15 viisi külastajate kaasamiseks ja lugejateks muutmiseks

Tõenäoliselt loete seda artiklit tavalisest pisut suurema huviga, lihtsalt selleks, et näha, kas mul on midagi kasulikku öelda selle kohta, kuidas külastajaid kaasata.


Ma annan endast parima, et mitte teile pettumust valmistada. Alustagem.

Tõenäoliselt imestate, miks ma valisin sellise ebahariliku artikli pealkirja. Mis õiglane, on artikli pealkiri (see on silt H1) SEO üks mõjukamaid funktsioone. Sul on õigus! Kuid mul on selleks põhjust.

Esimene õppetund, mida tahaksin jagada, on järgmine:

Eesmärk lugejatele, mitte külastajatele.

Lõppude lõpuks annate mehele kala, ta sööb päeva; õpeta talle kala ja ta sööb terve elu.

Sarnast loogikat saab kasutada lugejate ja külastajate arutamiseks. Teie lugejad on teie külastajatega võrreldes väärtuslikumad. Teie lugejad on inimesed, kes on tegelikult huvitatud sellest, mida teil öelda on. Nad on suurema tõenäosusega tellinud teie uudiskirja, osalevad küsitlustes ja küsitlustes ning külastavad teie ajaveebi regulaarselt, võrreldes lihtsalt külastajatega.

Teie raamatu õnnestumiseks tuleks pidada väikest arvu külastajaid, kellest enamik on lugejad. Selle artikli eesmärk on näidata teile, kuidas külastajaid kaasata ja neid lugejateks muuta.

Pealkiri

blogi-postituse kirjutamineTeema pealkiri on lisatud H1-sildi alla ja see on üks SEO põhilisi tegureid. Teie pealkirjas peaksid olema täpsed märksõnad, mille eesmärk on teie postituse sihtimine. Oma artiklis on mul eesmärk kombinatsioon – “pöörake oma külastajad lugejate poole” või midagi sarnast.

Reeglina peaks pealkiri olema artikkel, mida kirjutades teha. Selle põhjuseks on asjaolu, et alles pärast artikli valmimist saate anda sellele õige pealkirja. Seal on mõttekool, mis väidab, et teie teema pealkiri peaks olema esimene asi, mida peaksite lahendama. See on täielikult teie enda otsustada, kuni see töö tehtud saab!

Oma artikli avamine

Teie artikli sissejuhatus peaks olema lühike, meeldejääv ja haarama lugeja tähelepanu. See on seal üks raskemaid töökohti, kuna kõigil on erinevad mustrid. Ärge muretsege – praktika on täiuslik.

50% tehtud tööst on lugeja tähelepanu haaramine

Näiteks see artikkel, millest ma kirjutan, on pigem arvamusloetud. Seetõttu eelistan alustada ebahariliku joonega – midagi sellist inimesed ei ootaks.

Siin on mõned näpunäited:

 • Teie sissejuhatus peab olema seotud teie artikli meeleoluga. Kui kirjutate tõsisest sündmusest nagu Evanto ja WordPressi vaidlused avatud lähtekoodiga litsentside üle, peaksite alustama ametliku häälega.
 • Uudishimulikud avad on veel üks hea viis lugeja tähelepanu köitmiseks. Mõni eelistab lõpetada uudishimuliku tooniga, mõni aga mõlemat.
 • Hoidke on lühike ja armas.

Sisu struktureerimine

Olete ilmselt lugenud palju asju selle kohta, kuidas oma sisu täiustada, kuid siin on mõned ajatud, mida pean eriti kasulikuks:

Grammatika on nagu hapnik

 • Sülearvutit kasutava naise käedGrammatika on kriitiliselt oluline. Vale olemine on nagu soolaga tee võtmine. Ei Isegi kui tee on suurepärane, on maitse kadunud.
 • Korrektuur on sama oluline. Ükskõik kui kindel olete 0 vigu tegemas, on kõige parem, kui uurite oma sisu (värske mõttega) enne selle avaldamist.
 • Liigitage oma sisu lõikudesse ja andke neile võimaluse korral asjakohased pealkirjad.
 • Kaasa allikad. Kui esitate julge nõude, veenduge kindlasti oma argumendis ametiasutuste veebisaitide linkidega.
 • Ja lõpuks kirjutage inimestele. Mitte otsingumootorid. Viimased on jõudnud lihtsate tulemuste pakkumisest tuhandete tegurite kaalumiseni enne oma veebisaidi otsingumootori tulemuste lehel (SERP) loetlemist. Pidage meeles, et hea sisu on iga hea veebisaidi alus.

