12 tõestatud usaldussignaali WordPressi veebisaitidel

12 tõestatud usaldussignaali WordPressi veebisaitidel

Igasugune äri on üles ehitatud usaldusele ja üks viis seda veebis edastada on usaldussignaalidega. Kui kasutaja ei saa teile ja teie kaubamärgile tugineda, ei viita ta teile peaaegu kunagi konkreetsete teenuste ja / või toodete saamiseks. Usaldusväärse veebis viibimise korral võite tunda end kindla sissetuleku pidevas kasvus, kasutajate kaasamises ja üldises äriedudes.


Veebiprojekti käivitamisel mõeldes võite oma veebi kohaloleku WordPressile täielikult usaldada. Sisuhaldussüsteem on kasvanud tõeliseks hiiglaseks, keda usaldavad rohkem kui 25% kõigist veebis saadaolevatest ressurssidest. Ajaveebid, isiklikud ja äriprojektid, e-kaubanduse saidid, loomingulised portfellid ja mitmed muud WordPressis töötavad projektid. Kui olete selle sisuhaldussüsteemi valinud ka oma tulevase veebiprojekti jaoks või juba käivitatud saidi värskendamiseks, peate teadma, millised konkreetsed usaldussignaalid WordPressil põhinevat teemat peaksid sisaldama, et teie sihtrühmal oleks nõudlust..

Usaldussignaalide määratlus

Nagu nimest järeldada võib, on usaldussignaalid veebisaidi element, mis inspireerib usaldust kõigisse, kes seda jälgivad. Usaldus mängib eelnevalt määratlevat rolli, kui kasutaja otsustab, kas tegelda konkreetse ettevõttega või peaks ta otsima paremat alternatiivi. Tegelikult kulub inimesel mõne sekundi jooksul otsus, kas ta saab teie organisatsiooni usaldada. Skaneerides lihtsalt teie saidi avalehe, saavad nad teie brändiga kokku puutuda ja teha järelduse, kas teie sait on elujõuline või mitte.

Usaldus on just see, mis paneb teie saidi tavakülastaja liituma teie lojaalsete fännide kogukonnaga. Usaldussignaale, mida teie sait võib kasutada, on tuhandeid. Mõned neist on tõhusamad kui teised. Keskmine kasutaja märkab mõnda, kui ta teie lehele jõuab, samas kui teiste määratlemine võib võtta veidi aega.

WordPressi tõestatud usaldussignaalid

Pika loo lühikese lõiguna valisime selle väljaande jaoks WordPressi põhiste teemade kõige tõhusamad usaldussignaalid käsitsi, mis köidavad publiku tähelepanu kohe, kui nad teie veebiprojekti jõuavad..

1. Klientide ülevaated

Isegi kui teie turundusmeeskond edastab pesale konversioonile orienteeritud tekste, ei saa midagi võrrelda ühe teie kliendi jäetud ausa ülevaatega. Pidage lihtsalt meeles viimast korda, kui otsisite ettevõtet / agentuuri / vabakutselist, et midagi palgata või tellida. Kas vaatasite enne lõplikku otsustamist läbi mitmete saitide klientide ülevaateid? Usun, et teie vastus on tõenäolisem “jah” kui “ei”. Ettevõtte ühe kliendi tehtud aus ülevaade tundub teie potentsiaalsete klientide silmis usaldusväärsem ja usaldusväärsem.

Tõestatud usaldussignaal nr 1: ülevaated

Parimate valmisettevõtete veebimallide otsimisel veenduge, et see toetaks kasutajate võimalust jagada oma kogemusi konkreetsete lahenduste kasutamisest otse veebilehel. Kasutajate arvustuste loendite kuvamine oma saidi avalehel suurendab võimalusi meelitada oma pakkumisega laiemat veebipublikut, mis toob tõenäolisemalt kaasa positiivse ostuotsuse.

Miks on kasutajate arvustused nii tõhusad? Uuringud näitavad seda 88% klientidest loeb enne lõpliku otsuse tegemist kasutajate ülevaateid. Sest 72% veebikasutajate hulgast võrdub kaastöötaja kirjutatud aus ülevaade isikliku soovitusega. Eeldatakse, et WordPressi teema, mis toetab kasutajate arvustuste voo kuvamise võimalust, aitab teil luua usaldusväärsema ja usaldusväärsema veebisaidi. Teie jaoks on kõige lisatasu teema, nagu ka meie kogu WordPressi teema, sisaldab sisseehitatud soovitusi või ülevaateid.

