12 tõestatud viisi WordPressiga raha teenimiseks

Tõestatud võimalused WordPressiga raha teenimiseks

Nüüd on paljud inimesed leidnud viise, kuidas WordPressiga palju raha teenida. Seal on palju võimalusi, kuidas saate sellega ka veebis elatist teenida.


Kas olete kunagi mõelnud WordPressi abil raha teenida? Kui jah, siis see üksikasjalik postitus on teie jaoks maiuspala! Arutlen 12 tõestatud viisi üle, kuidas WordPressiga raha teenida. Allpool loetletud meetodid nõuavad erinevaid oskuste komplekte, nii et isegi kui te pole arendaja, võite olla kindel, et WordPress on teie jaoks täis võimalusi!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Vabakutseline kirjutamine (aka sisu loomine)

raha teenimine-kirjutamine

Alustamine on lihtne – kui teil on seade sisselogimiseks ja Interneti-ühendus saate luua sisu muude veebisaitide jaoks. Veebisaite on miljoneid ja nad kõik vajavad värsket sisu.

Kuigi see nimekiri on täis viise, kuidas WordPressiga raha teenida, laieneb sisu loomine peaaegu iga nišini. Külastage lihtsalt oma lemmikveebipäevikuid. Paljudel on kaastöötajate rakenduste lehed, kus saate oma artikleid esitada ja nende eest tasu saada. Nii saate mitte ainult suurepäraseid lingid ka edetabeli saitidelt, vaid saate ka oma raske töö eest palka.

Samuti võite WordPressi sisukirjutamise töökohti leida töölaua saitidelt. Paar, mida tasub vaadata, sisaldab Üles ja ProBloggeri töökohad – mõlemal on sellest hetkest alates saadaval hulgaliselt kirjatöid.

Enne kandideerimist võiks olla hea mõte luua veebiportfelli seadistus, et näidata oma eelmist tööd. Täpsemalt peaksite kindlasti lisama lühikese bioaktiivse aktiivse sotsiaalse profiili ja lingid hiljuti avaldatud postitustele (või kui alustate just oma ajaveebis mõne postituse loomist, mida saate kasutada näidetena). Nii saavad potentsiaalsed tööandjad vaadata nii teie kirjutamisstiili kui ka oma artikleid ajaveebides ja sotsiaalmeedias.

2. Looge ja monetiseerige ajaveeb

Veebisait WordPress

Veebimaailmas on alati soovitatav asutada oma ettevõtte veebisait. Mida sa siis ootad? Käivitage oma WordPressi ajaveeb ja hakka raha teenima!

Kas pole kindel, kuidas oma WordPressi veebisaidiga alustada? Tutvuge meie lihtsa juhendiga ajaveebi loomiseks, kus tutvustame teile kõiki veebisaidi loomise etappe. Peamised sammud on domeeni ja hostimise valimine, WordPressi installimine, teema valimine, pluginate installimine ning postituste ja lehtede lisamine.

Blogi pidamine on suurepärane viis passiivse sissetuleku teenimiseks. Raha saate teenida sidusreklaamide turustamise, reklaamide müügi, sponsoreeritud arvustuste jms kaudu. See ei nõua teilt täiendavaid pingutusi – see on lihtsalt viis olemasoleva sisu ja liikluse täielikuks ärakasutamiseks.

Enamik turge ja teenusepakkujaid pakub sidusprogrammid. Mõned meie isiklikud lemmikud, kellega on lihtne töötada, hõlmavad teemametsa, Shareasale, CJ Affiliate ja loometurg. Lihtsalt registreeruge TASUTA kontole ja lisage oma postitustele linke, kus see tundub loomulik.

Et müüa reklaame saate pakkuda oma reklaamipakette või töötada mõne ettevõtte kaudu BuySellAds. Või registreerumine Google Adsense ja sisestage oma kood, et Google’i võrk saaks reklaame hallata, kui saate iga kuu kena kontrolli.

Võite ka pakkuda sponsoreeritud postitused oma blogis. Lisage oma veebisaidile leht või kontaktvorm, et kaubamärgid saaksid teiega ühendust võtta, et maksta teile arvustuste, juhendite, loendistiilis postituste või millegi muu eest. Täpsustage kindlasti oma sponsoreeritud postituslepingus, et kõik arvamused oleksid ausad, ja lisage kindlasti lõplikule avaldatud postitusele vastutusest loobumine, et seda sponsoreeriti.

Samuti saate oma veebisaiti kasutada muude raha teenivate tegevuste (mida käsitleme allpool), näiteks kursuste, toodete või lisateenuste reklaamimiseks.

