15+ näpunäiteid täiusliku WordPressi teema ostmiseks

Teie teema võib teie WordPressil põhinevat ettevõtet muuta või lõhkuda. Lisaks isiklikele pingutustele ja ärilisele meelsusele on teie WordPressi teema enamasti ka teie veebiettevõtte liikumapanev jõud ja nägu. Kuid kui raske võib olla ideaalse WordPressi teema valimine? Noh, see pole täpselt raske – see on lihtsalt keeruline. Peaksite olema ettevaatlik, sest mõne WordPressi teema puhul näete seda, mida te seda näete mitte mida sa saad. Halvim on ilusad demosed, mis ei tee asja lihtsamaks.


Kuid nähes, et teil pole raha ja aega raiskamiseks, koostasime 15 kiiret näpunäidet ideaalse WordPressi teema ostmiseks. Selle postituse lõpuks peaksite saama WordPressi teemade ostmise osas teha teadliku otsuse. Kõlab nagu lõbus, eks? Perfecto.

Teie WordPressi teema vajab

WordPress-teemad-kujundajad

Enne kui maksate välja umbes 50 dollarit dollarit lisatasu eest WordPressi teemal, peate ilmselgelt olema määratletud oma veebisaidi eesmärk. Mida loodate oma WordPressi veebisaidiga saavutada? Kui olete juba mängus, siis miks annate oma veebisaidile disaini muutmise? Millised on teie vajadused? Mida te proovite saavutada?

Teie eesmärk peaks olema esimene asi, mis teavitab teid teie veebisaidi parima WordPressi teema valimisest. Kunagi oli WordPress lihtsalt ajaveebiplatvorm, kuid täna saab ta võimsa ja robustse sisuhaldussüsteemina teha kõikvõimalikke lahedaid asju..

Sõltumata sellest, kas soovite vlogida, taskuhäälingusaateid edastada, sisu, tooteid, teenuseid või midagi muud soovite, on WordPressil teie selg kaetud. Teie erivajadusi silmas pidades on WordPressi teemasid mitut tüüpi. Lihtsalt minge lehele Elegantsed kujundused või Teemamets või isegi Google ja otsige teema, mis vastab teie ettevõtte eesmärgile. Kas soovite alustada ülevaatamissaiti? Teie otsing võib alata nagu „WordPressi teemade hindamine ja ülevaatamine …”

Muidugi toob selline termin tagasi palju tulemusi, mille hulgast saate valida. Valige viis parimat juhuslikult, tuginedes oma valiku puhtalt esteetikale. Võrrelge funktsioone ja valige kolm parimat. Jätkake valiku langetamist ühe WordPressi teema juurde, millel on välimus ja funktsioonid teie vajaduste rahuldamiseks. Võite uskuda teenusepakkuja pakutavat funktsiooni „Loend” või proovida demo, et müüa kõiki funktsioone.

Ükskõik, kas teie veebisait hõlmab teie steakkoda, automüüki, reisiettevõtteid või lihtsalt vana e-kaubandust, saate ühe teema ja see laseb teie meelt ära – garanteeritud. Noh, kui teil pole nii vedanud, võite alati palgata WordPressi arendaja, kes loob teile kohandatud teema juba algusest peale. Ootad päevi ja maksate varanduse, nii et tehke ka matemaatika ette. Kuid enne kui rahaasjadega tegelema hakkame, varundame veidi sinna, kus me esteetikat mainisime.

Esteetika

Fotoalbumit omav naine

Funktsioonide osakonnas on teemasid, mis näevad välja suurepärased, kuid on halvasti skoorivad. Muud teemad lõhuvad omadustega õmblusi, kuid välimuse osakonnas puudub see vau-tegur. Peaksite püüdma leida täiusliku tasakaalu esteetika ja funktsionaalsuse vahel.

