18 parimat iPhone iOS-i rakendust WordPressile

Minu telefon on üks olulisemaid asju minu elus. Ma kasutan Androidi nutitelefoni ja nagu enamus Androidi kasutajaid – oleks ainult aus öelda, et ühel hetkel olin iPhone’i suhtes kallutatud. Mis muutis mu meelt? Noh, see polnud hiilgav võrkkesta ekraan, brändinimi ega Siri. Kuid usklikuks muutis just iOS-i paljas luu lihtsus ja selle minimalistlik disain. Sain paar kuud hiljem kogeda oma venna iPhone 4S-i praktilist kasutamist koos oma iPad 2-ga, mis ajendas mind päris intensiivsetele aruteludele oma tehniliselt asjatundlike kaaslastega..


Mobiilne domineerimine

Fakt on see, et meie telefonid sisaldavad meie maailma – alates Facebookist kuni Twitterini ja lõpetades oluliste e-kirjadega – telefoni kasutamisel on kõik võimalik! Miks peaksid WordPressi kasutajad end sellest välja jätma? Lihtne on aru saada, et hästi ajastatud artikkel uudiste või tootevärskenduste veebisaidil võib teie ettevõttele imesid teha. Õppesaidide pidamise ja intensiivsete arutelude pidajate jaoks on kommentaaride modereerimine ülimalt oluline. Tänases artiklis jagan kõigile iPhone’i / iOS-i rakendusi WordPressi ja ajaveebide jaoks kõigile meie Apple’i fännide lugejatele.

IOS-i jaoks mõeldud WordPress

WordPress iOS-i rakendus

Peenhäälestatud kodukasvatusrakendus moodustab revolutsioonilise CMS-i loojad – iOS-i jaoks mõeldud WordPress viib teid ühe sammu lähemale saidi täielikuks kontrollimiseks ilma arvutita. Hiljutise v3.7 värskendusega saab rakendus hiilgava värske kasutajaliidese, külgriba, mis on täis kasulikke otseteid ja võimalust vaadata HTML-koodi pildi üleslaadimisi. Saate laadida kõiki funktsioone siin.

Laadige alla WordPress iOS-i jaoks

BlogPress

BlogPress on rohkem universaalne ajaveebihaldusplatvorm, mis võimaldab teil hallata WordPressi, TypePadi, Tumblri ja mitmesuguseid muid ajaveebiplatvorme. Sellel on sisseehitatud kommentaaride haldussüsteem (WordPressi ja Bloggeri jaoks), see toetab põhilisi ajaveebitoiminguid ning fotode ja videote üleslaadimist. See integreerub ka Facebooki ja Twitteriga, et pakkuda teile täielikku ajaveetmist-suhtlemist sotsiaalmeedias.

Laadige alla BlogPress (4,99 dollarit)

Rakenduste lugemine

Lugemine

Oma uudisvoo ajakohastamine võib olla keeruline äri. Teil pole alati aega istuda ja lugeda. Kui vähegi võimalik – üritame mõnel vaiksel lugemisajal raisata. Olgu selleks teel tööle, keskpäevast sööki nautides või võib-olla oma kuupäeva saabumist oodates (tõenäoliselt pole see hea märk, kui olete peatüki lõpetanud). Järgnevalt on toodud mõned rakendused, mis võivad teid selles aidata.

Byline iOS-i rakendus

ByLine

ByLine on teie iPhone’i või iPadi jaoks populaarne RSS-lugeja. See ühendab teie Feedly konto ja sünkroonib teie tellitud veebisaitide uusimad kanalid võrguühenduseta lugemiseks.

Laadige alla ByLine

Instapaper iOS-i rakendus

Instapaper

Instapaper on kriitikute poolt tunnustatud iPhone / iPadi lugemisklient, mis salvestab veebilehti võrguühenduseta lugemiseks. Seda on kajastatud minu mainekatel veebisaitidel nagu Time, Wired ja NYTimes.

