13 ja enam viisi, kuidas kaotate WordPressi jaoks raha ilma Jetpackita

Jetpack on WordPressi üks populaarsemaid pistikprogramme, millel on üle 1 miljoni aktiivse installi. See on terve toote- ja teenustepere alates sotsiaalsetest sisselogimistest kuni tasuta CDN-ideni. Selle eesmärk on optimeerida teie WordPressi veebisaiti igal võimalikul viisil – täiesti tasuta.


Selles artiklis vaatleme Jetpacki pakutavaid palju aega ja raha säästvaid funktsioone. Oleme jaganud ka iga funktsiooni võimalikud tasulised ja tasuta alternatiivid. See annab teile ülevaate paljudest eelistest, mida saaksite Jetpacki kasutamisel nautida.

1. Te ei kasuta Jetpacki tasuta sisu edastamise võrku (CDN)

Jetpacki Photoni moodul võtab teie saidilt kõik pildid ja salvestab selle WordPress.com globaalsesse sisujaotusvõrku. Seda võrku levitatakse erinevates kohtades üle kogu maailma ja see on optimeeritud kõrge kättesaadavuse ja koondamise jaoks. Kui külastaja on teie saidile jõudnud, pakutakse CDN-iga installitud pilte serverist, mis on külastaja füüsilisele asukohale kõige lähemal. Sellel on mitu eelist:

 • Pildid optimeeritakse suuruse vähendamiseks, säilitades samal ajal kvaliteedi.
 • Pilte pakutakse kiiresti – tänu WordPressi levitatud võrgule – kiirele veebisaidile kaasa aitamiseks.
 • Kiiresti laadivad veebisaidid konverteerivad tavaliselt paremini. Paremad konversioonid tähendavad suuremat tulu.
 • Piltide laadimata jätmine Jetpacki Photoni moodulisse säästab teie serveri ribalaiust ja arvutusressursse. Säästad raha ja vähendad oma süsinikujalajälge.
 • Photon säästab teie külastaja ribalaiust, pakkudes neile kadudeta tihendatud pilte Google’i kuulsa WebP-vormingu abil. Kuid käputäis brausereid toetab seda vormingut.

Kasutage fotot veebipõhise pilditöötlusteenusena

Mõnikord peame täitma lihtsaid toiminguid, näiteks pildi suuruse muutmist, ja keerulisi, näiteks lisama filtreid, kohandama kontrasti, eemaldades pildilt mustad ribad. Photoni arendaja API võimaldab arendajatel kasutada ära WordPressi pilveinfrastruktuuri ja teostada oma piltidel igasuguseid trikke.

Näiteks vähendab järgmine üleskutse API-le algse JPG-pildi kvaliteeti 75% -ni, eemaldades selle kõik metaandmed. Selle tulemuseks oli formaadi 81% -line langus, säilitades samal ajal peaaegu kadudeta pildi tihendamise.

Optimeeritud pilt Photon API abil (448 KB)

http://i0.wp.com/ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg?&quality=75&strip=all

Algne pilt (2,61 MB)

http://ma.tt/files/2014/09/8084136238_169f1ca1f0_o.jpg

Ainuke API-kõne kutsumine Photoni API-le vähendas pildi suurust 83%

Kõik see toimub lennuki kaudu ühe API-kõnega. Teie serveriressursid jäävad puutumatuks!

2. Te ei kavanda automaatse avaldamise mooduliga oma suhtlusvõrgustikesse postitusi

Erinevad sotsiaalvõrgustikud reageerivad samale postikoopiale erinevalt – seetõttu tuleb pealkirju iga jaoks optimeerida. Teie Facebooki lehe jaoks kirjutatud koopia ei tohiks olla sama, mis teie Twitteri või Pinteresti lehel.

Automaatne kirjastamine See funktsioon võimaldab kasutajatel pärast vastava konto ühendamist automaatselt sisu oma Facebooki, Twitteri, Linkedini ja Google+ lehtedele postitada. Kui postitus on saidil avaldatud, saavad kasutajad konfigureerida pilte Facebooki ja Twitteri jaoks ning ajastada suhtlusvõrgustikesse postitamist.