Diivanirežiim

Diivanirežiim tähistab tähelepanu hajutatud lugemisrežiimi. See tähendab, et pole reklaame ega ribareklaame – mitte midagi. Lihtsalt selge tekst suurepärase lugemiskogemuse saamiseks – sarnane Tasku. Lisaks äärmiselt abivalmidusele näitab see ka seda, et olete huvitatud lugejale reklaamide kuvamise asemel teate edastamisest. Meil on lühike artikkel, mis tutvustab teie veebisaidil diivanirežiimi lubamist. Slobodan Manic pani tegelikult natuke aega tagasi kokku postituse selle kohta, kuidas koodi segamiseks oma WordPressi saidile tähelepanu kõrvale juhtida.

Teie artikli lõpetamine

Järeldus peaks olema sama hea kui teie sissejuhatus. Lõpetuseks soovin oma lugejatele õnne.

Targem on lõpetada uudishimulikul noodil

Alati on parem neilt arvamust küsida. See avab ruumi kommentaaridele ja ideede vahetamiseks.

Autorikast

Järgmine asi, mida teie lugejad näevad, on kast „Autori kohta”. Seda kasti kasutatakse alateadliku ühenduse loomiseks lugejaga. See võib tunduda juhtmega, kuid see on tõsi. Lihtsamalt öeldes panite autori kasti üles avatari, lühikese biograafia, oma Twitteri profiili, Google+ lehe jne. Seda kuvatakse pärast iga postitust.

Siin on mõned näpunäited:

 • Õige tasakaalu saavutamiseks andke oma biograafiale mitteametliku ja ametliku tooni segu. Mina isiklikult valisin mitteametlikud tutvustused.
 • Proovige oma avatari elutuid objekte vältida. Hea avatari saamine on keeruline, kuid see on seda väärt, kuna see loob teie lugejatele hea mulje.

Eelmised artiklid on alati hea linkida

Isiklikult ütlen, et kui ma loen mõnda head artiklit, on mul mõte järgida autorit Twitteris kui tunnustust. Ja ei, ma ei vihja, et teeksite sama! ��

gravatar-sinine-alfaNaljaga pooleks, nüüd on päev-päevalt näha, et enamikul esmaklassilistel (ja mõnedel tasuta) teemadel on autoriboksi jaoks ette nähtud sätted. Kui teil on segane küsimus, kuhu lisada avatari, siis selle lihtne. Lihtsalt suunduge edasi Gravatar ja määrake foto e-posti aadressile, mida olete kasutanud oma WordPressi saidil registreerimiseks. Teie fotot edastatakse automaatselt.

Seonduvad postitused

Tänu artikli allosas olevatele seotud postitustele ei saa ma numbrit arvukatele kordidele, kui olen ühest teemast teise kaldunud, üles panna. See on suurepärane viis oma saidil klikkimise määra suurendamiseks. YARPP on suurepärane tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil seda teha!

Kommentaarid

See on tõesti halb mõte, kui külastajad täidavad kommentaari esitamiseks captcha. Miks? Sest see hävitab minu tõelise vajaduse kommenteerida. Te peaksite vältima nagu katku. Seal on palju vingeid pluginaid, näiteks Disqus, IntenseDebate ja Livefyre millel on rämpsposti kaitse, OpenID integratsioon, reaalajas vastused ja teatised. Kui kasutate WordPressi vaikekommentaari kasti, peaksite selle lubama Jetpack toega kommentaarid, nii et külastajad saavad kommentaari jätta oma Facebooki, Twitteri või WordPressi konto kaudu.

Kommentaatori e-kirja saatmine tänukirjaga on alati hea mõte. Tänan mind hiljem on pistikprogramm, mis võimaldab teil seda teha. Ja KommentaarLuv on plugin, mis määrab auaste teie kommentaatoritele. See aitab luua tugeva lugejabaasi.