3. WordPressi kursused

Parimad WordPressi kursused algajatele

Oma võimetes üsna kindel? Loo kursus! Uute oskuste õppimiseks kasutab internetti miljoneid inimesi. Kõik, mida peate tegema, on nende abistamiseks kursuste loomine (ja raha teenimine). Õpetage inimestele aias istumist, toiduvalmistamise näpunäidete jagamist või isegi oma juhendit ajaveebi loomiseks. Kui olete oma teema vähendanud, saate veebikursuse tegelikuks loomiseks ja rahaks tegemiseks paar võimalust.

Esimene on kasutada oma veebisaiti lihtsalt turundusplatvormina, mille kursused toimuvad a kolmanda osapoole e-õppe sait. Populaarsete valikute hulka kuuluvad sellised saidid nagu Udemy, kus saate oma kursused üles laadida ja oma hinnad määrata, või Lynda, kus teie kursus on osa üldisest liikmelisusest. Mõlemad pakuvad lihtsaid viise kiireks alustamiseks. Pidage lihtsalt meeles, et nende platvormide korral ei pea te kogu oma kursuse eest makstud summat kinni (Udemy vähendab teie kursuse hinda 3–50%, Lynda maksab aga teie vaadete alusel kuus).

Teine võimalus on minna kõik sisse ja kasutada WordPressi oma veebisaidi loomiseks ja kursuste vastuvõtmiseks. Nii saate oma kursusi hallata, hindu seada ja kõiki eeliseid kasutada. Ja teil on õnne – on palju pistikprogramme, mis muudavad kursuste loomise WordPressiga lihtsaks. Lisateabe saamiseks kasutage lihtsalt meie juhendit WordPressiga veebikursuse loomiseks. Või võite kasutada liikmelisuse pistikprogrammi, et luua oma veebisaidi tasulise ja ainult liikmetele mõeldud osa, millel on eksklusiivne sisu. See võib hõlmata kursusi, ajaveebi postitusi, videoid, allalaaditavaid tööriistu või materjale – tõesti kõike, mida soovite pakkuda.

4. e-kaubandus ja kaubavedu

WooCommercei lihtsad näpunäited müügi suurendamiseks

Lisaks teadmistele saate oma lugejatega jagada ka allalaaditavat või käegakatsutavat kaupa. Alustamiseks on vaja natuke vaeva näha, kuid WordPress on fantastiline platvorm e-poe veebisaidi loomiseks.

Miks e-kaubandus? Nüüd teevad inimesed rohkem kui kunagi varem veebis oste. Ja WordPressi abil peate veebipoe loomiseks lihtsalt installima pistikprogrammi nagu WooCommerce. Võrreldes teiste e-kaubanduse võimalustega on WooCommerce täiesti tasuta ja pakub palju kasulikke funktsioone, mida saate oma poe seadistamiseks kasutada.

Lisaks tavapärasele omaenda kaubalavale saab WordPressi kasutada ka a tilgavedu pood. Sel juhul müüte kaupu otse klientidele, kuid kolmas osapool saadab need välja (sarnaselt sellega, kuidas Amazon sageli oma platvormi kasutades väiksemate müüjate saatmist korraldab). Ükskõik, kas kasutate WooCommerce või Shopify, hõlmab see meetod tavaliselt pistikprogrammi kasutamist või sätete kasutamist tagamaks, et saateteave saadetakse otse tarnijale. Kui see kõlab nagu teie jaoks sobiv äriplaan, on arvukalt pistikprogramme, mida saate WordPressi abil luua otsetoimetamise ettevõtte loomiseks.

5. Blogi seadistamise teenus

WordPress on midagi enamat kui ajaveebiplatvorm

Kas olete algaja või osalise tööajaga blogija, kellel pole palju arenduskogemusi, isegi kui soovite WordPressi abil raha teenida? Kui jah, ajaveebi seadistamise teenus on teie jaoks ideaalne võimalus. Isegi algajad saavad seda tüüpi teenust pakkuda! Aga kuidas?

Paljud inimesed soovivad WordPressit oma ajaveebides kasutada, kuid tegelikult pole neil tegelikult tehnilisi teadmisi, et alustada. Nii et nad valivad ajaveebi seadistamise teenuse. Teie kui blogi seadistamise teenuse pakkuja ülesanne on WordPressi installimine, WordPressi teema üleslaadimine, soovitatud pistikprogrammide lisamine jne..