Võite osta kallid suhtluspostituse ajastamise tööriistad või kasutada lihtsalt Jetpacki avaldamise moodulit. Teie kõne!

3. Te ei kasuta seotud postitusi

Seonduvad postitused on üks suurimaid panuseid veebisaidi põrkemäära vähendamisse. Niipea kui külastaja kerib artikli põhja, kuvatakse neile seotud postitused, mis kuuluvad sama kategooria, sildi või kohandatud postituse tüübi alla.

Seotud postituste kuvamine iga artikli lõpus võib suurendada teie külastaja aega saidil ja suurendada kasutajate seotust, mis lõppkokkuvõttes suurendab konversioone. Mõelge sellele – mida rohkem aega külastajad teie saidil veedavad, seda paremini on teie bränd nende meeles. Seetõttu on teie konkurentsieelis teie jaoks ajal, mil nad vajavad teie pakutavat toodet või teenust tipptasemel kohalolek.

Jetpacki seotud postitused moodul kuvab seotud artiklid pärast iga artiklit. Siin on huvitav osa – erinevalt paljudest teistest seotud postituse pistikprogrammidest analüüsib, töötleb ja teenib Jetpack kõiki seotud postitusi, kasutades nende pilveinfrastruktuuri, nii et pole lisakoormust teie serveris. See muudab serverite koormuse vähendamise ja meie saidi toimivuse parandamise tohutuks eeliseks, kuvades samal ajal seotud postitusi!

4. Te ei kasuta Jetpacki turvafunktsioone

Jetpack’s Protect moodul pakub palju turvafunktsioone, mis on mis tahes veebisaidi jaoks hädavajalikud. Kvaliteetsed turbe pluginad nagu Securi ja iThemes Security maksavad üle 100 dollari aastas. Kui olete aga alustamas ja vajate hea turvalisuse pistikprogramm, mis saab töö tehtud, Jetpack on teie vastus. Selle põhjused:

 • Alustuseks pakub see tasuta kaitset jõhkardirünnakute vastu.
 • Järgmisena saate kasutada WordPress.com-i kaudu turvalist autentimist, et lubada sisse logida ainult neil inimestel, kellel on kehtiv WordPress.com-i konto.
 • Turvalisuse suurendamiseks võite lubada ka kahefaktorilise autentimise.
 • Lõpuks võimaldab IP-nimekirja lisamise lubamine lubada administraatori juhtpaneelile pääsemiseks ainult IP-de komplekt. See teeb sellest suurepärase ennetava meetme pahatahtlike sisselogimiskatsete vastu.

Lisaks täiendavatele eelistele värskendab Jetpack Protect moodul teie WordPressi saidil installitud teemasid ja pistikprogramme automaatselt. Lõppkokkuvõttes säästate palju aega, nautides samas meelerahu.

5. Te ei kasuta saidi jälgimise funktsiooni

Seisakuid on halvasti. See mitte ainult ei põhjusta teie konversioonide langust, vaid mõjutab negatiivselt ka teie otsingumootori paremusjärjestust. Näiteks kaaluge juhtumit, kui Google saadab teie saidile külastaja. Ainus probleem – külastaja leiab, et lehte ei laadita. Külastaja naaseb otsingulehele ja klõpsab järgmisel otsingutulemil. See on kollane lipp – teie SEO skoori vähendatakse natuke.

Jetpacki oma Seisaku seire funktsioon hoiatab teid, kui teie sait väheneb – e-posti ja SMS-ide kaudu. Samuti saadetakse teile e-kirju, kui teie sait on varundatud ja kogu seisaku kestus. See teenus kontrollib teie saiti iga viie minuti järel erinevatest maailma nurkadest, tagades, et ükskõik kus teie külastajad ka ei tuleks – nad näevad toimivat veebisaiti.