Lihtsad iseloomustused - tasuta WordPressi plugin

Kui teie teema ei sisalda juba iseloomustuse kohandatud postitustüüpi, on seda ülimalt lihtne lisada tasuta pistikprogrammi abil. Meile meeldib Lihtne iseloomustuste plugin sest seda on tõepoolest lihtne kasutada ja sellel on üllatav arv võimalusi teie iseloomustuse kuva kohandamiseks.

2. Selgesõnaline lugu „Meist”

Kui klient jõuab veebisaidile esimest korda, ei pruugi ta isegi midagi teada saidi taga asuva organisatsiooni päritolu ja tausta kohta. Leht „Teave” on esimene koht, kus inimesed viitavad eesmärgile saada brändist ja selle kogemusest rohkem teada. Korralikult üles ehitatud leht „Meist” võib saada kindla ja tugeva alusena pikaajalistele suhetele ettevõtte ja kliendi vahel.

Tõestatud usaldussignaal nr 2: jaotis meist

Lehtede sirvimisel on kasutajal rohkem huvi saidi taga oleva isiksuse / brändi kohta rohkem teada saada. Videote, piltide, taskuhäälingusaadete ja muud tüüpi sisu kasutamine aitab teie sõnumit tõhusamalt sihtrühmale edastada. Jagage lisaks oma meeskonna liikmete fotosid, et veebikasutajate silmis usaldusväärsemad tunduda. Unustage selliste piltide laokiltide kasutamine. Fotograafial, mis laseb veebiringkondadel kohtuda iga teie meeskonna liikmega isiklikult, on teie klientidele võimsam mõju.

Nii et optimaalse WordPressi teema otsimisel veenduge, et see oleks eelinstalleeritud üksikasjaliku lehega Teave. Visuaalse ja kirjaliku sisu eri vormide toetamine on teile suureks eeliseks. Videotega täiendatud tekstid loovad informatiivse, võimsa ja usaldusväärse loo teie projektist.

Meist vidina tasuta WordPressi pistikprogramm

Jällegi, kui teie teemal pole umbes lehte, lisage see pistikprogrammiga. Eelistame siiski tasuta Meist vidina pistikprogramm selle asemel. Nii saate igale külgribale või jalusele lisada lihtsa jaotise.

3. Kontaktandmed

Mida lihtsam on veebisaidil kontaktandmeid leida, seda parem. Täiuslik WordPressi teema usaldusväärse ettevõtte olemasolu tagamiseks peaks sisaldama selgelt määratletud kontaktandmete komplekti nii avalehel kui ka eraldi lehel „Kontaktid”. Seega, kui inimene jõuab teie saidile ja otsib teie füüsilise aadressi teavet või telefoninumbrit, leiab ta selle vaevata teie veebisaidi igalt alalt, kuhu ta on maandunud. Siin on hea näide nutikalt koostatud kontaktlehelt, mis on eelnevalt ette nähtud ühe ettevõtte WordPressi teema jaoks TemplateMonsterilt.

Tõestatud usaldussignaal # 3: kontaktandmed

Kontaktteabe lisamine oma saidi lehtedele on kasulik ka kohaliku SEO eesmärkidel. Oletame, et juhite veebidisaini agentuuri Texases. Nii et iga kord, kui inimene otsib TX-st veebidisaini agentuuri, antakse talle ettepanek külastada teie saiti.
Neli põhiteavet, mida teie kontaktandmed peaksid sisaldama, on järgmised:

 • aadress
 • telefoninumber
 • e-post
 • töötunnid

Lisaks saate oma kontaktandmeid täiendada Google Mapsi abil. Selle abiga on teie klientidel nii palju lihtsamini jõuda teie füüsilisele aadressile, leides samal ajal integreeritud kaardilt lühima marsruudi.

Võtke ühendust vormi 7 tasuta WordPressi pistikprogrammiga

Kontaktivormi lisamiseks mis tahes WordPressi teemale ei saa te valesti minna Kontaktvorm 7. Rohkem kui 3 miljoni installi korral on sellest saanud tööstusstandard (kuigi soovitame midagi pisut kohandatavamat) soovitame ka Gravitatsioonivorme..