Sotsiaalmeedia

Mõned liiklust nälgivad inimesed kipuvad installima pluginaid, mis hüppavad välja iga kahe minuti järel, paludes teil nende Facebooki lehele meeldida või neid Twitteris jälgida. See saadab kehva sõnumi – justkui kergitaksite liiklust. Usu mind, see pole see, mida sa tahad.

nagu mina-nuppÄra kerja sarnast

Siiski on hea mõte hüpik e-posti tellimine / Facebook like box üks kord pärast seda, kui külastaja on saidil mõnda aega veetnud. See on tegelikult suurepärane turundusstrateegia rohkemate müügivihjete loomiseks. Vaadake Tomi nimekirja tema lemmikmeedia pistikprogrammidest.

Avaldage tasuta e-raamatud

See meetod võtab palju vaeva, kuid on seda väärt. Kui teil on suurepäraste WordPressi pistikprogrammide kollektsioon või üksikasjalik õpetus, on suurepärane mõte sorteerida need e-raamatuks, panna suurepärane kaane ja avaldada. Pange see oma saidile üles ja kui inimesed klõpsavad allalaadimislingil, küsige neilt oma e-posti aadressi, öeldes, et allalaadimislingi saadetakse neile meilisõnumiga.

Me kõik armastame tasuta asju

Lihtne digitaalne allalaadimineSee on siin klassikaline viis rohkem müügivihjeid teenida. Pippini hõlpsad digitaalsed allalaadimised on selleks suurepärane tasuta pistikprogramm. Ausalt, ma ostaksin selle pistikprogrammi, kui Pippin poleks nii heldekäeline. Samuti saate lukustada oma e-raamatu allalaadimislingi, installides selle lisatasu plugina nimega Maksa sarnasega. See pistikprogramm lukustab postituse sisu (antud juhul allalaadimislingi) Facebooki Like või nupu +1 või Tweet taha. Seal on ka a tasuta pistikprogramm mis võimaldab teil seda teha!

Infograafika

Lihtsamalt öeldes, infograafika kuvab graafika abil palju andmeid (rohkem numbreid ja vähem sõnu). Neil on lõbus sotsiaalvõrgustikes väga hõlpsalt lugeda ja viirusi saata. See on suurepärane viis, kui saate minult küsida, oma suhtluskanalites rohkem jälgijaid!

Viirusepildid tehtud õigesti

Kuigi see on suurepärane võimalus saada rohkem lugejaid, vajavad nad selle nimel pingutamist. Kui teil on andekas disainer, siis otsige seda.

Infolehed

pesakonnas registreerumisedSee peab olema kohustuslik igas ajaveebis. E-posti turundus on läbi aegade üks suurimaid internetiturunduse vorme. Olen üsna kindel, et teil on selline blogi juba olemas.

Pärisraha on meiliga

See, mis enamikul ajaveebidel puudub, on infolehtede kohandamisvalik – kas ma tahan nädala või kuu e-posti. Alati on tore valikuid saada.

Hostiküsitlused ja uuringud

Hääletamine on põhiõigus. Miks ei võiks teie saidil olla midagi sellist? Küsitluste ja küsitluste hostimine mitte ainult ei aita teil saada lugejate kohta mõistvat teavet, vaid näitab ka, et hindate nende arvamust. See on suurepärane viis veebikogukonna loomiseks.

Pange kuulutusi targalt

Ausalt, mul on selles valdkonnas vähem kogemusi, kuid mulle on öeldud, et reklaamide paigutamine on igal veebisaidil äärmiselt oluline. See tõmbab peenikese piiri elegantsi ja tüütuse vahel. Ideaalis peaksid teie reklaamid segunema teie veebisaidi värvikoodiga. Need peaksid olema asjakohased – te ei tahaks, et teie reklaamivõrkudes sisalduv pahavara oleks olemas, ja võite olla Google’i keelatud.

Maailm töötab reklaamidel

Arukas oleks mitte investeerida uskumatult kõrgete CPC-ettevõtetesse. Kui see on liiga hea, et tõsi olla, siis tõenäoliselt seda pole. Sellega on kõige parem kaasas käia AdSense või partner BuySellAds.

Sõnade lahusus

Olen loetlenud mõned viisid, kuidas saate muuta oma külastajad lugejateks, suurendades sellega teie ajaveebi lugejaskonda. Kui olete hakanud maine kujundama, levib see kulutulena – teie e-posti baas, sotsiaalmeedia jälgijad – hakkavad nad kõik suurenema.

Mis on teie põhiline?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map