6. Saate postitust e-posti teel kasutada – aga te ei ole

Õigel kohal õiges kohas kohal viibimine on meie edu võtmetegur. Samad põhimõtted kehtivad ka teie ajaveebi õnnestumise kohta. Kui olete esimene, kes oma ajaveebi domeenis areneva loo kajastas, võib see tekitada uue sotsiaalmeedias külastajate voo.

See on siis, kui Postitamine e-posti teel funktsioon on mugav. Kirjutage lihtsalt postitus meilisõnumisse ja saatke see üle määratud e-posti aadressile. Postitus avaldatakse teie saidil. Saate oma meilisõnumitele pilte ja galeriid lisada ning ka need postitatakse. Samuti saate määrata silte ja kategooriaid või täpsustada viivituse. Veelgi enam, kui teil on Automaatne kirjastamine moodul lubatud, postitatakse postitus ka teie suhtlusvõrgustikesse! Räägi ahelreaktsioonidest.

7. Kas lubasite moodulit Tellimused??

E-posti turundustarkvara ümber on loodud terve tööstusharu. Kuigi enamik neist on tasulised, on mõned tasuta, kuid kaasas piirangutega. Vähemalt nõuavad e-posti turundusteenuste parimad kasutajad konto registreerumist, mis saab ole natuke ülesanne.

Jetpacki tellimismoodul järgib no-brainer tehnikat, mille puhul peate lihtsalt lisama vidina, mis palub külastajatel registreeruda oma ajaveebi uute postituste saamiseks või värskenduste tellimiseks.

Mooduli aktiveerimise korral saavad kõik teie tellijad iga kord, kui avaldate uue postituse, meilisõnumi koos teie viimase postitusega. Negatiivse külje pealt ei saa aga nendesse meilidesse manustatud täpsemat jälgimist olla.

8. Te ei kasuta “sotsiaalset tõestust”

Üks viis, kuidas panna külastajaid teie ajaveebisse kleepima, on sotsiaalse tõestuse loomine. Oleme psühholoogiliselt kohandatud jälgima, mida kõik teevad. Kujutis, et olete teel tööle, nagu iga teine ​​päev. Te sisenete metroo, kui äkki hakkavad kõik jaamast otsa saama. Kas sa ikka läheksid sisse??

Midagi sarnast juhtub siis, kui näeme selliseid sümboleid nagu “Plugin alla laaditud üle 100 000 korra” või “Praegu töötab 75 000 aktiivsel WordPressi saidil” või isegi “5-aastane kogemus tooteks destilleeritud”. Omamoodi nimetu kindlus kimbutab meid.

Täiendavad külgriba vidinad alates Jetpack aitab teil oma saidil kuvada sarnast “verstapostilist” teavet. Saate kirjeldada oma ajaveebi statistikat ja kaastöötajaid, kes võivad olla selles valdkonnas tuntud. Samuti saate kuvada lisateavet, näiteks oma Twitteri voogu, kontaktteavet, esiletõstetud postitusi jne.

Nende vidinate kombinatsioon ei aita mitte ainult sotsiaalse tõendusmaterjali loomist, vaid aitab sellele ka kaasa kasutajate kaasamine. Kuidas teil läheb, küsite?

Pidage meeles, kuidas me näitamisest rääkisime Seonduvad postitused Kas iga postituse lõpus saab kasutaja mõjutada kauem ringi püsima? Sarnane loogika järgib ka siis, kui kuvate külgribadel ja / jalustes „esiletõstetud postitusi” või „eksklusiivseid pakkumisi”.

9. Saidi kontrollimise mooduliga saaksite aega kokku hoida

SEO osas on ülimalt oluline oma veebisaidi registreerimine Google’i otsingukonsoolis või Bingi veebimeistrikeskuses. Domeeni omandiõiguse kontrollimine on aga aeganõudev ja nõuab HTML-failide üleslaadimist juurkataloogi.

