13 põhjust, miks WordPress sobib idufirmadele ja ettevõtjatele

Miks WordPress on ideaalne alustavatele ettevõtjatele ja ettevõtjatele

Iduettevõtted ja ettevõtjad on tavaliselt ideede järele tohutud ja rahalised. Üldiselt mõistab enamik alustavaid ettevõtjaid, et esinemine Internetis on nende idee kasumlikuks ettevõtmiseks arendamise lahutamatu osa. Veebisait on neile mugav ja kulutõhus koht, kus nad saavad oma ideid selgitada, välja töötada nende saavutamise tegevuskava ja hoida kõiki sidusrühmi kursis oma edusammudega. See annab ettevõttele usaldusväärsuse koos nime, aadressi ja kontakttelefoni numbrite üksikasjadega.


Veebisait on ka koht, kus jõuda varajases staadiumis tööotsijate, investorite, tarnijate ja potentsiaalsete klientideni ning luua buzz kuni esituspäevani. Ja kui ettevõtmine õhkub, saab veebisaidi muuta kohaks, mis on toote või teenuse turustamiseks ja kõigi sidusrühmadega suhtlemiseks saadaval 24×7. Kuna saadaval on nii palju sisuhaldussüsteeme, võib teie veebisaidile sobiva süsteemi valimine olla keeruline. Selles postituses näeme 13 põhjust, miks WordPress alustavatele ja ettevõtjatele on hea mõte.

1. WordPress on usaldusväärne

WordPress on proovitud ja testitud avatud lähtekoodiga platvorm, mida toetab tuhandete professionaalsete koodide, testijate ja arendajate kogukond. Praegu on see juhtiv sisuhaldusteenus internetis. See on olnud juba 10 aastat või rohkem, seda on kasutanud miljonid veebisaidid ja see on läbi viidud palju täpsustusi. Lisaks sellele tugineb WordPress heli tehnoloogiale nagu PHP, SQL ja JavaScript, mis järgivad Google’i ja teiste otsingumootorite seatud tavasid.

Mida see kõik tähendab? Võite järeldada, et erinevalt paljudest konkurentidest on WordPress umbes palju kauem kohal ja kasvab platvormina.

2. WordPress on tasuta

Mis võib kõlama sularahaga käivitamisel kõlada magusamalt kui see, et WordPress on tasuta? Samal ajal tõstatab see küsimuse – mis on saak? Sarnaselt Vikipeedia ja Ubuntuga on WordPress tasuta, kuna see on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et see ei kuulu kellelegi. Seda toetab nii miljardi dollarine ettevõte Automattic, samuti tuhanded vabatahtlikud kogu maailmast, kes töötavad selle pideva parendamise nimel.

WordPress on litsentsitud GNU üldise avaliku litsentsi alusel. See teeb sellest kõigile kasutamiseks tasuta seda WordPressi abil nii paljude veebisaitide loomiseks, kui nad soovivad. Lisaks saavad WordPressi kasutajad juurdepääsu ka tasuta värskendustele, tuhandetele tasuta teemadele ja 50 000+ pluginale WordPressi kataloogis. Riiulilt tasuta teemad ja pistikprogrammid tagavad kasutajatele edumaa, hoides sellega kokku aega ja raha.

WordPress alustavatele ettevõtetele - Plugini teek

Saame aga ühe asja selgeks – WordPress on tarkvara tasuta ja nii on ka tuhandeid teemasid ja pistikprogramme. Kuid see ei tähenda, et saaksite veebisaiti hallata. Veebisaidi haldamisega kaasnevad ka muud kulud, näiteks domeeninimi, hostimine, valikulised kohandamised ja meie ajaveebist leiate kõik WordPressi saidi ehitamise kulude kohta. Need kulud pole WordPressi jaoks ainuomased, vaid kehtivad ka muude sisuhaldussüsteemide jaoks.

3. WordPressi abil pole lukku

Alguses on paljud ettevõtted ebakindlad oma veebisaidile vajalike tehnoloogiate ja tarkvara suhtes ning tõrguvad kulutamast tarkvarale, milles nad pole kindlad. Lisaks on nad pideva värskenduse ja hoolduse jaoks seotud tarkvarateenuse pakkujaga. Hilisemal ajal teisele platvormile kolimine võib muutuda segaseks, kuna enamasti lukustatakse kõik andmed vana tarkvaraga.

Õnneks WordPressi puhul see nii ei ole – teie andmed on ise hostitud WordPressi installimisel teie oma. Nii et saate valida, kas minna üle WordPressi mis tahes muule platvormile, kus kõik teie andmed on puutumatud. Lisaks on WordPressi andekate inimeste bassein teile abiks.

