20+ parimat WordPressi saadet 2020. aastal

Parimad kuulatavad WordPressi saated

Pole tähtis, millist rolli te WordPressi kogukonnas mängite, peate olema kursis viimaste uudiste, tööriistade ja muuga. Nii disainerid, arendajad kui ka kasutajad peavad leidma võimalusi WordPressi uudiste õppimiseks ja jälgimiseks.


Taskuhäälingusaadete kuulamine on suurepärane viis WordPressi maailmas toimuvaga kursis olla. Siit saate teada uute toodete või WordPressi väljaannete kohta. Või lihtsalt kogukonna teistelt kuulda. Eriti neile, kellel on lugemiseks piiratud aeg, on heli treenimise või sõidu ajal neelduv.

Vaid mõne aasta jooksul on netisaadete maastik muutunud, uute sisenejate ja osa saadetest on loobutud. Selles artiklis jagatakse loetelu parimatest WordPressi taskuhäälingusaadetest, mida peaksite 2019. aastal kuulama.

Soovitatavate taskuhäälingusaadete leidmiseks vaatasime läbi mõned asjad. Esiteks sisu olemus, kuna see pidi muidugi olema peamiselt suunatud WordPressile. Teiseks, esitatud sisu kvaliteet. Ja lõpuks saadavus – kuna tavalised ja hõlpsasti juurdepääsetavad episoodid on lihtsalt lõbusamad..

Pole kahtlust, et sellise nimekirja valimine on mõnevõrra subjektiivne. Samuti pidime loendit hallatavana hoidma, nii et on täiesti võimalik, et teil võib olla ka muid kasulikke taskuhäälingusaateid, mis teie arvates oleks tulnud lisada. Mis siis, kui teete – jagage neid allpool olevates kommentaarides! Meile meeldiks neid kontrollida.

Piisavalt räägime – siin on meie nimekiri, mitte mingis kindlas järjekorras.

1. Matt Report

Matt Report

Matt Report

Pärast oma väikese vabakutselise poe muutmist agentuuriks asutas Matt Medeiros Matt Reporti, et luua ühenduse kogukonnaga ja aidata teistel digitaalse ettevõtte omanikel oma WordPressi ettevõtteid käivitada ja juhtida. Matt Report küsitleb Matt veebikonsultante ja ettevõtete omanikke, kuidas nad oma ettevõtet juhivad.

2. WPwatercooler

WPveejahuti

WPveejahuti

WPwatercooleri taskuhääling on heasüdamlik edutainment, kus Jason Tucker viib kokku erinevad WordPressi kogukonna liikmed, et rääkida sellest, kuidas WordPress muudab ettevõtte ja elu. WPblab on Bridget Willardi kaasvõõrustaja saatesari, mis võtab Q ja A formaadi koos vaatajate küsimustega.

3. Tere, WP!

Tere, WP!

Tere, WP

Hello WP taskuhäälingusaade, mis tähistab end kui “taskuhäälingusaade, mis tuletab teile meelde, mis tunne on olla uus WordPressi kasutaja”. See on lihtsalt see. Kõigi teemade, pistikprogrammide ja WordPressi põhialuste katmine on suurepärane kuulamine, eriti kui tutvuda populaarse CMS-iga.

4. Kim Doyali show

Kim Doyali show

Kim Doyal Show

Kim Doyal (tuntud ka kui WordPress Chick) korraldab iseenda pealkirjaga taskuhäälingusaadet, mille eesmärk on aidata teistel ettevõtjatel oma äri WordPressiga üles ehitada. Kindlasti mittetehniline saade, räägib ta oma kogenud külalistega üldistest WordPressi ja veebiettevõtete teemadest.

5. WPTavern WordPress Weekly

WPTavern WordPress Weekly

WordPressi nädal

WordPress Weekly jõuab teie juurde inimestelt kell WP kõrts, eesotsas Jeff Chandleriga (WP Tavern asutaja) ja Marcus Couchiga – megaturundaja ja WordPressi võlur. Nad võtavad mõne nutika WordPressi inimesega kõike, mida WordPress koos uusimate kogukonna uudiste ja intervjuudega sisaldab.