Laadige alla Instapaper (3,99 dollarit)

Tasku iOS-i rakendus

Tasku

Pocket on veel üks rakendus, mis salvestab teie veebisaidid võrguühenduseta lugemiseks. See on tasuta ja selle juurde kuulub kena Google Chrome’i laiend ja hunnik muud lahedad rakendused.

Laadige tasku alla

Twitter iOS-i rakendus

Twitter

Tõenäoliselt mõtlete, miks lisasin lugemise alla siia Twitteri. Põhjus on see, et kui olete koos oma jälgitavate inimeste / ajaveebidega loonud oma Twitteri loendi, saate suurema osa oma lugemisest teha siin! See on uskumatult kasulik ja tohutu aja kokkuhoid.

Laadige Twitter alla

Maha lükkasin

Kirjutuspliiats

Loovus on üks entroopia peenemaid vorme. See tabab meid siis, kui me seda kõige vähem ootame. Loome loomiseks pole konkreetset aega (välja arvatud juhul, kui ehk olete purjus: P). See lihtsalt juhtub. Võib-olla keset ööd või kui vaatate lennu ajal aknast libisemispilvedele alla vaadates – see tabab teid lihtsalt, tarbib teid ajutiselt ja siis hoiab teid eemale. Seetõttu vajate järgmisi rakendusi:

Evernote iOS-i rakendus

Evernote

Üks parimatest märkmete tegemise platvormidevahelistest rakendustest Evernote ületab kõiki rakenduste poode, kus on alla 10 miljoni allalaadimise. Sellel on arvukalt rakendusesiseseid funktsioone ja see muudab koogitüki redigeerimist ühiselt.

Laadige alla Evernote

Paberil 53 iOS-i rakendust

Paber 53

Paberil 53 on lõbus viis luua ideedetahvel, mis ühendab teie märkmed või loendid telefoni fotode ja visanditega. Lihtsalt looge oma märkmed ja korraldage teema viisil, mis on teile mõistlik.

Laadige paber alla 53

Writeroom iOS-i rakendus

WriteRoom

Nagu nimigi ütleb, on WriteRoom suurepärane rakendus, mis aitab teil keskenduda oma kirjutamisele, pakkudes tähelepanu hajutamata kirjutamiskeskkonda – sarnaselt täisekraaniga WordPressi redigeerijale.

Laadige alla WriteRoom (9,99 dollarit)

Photobucketi iOS-i rakendus

Photobucket

Hiljuti kirjutasin artikli WordPressi parimate pildiressursside kohta. Olen teie artiklis arutanud asjakohaste piltide olulisuse üle. IPhone’ist õigete piltide otsimine võib pisut tüütu olla. Selles osas on väga kasulik iOS-i jaoks mõeldud Photobucket.

Laadige alla Photobucket

Heli memod iOS-i rakendus

Heli memod tasuta

Häälmärkmete tegemine on suurepärane viis ideede jälgimiseks. Ausalt öeldes kasutab vaevalt keegi tegelikku diktofoni (välja arvatud advokaadid, arstid ja CSI ametnikud). Heli memod on tasuta rakendus, mis salvestab teie häälmemosid ja toetab helitugevuse normaliseerimist ja hääle optimeerimist. Salvestusi saate salvestada nii AAC-i kui ka WAV-i – AAC võtab WAV-iga võrreldes palju vähem ruumi, kuna viimane on tihendamata heli.

Laadige audio memod alla tasuta

Taastage iOS-i rakendus

RecUp

Kujutage ette helisalvestusrakendust, mis salvestab teie helisalvestised M4A-vormingus ja laadib need siis üles Dropboxi. Saate DropVoxi. Sellel pole nii palju funktsioone kui helimärgetel, kuid automaatne üleslaadimine Dropboxi teeb selle minu lemmikuks!

Laadige alla DropVox (1,99 dollarit)

Dropbox iOS-i rakendus

Dropbox

Isiklikult ei arva ma, et rakenduste loendi artikkel oleks täielik ilma Dropboxita. Pole tähtis, milline see loend on – olen alati suutnud Dropboxi ühel või teisel viisil lisada. Kuna Dropbox on kõige populaarsem tasuta pilvesäilitusettevõte, on see teie telefoni kohustuslik rakendus. See hoiab teie andmed korrastatuna ja võimaldab teil pääseda neile juurde kuhu iganes soovite – lihtsa, kuid samas väga tõhusa turvalukuga.