Kui mõni teema järgmisele inimesele visuaalselt ei meeldi, on selle muutmiseks nii vähe ära teha. Kui otsustate proovida, kulutate tunde sellele, et lõpuks segi ajada kujunduse ja kirjutada read ümber CSS-iga. Teisest küljest võib ilus disain, mis pakub teile palju kohandamisjõudu, olla suur eelis, isegi kui see on funktsioonide osas piiratud. Lõppude lõpuks saate pluginate abil suvalist teemat alati laiendada.

Teema kogu paigutuse muutmine pole lihtne ülesanne, nii et vali targalt. Või pigem minge WordPressi teema juurde “… mis vastab 80% -le teie visuaalsetest, paigutuse ja sisuga seotud vajadustest”. Teie valik peaks tulema hõlpsasti kasutatava valikute paneeliga, mis võimaldab teil teema brändida, kaotamata kujundust ega esteetilist väärtust. Klientide ligimeelitamiseks ja kaasamiseks võite loota ainult oma teemale.

Me käsitleme teema kohandamist mõnega, kuid laseme raha välja käia ükskord ja kõik meie kastidest.

Hinnakujundus ja litsentsimine

Teenige raha WordPressiga

Kas peaksite otsima WordPressi teemadel mõne dollari säästmiseks või splurimiseks? Sõltub täielikult teie maitsetest ja muidugi ka teie eelarve suurusest. Üldine rusikareegel on see, et te ei tohiks kõike minna ja osta kallist WordPressi teemat, ükskõik kui hea see ka pole.

Endale esitatavad küsimused hõlmavad järgmist: kas see sobib teie eesmärgiga? Kas hinna- ja litsentsitingimused soosivad teie ärieesmärke? Näiteks kui olete arendaja, kas saate seda teemat kasutada mitmel veebisaidil? Kas saate tasuta tuge ja värskendusi või peate nende funktsioonide eest hiljem maksma? Milliseid muid maiustusi saate selle teemaga kaasa? Komplekti kuuluvad lisandmoodulid? Muud WordPressi teemad? Mõne teenuse tellimine terveks aastaks?

Sõltuvalt teie vajadustest peaksite kontrollima hinna- ja litsentsitingimusi, et saada teema, mis sobib teie ärimudeli ja rahakoti jaoks. On teemakauplusi, nagu ElegantThemes, Themefuse, StudioPress, ThemeIsle ja paljud teised, mis võimaldavad teil juurdepääsu teemakomplektidele kõigest 39 dollari eest aastas.

Kui elate kalju all, sisaldab teemakomplekt tavaliselt mitmeid WordPressi teemasid ja võib-olla ka mõnda muud ressurssi. Näiteks Elegantsete Teemade kimp sisaldab kirjutamise ajal umbes 87 teemat. Teemakimbud on WordPressi arendajate seas populaarsed ning teenindamiseks on vaja palju kliente.

Paljud ühekordseks kasutamiseks mõeldud teemalitsentsid saidil Themeforest maksavad umbes 58 dollarit ja enamikul neist on tasuta eluaegne tugi ja värskendused. Üldiselt maksab suurepärane WordPressi teema vahemikus 40–70 dollarit, keskmise hinnaga 55 dollarit. Mustad odavad WordPressi teemad võivad tähendada ainult vaeva, seega hoidke neist lahti. Ärge mängige odavalt, investeerige oma WordPressi teemasse, kuid te ei pea ka panka lõhkuma.

Mõni WordPressi teema kasutab lisatasu pluginaid, mille oleksite eraldi ostnud. Komplekti kuuluvate premium-pistikprogrammidega teema hankimine on teie raha jaoks väga väärtuslik, kuna mõned neist teemadest aitavad teil kokku hoida kuni 500 dollarit! Samal ajal olge otsimas selliseid teemasid, mis väidavad, et tarnivad esmaklassilisi pistikprogramme, kuid ei tee seda, mis sunnib teid pistikprogrammide iseseisvaks ostmiseks.