6. WPcast.fm

WPcast.fm

WPCast.fm

WordPressi professionaalide jaoks on meil WPcast, mida võõrustavad EfficientWP hallatud hostimise taga olev mees Doug Yuen ja David Hehenberger, kes haldab Fatcat Appsi (pistikprogrammi Easy Pricing Tables loojad). Käsitletavad teemad on mõeldud olema kasuks disaineritele, konsultantidele, arendajatele ja lõppkasutajatele ning toetama nii võõrustajate kui ka kutsespetsialistide kogemusi.

7. WP kõrguse taskuhääling

WP kõrguse taskuhääling

WP kõrguse taskuhääling

Troy Dean on WordPressi konsultantide koolitusprogrammi WP Elevation looja, seega pole üllatav, et tema WP Elevationi taskuhäälingusaade pakub ärinõuandeid WordPressi konsultantidele, kes soovivad oma ettevõtet “tasandada”. Saate intervjuusid WordPressi ettevõtjate ja teiste veebiettevõtetega, hõlmates selliseid teemasid nagu digitaalne turundus ja ettevõtte kasv.

8. KitchenSinkWP

KöökSinkWP

KöökSinkWP

Adam Silver on WordPressi professionaaliks muutunud fotograaf, kes lõi KitchenSinkWP, et jagada kõike, mida ta on WordPressi kohta viimastel aastatel õppinud. Ta räägib kõikidest WordPressi asjadest, sealhulgas hostimisest ning viimastest WordPressi uudistest ja sündmustest, lisaks intervjueerib mõnda huvitavat WordPressi kogukonna liiget.

9. Mastermind.fm

Mastermind.fm

Mastermind.fm

Kui soovite saada WordPressi ettevõtte ülesehitamise ja juhtimise taskuhäälingut, siis Jean Galea (. Asutaja WP linnapea, WP RSS Aggregatori ja EDD Bookings pistikprogrammide looja ning James Laws (saidi kaasasutaja) WP Ninjas) on suurepärased võõrustajad. Suhteliselt uus tulija podcasti ruumi, Mastermind hõlmab põhjalikke teemasid nagu WordPressi ärimudelid.

10. WP ümarlaud

WP ümarlaud

WP ümarlaud

Nagu nimigi ütleb, esitleb WP ümarlaud WordPressi ekspertide ja külaliste paneeli, mis hõlmab mitmesuguseid WordPressi teemasid, näiteks arendamine, hostimine, teemad, jõudlus ja äri. Seda võõrustavad Jason Crawford (Mobility Enabled asutaja), pistikprogrammide arendaja Kyle Maurer ja ServerPressi operatsioonide juht Mark Benzakein.

11. Postituse oleku mustand

Postituse oleku mustand

Podcasti mustand

Postiseisu mustandi podcasti võõrustavad Brian Krogsgard – ajakirja Post Status looja ja toimetaja – ning Joe Hoyle, Human Made kaasasutaja ja CTO. Taskuhäälingusaade hõlmab uudiseid ja teavet WordPressi spetsialistidele, täpsemalt WordPressi ja veebiringkondade intervjuusid, vestlusi ja toimetusi.

12. Tehke Woo

Tehke Woo

Tehke Woo

Oma niši loomine ruumis on Do the Woo, autor Bob Dunn – looja BobWP ja pühendunud WordPressi õpetaja. See taskuhäälingusaade keskendub WooCommerce’ile, mis on WordPressi juhtiv e-poe pistikprogramm, ja selle eesmärk on pakkuda kasulikku teavet WooCommerce’i kaupluste omanikele.

13. Piltlikult

Kujutise Podcast

Kujutise Podcast

Asjatundmatu jaoks on Imagely ettevõte, mis keskendub spetsiaalselt fotograafia jaoks mõeldud teemade ja pistikprogrammide loomisele. Võib-olla olete nendest kuulnud NextGEN plugin, mis on ülipopulaarne. Seega peaks olema loogiline, et nende taskuhääling keskendub näpunäidetele ja nõuannetele teie fotograafiasaidi loomiseks ja haldamiseks WordPressi abil.

14. Teie veebisaidi insener

Teie veebisaidi insener

Teie veebisaidi insener

Tõenäoliselt üks pikaajalisemaid WordPressi taskuhäälingusaateid pakub teie veebisaidi insener (endine teie WordPressi insener) praktilisi praktilisi juhiseid oma WordPressi saidi haldamiseks ja hooldamiseks. Iga osa keskendub sellele, kuidas kasutada konkreetset WordPressi funktsiooni või WordPressiga seotud pistikprogrammi või toodet.