4. Lingid sotsiaalmeedia kanalitega

Sotsiaalmeedia kasutamist ei tohiks alahinnata. Peaaegu igal tänapäevasel veebikasutajal on sotsiaalmeedia konto. Mitme kaasaegse ettevõtte jaoks on sotsiaalmeediaplatvormid muutunud peamiseks allikaks, kuhu jõuda uute klientidega, hoida neid huvipakkuvatena ja isegi müüa. Tööriistad ja nipid, mida kaasaegsed kaubamärgid saavad valida, on piiramatud. Näiteks saate korraldada tasulisi kampaaniaid, et jõuda õigete demograafiliste näitajateni ja kuvada oma sisu sihtrühmadele, kes seda kõige rohkem huvitavad.

Saidi linkimine ametlike sotsiaalmeediaprofiilidega on tõestatud viis laiema kogukonna ühendamiseks saidi ümber. Mida arvukam on teie sotsiaalmeedia jälgijate baas, seda usaldusväärsem on teie ettevõte potentsiaalsete klientide silmis. Sotsiaalmeedia vidinate abil saate oma saidil vastavad andmed avaldada. Mida suuremaks teie sotsiaalmeediakogukond kasvab, seda usaldusväärsemaks te ilmute.

Kui soovite oma külastajate tähelepanu sotsiaalmeedia statistika abil köita, on soovitatav paigutada oma saidi päisesse sotsiaalmeedia vidin. Kui olete just loonud sotsiaalmeedia profiili ja vaatajaskonda pole nii palju, siis on soovitatav oodata, kuni see suureneb.

Veel üks häkk, mille saate valida, on oma saidile sotsiaalse meedia voogude lisamine. Näiteks saate oma vidina kuvamiseks kuvada vidina uusimate Instagrami või Facebooki värskendustega.

JetPacki tasuta WordPressi pistikprogrammi sotsiaalsed ikoonid

Sotsiaalmeedia pluginaid on saadaval sadu, kuid meile see tõesti meeldib JetPack Social. Võimalik, et kasutate juba programmi JetPack for WordPress piltide optimeerimiseks, galeriide loomiseks, julma jõu kaitseks või mõne muu selle suurepärase funktsiooni jaoks. Kuid kas teadsite, et see mugav kõik ühes pluginas sisaldab ka sotsiaalmeedia ikoone? Ja kui te meie käest küsite, on need toredad, nii et miks mitte proovida neile uue pistikprogrammi installimise asemel proovida.

5. Korduma ajakohastatav ajaveeb

Blogi pidamine aitab teil luua pikaajalisi suhteid oma publikuga. Sisu, mida jagate oma ametlikus ajaveebis, peaks olema asjakohane niši jaoks, millega teie ettevõte on seotud. See peaks teie publikule kasulik olema. Saate jagada oma pakutavate lahenduste ülevaateid, juhendeid, õpetusi, lõbusat sisu, tasuta e-raamatuid ja palju muud.

Asjakohase ja kasuliku teabega täidetud ajaveeb annab teie vaatajaskonnale väärtust. Sageli uuendatav ajaveeb näitab, et hoolite oma klientidest – nii olemasolevatest kui ka potentsiaalsetest. See näitab, et teie jaoks on tähtis, kuidas neid erinevates ettevõtetes aidata, selle asemel et lihtsalt kiiret ostu sundida. Uuendades oma ajaveebi suurepärase sisuga, näitate oma teadmisi oma ettevõtte nišis, tuues sellega välja, et teie kliendid võivad teid usaldada ja usaldada.

Niisiis, veel üks funktsioon, mida peate WordPressi teemadest otsima oma usaldusväärse ettevõtte olemasolu kohta, on ajaveebide funktsioonide toetamine. Funktsionaalne, kasutajasõbralik ja hõlpsalt sirvitav ajaveeb võib veebiettevõtetele imet teha.

6. Privaatsuspoliitika

Kuna kaasaegses veebis juhtub üha rohkem virtuaalseid rünnakuid, muutuvad inimesed privaatsuse kinnisideeks. Kui hoolite oma vaatajaskonnast ja kui soovite, et nad usaldaks teid nii palju kui iseennast, siis on ülioluline paljastada, mida teete iga inimese esitatud andmega. Näiteks kui veebisait kasutab küpsiste andmeid, küsib kasutajatelt kommentaari jätmise ajal üksikasju, sisaldab veebiküsitlust, kus kogutakse kasutajaandmeid jne, peate oma sihtrühmale selgitama, kuidas neid andmeid kasutatakse.