Klientide saamiseks võite alustada oma veebisaidi lihtsa ajaveebi seadistamise teenuse lehega. Sellele lehele müügivihjete või sihtliikluse meelitamiseks lisage oma saidil teenuse jaoks ribareklaame, proovige jõuda külaliste postitamiseks teiste ajaveebideni, jätke oma saidi lingiga foorumite kommentaarid, pöörduge sotsiaalmeediasse ja investeerige tasulisse reklaami kui suudad. Kui sihite väiksemat või kohalikku vaatajaskonda (nt „ajaveebide seadistamise teenus aednikele“ või „ajaveebi seadistamise teenus Savannah Georgia linnas“), on see sageli palju soodsam, kui arvate. Kui inimesed on teie pakkumisest huvitatud, võtavad nad teiega ühendust.

Teenuse lehe loomisel kaaluge lisamist mitu hinnapunkti kasvava teenindustasemega. Näiteks võiks teil olla 100 euro väärtuses põhiline ajaveebi seadistamise teenus, mis hõlmab WordPressi installimist, teema üleslaadimist ja teema demonstratsioonisisu lisamist. Siis saate pakkuda SEO pistikprogrammi seadistamist 20 dollarina müüma, või osana premium-seadistusteenusest, mis on komplekteeritud mõne muu funktsiooniga (nt riivsai, kodulehe seadistamine jne).

Teise võimalusena saate teile pakkuda ajaveebi seadistamise teenused tasuta, kuid peate oma teenuste lehel tuginema sidusühendustele. Näiteks võite pakkuda tasuta ajaveebi seadistamist koos Bluehost’i hostingu ostmisega, kui klient kasutab teie konkreetset sidusettevõtte linki. Bluehost pakub konkurentsivõimeliste hindadega hostimiskavasid, mida uued ajaveebi ajaveebid saavad endale lubada, aga ka heldeid sidusettevõtte vahendustasusid, mille hind ületab 65 dollarit iga eduka registreerumise eest. Samamoodi saate kasutajatele teie teenuslehe kaudu registreerudes soovitada teemasid, pistikprogramme, turvateenuseid ja muid sidusettevõtteid. Ärge unustage soovitada ainult neid tooteid, mida olete testinud ja mis on head.

6. Veebisaidi hooldus

Veebisaidi hooldus

Me mainisime ajaveebi seadistamist, kuid seal on tohutu võimalus teenida pidevat tulu hooldusteenused. Paljud veebisaitide omanikud ei soovi tegeleda veebisaidi haldamise igapäevaste ülesannetega – nad tahavad lihtsalt viisi, kuidas inimesed neid veebist leiavad. Ja siin jõuategi sisse. Hooldus võib hõlmata WordPressi värskendusi, turbekontrolli, teema ja pistikprogrammide värskendusi, hostinguhaldust, CDN-i seadistamist jne. Peaaegu kõik, mida teete juba oma veebisaidi jaoks, võite tasuda kuutasu tee teiste heaks.

Oluline on märkida, et kui lähete sellele teele, soovite oma elu lihtsustamiseks kasutada saidihalduse pistikprogrammi. Mõned populaarsemad võimalused on järgmised.

 • InfiniteWP
 • MainWP
 • HaldaWP

Need pluginad võimaldavad teil hallata põhi-, teema- ja pistikprogrammide värskendusi ning jälgida SEO, saidi kiirust, kommentaare ja isegi varukoopiaid ühelt armatuurlaualt. Nii saate pakkuda oma klientidele terviklikku hooldusteenust, ilma et peaksite iga saiti eraldi jälgima.

7. SEO ja turundusteenused

WordPressi SEO parimad tavad

Kui olete kulutanud aega oma saidi optimeerimiseks, saate need oskused kindlasti tööle panna. SEO on tohutu osa veebisaidi loomisest ja see võib mõnele inimesele väga murettekitav olla. Mispärast SEO teenused tavaliselt tõmmake lisatasuhindu. Ükskõik, kas aitate sisu optimeerimisel, linkide loomisel, saidi kiirusel või muudes saidi aspektides SEO – see on kindlasti valdkond, mille eest maksavad paljud veebisaidi omanikud.

Turundusteenused käia käsikäes SEO-ga. Reklaamide haldamine on aeganõudev, kuna see nõuab graafika loomist, märksõnade uurimist, pakkumisstrateegiat, paigutust ja palju muud. Lisaks sisaldab hea turunduskampaania mitut vormingut – Google’i reklaame, infolehti, sotsiaalmeediat jne. Oma veebisaidi jaoks juba loodud teadmiste ja ühendustega relvastatud klientidele saate kindlasti abikäe anda. Enamikul juhtudel hõlmavad turundusteenused põhitasu pluss protsent, mis põhineb liiklusel või konversioonide suurenemisel.

