22 teisenduse tapmise vigu teie WordPressi veebisaidil

Teie WordPressi veebisaidil tehtud teisenduste tapmise vigu

Kas teadsite, et 63% veebiturundajate optimeerib oma saite pigem intuitsiooni kui proovitud ja tõeste tavade põhjal? Erinevalt paar aastat tagasi, kui konkurents polnud nii tihe ja laiema publiku vedamiseks piisas atraktiivse veebisaidi käitamisest, on tänapäeval olukord niivõrd erinev. Kaasaegses maailmas mängib teie veebisaidi kujundus olulist rolli nõudmistes, mida see teie sihtrühma seas tõuseb, ja ka teisenduses, mida see saavutab.


Teie saidi koduleht on esimene koht, kuhu teie kliendid satuvad pärast teie ressursi otsimootorites leidmist. Teie saidi konversioonimäärad sõltuvad suuresti kodulehe kujundusest. Sellepärast pööravad turundajad üha sagedamini erilist tähelepanu elementidele, mida nende saitide esilehel on. Statistika näitab ainult seda 22% Interneti-turundajad on oma kodulehtede kujundamisega rahul. Ja kuidas ülejäänud 78%? Millised on kõige laiemalt levinud konversioonide tapmise vead, mida peaksime oma WordPressi saitidel vältima?

Viga 1: ettevõtte uudiste kuvamine kodulehel

See on üks levinumaid vigu, mille kaasaegsed ettevõtted teevad. Oma veebisaiti ettevõtte uudistega värskendades saate suurendada kasutajate usaldust teie tegemiste vastu. Ärge siiski lisage oma kodulehele otse oma värskenduste pikki loendeid.

Niisiis, kuidas tapavad teie saidi avalehel kuvatavad uudised konversiooni? Teie veebisaidile otsingumootoritest jõudes soovivad teie potentsiaalsed kliendid teie pakkumisi ja teenuseid avastada, selle asemel, et skannida ainult teie ettevõtte uudiste hägususi. Inimesed võivad teie ettevõtte uudiste vastu huvi tunda pärast seda, kui nad on teie pakutavatest asjadest piisavalt teadlikud. Veebiettevõtte turundajana peaks teie peamine eesmärk olema veebiklientide meelitamine konversioonide suurendamiseks.

Päris paljud maailma tuntud kaubamärgid lisavad värskendusi, võttes arvesse nende ettevõtte uudiseid ja värskendusi ajaveebide kaudu. Iga kord, kui juhtub midagi uut ja tähelepanuväärset, teatavad nad sellest oma ajaveebides. Veel üks võimalus, mille saate valida, on oma saidi navigeerimispaneelile eraldi „uudiste” lisamine.

Viga 2: aeglane lehe laadimine

51% USA klientidest väidavad, et aeglased veebisaidid on peamine põhjus, mis paneb nad sarnaseid tooteid / teenuseid tellima erinevatest kohtadest. Seega on teie saidi lehtede laadimise kiirus konversioonimäärade tõstmisel muljetavaldav.

Saidi laadimiskiirus on Google’i jaoks samuti oluline. Otsimootor jälgib kasutajate veebikäitumist, et määratleda, kas teie sait väärib otsingumootorites kõrgemat asetust. Isegi ühesekundiline viivitus võib põhjustada teie saidi konversioonide languse koguni 7%. Testige oma veebisaidi toimivust ja tehke vajadusel muudatusi (meil on hunnik WordPressi kiirendamise postitusi, nii et vaadake).

Viga 3: kehv navigeerimine

Teie saidi navigeerimispaneel on peamiste kasutajate värav teie saidi kõikidele lehtedele. Halvasti kavandatud navigeerimispaneel eksitab teie kliente, muutes teie konversioonimäära kannatavaks. Isegi kõige stiilne menüü ei tööta. Mõelge selle asemel selle funktsionaalsusele. Inimesed loodavad leida horisontaalse menüüriba teie lehe ülaosast. Ehkki see võib tunduda midagi täiesti ainulaadset, on see just see, mida kliendid ootavad teie saidilt leida.

