2 sammu liikluse suurendamiseks oma WordPressi ajaveebisse Twitteri abil

Olen Twitteri tohutu fänn – mitte sellepärast, et minu arvates on see suurepärane sotsiaalmeediavõrgustik, et oma sõpradega sammu pidada, vaid sellepärast, et see (a) on suurepärane koht oma lugejate ja sarnaste ajaveebide blogijatega suhtlemiseks ja (b) võib olla suurepärane teie saidile suunatud suunamiste allikas.


Sinilind on palju armastav. Saate Twitteri abil kiiresti ja hõlpsalt oma ajaveebi lugejateni jõuda. Kui te seda ei tee on ühtegi lugejat veel, saate Twitteri abil luua järgmistest asjadest midagi. Ja kui rääkida tõhusate tehnikate ja pistikprogrammide kasutamisest WordPressi ajaveebide külastajate suurendamiseks, siis on Twitter minu jaoks eelistatud valik.

Eelnevat silmas pidades tahan selles postituses näidata teile mõnda viisi, kuidas ma oma blogis liikluse suurendamiseks Twitterit kasutan.

1. samm. Järgmise moodustamine

See esimene samm pole WordPressi spetsiifiline – seda peaksid järgima kõik, kes soovivad luua järgmise Twitterisse. Kuid, peate enne 2. etapis olevate tehnikate ja pistikprogrammide ärakasutamist looma suuremahulise järgneva, nii et tundub õige, et osun enne heade asjade juurde jõudmist õiges suunas.

Olen varem kirjutanud palju Twitteri loomise kohta, kuna see on olnud asi, millega mul on olnud teatud edu – 2012. aasta jooksul kasvatasin enda profiili umbes 500 jälgijalt üle 9000-ni. See ei pruugi olla eriti muljetavaldav võrreldes Barack Obama või Lady Gaga lugudega, kuid neil oli tohutu kaubamärk, millele tugineda – ma ei teinud seda.

2. samm: liikluse suurendamine oma saidile

Kui teil on mõni jälgija, võite hakata mõtlema, kuidas neid (ja teisi) oma saidile juhtida. Ma eeldan, et teil on olemas põhilised asjad; nagu oma Twitteri profiililt oma saidile linkimine ja nii edasi:

Tom Ewer Twitteris

Kõigil viisidel peaks teie strateegia põhinema kahel kontseptsioonil.

1. kontseptsioon: oma sisu tõhus jagamine

Ainuüksi oma viimase aja ajaveebipostituse avaldamine avaldamine ja oma päevaga tegelemine ei too kaasa muud, kui külastajate näputäis (kui te juba ei tööta väljakujunenud ajaveebi). Oma sisu reklaamimiseks peate tegema raskeid laevu. Üks selline su sisu jagamise viis on muidugi sotsiaalmeedia ja täpsemalt Twitter.

Esimene asi, mida peaksite meeles pidama, on see on täiesti vastuvõetav jagada kõiki uusi ajaveebipostitusi, mida mitu korda avaldate. Niikaua kui te seda pole ainult kui kasutate oma profiili oma sisu reklaamimiseks, siis mõtlevad väga vähesed jälgijatest, kui reklaamite uusi postitusi kaks või kolm korda, kusjuures iga säutsu on mõistlikult eraldatud. See tähendab ka, et teie postitus kuvatakse mitmes ajavööndis.

WordTwit

WordTwit

Olen hiljuti hakanud kasutama suurepärast WordPressi pistikprogrammi, mis muudab uute postituste tviitimise protsessi äärmiselt lihtsaks (tegelikult automaatne) – WordTwit. Kuigi on olemas tasuta versioon, soovitaksin südamest soovitada teil minna pro-le, mis võimaldab teil automaatselt ajastada sama postituse mitu säutsu. Selle pistikprogrammi abil lükkate funktsiooni Avalda ja see kustutab teie uue postituse automaatselt – te ei pea sõrme tõstma. Samuti on hunnik lisafunktsioone, näiteks piiksutamine mitmele kontole, kohandatud räsimärgid ja palju muud.