4. Ükskõik, milline on teie ettevõte, saab WordPress selle veebisaiti hallata

Pangem see bogey kord ja kõik puhkama, WordPress pole ainult ajaveebide jaoks. Jah, see sai alguse ajaveebiplatvormina, kuid on sellest ajast peale arenenud igasuguse veebisaidi platvormiks. Võite seda kasutada,

 • Ettevõtte või ettevõtte veebisaidid
 • Portfelli veebisaidid
 • Veebipoed
 • Uudiste saidid
 • Liikmelisuse saidid
 • Hotellide veebisaidid

See loetelu on ainult illustratiivne. Samuti saate luua valitsusväliste organisatsioonide veebisaite, foorumeid, rakendusi ja isegi WordPressi veebisaidiga raha teenida. Ja teie eeliseks on see, et WordPressil on ajaveebifunktsioon, mida saate kasutada oma veebisaidi kõrval.

5. WordPress on e-kaubanduse professionaal

Populaarne WooCommerce’i pistikprogramm on juhtiv veebi e-kaubanduse tehnoloogia, ja see võib juhtida mis tahes e-kaubanduse ettevõtmist. Kui vajate oma poe jaoks veelgi rohkem funktsioone, on teil hea meel sadade tasuta ja premium-laiendite üle, mis saavad teie veebipoodi laiendada. WooCommerce aitab teil hõlpsalt alustada mis tahes toote või teenuse müümist. Ja kui müüte allalaaditavaid tooteid, aitab see pistikprogrammi Easy Digital Downloads.

6. WordPress on mobiilisõbralik

Internetti kasutavate inimeste arv mobiilseadmed on möödas number, millele pääseb juurde lauaarvutite kaudu. Peaksite teadma, et mobiilide puhul ei võta Google lahkelt vastu veebisaite, mis pole mobiilisõbralikud.

Ärge muretsege, WordPress on teid katnud. Ehkki WordPressi enda kasutatav tehnoloogia sobib mobiiltelefonidele veebilehtede loomiseks, on WordPressil ka mitmeid tasuta ja premium-teemasid, mis skaleeruvad automaatselt kasutaja ekraani suurusele. On olemas ametlikud iOS-i ja Androidi mobiilirakendused, mis saavad WordPressi lehti mobiilidele renderdada. Kui te pole mingil põhjusel oma veebisaiti reageerinud, saate seda teha ka hiljem.

7. WordPress on SEO-valmis

WordPress on otsimootorisõbralik. Ja selle on kinnitanud vähemalt üks inimene Matt Cutts, varem koos Google’iga. WordPress hoolitseb otsimootori optimeerimise parema osa eest.

Lisaks sellele on arvukalt pistikprogramme, mis aitavad teie SEO-d paremaks saada. Siiski on oluline meeles pidada, et otsimootorite paremusjärjestus sõltub palju enam kui ainult CMS. Ja võite olla üsna kindel, et kui libisete paremusjärjestusest, ei ole see WordPressi kontol kui teie CMS.

8. WordPress on laiendatav pistikprogrammidega

Erinevatel veebisaitidel on erinevad vajadused. Mõni võib soovida tooteid müüa, mõni võib-olla interaktiivseid kogukondi, teised aga ideaalset sihtlehte. WordPress pakub igat tüüpi veebisaitidele põhiplatvormi, võimaldades neil kaasas käies lisada vajalikke funktsioone. Need funktsioonid lisatakse eraldi pistikprogrammide abil. Soovi korral saate funktsioone lisada ka kohandatud kodeerimisega.

Aastal WordPressi pluginate hoidla, saate enamiku vajalike funktsioonide täitmiseks valida enam kui 50000 tasuta pistikprogrammi hulgast. Lisaks tasuta pistikprogrammidele on ka kolmanda osapoole premium-kavasid, millesse saate tutvuda. See teeb WordPressist väga laiendatava platvormi.

CodeCanyon

Uue ettevõtlusega alustavale inimesele pole tasuta pistikprogrammid mitte ainult suurepärane lisa nende veebisaidile, vaid nad saavad vajaduse korral funktsioone lisada ka siis, kui nad ei pea alguses kõiki nõudeid kavandama. Näiteks ei vaja te alguses oma veebisaidil reaalajas vestlust, kuid kui vajadus ilmneb hiljem, saate selle funktsiooni pistikprogrammi hiljem lihtsalt lisada.