Lihtne navigeerimine

Liigseid või ületavaid rippmenüüsid võib saada tüütu. Uuringud näitavad, et inimesed otsivad teie saidi sisu kiiresti läbi. Seega peavad nad nägema kõiki andmeid korraga. Sellepärast pole rippmenüüde valimine parim valik.

Viga 4: segas koduleht

Viga, mida sageli veebisaitidel võime leida, on tarbetu teksti ja piltidega avalehtede risustamine. Esmamulje reegel töötab alati. Sama kehtib ka veebidisaini kohta.

Jamilin

Isegi kui teil on metaandmete ja märksõnade osas õigesti optimeeritud leht, vähendab teie saidi lehtede liiga paljude tekstidega risustamine ainult konversioonimäärasid. Pange iga sõna arvestama. Tehke tekstid selgeks ja kokkuvõtlikuks.

Copywritereid on pidev arutelu selle üle, milline peaks olema kõige parem sõnade pikkus, mida koopia peaks sisaldama. Mõne arvates toimivad kõige paremini lühikesed ja sisutihedad tekstid, teised nõuavad, et pikematel eksemplaridel oleks suurem võimalus oma mõtted sihtrühmale edastada. Tegelikult toimivad mõlemad lähenemisviisid. Asi, mida me sooviksime, et te arvestaksite, on see, et teie kodulehe koopia peaks olema SEO-le õigesti optimeeritud ja sisaldama koopiat, kus iga sõna ja fraas on harjunud.

Viga 5: heli- / videosisu automaatne esitamine

Nii heli- kui ka videosisu kasutatakse teie veebisaidil konversioonide arvu suurendamiseks. Moodsal ajastul, kui konkurents üha tiheneb, kuna rohkem ettevõtteid on võrgus, on ülioluline otsida uusi võimalusi oma sisu vaatajaskonnale edastamiseks. Üks sellistest viimastest uuendustest on taskuhääling. Siiski peaksite oma saidi lehtedel heli- ja videomaterjalide kasutamisel olema ettevaatlik.

Ärge esitage oma saidil helisalvestisi ja videoid automaatselt. Lihtsalt tuletage meelde oma reaktsioon, kui kuulsite mingile imelikule häält, mis kostub kusagilt kusagilt, kui ma veebilehele maandute. Selle asemel, et meelitada kasutajate tähelepanu, tõmbavad need inimesed teie andmed eemale. Kui lisate oma saidile helisid ja videoid, laske inimestel ise otsustada. Vastasel juhul võib automaatne esitamine teie konversioonid tappa.

Viga 6: liiga palju CTA-sid

Ainult 47% veebisaitide osas kuvatakse selged CTA-d, mis võtavad klientidel märkamiseks maksimaalselt 3 sekundit.

Veebisaidi külastajate klientideks muutmisel on peamine asi, mida peate arvestama, nende väärtuste, päritolu ja eesmärkide mõistmine. Liiga palju ühele lehele lisatud CTA-sid võib põhjustada klientide halvatuse.

CTA-de õigele paigutusele ühel lehel pole ühte reeglit, mis sobib kõigile. Pange üks nupp lehe ülaossa, samas kui teise nupu saab asetada kuhugi allosas (vt allolevat näidet). Kui teil on pikk koopia, lisage veel üks nupp teksti keskele. Tehke A / B testid, et leida oma veebisaidil parim CTA positsioneerimine.

Viga 7: ajaveebide tähelepanuta jätmine

Blogi on teie veebisaidi orgaanilise liikluse peamine ressurss. Google armastab ajaveebe rohkem kui mis tahes muud veebis saadaval olevad veebiressursid. Ametliku ajaveebi abil saate tutvuda iga külastajaga, kes teie veebisaidil kokku puutub.

