud postitused

Jah, mõned inimesed teevad seda. Kui olete üks neist, soovitan seda tungivalt mitte kasutada. Selle põhjused:

 1. Kui olete postituse avaldanud, pingutab WordPress automaatselt mitmeid otsingumootoreid, mis lõpuks hakake oma lehte indekseerima. Kui nad on lehe indekseerinud, siis järgmine iteratsioon lehe indekseerimiseks sama leht juhtub tavaliselt pärast a pikk See sõltub ka sellest, kui populaarne on teie veebisait. Selle aja jooksul võite värskendada oma postitust uue sisuga, kuid selle tulemusi ei kajastu, kuni palju hiljem. Põhimõtteliselt kahjustab see teie SEO-kampaaniaid olulisel määral.
 2. Kui inimesed külastavad teie saiti sotsiaalmeedia kanalite kaudu ja saavad teada, et teie postitused on poolikud, siis nad on lahkute oma saidilt ja hakkate seda isegi aktiivselt vältima.

Abinõu

Mõnikord pole kogu sisu võimalik korraga avaldada. Sisu võib lihtsalt olla palju ja / või liiga vähe aega või lihtsalt ühe postituse avaldamiseks liiga palju sisu. Lahendus on lihtne –

Jaga ja valluta – jaga see väiksemateks postitusteks

See tehnika töötab väga hästi. WPExploreris kasutame kahte asja kombinatsiooni:

 1. Jagasime (väga pikad) postitused näiteks kaheks osaks
  • WordPressi teemade turundusnäpunäited – 1. osa
  • WordPressi teemade turundusnäpunäited – 2. osa
 2. Looge uus seeriajärgne. Võtame näiteks selle postituse sarja. Igal nädalal jagan uut sisu WordPressi algajate vigadest. See hoiab publiku hõivatud ja ma ei pea muretsema, et kirjutan selle kõik ühe korraga üles.

Juhtumianalüüs – MacRumors

Programmi tõeliselt lahe ja pisut teistsugune teostus postiseeria idee teostaja on MacRumors. Need hõlmavad Apple’i uusimat tehnoloogiat – enne kui Apple need ametlikult turule viib. Näiteks vaadake nende leviala lehel iPhone XR. Sellele on pühendatud kaptenileht, mis hõlmab kogu teabe lühidalt. Seejärel linkib see lihtsalt kõik varasemalt seotud sisu ajajoone all.

NÕUANNE: Saate alati katsetada mitmesuguste avaldamisvõtete ja ajakavadega ning kasutada seda, mis sobib kõige paremini teie saidi nišiga.

20. Ei kasuta reageerivat disaini

rwd

Google on hakkas saite paremaks järjestama sõltuvalt sellest, kui hästi nad mobiilseadmetes töötavad. Varsti nad kavatsevad karistada saidid, mis pole mobiilile reageerivad. Peaaegu iga tänapäeval välja antud tasuta WordPressi teema (unustage lisatasu) on mobiilne reageeriv.

Selle aasta 2015. Ja selleks pole mingit vabandust.

Mõne kosmilise ime läbi, kui teie sait ei reageeri mobiilile, minge edasi ja laske seda värskendada. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil seda teha –

 • Kui olete agentuur, kus on palju brändinguga seotud probleeme, palkage professionaalne disainer, et viia oma praegune WordPressi teema üle sellisele raamistikule nagu Genesis või raamistik Total. See on tulevikus tohutult kasulik.
 • Kui teie teemal pole reageerivat versiooni ja te ei soovi seda muuta, saate kasutada Jetpacki mobiilimoodulit, mis loob teie saidi jaoks lihtsalt mobiili / tahvelarvutile optimeeritud versiooni.

Kuid sellisel juhul ei ole teie saidi kujundus ühtne (erinevates seadmetes erinevad kujundus ja värvilahendused). See võib ebajärjekindluse tõttu kahjustada teie kaubamärgipingutusi. Seetõttu on tungivalt soovitatav hankida standardne WordPressi teema, mis põhineb HTML5-l (st sisuliselt tulevikukindel) ja millel on korralik reageeriv versioon.

21. Lasteteemade mittekasutamine

WordPressi lapseteemad

Esialgu pole WordPressi algajatel tehnilisi teadmisi, et hakata WordPressi teema välimust muutma. Sellepärast eelistavad nad vahetada ühe teema vahel teisele. Oleme sellest rääkinud selle seeria 2. osa punktis 7. Kui olete tundnud, kuidas asjad WordPressis toimivad, võiksite proovida asju katsetada.

See on tore, kuid proovige meeles pidada meie väikest juttu uute asjade katsetamisest WordPressi reaalajas saidil (1. osa, punkt 2). Ütleme nüüd, et järgite kõiki neid reegleid ja hakkate teisendatud (või kloonitud) WordPressi installimisel teemat muutma. Ometi on olemas midagi valesti. Te ei kasuta lapseteemat.