Lihtne teema kohandamine

Visuaalse helilooja lohistamise ja languse kujundus

Seekord üritasin muuta WooCommerce’i ümber üles ehitatud teema üldist paigutust. Teeksin ühel lehel muudatusi CSS-i abil, kuid kui laadiksin mõne teise lehe sisse, läheksid need segamini. Ilmselt oli teema arendaja erinevatel lehtedel kasutanud samu lehemalle ja CSS-i klasse, nii et iga minu tehtud muudatus mõjutas mitut teist lehte, purustades seega teema. See oli tõsine valu [teate kus], kuna raiskasin koodi uurimisel palju aega ja vaeva, mis polnud just lihtne, kuna WooCommerce lõi mõned elemendid dünaamiliselt.

Enne kui olete WordPressi teemaga ummikusse jäänud, veenduge, et see hõlpsasti teie kohandamist võimaldaks. Esimene asi, mida tuleks kontrollida, on teemavalikute paneel või WordPressi teemakohandaja tugi, mis on hindamatu väärtusega, eriti kui te ei leia koodi või CSS-i. Peaksite saama mis tahes premium WordPressi teema oma värvide, logode jms abil hõlpsalt brändida.

Peaksite ka oma päist ilma probleemideta kohandama. Kas saate oma päisesse hõlpsalt lisada navigeerimislinke või midagi muud, näiteks ribareklaami? Kui te ei saa seda teha, valige teema, mis annab teile muude jaotiste hulgast täieliku kontrolli päise üle.

Kuidas oleks lood üldise kujundusega? Kui hõlpsalt saate oma praeguse teema paigutust kohandada? Nii paljude mitmeotstarbeliste teemadega, nagu meie enda professionaalselt välja töötatud tundlik teema, saate mitme paigutuse ja kujunduse, mis sobivad erinevatele vajadustele. Häbitu pistiku lisamiseks on Total kaasas Visual Composer Drag & Drop Page Builderi abil, mis võimaldab teil oma unistustest veebisaidi ehitada.

Kui seda on raske kohandada, siis te ei soovi seda. Igal juhul palkake kujunduse spetsialist oma teema kohandamiseks, kui teil on raha ja te ei saa seda teemat isiklikel põhjustel lahti lasta. Kas soovite säästa raha? Minge teema juurde, mida on äärmiselt lihtne kohandada.

Kas keegi mainis ribareklaame või oli see ainult mina?

Monetiseerimine ja reklaamid

Reklaamikontseptsioon sildipilvel

Mitmete blogijate jaoks on reklaam passiivse sissetuleku suurepärane allikas. On WordPressi kasutajaid, kes teenivad elatist peaaegu eranditult reklaamidega. Äri-, ettevõtte- ja portfellisaitidel seevastu reklaame ei kuvata, nii et kui teie ettevõte keerleb tarkvara või toote / teenuse ümber, ei pruugi te reklaamidest pisut hoolida..

Kui soovite oma saidil raha teenida, kasutades näiteks Google AdSense’i, on kõige parem kasutada rahastamiseks optimeeritud WordPressi teemat. AdSense’i jaoks valmis WordPressi teemades on tavaliselt palju kinnisvara, et majutada erineva suurusega reklaame. Lisaks on nende eesmärk reklaamide esitamine igas seadmes, mis on võidavad kõik. Kui vajate päise jaotise jaoks edetabeli reklaami, siis veenduge, et valitud teema oleks selleks piisavalt ruumi.

Teenige reklaamidega passiivset tulu, kuid ärge unustage minna teemaga, mis täiendab teie ettevõtte eesmärke. Kui vajate reklaamitulu, kasutage monetiseerimiseks optimeeritud teemat. Kui saate hakkama ilma reklaamituluta, on teie parim panus ettevõtte või ettevõtte teema jaoks.

Arvustused ja hinnangud

ülevaade-pro-plugin

Teemametsad ja muud teemapoodid Internetis pakuvad suurepäraseid hindamis- ja ülevaatussüsteeme, mis võimaldavad teil enne ostmist näha, kuidas mõni konkreetne teema õnnestub. On ütlematagi selge, et teema on suurepärane, kui sellel on kõrge hinnang, ja veelgi enam, kui armastus pärineb mitmelt ostjalt.