Laadige Dropbox alla

Jälgimine

Kontroll-leht

Ülesandeloendid peavad olema kohustuslikud. Enamikul uuematest nutitelefonidest on integreeritud ülesannete loendi haldur, kuid mõlemal järgneval kahel rakendusel peab olema teie iPhone.

Any.DO iOS-i rakendus

Any.DO

See rakendus haaras tormi kogu maailmas, kehtestades ennustava AI, mis mõistab teie ülesande nõudeid. Lisage ülesanne blogipäeviku kirjutamise kohta ja see soovitab teie telefonil mõnda ajaveebirakendust. Peale selle on Any.DO-l suurepärane loetelu funktsioonidest – minu lemmik on päevaplaneerija. Iga päev kell 8:00 kavandab see minu päeva vastavalt ootel olevatele ülesannetele.

Laadige alla Any.DO

Wunderlist iOS-i rakendus

Wunderlist

Wunderlist on suurepärane ülesannete loendi haldamise tarkvara, millel on funktsioonidega täidetud veebiliides koos iPhone’i ja Androidi rakendusega. Olen selle klanitud navigeerimisfunktsioonide fänn ja selle võime määrata igale ülesandele alamülesandeid ja märkmeid ning jagada neid oma sõpradega.

Laadige alla Wunderlist

Sotsiaalse meedia juhtimine

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia on üks olulisemaid tegureid, millel on oluline roll iga veebisaidi edus. See on üks aspekt, millest ei saa mööda vaadata. Olgu see pikk selgitus või „tänu, et peatusite”, oma kasutajate kaasamine teeb tohutult palju. Siin on paar rakendust, mis minu arvates on teile kasulikud:

Facebooki lehehalduri iOS-i rakendus

Facebooki lehtede haldur

Facebooki lehekülgede haldur võimaldab teil oma Facebooki lehte liikvel olles kontrollida ja modelleerida. Alates kommentaaride modereerimisest kuni uute sündmuste loomise ja üksikasjaliku analüüsi pakkumiseni on see rakendus kohustuslik, kui teie sait sõltub Facebooki mahlast.

Laadige alla Facebook Pages Manager

Hootsuite iOS-i rakendus

HootSuite

HootSuite on professionaalne sotsiaalmeediahaldusplatvorm, mis toetab üle 130 erineva sotsiaalmeediavõrgu ja mida kasutab üle 7 000 000 kasutaja ning mõned populaarsemad kaubamärgid nagu Vigin, WWF ja Segate.

Laadige alla HootSuite

WordPressi maailma kleebiste rakendus

Boonus: WordPress World (kleebised)

See boonusrakendus on kleebiste komplekt, mille koosseisus Wapuu ja Drake koletised oma sõnumites kasutamiseks saavad. Pole muud tegelikku eesmärki kui WordPressi kogukonna toetamine.

Laadige alla WordPressi maailm

Järeldus

IOS-i jaoks on olemas rakendus (mitteametlik), mille tahtsin sellesse loendisse lisada, kuid ma ei saanud seda teha, kuna hiljuti on selle rakenduse kohta olnud mitu negatiivset arvustust. Ilmselt rakendus enam ei tööta (tõenäoliselt Google Analyticsi veebisaidi muudatuse tõttu), kuid arendaja pole tugipiletitele reageerinud – sel hetkel otsustasin joone alla tõmmata.

Ma soovitaksin oma praegust ülesandehalduse rakendust mitte muuta, sest kui sellele nii tugevalt toetuda kui mina, võib teil tekkida pisut supp. Kui otsite igapäevast ajaveebi, siis tavaline WordPress iOS-i rakendusele teeb imet. Lisaks sellele proovige RecUpi proovida, kuna see kõlab paljutõotav rakendus. Kui kasutate / soovitate muid ajaveebirakendusi – tahaksime neid kuulda -, andke meile sellest kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map