Lasteteemad 101

A Lapse teema WordPress on vanema teema laiendus. Ta pärib kõik atribuudid vanemteemast ja lisab sellele oma muudatused. (Muidugi on teie kodeeritud muudatused).

Mõelge juhtumile, kus te ei kasuta lapseteemat. Redigeerite otse vanem teema. Oletagem, et soovite muuta teema fondiperekonda ja paigutust. Tõenäoliselt alustaksite teema redigeerimist stiilileht.css ja funktsioonid.php faile. Selles peitub probleem.

Standardseid WordPressi teemasid värskendatakse pidevalt, et vead kustutada, toimivust parandada, vananenud elemente eemaldada, uusi funktsioone lisada või lihtsalt WordPressi uusima versiooniga sammu pidada. Nii nagu on oluline oma WordPressi tuuma värskendada, peate värskendama ka oma WordPressi teemat.

Vanemteema värskendamisel on kõik sellel teemal tehtud muudatused kadunud. Pärast värskendust lähevad kõik teemaga tehtud muudatused kaduma. Seetõttu on soovitatav alati kasutage lapseteemat, tehes samal ajal oma teemat.

Lasteteema kasutamisel päritakse kogu vanemteema kood automaatselt. Saate lisada uusi atribuute või olemasolevaid muuta (näiteks fondipere). Teie omadused ära tee muuda tagasi nende algse määratluse juurde (mis on määratletud vanemteemas), kuna need on juba päritud.

Kasu

 • Kõik muudatused, mida teemas teete on faili koondatud.
 • Vanemteema värskendamisel päritakse uued funktsioonid automaatselt teie lapseteemale.
 • Saate värskendused ilma oma muudatusi kaotamata.

WordPressi lapseteemad on tõesti lihtne üles ehitada. Alustamiseks vaadake ametlikku WordPressi koodeksi.

22. WordPressi vahemälu ei kasutata

WordPressi vahemälu

WordPressi saidi vahemälu vahemälu parandab märkimisväärselt jõudlust ja tarbib pikas perspektiivis vähem serveriressursse. See on suurepärane SEO tulemuste parandamiseks, kuna Google armastab kiireid veebisaite. Lisaks meeldivad teie külastajatele ülikiire veebisaidi teenindamine (mis parandab kasutajakogemust), pakkudes samal ajal teie serverile minimaalset koormust. See on ideaalne jagatud hostimiskeskkondade jaoks, kus serveri ressursse jagatakse. Meil on terve WordPressi vahemällu salvestamise järgsari, kus selgitatakse, mis see on, kuidas see töötab ja kuidas seda rakendada.

23. Kommentaare ei modereerita

Kommenteerimise modereerimine

Kommentaarid hakkavad sisse tulema esimene päeval ainult järgmistel asjaoludel:

 • Teie sisu tutvustatakse Redditis või Diggis
 • Saab sotsiaalmeedias viiruse
 • Teatate oma ajaveebi oma sõpradele ja perele
 • Teil on juba tohutu e-posti baas, kus oma uue veebisaidi teada annate

Kõigil muudel juhtudel kulub pidev kommentaaride voog aeg. See sõltub ka sellest, kui huvitav on teie sisu või kuidas te oma postitusi lõpetad. Igal juhul peaksite kommentaaride modereerimist alustama, kui kommentaarid hakkavad liikuma. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil seda teha –

 • Installige näiteks rämpspostitõrje pistikprogramm, Akismet.
 • Võite kasutada ka kommentaaride haldamise pistikprogrammi nagu Disqus või Livefyre. See säästab teie sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammide installimise koormust
 • Ärge kinnitage kõiki teie kommentaare. Loe kommentaari. Kui see on lingisööt, muutke kommentaatori nime. Kui keegi, kelle nimi on “parim juuksurispaa boston”, kirjutab “aitäh, et leidsin selle väga mõistliku”, tähendab see tavaliselt, et robotil (mida kasutatakse massikommenteerimiseks) on hea algoritm!
 • Kui rämpsposti järjekord või ülestõstetud kommentaarid hakkavad puhkema, tühjendage see. See vähendab teie WordPressi andmebaasi mahtu, kuna kõik kommentaarid (rämpspost või muud) talletatakse sellesse.

24. Vale tasakaal kategooriate ja siltide vahel

07-KATEGOORIAD-SILDID

Kui sildid kipuvad kiiremini indekseerima, siis pikas perspektiivis võidab alati hästi struktureeritud veebisait. Mõned SEO “eksperdid” ütlevad teile, et peate kasutama võimalikult palju silte. “Postituse pealkiri? Kasuta seda sildina! ”

Tehke endale teene ja ära tee kuula neid. Ainult usaldusorganite ajaveebid, nagu Moz, SEJ või Matt Cutts – inimesed, kes tea, millest nad räägivad. Siin on siltide ja kategooriate osas üldine rusikareegel. Kuna enamik meist on siin WordPressi entusiastid, siis võtame selle näitena.