Paljud kliendid ei viitsi teemat üle vaadata, kui see tõesti imeb – sel juhul kirjutavad nad kiiresti kaebuste lõike. Kuid see ei tee Google’ile „[sisesta teema nimi] arvustusi” haiget, kui soovite teada saada valitud teemaga ostjate kogemusi.

Kui teie otsing ei anna soovitud tulemusi, võite proovida otsida professionaalseid ülevaateid. Selles blogis vaatame pidevalt läbi igasuguseid teemasid ja pistikprogramme, nii et saate oma otsingut alustada just siit. Kasutage lihtsalt paremal ülaosas olevat otsingukasti. Professionaalsed ülevaated võivad paljastada probleeme, mida te näiteks Themeforest teema lehelt ei leia.

Igaks juhuks, kui teil tekib huvi, on meie mitmeotstarbelise WordPressi teema muljetavaldav ostjareiting 4,82 / 5,00, mis põhineb enam kui 400 hinnangul. Sellel on üle 5,5 000 veebisaidi ja klientide arvustuste põhjal saate täpselt öelda, miks see üha populaarsemaks kasvab.

Kui te ei leia oma WordPressi lemmiteema kohta klientide või professionaalsete arvustusi, proovige otsida Google’ist „arutelu teemal [sisesta teema nimi]“. Paljud teemad on varustatud tugifoorumitega, kus kasutajad arutavad seda teemat ja sellega seotud probleeme pikemalt. Teema ja selle autori kohta saate nii palju rääkida, kui loete nendele vestluslaudadele jäänud kommentaare ja jututeemasid. Samuti saate vestlust jälgides lahendada probleeme, mis võivad teie teemaga kokku puutuda.

SEO sõbralikkus

Hipster kirjutas oma märkusele SEO kontseptsioone

WordPressi teemade (ja pistikprogrammide) ülevaatamisel kontrollin alati, kas need on SEO-sõbralikud. Teie saidi turundamisel on SEO oluline. Ehkki saate WordPressi saiti optimeerida mis tahes raamatus sisalduvate SEO trikkide abil, on palju parem alustada aega, raha ja vaeva säästmiseks SEO-valmidusega teemaga.

Kuid kuidas öelda, kas teie valitud WordPressi teema on SEO-sõbralik? Arendajad kinnitavad selgesõnaliselt, et nende teema on SEO-sõbralik, kuid see on lihtsalt lihtne viis. SEO-sõbralikud WordPressi teemad kasutavad puhast ja semantilist koodi, mis järgib rangeid veebistandardeid. Muud elemendid, mida tasub tähele panna, on järgmised:

 • rubriigid
 • Kategooriad ja sildid
 • Paketiga SEO pistikprogrammid
 • Postituste ja lehtede pealkirjad ja kirjeldused
 • Jne

Kui teil pole aimugi, mis SEO on või miks see on oluline, võib teie SEO ekspert aidata teil enne oma raha investeerimist kindlaks teha, kas teema on SEO-sõbralik. Selle teema eesmärk on palju SEO-sõbralikke funktsioone. Kas otsite SEO kohta lisateavet ja oma WordPressi saiti otsingumootorite jaoks optimeerite, vaadake WordPressi SEO: otsingumootorite paremusjärjestus.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Sotsiaalmeedia

Kui teie teema toetab pistikprogramme, saate kasutada mõnda neist parimatest sotsiaalmeedia pistikprogrammidest, et lisada oma WordPressi saidile sotsiaalmeedia nuppe ja muud. Lisaks saate kasutada JetPacki jagamismoodulit, et oma veebisaidile erinevaid ja kauneid sotsiaalkontosid lisada.