8. Turvanõustamine ja lahendused

WordPressi turvalisus

Neile, kes on kindlad oma turvanõuetes ja eriti kodeerimisoskuses, võib turvanõustamine olla äärmiselt tulus. Turvalisus on iga saidiomaniku jaoks ülimalt oluline. Mõned valdkonnad, mida võiksite kaaluda, hõlmavad järgmist:

 • Turvaaudit: Saadaval on premium auditeerimistarkvara teenused, kuid saate seda ka käsitsi teostada. Ükskõik, millise marsruudi valite, katke kindlasti turvalisuse põhiaspektid, nagu näiteks WordPressi vaikeseaded, paroolid, juurdepääs kasutajale, failiõigused, värskendused, turbe plugina sätted, varundamise sätted (pistikprogrammi või hostingu kaudu), serveri konfiguratsioon, SSL-sertifikaat jne..
 • Üldine turvalisuse tugevdamine: See võib olla sama lihtne kui professionaalse seadistusteenuse pakkumine usaldusväärse turbe plugina (nt iThemes Security Pro) jaoks, Wordfence või Kõik ühes WP turvalisus ja tulemüür.
 • SSL-i seadistamine: SSL on keeruline, nii et miks mitte aidata veebisaitide omanikke oma SSL-sertifikaadi õigesti luua ja installida?.
 • Pahavara eemaldamine: Kui teate WordPressi faile, nagu näiteks teie tagakülg, siis on pahavara eemaldamine teie õhus. Kui otsustate kahtlase koodi ise käsitsi või pistikprogrammi abil eemaldada, saate seda kindlasti oma üldistele turvateenustele lisada.

Muidugi on WordPressi turvalisusel ka teisi aspekte, kuid need on suurepärased kohad alustamiseks, kui veebiturvalisus on teie kirg.

9. WordPressi pistikprogrammi arendamine

10 parimat Gutenbergi pistikprogrammi, lisandmoodulit ja laiendust

Kui olete WordPressi kasutanud, peate olema teadlik ühest asjast – te ei saa oma blogi hallata, kui kasutate vähemalt mõnda pistikprogrammi, eks? Kõik kasutavad pistikprogramme lisafunktsioonide lisamiseks, mis aitavad WordPressi ajaveebi edukalt käitada. WordPressis on saadaval tuhandeid pistikprogramme – mõned on täiesti tasuta, teised pakuvad tasulisi versiooniuuendusi ja ülejäänud on lisatasu eest.

Kui leiate probleemile lahenduse ja loote sellele pistikprogrammi (et teie vaatajaskond võiks ostmisest huvitatud olla), ei takista teid midagi selle teenimine. Analüüsige mõnda olemasolevat pistikprogrammi (eelistatavalt sarnases nišis), mis teenivad korralikku raha. Vaadake, kas nad kasutavad premium (tasulist pistikprogrammi) või freemium (tasuta pistikprogrammi koos tasulise versiooniuuendusega). Kas nad kasutavad turgu WordPress.org või loodavad reklaamimiseks oma veebisaiti? Samuti võiksite vaadata kommentaare / ülevaateid, et saada aimu, milline toetus teile võiks olla. Seejärel mõelge välja, kuidas saaksite sama teha pideva rahavoo loomiseks!

Kui kavatsete WordPressi pistikprogrammide müügiga raha teenida, looge need kindlasti, keskendudes konkreetsele vajadusele. Üks selle kategooria parimaid näiteid on lehe Elementor ehitaja. See megalehe loomise pistikprogramm on keskendunud kohandatud lehepaigutuste loomise hõlpsaks muutmisele ja seda on kasvanud kasutamiseks enam kui 4 miljonil WordPress-saidil. Pluss pluginaarendaja rahastas nende loomist, vabastades esmaklassilisema Elementor Pro koos täiustatud funktsioonidega.

WordPressi pistikprogramme saate müüa CodeCanyon’is. Võite seda müüa ka oma ajaveebist või luues selle jaoks eraldi saidi. Raha saate teenida ka kohandatud pistikprogrammide projektide kallal.

10. WordPressi teema arendamine

arenda-WordPress-teemasid

Kas olete veebidisainer või arendaja? Jah? Siis saate WordPressi teemade arendamise abil raha teenida. Suurepärase WordPressi teema kujundamiseks ei pea te olema tippklassi disainer ega kodeerija, kuid peaksite kindlasti teadma, mida teie oma sihtrühmale kavandate. Päeva lõpus peaksite teadma, kellele te oma teema kujundate, vastasel juhul leiate selle teema jaoks nulli vaatajaskonna.