15. WP-toonik

WP-toonik

WP-toonik

Võõrustate WordPressi abil oma veebikursusi? Või soovite õppida kuidas? WP-Tonic on kasulik iganädalane podcast, mis keskendub WordPressi jaoks LMS-ile (õppehaldussüsteemidele). Kuulake intervjuudele erikülalistega ning lisage näpunäiteid kursuse loomise, turunduse ja muu kohta.

16. WP pistikprogrammid A kuni Z

WP pistikprogrammid A kuni Z

WP pistikprogrammid A kuni Z

Kui kasutate WordPressi, olete tõenäoliselt pistikprogrammidega tuttav. Kuid saate veel palju rohkem õppida, kui lisate WP-pistikprogrammide A kuni Z podcast’i. Kõigi pistikprogrammidega seotud küsimustega intervjueerib see podcast parimaid arendajaid, hõlmab praeguseid pistikprogrammide haavatavusi, millest peaksite teadma, uusi väljaandeid ja palju muud.

17. Naised WP-s

Naised WP-s

Naised WP Podcastis

Kaks korda kuus saate häälestada Women in WP podcasti. Taskuhäälingusaate hostiks on Amy Masson, Tracy Apps ja Angela Bowman – kõik WordPressi eri aspektide eksperdid. Iga osa sisaldab esiletõstetud külalisi ja hõlmab selliseid teemasid nagu kujundamine, arendamine, ajaveebide loomine ja turundus WordPressi nišis.

18. LMSCast

LMSCast

LMSCast

Tõenäoliselt olete juba varem LifterLMS-ist kuulnud, kuna see on üks WordPressi parimatest LMS-i ja WordPressi kursusehaldussüsteemidest. Kuid kas teadsite, et neil on ka podcast? Siit saate teada, kuidas saate LifterLMS-i meeskonna abiga oma kursusel põhinevat ettevõtet üles ehitada ja kasvatada, kuna need käsitlevad teemasid, kuidas suurendada oma eduvõimalusi, luua liikmelisuse sait, korraldada oma kursusi ja palju muud.

19. WPMRR Podcast

WPMRR Podcast

WPMRR

WP Buffide poolt loodud inimeste WPMRR-i (WordPressi igakuine korduv tulu) taskuhäälingu eesmärk on aidata teil WordPressi äri tulusid kasvatada ja suurendada. Nad tutvustavad ajajuhtimise, vabakutseliste konsultatsioonide, müügi- ja turundusnippide, hea portfelli olulisuse jms osasid.

20. Tom McFarlini praktiline WordPressi arendamine

Tom McFarlini Podcast

Praktiline WordPressi arendamine

Veel üks suurepärane leid on Tom McFarlini uus netisaade. Praktilises WordPressi arendamise podcastis vastab Tom teie küsimustele ja pakub teie WordPressi ettevõtte juhtimisega seotud nõuandeid, arendusnäpunäiteid, värskendusi omaenda elust ja suhtlemist WordPressiga ning palju muud (näiteks tema reis Memphisesse – lõbus värk!).

21. Kontoritunnid

Tööaeg FM

OfficeHours.fm

Carrie Dils on WordPressi kogukonnas tuntud nimi ja tema OfficeHours podcast on kindlasti kohustuslik kuulamine. Ta intervjueerib WordPressi kogukonna inimesi, kes on WordPressi abil äriedu leidnud. Muud käsitletud teemad hõlmavad tema armastust Genesise raamistiku vastu. Ehkki tundub, et juba mõnda aega on olnud, on tema arhiivitud episoode tore kuulata!


WordPressi maailmas toimuvaga sammu pidamine on oluline nii kasutajatele, saidiomanikele kui ka arendajatele. Valdkonna ja selle mängijate uusimate uudiste jälgimine on hea viis toimuva mõistmiseks ja kuidas see võib teid ja teie ettevõtet mõjutada.

Jagasime teie parimate netisaadete loendit, et teid pidevalt värskendada, nii et saate valida mõned, mida täna juba jälgida. Saadaval on podcastid, mis hõlmavad erinevaid huvivaldkondi, alates arendusest kuni ettevõtte juhtimiseni.

Mida te välja näete või taskuhäälingusaates ja kas lisate need oma esitusloendisse? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map