Mõni teema on aga sisseehitatud sotsiaalmeedia nuppudega. Mida see teie jaoks tähendab? Esiteks ei pea te kulutama raha premium-sotsiaalmeedia pistikprogrammidele (väikestes saitides on tasuta sageli tasuta). Teiseks, isegi kui valite tasuta sotsiaalmeedia pistikprogrammid, ei kuluta te aega täiusliku otsimisele. Kolmandaks on sotsiaalmeedia nupud juba kohandatud nii, et nad saidi ilmet, tunnet ja stiili komplimenteerivad, mis on sujuv pluss sujuva kasutajakogemuse pakkumisel. Neljandaks peate lihtsalt lisama oma sotsiaalse meedia lingid hõlpsasti kasutatava halduspaneeli kaudu, muutes teie töö äärmiselt lihtsaks.

Kokkuvõttes on sotsiaalmeedia suurepärane veebiliikluse, kaasamise ja bränditeadlikkuse allikas. Sellisena peaks teie valitud teema integreeruma hõlpsalt sotsiaalmeediaga. Otsige teemat, mis pakub teile palju sotsiaalmeedia võimalusi, isegi kui te ei pruugi vajada kogu teemat �� .

Jäik või tundlik WordPressi teema

Vastuvõtlik veebidisain on siin

See on küsimus, kas pole nii? Siin on teie jaoks küsimus või kaks. Kas otsiksite jäika või reageerivat WordPressi teemat ning kuidas tunnete praegusel ajal ja ajastul WordPressi arendajaid, kes teevad endiselt fikseeritud laiusega teemasid?

Fikseeritud laiusega WordPressi teemal pole absoluutselt midagi viga, kui soovite sihtida ainult töölaua kasutajaid. Google’i sõnul lihtsalt teadke, kaotate ilma mobiilisõbraliku veebisaidita umbes 61% veebiliiklusest. Muidugi saate seda liiklust hõivata eraldi mobiilsaidiga, kuid miinused kaaluvad üles eelised.

Teie kliendid liiguvad mobiilside kaudu – tohutu arv ja kasvav arv inimesi pääseb nüüd oma mobiilseadmetes Interneti juurde ja teie fikseeritud laiusega teema on vähe selleks, et väljavaated ei saaks tagasi nuppu koputada. Kes soovib horisontaalselt kerida ja sisse / välja suumida ainult selleks, et leida, et nad ei saa sisestada üksikasju lauaarvutitega töötamiseks mõeldud jQuery vormidesse? Mitte keegi. Absoluutselt mitte keegi.

Siseneb tundlikule veebidisainile ja teie päev salvestatakse. Vastuvõtva WordPressi teema abil saate luua veebisaidi, mis näeb välja fantastiliselt hea ja toimib hämmastavalt kõigis seadmetes – nii suurtel kui ka väikestel. Te ei pea eraldi nullist eraldi mobiilsidesaadet üles ehitama, oma saidilt linke uuesti suunama ja kahe eraldi saidi optimeerimiseks aega raiskama..

See on aasta 2014, mitte 1998 ja reageeriv veebidisain on tuleviku tee. Teie ettevõtte jaoks täiuslik WordPressi teema peaks olema täielikult reageeriv. Täielikult reageeriv = iga element reageerib, olgu see siis paigutus, pildid, sisu jne.

WordPress Theme Framework või Premium WordPress Theme?

Kas peaksite ostma teemaraamistiku või premium-WordPressi teema? See sõltub täielikult teie eelistustest ja sellest, mida soovite saavutada. Kui soovite oma teema nullist üles ehitada, kuid teil pole aega põhikoodi kirjutada, on teemaraamistik sobiv.

Lapseteemasid kasutades saate WordPressi saidiploki ehitada plokkide kaupa või täpselt selle järgi, kuidas seda oma mõtetes näete. Teemaraamistike kasutamiseks on vaja siiski mõnda WordPressi arenduskogemust. Lisaks on individuaalsetel teemaraamistikel õppekõver, mis nõuab pingutusi ja aega.

Kõige tipptasemel WordPressi teemasid seevastu armastavad nii paljud veebiarendajad kui ka veebisaitide omanikud. Kas oskate arvata, miks? Ehkki teil on põhiliselt üks teema, on see terviktoode, mida saate hõlpsasti oma erinevatele vajadustele kohandada.