CTA

Viga, mida paljud ettevõtted teevad, on nende ajaveebide peitmine vaatajaskonna eest. Tehke see külastajatele kättesaadavaks. Lingi lisamine oma blogisse saidi päisesse on toimiv näpunäide saidi õigeks optimeerimiseks, mille tulemuseks on suurem arv müügivihjeid.

Viga 8: massiivsete piltide kasutamine

Pildid aitavad teie veebisaidi külastajatel tekstidest paremini aru saada. Pildid on suurepärased. Need räägivad valjemini kui sõnad ja võimaldavad teie sõnumist paremini aru saada. Siiski ei tohiks unustada visuaalse sisu õiget optimeerimist. Kui need on üle suuruse ja raskemad kui ükski teine ​​veebilehe element, vähendavad need tõenäoliselt teie saidi laadimiskiirust, mis tapab konversioone.

Teostatav samm: muutke iga pilt piksli suurusega, mis kuvatakse ekraanil 1366 × 768.

Viga 9: segadusega kassasse viimise protsess

Kui teie veebisaidi konversioonide tulemuseks on väljamakse, veenduge, et see oleks optimeeritud igasuguste seadmete jaoks. Üha sagedamini ostavad inimesed oste oma pihuarvutite ekraanidelt. Niisiis põhjustab kohmakas kassasse ostmine pigem ostukorvist loobumise.

Et seda ei juhtuks, kujundage see absoluutselt välja minimalistlik stiil. Andke oma klientidele vabadus valida õigeid andmeid rippmenüüde abil, selle asemel et seista silmitsi vajadusega sisestada iga märk. Võimalus salvestada nende andmed edasiseks tutvumiseks on tagasitulevate klientide jaoks suur eelis.

Viga 10: mitte keskenduda sellele, et paigutus toetaks mitut seadet

Kui teie sait pole juurdepääsetav mitmesuguste laua- ja pihuarvutite kaudu, ei anna see teile soovitud konversioonimäärade tõusu. Seega veenduge, et kogu teie saidi lehtedel pakutavat sisu saaks veatult kohandada kõigi ekraanisuurustega. Selleks, et vabastada end oma saidi eraldi versioonide väljatöötamise vajadusest mobiiltelefonide ja tahvelarvutite jaoks, saate seda kasutada tundlikud WordPressi teemad. See säästab teie aega, raha ja energiat teisendava veebisaidi arendamisel.

Viga 11: katkised lingid

Kui inimene leiab teie saidi otsingumootorite kaudu ja lugesid metakirjelduses, et müüte WordPressi pistikprogramme, kuid kui sellele lingile lähevad, suunatakse nad kas mõnele muule või 404 lehele, siis ei tule see inimene enam kunagi teie teie juurde tagasi saidil ja saada teie kliendiks. Seega, kui lisate oma saidi lehtedele linke või levitate linke veebis, veenduge, et ükski neist pole katki ja viiks õigesse sihtkohta. Kui teil on neid vähe, võite alati kasutada meie juhendit purustatud linkide parandamiseks oma WordPressi veebisaidil.

Viga 12: keskendumine 1 sisutüübile

Pole olemas kõigile sobivat tüüpi sisu, mis meeldiks kõigile teie saidi külastajatele. Pole olemas ühte kõigile sobivat. Selleks, et teie veebileht meelitaks erinevaid kasutajakihte, looge sisu mitmes vormingus. Võite proovida muuta ka blogipostitused tviitideks, infograafikuteks, GIF-ideks, slaidiseanssideks, videoteks jms. Kasutage oma sisu suhtes paketipõhist lähenemisviisi, et teie vaatajaskond saaks otsustada, millist tüüpi sisu ta soovib levitada.