Võiksite seda kõike vältida ja kasutada Jetpack ” Saidi kontrollimine moodul. Kopeerige ja kleepige kinnituskoodid lihtsalt Google’i / Bingi konsoolilt ja kleepige see mooduli seadetesse. Teie sait valideeritakse koheselt.

Saidi kinnitamise moodul toetab ka Pinteresti, mis aktiveerituna lisab teie Pinteresti profiilipildi igale teie saidilt pärinevale tihvtile.

10. Jetpacki kommentaarid eemaldavad sotsiaalsetest kommentaaridest vaeva

Märkuste moodul annab külastajatele võimaluse enne oma saidile kommentaari jätmist sisse logida oma sotsiaalsete profiilidega. See tähendab, et kui keegi on sisse logitud oma Facebooki, Twitterisse, Google+ või WordPress.com kontole, saab ta kasutada mõnda neist kontodest kommentaari jätmiseks.

Kõik kommentaarid kuvatakse ainsuses, sujuvaimas lõimes. See on kasulik järgmiselt:

Suhtume kommentaaridega paremini siis, kui see on seotud pärisnime ja fotoga. Kui sotsiaalsete kommentaaride funktsioon on aktiveeritud, julgustate inimesi kommenteerimisel kasutama oma sotsiaalseid profiile.

Seetõttu ei lisa see funktsioon teie postitustele mitte ainult sotsiaalset tuge, vaid muudab kommentaarimise ka väga lihtsaks. Ühe klõpsuga kaetakse kogu teave (nimi, foto, veebisaidi URL jne) minu eelistatud sotsiaalsest profiilist ja täidetakse WordPressi kommentaaride jaotises.

11. Kui kaotate kommentaaride mooduli, kaotate potentsiaalsete müügivihjete

Teil võib tekkida küsimus, kuidas see võimalik on. Uurime hoolikalt järgmist pilti:

Vasakpoolses alumises nurgas näete kahte võimalust:

Teatage mulle järelmeetmete kommentaaridest e-posti teel

Kui see on lubatud, saadetakse kõik selle postituse järelkommentaarid sellele külastajale. Jätkukommentaarid julgustavad inimesi vestluses osalema. Kui olete aktiivselt oma ajaveebi kommentaatoritega kursis, loote aktiivse kogukonna – üks kommentaar korraga! Nüüd huvitava osa kohta.

Teavitage mind uutest postitustest e-posti teel

Kui külastaja seda võimalust kontrollib, tellib ta sisuliselt teie ajaveebi värskendused. Teisisõnu – sa said just juhtpositsiooni! Minu arvates on see funktsiooni tõeline pärl ja töötab ilusti, kui teil on aktiivne kogukond.

12. Te kulutate liiga palju aega Google Analyticsi seadistamisele

Google Analytics – tööriist, mida kasutavad nii kogenud veteranid kui ka algajad. Sellel on kõigil peas mõte, kõik tahavad seda kasutada – kuid näib, et sellest saavad aru vaid vähesed. Google Analyticsi seadistamine oma potentsiaalist isegi pooleni nõuab tõsist oskusteavet.

Võib-olla ei taha te praegu sellele keskenduda. Kui olete nagu mina, saate lihtsalt Jetpacki lubada Saidi statistika tunnusjoon. See nõuab absoluutselt nullkonfiguratsiooni ja töötab otse karbist välja.

Saidistatistika moodul võtab andmete kogumiseks paar tundi. Kui see on valmis, annab see teile selged ja lühikesed numbrid üldise liikluse kohta eri ajaperioodide lõikes, samuti üksikute postituste ja lehtede kohta. See annab teile ka peamise ülevaate populaarseimatest aegadest, geograafilistest asukohtadest ja otsinguterminitest. Mida veel vaja on? ��

13. Te ei halda (tõenäoliselt) Jetpacki abil mitut saiti

Kas teadsite, et Jetpack pakub a tsentraliseeritud armatuurlaud kus saate hallata kõiki oma WordPressi veebisaite? Jah, see on tõsi. Kõik, mida peate tegema, on installida Jetpacki pistikprogramm kõigile oma saitidele, logige sisse sama WordPress.com kontoga ja istuge tagasi.