9. WordPress suudab teie ettevõtet skaleerida

Enamik alustavaid ettevõtteid pole alguses kindel oma kasvu osas. Nad juhivad tihedat laeva, hoides asju madalana. Kuid neil on vaja ruumi, et neid laiendada ja kasvada, kui nende idee käivitub suures plaanis. WordPress sobib ideaalselt, kuna see võimaldab neil asutada väikeseid ettevõtteid ja seejärel laieneda, et juhtida isegi ettevõttetasandi organisatsioone, mis hõlmavad paljusid riike ja mandreid. Walt Disney ettevõte ja Mercedes-Benz haldab oma veebisaiti WordPressis. Võite kasutada WordPressi peaaegu igas serveris, millel on tavaline jagatud hostimise plaan, kuni kallihinnaliste pühendatud serveriteni. See töötab võrdselt hästi nii väikeste ajaveebide kui ka suurte ettevõtete jaoks.

10. WordPress on turvaline

Turvalisus on iga veebisaidi peamine probleem, eriti kui tegemist on rahaliste tehingute või tundliku teabega. Fakt, mis suurtele ja kuulsatele nimedele meeldib Obama Fond, ja NGinx WordPressi kasutamine peaks veenma, et WordPress on turvaline platvorm.

Mida peaksite turvalisuse kohta teadma, on see, et ükski platvorm pole 100 protsenti ohutu – häkkerid on alati roomates. Ka WordPressi kasvav populaarsus muudab selle lemmiksihtmärgiks häkkerite jaoks. Kuid WordPressiga on teil suhteliselt turvaline. Seda seetõttu, et WordPressi meeskond jälgib pidevalt turvaohte. Laialt levinud ja ennetav WordPressi kogukond annab kiiresti teada ka turvaprobleemidest. Turvavärskendused vabastatakse viivitamata ja lisaks sellele teostatakse väikesed värskendused vaikimisi automaatselt.

Oluline on ka see, et kasutajana peaks oma veebisaidi turvalisuse tagamiseks tegema paljusid asju, näiteks usaldusväärse hosti valimist, tugevate kasutajanimede ja paroolidega liikumist, kvaliteetsete teemade ja pistikprogrammide valimist ning WordPressi regulaarset värskendamist. Ja eriti ohutuks võite installida turbe pluginad ja oma veebisaidile regulaarselt varundada. Seetõttu on WordPress vastutustundliku kasutaja käes turvaline platvorm.

11. WordPress on kasutajasõbralik

Kui palute mul valida oma lemmikfunktsioon WordPressi kohta, valiksin selle kasutajasõbralikkuse. Koodi tundmata saate veebilehti luua kasutajasõbralikust liidesest. WordPressiga töötamine on sama lihtne kui mis tahes tekstitöötlusprogrammiga töötamine. Muidugi, see aitab, kui teate mõnda põhilist kodeerimist, eriti kui peate tõrkeotsingut tegema. Kuid isegi sellistes olukordades leiate, et teid abistavad õpetused, kursused, koolitusvideod, netisaated ja ajaveebid. WordPress paistab silma tehes seda ise. Isegi algajad saavad sisu hõlpsalt luua. Lisaks toetab WordPress pilte, helisid ja videoid ning haldab tõhusalt meediumifaile. Saate manustada ka kolmanda osapoole sisu, näiteks YouTube ja Vimeo.

12. WordPress lubab sujuvat töövoogu

WordPressil on palju sisseehitatud kasutajarolle, millel kõigil on oma võimalused. Igale meeskonnaliikmele võib anda erineva juurdepääsuõiguse, määrates talle sobiva kasutajarolli. Ja kui sisseehitatud kasutajarollid ei sobi teie meeskonnaga, saate sama hõlpsalt luua uue kasutaja ja anda neile soovitud õigused. Kui see on mitme autoriga ajaveeb, millega töötate, muutub toimetusliku töövoo haldamine WordPressi abil lihtsaks.

Samuti saate varustada oma WordPressi veebisaidi täpsema käitumisega ja luua mitmeid rakendusi. Kohandatud väljade ja tingimusliku loogika abil saate automatiseerida mitmeid WordPressi toiminguid.

13. WordPress aitab brändingul

Kuigi WordPressi vaikeveebileht võib tunduda mõnevõrra standardne, pakub enamik saadaval olevaid teemasid hulgaliselt kohandamisvalikuid, mis võimaldavad teil veebilehti oma kaubamärgiga joondada. Värve, logosid, fonte, peaaegu kõiki elemente saab kohandada tollivalikute paneelilt. Enne nende salvestamist saab muudatusi vaadata reaalajas eelvaate režiimis. WordPress aitab teie kaubamärki veebis kajastada.

Mähkimine üles

Kõik ülaltoodud põhjused peaksid andma teile piisavalt põhjust WordPressi valimiseks oma veebisaidile. See on ideaalne võimalus veebisaidi kiireks üles seadmiseks minimaalsete kulutustega.

Lisaks on WordPress valmis ka edaspidiseks kasvuks. REST API kasutuselevõtuga toimub parem integreerimine kolmandate osapoolte rakendustega ja avaneb uusi võimalusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map