Oletame, et meie saidil on järgmised kategooriad –

 • Näpunäited
 • Õpetused
 • Teemaloendid
 • Tooteülevaated
 • Arvamus

Alamkategooriate abil saate sügavamale kaevata. Näiteks Näpunäited kategooria saab täpsustada Turvanõuanded, Näpunäited jõudluse kohta ja Monetiseerimisnõuanded. See, kuidas otsustate oma saiti täpsustada, on ainult teie enda otsustada.

Teisest küljest tuleb silte käsitleda delikaatselt. Hoidke siltide arvu minimaalsena. Hallake neid põhjalikult. Näiteks kui teie sait keskendub turvalisusele, peaksite kasutama turvanõuandeid sildi, mitte kategooriana. Mõelge järgmistele postitustele:

 • Ülevaade WordPressi turbe pluginast
 • WordPressi tasuta turbe pluginate ümardamine
 • Juhendamine .htaccess-i näpunäidete kohta turvalisuse parandamiseks
 • (Arvamus) Miks peaks WordPressi turvalisus olema prioriteet

Kõigil neil postitustel on üks ühine joon – turvalisus. Kõik neist kuuluvad erinevasse kategooriasse. Seega määrake neile postitustele mitme kategooria määramise asemel sildiks üks kategooria ja „turvanõuanded”!

Pole ühtegi “ideaalset” lahendust, millist kasutada – sildistada või kategooriat kasutada? Oluline on meeles pidada, et mitte kumbagi neist liiga palju kasutada. Google saab ainult targemaks. Mängige mängumessi (mis võtab kahtlemata palju aega ja vaeva). Päeva lõpus näeb teie sait liikluses ebaolulist langust, teised aga murenevad uue otsingu algoritmi ilmumisel.

Kaks viimast nippi on mu lemmikud. Olen neid kohustusi pannud, kuna olen kindel, et 99% WordPressi kasutajatest on seda juba esimesel katsel teinud.

25. Saidi indekseerimine pärast installimist

Saidi indekseerimine pärast installimist

WordPressi installimise viimastes etappides annab see teile väikese märkeruudu, mille pealkiri on „Luba otsingumootoritel minu saiti indekseerida”. Teil pole siis sisu indekseerimiseks, eks? Isegi kui kavandasite kõik välja, on tõenäoline, et muudate mõnda funktsiooni, näiteks silte ja kategooriaid.

Minu nõuanne on selle kasti installimise ajal eemaldamine. Kui teil on 2–3 postitust avaldamiseks valmis, ennistage seade. Seda saab teha alates WP armatuurlaud> Seaded> Lugemine > Luba otsingumootoritel minu saiti indekseerida. Kui see on tehtud, ärge seda postitust veel avaldage!

Minge Google’i / Bingi veebimeistrite keskusesse ja registreerige oma sait käsitsi. Kui taotlus on esitatud, pöörduge tagasi ja avaldage postitus. WordPress pingutab nüüd kõiki otsingumootoreid teie uue postituse kohta.

See näpunäide on rohkem soovitus, see on õpitud praktilistest kogemustest. Otsimootorid on teie saidi sisu tähtsuse määramisel väga head. Kui nad näevad, et mõni sisutükk või postitus / leht on puudu, eemaldavad nad selle lõpuks! See on vaid selleks, et anda teile edumaa oma uue äri ettevõtmisel.

26. Boonusnõuanne – alustage oma meililisti koostamist

Alustage oma meililisti koostamist

Ma ei teadnud e-posti loendi olulisusest enne, kui lugesin Jon Chow ajaveebi. Ära tee sama viga, mida tegin! E-posti infolehed on mis tahes veebiettevõtte kõige olulisemad aspektid! Nad on igihaljas, tellitava liikluse allikas, mis ainult kasvab. E-posti turundustarkvara abil saate tasuta vahtimist vaadata, näiteks MailChimp.

Sinu kord

Sellega lõpetame meie postiseeria. Sain selle maagilise hetke uuesti üle elada, kui sain oma esimese e-posti tellija või selle ajaveebi esimese kommentaari. Nüüd, kui vaatan vigu tagasi, ei kahetse ma neid tehes. Sest ma õppinud nendelt. Ja täna jagan neid teiega. Nii et kui olete juba mitu või kõik neist vigadest toime pannud, ärge tundke end (isegi hetkeks) halvasti.

Miks me kukume, meister Wayne?

Sellistel aegadel annab Alfredi küsimus mulle inspiratsiooni. Batmani vastus noorendab mu hinge –

Et uuesti üles tõusta ja võidelda

Ma ei palu teil kommenteerida, sest teil on see juba olemas (nagu alati). Tänan sind selle eest! Loodan, et olete sellest postitusseeriast midagi uut õppinud. Kui teil on lugu, mida öelda, või näpunäide jagamiseks, kuulame seda meelsasti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map