Jetpack kogub kõigi teie WordPressi installide andmed ja kuvab need WordPress.com-i tsentraliseeritud armatuurlaual. Armatuurlaual saate värskendada WordPressi teemasid, pluginaid ja põhiversioone. Samal armatuurlaual saate ka erinevate saitide postitusi avaldada ja menüüdes muudatusi teha.

Inimestele, kes vajavad mitme veebisaidi haldamiseks tasuta lahendust, on Jetpacki tsentraliseeritud halduse juhtpaneel elupäästjaks.

14. Boonusnõuanne: WordAds (Premium)

Jetpack hiljuti käivitas WordAds – ajaveebi monetiseerimisplatvorm, mis aitab teil oma ajaveebist raha teenida. WordAds kuvab teie saidi külastajatele asjakohaseid ja kvaliteetseid reklaame. Neid reklaame kuvatakse heakskiidetud reklaamijatelt, mis on osa WordPress.com reklaamijaprogrammist.

Programmi Jetpack Ads näidistulu ülevaade

See on siiski esmaklassiline funktsioon ja see on saadaval ainult koos Jetpack Pro paketiga, mis algab 9 dollarist kuus või 99 dollarist aastas. Arutleme mõne muu Pro-plaani lisatud ainult premium-klassi Jetpacki mooduli üle.

Jetpacki esmaklassilised funktsioonid

Vaatame kiiresti üle Jetpacki pakutavad esmaklassilised funktsioonid. Järgmised funktsioonid on saadaval Isiklik plaan 3,5 dollarit kuus (või 39 dollarit aastas).

 • Igapäevased automatiseeritud varukoopiad, ühe klõpsuga taastamine ja 30-päevane arhiiv
 • Täpsem rämpsposti filtreerimine
 • Prioriteetne toetus

Lisaks ülaltoodud funktsioonidele Lisatasu plaan Jaemüük on 9 dollarit kuus ja sellel on järgmised omadused:

 • Igapäevane pahavara skannimine
 • Jetpack Ads ehk WordAds programm
 • Video hostimine 13 GB salvestusruumiga

Funktsioonide täielik loetelu koos võrdlustabeliga on saadaval Jetpacki lehel üksikasjalik hinnaleht.

Järeldus

Jetpack on jõudnud kaugele lihtsa utiliidi pluginast, millel on peotäis funktsioone, kuni täielikult integreeritud teenusplatvormini. Jetpack pakub hulgaliselt tasuta teenuseid ja mitmesuguseid esmaklassilisi funktsioone, mis on kõige põhjalikum tööriistakomplekt, mis on pakitud ühte pistikprogrammi. See on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud veteranidele.

Pärast selle artikli lugemist olete teadlik Jetpacki kõige meelitavamatest funktsioonidest. Kuid see ei tähenda, et aktiveeriksite need kõik korraga. Analüüsige oma praegusi nõudeid ja mõistke, kuidas Jetpacki moodulid aitavad teil neid saavutada. Siin on kiire loetelu funktsioonidest, mida minu arvates saab enamiku veebisaitide jaoks aktiveerida:

 1. Tasuta CDN
 2. Seotud postitused (ainult siis, kui olete oma sisu korralike siltide ja kategooriatega korraldanud ning kui igas kategoorias on piisavalt sisu)
 3. Saidi jälgimine
 4. Kaitse mooduli turvafunktsioonid
 5. Märkuste moodul
 6. Saidi statistika

Jetpacki kümneid kasulikke funktsioone, millele on lisatud lihtsust ja WordPress.com-i pilve võimsus, muudab see võimsaks relvaks mis tahes turundaja arsenalis. Andke sellele täna keerutus. Kas me jätsime teie lemmik Jetpacki funktsiooni vahele? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map