Nii et uute postituste eest hoolitsetakse, aga kuidas on teie vanade asjadega? Kui avaldate igihaljas sisu, peaksid kuus kuud tagasi avaldatud postitused olema täna sama asjakohased kui tollal. Vana sisu käsitsi toppimine võib olla tõeline ettevõtmine, nii et pöörduge selle asemel pistikprogrammi poole Tweetily, mis tweetib automaatselt ja perioodiliselt vana sisu oma Twitteri profiili kaudu.

Need on kaks pistikprogrammi, mida soovitan oma sisu tõhusaks jagamiseks Twitteri kaudu. Kui olete need alused katnud, julgustatakse teie Twitteri jälgijaid regulaarselt teie blogi kontrollima. Veenduge siiski, et kogu see enesereklaam oleks pidevalt segatud kasuliku kolmanda osapoole sisuga ja muude ainulaadsete säutsudega.

2. kontseptsioon: teie sisu jagamise hõlbustamine inimestel

Kui ülaltoodud meetmed on paigas, peaks Twitter nüüd suunama teie saidile hea liiklusvoo. Need külastajad siiski on oma Twitteri jälgijad – järgmine samm on leida inimesi, kes ei ole jälgib teid praegu ja suunab nad teie saidile. Parim viis selleks on saada oma olemasolevad lugejad oma sisu jagamisega teie heaks rasket tööd ära tegema.

Seda silmas pidades on oluline muuta jagamine (1) lihtsaks ja (2) kutsuvaks – hõlpsaks, kuna inimesed saavad jagada sisu vaid mõne klõpsuga, kutsudes üles seetõttu, et nad tunnevad end sunnitud teie sisu jagama..

Alustame jagamise lihtsustamiseks. Kuigi saadaval on tohutul hulgal populaarseid sotsiaalse jagamise pistikprogramme (olen neist enamikku proovinud), minu soovitus number üks on Digg Digg. See on tasuta, esiletõstetud, kerge ja välja töötatud vingete poiste poolt Puhver (kui te pole sellest rakendusest veel kuulnud, peaksite seda kindlasti kontrollima). Kui Digg Digg on installitud ja õigesti seadistatud, on teie lugejatel alati võimalus jagada.

Digg Digg tööta jätmise kohta

Digg Digg tegevuses minu blogis.

Kui olete jagamise lihtsaks teinud, soovite keskenduda selle jagamisele kutsuv. Suurepärase sisu loomine on ilmselgelt hea algus, kuid see pole veel kõik, mida saate teha. Lõppkokkuvõttes tahavad inimesed midagi huvitavat piiksutada ja postituse pealkiri pole alati eriti köitev. Seda silmas pidades meeldib mulle manustada oma postitustesse eelnevalt asustatud säutsu:

Manustatud Tweet

Link …

Manustatud Tweet

… Ja eelnevalt asustatud säutsu.

Huvitav tekstilõik, millele järgneb link tagasi teie postitusele – mis võiks olla lihtsam?

Ma ei suutnud leida pistikprogrammi, mis võimaldaks mul selliseid linke hõlpsasti luua, nii et mina ja sõber lõime need – seda kutsutakse Lihtne Tweet manustamine. Pistikprogrammi (ja seetõttu oma sisu osakaalu suurendamise) parima kasutamise võti on lisage huvitavaid eelnevalt asustatud säutsu et inimesed saaksid vaid mõne klõpsuga oma jälgijatele suurepärast sisu saata. Olen leidnud, et kuulsad hinnapakkumised ja teie enda tarkuse pärlid meelitavad palju jagama. Kui lisan postitusse eelnevalt asustatud säutsu, siis kipun arvama, et säutsude arv suureneb 20–40% või isegi rohkem.

Neli pistikprogrammi = palju rohkem liiklust

Olen eespool maininud nelja pistikprogrammi, millest ainult üks on premium. Need on kõik, mida ma kasutan oma saidile liikluse suunamiseks Twitterist ja need töötavad minu jaoks väga hästi.

Kui teil on täiendavaid ettepanekuid (olgu need siis konkreetsed tehnikad või pistikprogrammid), kuidas inimesed võiksid Twitteri kaudu oma saidile veelgi rohkem liiklust suunata, palun andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map