Viga 13: stock-fotode kasutamine

Ükski veebisait ei saa liikuda ilma visuaalideta. Piltidest on saanud iga veebiprojekti oluline osa. Nagu selles postituses juba mainitud, aitavad visuaalid teie äriideesid tõhusamalt edastada. Piltide abil saate veebipublikut rohkem haarata, pakkudes seeläbi brändi paremat äratundmist. Kuid vaevalt saavutate soovitud efekti, kui jagate oma veebisaidi lehtedel aktsiafotosid.

Stock-pildid võivad teie ettevõtte usaldusväärsust rikkuda. Kui lisate mõnede perede või meeskonnaliikmete õnnelike, naeratavate nägude fotod, kellel pole teie ettevõttega mingit seost, saadate oma vaatajaskonnale mõttetu ja isegi vale sõnumi. Iga pilt, mida jagate, peaks olema autentne ja asjakohane. Kasutage igat pilti põhjusel, suunates iga kliendi konversiooni poole.

Viga 14: Hierarhiat pole

On ütlematagi selge, et kogu sisu, mida oma saidi lehtedel jagate, peaks olema loetav ja kiiresti skaneeritav. Pildid ei peaks mitte ainult sisu suhtes olulised olema, vaid ka selgesse hierarhiasse jaotatud.

Arvorecer

Kui laadite oma saidi lehed üles selgete ja informatiivsete pealkirjadega, ei saa inimesed sõnumit, mille soovite neile esmapilgul edastada. Seetõttu võivad nad end sirgjoonelise sõnumi puudumisega pisut segadusse ajada.

Viga 15: puuduvad usaldusnäitajad

On tohutu viga mitte laadida oma saiti üles usaldusnäitajatega (nt teiste klientide ülevaated või sotsiaalne heakskiit). Isegi kui laadite oma saidi lehed üles kõige paremini kirjutatud turundustekstidega, ei avalda miski paremat mõju teie sihtrühmale kui olemasolevate klientide jäetud ülevaated. Oluline on nii positiivne kui ka negatiivne ülevaade. Need suurendavad teie ettevõtte usaldusväärsust, muutes teie potentsiaalsetele klientidele toodete või teenuste tellimise mugavamaks.

Kõik arvustused, mida teie saidi lehtedel jagatakse, peaksid olema tõelised sõnumid inimestelt, kes on teie teenuseid proovinud. Need peaksid sisaldama teksti koostanud inimese nime ja foto. Kui teil on midagi kiidelda (näiteks ülemaailmse tuntud inimese esitatud arvustus), siis tehke see kättesaadavaks ka teie klientidele.

Viga 16: kirjutamine ainult SEO jaoks

Kui töötate oma saidi jaoks tekste, mõelge inimestele, kes seda loevad. Teie vaatajaskond ei ole robotid, nii et hoolitsege väärtuse pakkumise eest igale teie platvormile jõudvale kliendile.

Üks levinumaid vigu, mida veebiturundajad teevad, on kirjutamine ainult otsimootoritele, täites nende tekstid tohutu hulga märksõnadega, eesmärgiga meelitada rohkem liiklust. See on tohutu viga. Inimestele kirjutades suurendate oma võimalusi juhtida rohkem orgaanilist liiklust ja suurendada oma konversioonimäärasid.

Viga 17: puuduvad sihtlehed

Kui inimene jõuab teie saidile otsimootorite kaudu, loodab ta leida ressursi, mis on asjakohane otsinguribale sisestatud märksõna jaoks. Sihtlehega saab seda ülesannet paremini hallata kui miski muu. Näiteks kui keegi otsis lastele joogatunde, on halb mõte viia ta teie spordiklubi kodulehele. Andke külastajatele täpselt seda, mida nad vajavad. See vähendab põrkumiste määra ja suurendab samal ajal konversioonide arvu.