Näiteks on veebisaitide tavapärane tava teavitada inimesi küpsiste kasutamise eeskirjadest. Iga kord, kui veebiressurss taotleb kasutaja asukoha andmeid, peaks saidil ilmuma vastav hüpikaken.

Kuidas saate selliseid andmeid oma veebisaidil korraldada? Erinevad ettevõtted valivad erinevad strateegiad. Kuigi mõned neist jagavad ühel lehel kõiki andmeid, mis käsitlevad privaatsuspoliitikat, eelistavad teised lisada linke lehtedele, mis sisaldavad üksikasju selliste andmete kasutamise kohta nende saitide jaluses. Seega, kui kasutaja peab leidma lisateavet privaatsuseeskirjade, kommenteerimispoliitika, küpsisteeskirjade jms kohta, saab ta vastava teabe klõpsates paremal lingil..

Automaatsed teenusetingimused ja privaatsuspoliitika Tasuta WordPressi pistikprogramm

Ärge muretsege, kui te pole kindel, kust oma privaatsuseeskirjadega alustada – võite ka selle jaoks kasutada pistikprogrammi! Tasuta Automaatsed teenusetingimused ja privaatsuspoliitika WordPressi pistikprogramm teeb kogu raske töö teie heaks. Lisage vaid mõned muutujad ja kasutage oma poliitika lisamiseks lehele lühinumbrit. Lihtne!

7. Turvaline kassasüsteem

Kuna veebipoodide arv kasvab, saavad inimesed veebiostude tegemisel ettevaatlikumaks. WordPress pole enam CMS ainult saitide ja ajaveebide loomiseks. Enamik tänapäevasest veebist leitavaid WordPressi teemasid on WooCommerce’i toega. Seetõttu saate WordPressi teema põhjal luua täielikult funktsionaalse veebipoe.

Tõestatud usaldussignaal # 7: turvaline kassasüsteem

Reeglina täidavad teemapakkujad oma tooteid mitme veebimakseviisi abil. Selleks, et teie enda ettevõte näeks usaldusväärsem, on siin järgmised põhipunktid, mida peate arvesse võtma.

 • Näidake, et hoolite tõesti igast kliendist, pakkuge neile mitmeid makseviiside võimalusi. Seega saavad inimesed valida võimaluse, mis on neile kõige tavalisem. Mida rohkem makseviise pakute, seda usaldusväärsemaks ja usaldusväärsemaks paistate veebiringkondade silmis.
 • Laialdaselt äratuntavate ikoonide ja piltide kasutamine oma saidil suurendab ka klientide usaldust. Me kõik teame, kuidas VISA, MasterCARD, PayPal, AMEX ja muud ikoonid välja näevad. Niisiis, jõudes veebisaidile, mis sisaldab kasutaja tuttavaid makseviiside pilte, loob veebiprojekt automaatselt usaldusväärsema ja usaldusväärsema esitluse, haarates esmakülastajate tähelepanu.

Pöörake tähelepanu oma ettevõtte jaoks valitud WordPressi teema elementide kättesaadavusele / toele. Pange iga klient end sinus kindlalt tundma. Pange nad end kindlalt tundma nagu nad koos enamaga. See toob teile rohkem kliente ja suurendab märkimisväärset tulu.

McAfee turvaline tasuta WordPressi pistikprogramm

Meile meeldib McAfee SECURE tasuta WordPressi pistikprogramm oma poe lehtedele turvalisuse usaldusmärgi lisamiseks, kuid teie poe turvalisuse tagamiseks on veel palju ära teha. Kasutage kindlasti meie näpunäiteid, et kindlustada oma WooCommerce kauplus, et luua klientidele turvaline veebiostude kogemus.

8. SSL sertifikaat ja indikaator

SSL-sertifikaat pakub autentimist, nii et kui teie klient saadab teile teavet, teavad nad, et see läheb õigesse serverisse, mitte petturisse (muutes selle üheks kõige olulisemaks usaldussignaaliks).