Keeruliste ja mitmekesiste kujundusvajaduste rahuldamiseks võite kasutada raamistikuna isegi mõnda premium-klassi WordPress-teemat. Lihtsalt olge ettevaatlik, mitte kõik premium-teemad ei saa teha suurepäraseid vanemateemasid. Premium WordPressi teemad on suurepärased, kui teil pole kodeerimisoskust või kui vajate lihtsalt tõhusat ja kiiret lahendust oma disainihäiretele.

Ühilduvus brauseritega

Määrake oma WordPress Theme brauseri ühilduvus

Kui palute oma saidil olemise nautimiseks oma brauseri allalaadimiseks mõnda muud brauserit, siis tähendab see, nagu paluksite oma kodukülastajatel endale istekoha tuua – sellel pole mõtet, see on tüütu ja saadab nad minema. Mõelge kaks korda enne, kui kirjutate „Seda veebisaiti on kõige parem vaadata Mozilla Firefoxis”..

Teie veebisaidi külastajad kasutavad teie saidile juurdepääsuks kõikvõimalikke brausereid ja seadmeid. Kui teie veebisait on Sobimatu vähemalt koos suuremate brauseritega annavad see teie külastajatele erinevaid kasutajakogemusi. See on halb. Väga-väga halb.

Kaasaegsed disainitehnikad võimaldavad veebiarendajatel luua veebisaite, mis ühilduvad muu hulgas Internet Exploreri, Mozilla Firefoxi, Google Chrome’i ja Safariga. Teie valitud WordPressi teema peaks olema ühilduv vähemalt eelnimetatud nelja brauseriga. Tehke see viis, Opera on ka suurepärane.

Võite valida, kas usute selle teema reklaammaterjale või võtate vähem reisitud teed ja proovite reaalajas demoversiooni erinevates brauserites. Otsustage teema üle, mis tagab suurepärase ja sarnase jõudluse igas testitavas brauseris.

Enne ostuotsuse tegemist saate testida, testida ja testida kõike alates paigutusest, sisust, piltidest ja muudest elementidest. Seal öeldes ühildub Total IE8 kuni IE11, Firefoxi, Safari, Opera ja Chrome’iga. Jätkake, kui teil on mõni sekund aega, katsetage erinevates brauserites kogudemo.

Platvormi ühilduvus

Kui olete lugenud mõnda meie eelmist postitust, olete ilmselt kuulnud midagi või teist näiteks BuddyPressi, bbPressi, WPMLi, WordPressi mitme saidi ja WooCommerce’i kohta. Oleme teile näidanud, kuidas WordPress tekkis ja kuidas see on aastate jooksul muutunud. Me ei jäta värskendust vaeva ja kui see on piisavalt oluline, kirjutame sellest terve postituse.

WordPress 2.5 jaoks loodud WordPressi teemad ei tööta WordPress 4.0-ga hästi. Just seetõttu jätkavad arendajad pärast värskendamist värskendusi – turvaaukude sulgemiseks ja nende teemade täiustamiseks.

Alustuseks peaks teema, mille kallal lõpuks asute, ühilduma WordPressi uusima versiooniga. Mitmekeelse veebisaidi loomiseks on vaja WPML-ühilduvust. Kas kasutate WooCommerce’i? Ka teie valitud teema peaks sellega sobima. Kas soovite luua kogukonda või võrgustikku? Teie mõni teema peaks toetama BuddyPressi ja WordPressi mitme saidi meeldimisi, kui mainida mõnda.

Kokkuvõttes on vaja WordPressi teemat, mis ühildub võimalikult paljude platvormidega. Parem on see olemas ja ei vaja, kui vaja, aga… teate, kuidas läheb.