Viga 18: arvustuste otsimise nurjumine

Kui teil on suur kliendibaas ja teie saidile pannakse iga kuu müüki sadu kuni tuhandeid müüke, siis miks te ei võiks paluda oma rahulolevatel klientidel üle vaadata oma kogemused teie brändiga töötamisel? Kui vähegi võimalik, linkige klientidega, et teie saidi külastajad näeksid, et teie saidi lehtedel jagatud arvustused on autentsed. Lisaks pakuvad klientide loodud ülevaated teie saidi paremat paremusjärjestust otsingumootorites, kuna neid peetakse orgaanilise liikluse üheks tõestatud allikaks.

Viga 19: sotsiaalmeediaga mitte arvestamine

See on võrguturunduse spetsialistide seas üks vaieldavamaid teemasid. Kuigi mõned rõhutavad tohutut väärtust, mida sotsiaalmeedia ettevõtete omanikele annab, väidavad teised, et see pole nii hädavajalik, kui mõned võivad arvata. Olenemata sellest, kas sotsiaalmeedia aitab teil SEO-i paremusjärjestusest kõrgemale jõuda, võib see siiski aidata teil oma saidile sihipärasemat liiklust suunata.

Koguge oma klientide kohta teavet ja proovige nendeni jõuda sotsiaalmeedia platvormidel. Kui postitate oma reklaamikohtade värskendusi ja jagate neid oma jälgijatega, on tõenäoline, et rohkem linke jälgib teie linki ja tellib isegi teie värskeid väljaandeid.

Viga 20: puuduvad teie saidi kontaktandmed

Mitu korda te tulite välja veebilehega, kus polnud muud kui kontaktlehel olev kontaktvorm? Mis saab siis, kui teil on mingeid küsimusi konkreetse toote kvaliteedi või kasutamise kohta? Kuidas jõuda isiklikult ettevõtte esindajateni? Selleks et klientidel oleks mugavam teiega isiklikult ühendust saada, lisage oma saidi päisesse või jalusesse või spetsiaalsele lehele kontaktvormi abil kontaktandmed. Ärge unustage oma telefoninumbri ja füüsilise asukoha aadressi lisamist. Sel viisil saate oma ettevõtte usaldusväärsust ka potentsiaalsete klientide silmis tõsta.

Viga 21: otsingukast puudub

Lisaks funktsionaalsele põhimenüüle peaks teie sait sisaldama reaalajas otsingukasti, mis viib nad otse vajaliku teabe juurde. Asetage see lehe ülaossa koos horisontaalse menüüribaga.

Kasutajate mugavuse huvides saate Ajaxi funktsionaalsusega täiustada reaalajas otsingut. Seetõttu tutvustatakse inimestele otsingupäringut sisestades soovitatud otsingutulemite loendit. See parandab märkimisväärselt teie saidi kasutatavust ja aitab inimestel mõne sekundiga soovitud tooted leida.

Viga 22: liiga paljude värvide kasutamine

Teie saidi värviskeem peaks olema hästi tasakaalustatud ja sisaldama mitte rohkem kui 3 värvi. Need võivad olla värvirattal täiendavad värvid, millest kaks on neutraalsed ja kolmas erksamad, mida kasutatakse kõige olulisemate piirkondade esiletõstmiseks. CTA ja pealkirjade esiletõstmiseks kasutage julgeid värve. Sel viisil suunatakse kasutajate silm tahtmatult kõige olulisemate elementide juurde, mis peaks eeldatavasti aitama teil parandada ka oma saitide konversioonimäärasid..

Lõplikud mõtted …

WordPressi saidi kujundamisel töötades pidage meeles, et sellel on üks ühist seost teie veebiturundusstrateegiaga – ehitage see ümber nii, et see muudaks. Vältige ülalnimetatud 22 levinumat tapmisviga. Muutke oma veebisaidi paigutus efektiivseks, selged rõhumärgid, õige värviskeem, märgatavad CTA-d, loetavad pealkirjad ja vähem teksti. Looge oma sait ja veebiturundusstrateegia, pidades silmas kasutajat.

Seda kõike meeles pidades ja oma veebikujundusele rakendades näete konversioonimäärade soovitud tõusu lühikese aja jooksul.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map