See on vajalik e-kaubanduse saitidel (töödeldavate tehinguandmete tõttu) ja ka paljudel ajaveebidel ja kogukondadel (kus juhuslik isiklik või tehingutealane teave käib) peaks see olemas olema.

SSL-il on kaks elementi. Esimene neist on tegelik sertifikaat, mis kaitseb klienditeavet ja mida tavaliselt tuleb osta kolmandalt osapoolelt väljaspool WordPressi. Teine osa on märk, mis ütleb külastajatele, et teie sait on kaitstud.

SSL-sertifikaadi saab sageli oma hostiettevõttelt küsides. Enamasti peate maksma privaatse SSL-i eest, kuid mitu korda pakub host tasuta jagatud SSL-sertifikaate Krüptime. Saate oma SSL-i seadistada ka Let’s Encrypt või Google’i kaudu paljudest teistest tasuta SSL-i võimalustest.

Pärast SSL-sertifikaadi omandamist on kõige parem paigaldada Tõesti lihtne SSL-pistikprogramm. See aktiveerib teie veebisaidi SSL-funktsiooni ja suunab kõik sissetulevad saidi päringud http asemel https-i. Samuti märkate enne URL-i https: //.

Paljud kliendid märkavad seda URL-i muutust, kuid veel üks viis veenduda, et nad seda näevad, on manustada oma kassasse, külgribale või jalusesse SSL-i turvamärk. Mida sagedamini aumärki kuvate, seda tõenäolisemalt tunnevad inimesed, et nende isiklik teave on turvaline.

9. Kohandatud domeeninimi

Domeeninimi on URL või aadress, kuhu teie kliendid ja veebisaidi külastajad lähevad. Näiteks võib see välja näha umbes selline: www.mygreatwebsite.com. Enamasti on sellel teie ettevõtte nimi või mingi märksõna, mida kasutajad otsivad.

Veebisaidi koostaja valimisel võite saada platvormispetsiifilise alamdomeeni, näiteks mywebsite.weebly.com või mywebsite.wix.com. Paljud neist kõigist ühe veebisaidi koostajatest pakuvad neid domeene tasuta ja mõned hostimisettevõtted lubavad teil neid WordPressis kasutada.

Peamine probleem sellise alamdomeeni omamisel on selle ainulaadsuse puudumine. Põhiliselt reklaamite veebisaitide koostajale ja see muudab teie domeeni pikemaks, kui peaks olema. See raskendab meeldejätmist ja tavaliselt ei anna otsimootorid neile domeenidele nii palju eksponeerimist.

Lisaks tundub see teie külastajatele ebaprofessionaalne. Tegelikult on esimene mõte, mis mulle pähe tuleb, kui ma ei näe kohandatud domeeni: “Nad ei kulutanud sellel saidil aega ega raha.”

Seetõttu on kõige parem osta kohandatud domeen oma hostiettevõttelt või domeeni müüjalt. Kohandatud domeenid on nii odavad (tavaliselt umbes 10 dollarit aastas), et see pole mõistusevastane.

Saididel nagu GoDaddy, Namecheap ja Register.com on kõigil otsinguribadel saadaolevate kohandatud domeenide leidmine. Kuid kõigepealt peaksite kontrollima oma hostiettevõtet, kuna sama ettevõtte kaudu on lihtsam töötada.

10. Usalduse logod ja sümbolid (nagu McAfee Secure)

See seostub SSL-i märkidega, millest me varem rääkisime, kuid on ka mitmeid teisi logosid ja sümboleid, mida võiksite oma klientide muretsemiseks kaaluda..

Näiteks ei usalda paljud kasutajad veebisaiti, kui pole mingisugust kaitset viiruste ja pahavara eest, näiteks Norton või McAfee Secure. Ilmselt ei saa kasutaja minna installitud installiprogrammi vaatama, seega on logod hädavajalikud.

Enamasti näete e-kaubanduse veebisaitide alumises osas rohkesti logosid. See kõik on tingitud sellest, et edasi-tagasi voolab palju isiklikku ja tehingutega seotud teavet.

Näiteks on teada, et e-kaubanduse saidid näitavad makseväravate ja töötlejate jaoks kinnitatud verosid. See oleks mõeldud selliste lüüside jaoks nagu PayPal, Authorize.net ja Stripe.