Uhiuus või populaarne vana teema?

kuidas valida-WordPress-teema

Uhiuus teemad pakuvad värskust ja uusi kujundusideid, kuid võib olla palju vigu. Teisest küljest on juba pikka aega turul olnud populaarsetel teemadel vähem vigu, kuid neid võidakse liiga kasutada. Kuidas siis otsustada, millist teemat valida? See taandub isiklikele eelistustele. Lõppude lõpuks võib uhiuus teema olla järgmisel nädalal samal ajal väga populaarne.

Igatahes minge populaarse teema juurde, kui olete kindel, et seda pole nišis liiga kasutatud, või proovige uhiuut teemat ja aidake autoritel tagasiside abil seda paremaks muuta. Populaarsete teemade eeliseks on uhiuute kolleegidega võrreldes see, et saate müügi arvu ja ostjate reitingut vaadates öelda, kas esimene on suurepärane. Enne kui uhiuus teema saab müügi või hinnangu, ei saa te enne järele proovida, kui suurepärane see on.

Vidinate ja WordPressi funktsioonide tugi

Heatahtliku WordPressi kasutajana tahate uskuda, et iga teema toetab vidinaid ja muid WordPressi põhifunktsioone, nagu näiteks esiletõstetud pildid, mitu postitustüüpi, lisamenüüd, mitu külgriba, autorikastid, saidiplaanid ja 404 tõrkelehte. Mõni WordPressi teemade alla neelatav pill ei toeta mõnda neist funktsioonidest, mis tekitab hiljem probleemi, kui neid vajate.

Lugege teema reklaammaterjale ja ülevaateid, kuid uurige esitlust sügavuti, et saada teada saadaolevaid funktsioone. Kas ma pean kordama, et peaksite otsima teemat, mis toetab võimalikult palju funktsioone? Ja ilma vidinateta peaksite oma maagia abil oma WordPressi saiti laiendama? Kui te pole Oz või Dylan Rhodes, olge valvas.

Teema tugi ja dokumenteerimine

WordPressi teema tugi

Tipptasemel arendajad pakuvad kiiret tuge, kui olete ummikusse jäänud. Arendaja, kes võtab klientide küsimustele vastamiseks aega, ei hooli tootest eriti. Miks peaks ka sind vaevama? Tutvuge arendaja pakutavate tugifoorumitega ja saate kohe teada, kas neid tasub osta.

Ükski arendaja ei peaks toetuse eest tasu küsima, kui see on seotud teemaga, mille olete eelnevalt neilt ostnud. Kui olete armunud teatud teemasse, kuid arendaja ei soovi seda pakkuda vinge toeta, pane see maha ja joosta teist teed klõpsake järgmise arendaja juurde. Vastasel juhul on teil lõpuks purustatud süda.

Dokumentatsiooni osas peaks iga professionaalse WordPressi teema kaasas olema täielik dokumentatsioon, sealhulgas üksikasjalikud videod jms. Te ei saa lihtsalt tehnilist toodet turule lasta ilma dokumentideta – kasutusjuhendi. See karjub, et te ei hooli oma klientidest ega isegi tootest.

Uuendused ja tõestamine tulevikus

Teie veebiettevõtte jaoks ideaalne WordPressi teema peaks olema ajaproovile vastu. See peab olema tulevikukindel. Arendaja peaks pakkuma sageli värskendusi vastavalt WordPressile “… veendumaks, et teil on alati teema uusim ja parim versioon”. Teie arendaja ei peaks teilt uuenduste eest tasu nõudma, kuna sisuliselt parandavad nad lihtsalt oma toodet. Samamoodi kontrollige värskenduse tingimusi, et need oleksid ohutud.

Siin me oleme…

Nüüd on teil ettevalmistatud teha õige valik, kui valite oma veebiettevõttele ideaalse WordPressi teema. Kas olete WordPressi teema arendaja või ostate teemasid regulaarselt? Millised on mõned tegurid, mida soovitaksite teistel WordPressi kasutajatel tähelepanu pöörata? Kuidas te WordPressi kasutajana oma teemasid valite? Jagage palun allpool olevas kommentaaride jaotuses vabalt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map