Seal on nii palju ettevõtteid, kes kavandavad WordPressi saitidele fantastilisi teemasid, et saada passiivseid sissevoolu vooge. Näiteks asutasid sellised inimesed nagu Brain Clark StudioPressi (ja saatelehed müüsid selle WP Engine’ile, mis sisaldab nüüd kõiki StudioPressi teemasid TASUTA koos oma hostimiskavadega) ja meie oma AJ Clarke lõi WPExploreri teemad (sealhulgas meie kogu WordPressi teema nr 1) luua WordPressi veebisaitide jaoks kvaliteetseid ja ahvatlevaid teemasid. Neil on juba aastaid olnud suurepäraseid tulemusi, palgates vaid vähe disainereid ja müües ahvatlevaid teemasid.

Kui alustate alles WordPressi teemade loomise alustamist ja pole piisavalt enesekindel, et seda üksi teha, saate moodustada meeskonna. Või võite liituda ettevõtmisega, mis tegeleb juba teiste jaoks teemade loomisega. Nii pole teil töö lõpetamise ajal nii keeruline raha teenida.

Võite oma WordPressi teemasid müüa aadressil Mallikoletis, Teemamets, Loominguline turg või saate neid omaenda veebisaidilt müüa. Nii nagu pistikprogrammid, võite ka klientide jaoks teenida WordPressi kohandatud teemaprojektide kallal, et teenida täiendavat dollarit.

11. Teema kohandamine

WordPressi teema kohandamine

Kas olete arenenud arendaja, kellel on natuke lisaaega teie kätes? Proovige pakkuda kohandamisteenuseid. Paljud arendajad teenivad korralikke kõrvalteenuseid, pakkudes veebisaitide, teemade ja / või pistikprogrammide kohandamise teenuseid WordPressi töökohtade saitidel.

Igal juhul on palju WordPressi kasutajaid, kes saavad teema installida (või võib-olla nende hostiteenuse pakkuja pakkus seda koos oma WordPressi installimise seadistusega), kuid neil pole tehnilisi võimalusi muudatuste tegemiseks. Näiteks:

 • Kohandatud lehe paigutused
 • Kohandatud postitustüübid
 • Logo / kaubamärgi loomine
 • Sotsiaalse meedia integratsioon
 • Infolehe seadistamine
 • e-poe poe seadistamine
 • Plugina konfiguratsioon

See on muidugi lihtsalt üliväike näide, kuna WordPressil on nii palju aspekte. Võite pakkuda oma teenuseid kindla hinnaga ühe ülesande eest või muuta oma aja muutuva tunnitasu järgi kättesaadavaks.

12. WordPressi disainiteenused

raha teenimine-nõustamine

Üks viimaseid viise, millest tahame rääkida WordPressi abil veebis raha teenimiseks, on pakkuda terviklikud disainiteenused. Seda saab hõlpsalt teha ainult siis, kui tunnete WordPressi tundmist – klientidele kohandatud kujunduste loomine ja täieliku veebisaidi loomine juba algusest peale. Kohandatud saitidel klientidega otse töötavad arendajad võtavad tuhandeid töö eest tasu. Ehkki see valik võib nõuda rohkem teadmisi ja vaeva, on see siiski väga väärt. Ja saate sisuliselt komplekteerida mõned muud selles loendis mainitud monetiseerimismeetodid, et luua oma üldine teenusepakett (kohandatud teema, ajaveebi seadistamine, turvalisuse seadistamine, pidev hooldus jne).

Veebisaidid meeldivad KodeeritavÜles ja Toptal on suurepärased kohad, kus reklaamida oma saadavust klientide töö jaoks. Kui soovite keskmise mehe vahele jätta, saate oma teenuseid pakkuda ka oma veebisaidi kaudu. Veenduge, et teil oleks suurepärane portfell, kui soovite selle meetodi abil passiivset sissetulekut teenida. Täpsemalt pidage meeles, et paluge klientidel tagasisidet anda, kui nad on teie tööga rahul, või jagada arvustust teie teenuste kohta, mida saate oma saidile postitada või sotsiaalmeedias jagada. See võib teie veebimüüki tõepoolest suurendada, kuna tippblogijate soovitused on suurepärane sotsiaalne tõend.

Lõppmärkus

Elatise teenimiseks ei pea te olema WordPressi geenius. Kui saate teha mõnda ülalnimetatut ja teate, kuidas ennast või oma toodet müüa, on teil palju võimalusi WordPressi abil tõesti palju raha teenida. Samuti mõelge välja, mida teie sihtrühm tõeliselt soovib; sel moel olete õigel teel.

Kas teil on WordPressi abil veebis raha teenimiseks rohkem strateegiaid? Jagage neid kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map