Samuti pole halb mõte avalikustada aktsepteeritud maksete tüübid. Kõik ettevõtted ei luba kõiki krediitkaarte ega muid makseviise, nagu Apple Pay, Bitcoin ja PayPal. Seega, kui pakute rohkem maksevõimalusi, võib see olla strateegiline eelis.

Tavaliselt leiate need märgid (ja manustamiskoodid) nendelt ettevõtetelt, kust nad pärinevad. PayPalil on oma logode leht. Sama teeb McAfee.

11. Google’i äriprofiili loomine

Igal veebisaidil on vaja Google’i ettevõtte profiili – eriti kui juhite kohalikku kauplust. Selle põhjuseks on asjaolu, et enamik kohalikke otsinguid tehakse nüüd Google’i või Yelpi kaudu. Seetõttu soovite, et Google’i ülaosas oleks võimalikult palju teavet.

Orgaaniline otsingutulem on hea, kuid sellel puuduvad üksused, näiteks pildid, tärnide hinnangud, ülevaated, ettevõtte üksikasjad, töötunnid ja muud funktsioonid, mis muudavad äriprofiili üheks meie usaldusnivoodest.

Google’i ettevõtte kirje näitab kliente, et olete veebis aktiivne ja soovite kohe algusest peale näidata inimestele nii palju teavet, kui nad vajavad.

Kui teie ettevõttel on kõrged hinnangud, on see ka suurepärane viis selle sotsiaalse tõestuse tõestamiseks. Parim viis Google’i ettevõtte eeliste ärakasutamiseks on vastamine kasutajate arvustustele. See on väga võimas, kui teised kliendid näevad, kuidas teiega suhtlete ning kasutajate taotlustele ja muredele vastate.

Kõik, mida peate tegema, on registreerumine Google’i minu ettevõte, siis esitage oma ettevõttele avaldus ja looge profiil. Seal on väljad piltide üleslaadimiseks, tööaegade jagamiseks, teie müüdavate asjade rääkimiseks ja paljuks muuks.

12. Rämpsvaba saidi kujunduse kasutamine

Mittekogematu ja kiire saidi kujundus sõltub tavaliselt sellest, kas leidsite teema usaldusväärse teemüüja käest või mitte. Kuid teil on täielik kontroll selle üle, kui palju soovite oma külastajatele rämpsposti saata.

Mõelge rämpspostile kui millelegi, mis võib takistada kasutaja võimalusi teie sisu lugeda või kogu saidil edasi liikuda.

On kahte peamist rämpsposti tüüpi, mida tuleks vältida või piirata: hüpikaknad ja reklaamid.

Hüpikaknad on teie meililoendi koostamiseks toredad, kuid parimad meilikogumisvormid annavad teile tööriistad nende hüpikakende blokeerimiseks, kui kasutaja on neid juba näinud. Näiteks pakub OptinMonster täpsemaid sihtimise ja kohandatud kuvamise reegleid. Need on vajalikud hüpikakende paljastamiseks ainult siis, kui need on kõige vähem tüütud.

Reklaamide osas on need suurepärased raha teenimiseks, kuid soovite takistada neid teie tegelikku sisu segamast.

Ajalehed on selle reegli rikkumise tõttu kurikuulsad, kuna nad satuvad sageli reklaamidesse artikleid või näete samal lehel palju dubleerivaid reklaame. Enamasti aeglustavad need paljud reklaamid ainult teie saiti ja eemaldavad kasutajad.

Mähkimine üles

Siin me läheme. Need olid 12 populaarset usaldussignaali, mida peaksite oma ettevõtte usaldusväärse veebisaidi loomisel arvestama. Kui eelistate saidi iseseisvat ehitamist, kaaluge nende elementide integreerimist oma kujundusse. Kui eelistate töötada WordPressi mallidega, siis valige valmiskujundus, millel on ülalnimetatud kriteeriumid. Ärge kunagi unustage katsetada. See ei pea tingimata olema see, et ühel saidil töötanud häkkerid on teisel populaarsed.

Valige usaldusväljasignaalid, mis on teie ettevõttele kõige sobivamad, ja laske neil oma kliendibaasi kollektoreid laiendada. Kas teil on midagi lisada? Või usaldussignaale, mida veebist otsite? Jagage oma mõtteid allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map