12 parimat WordPressi varunduspluginat ja -teenust

10+ parimat WordPressi varukoopia pluginaid ja teenuseid

Veebisaidi loomine on lõbus kogemus, kui asjad laabuvad. Kui WordPressi veebisaidil ilmneb probleem, võib kogemus kiiresti hapuks muutuda. Näiteks võite uue teema või pistikprogrammi installimisel sattuda pahatahtliku häkkerina või rikkuda andmeid rikkudes. Või olete lihtsalt teinud muudatuse, mida te ei soovinud, ja teil pole nüüd enam võimalust tagasi pöörduda. Probleemid teie saidiga võivad olla pettumust valmistavad veelgi, eriti kui teil pole aimugi, kuidas seda taastada.


WordPress on tavaliselt teie veebisaidi ohutu ja usaldusväärne sisuhaldussüsteem. Kuid mõnikord võib kõigist ettevaatusabinõudest hoolimata midagi valesti minna. Oletagem, et kaotate oma veebisaidi, kuidas taastada selle endine hiilgus?

Varundamine on vastus. Need on üks parimaid ja usaldusväärsemaid kaitsemeetmeid teie saidi mis tahes vormis esineva ohu vastu. Regulaarse varundusgraafiku olemasolul peate vaid oma sisu taastama ja olete jälle töös.

Käsitsi versus automaatne varundamine (aka pistikprogrammiga)

Käsitsi varundamine töötab väikese veebisaidi korral, kus on vähe vaatajaid ja on vähe töötajaid, kuid kuna teie veebisaidi vaatajaskond ja töötajate arv kasvab, võite oma veebisaidil harva lubada võrguühenduseta kasutamist. Kuigi käsitsi varundamine pakub rohkem valikuvõimalusi, on veebisaidi käsitsi varundamine kindlasti tülikam. Lisateavet käsitsi varundamise kasutamise kohta saate lugeda meie täielikust juhendist, kuidas WordPressi varundada.

Üldiselt on veebisaidi administraatorid oma veebisaitide käsitsi varundamiseks liiga hõivatud ning korrapärase varundamise ebaõnnestumine võib teie veebisaidi vastuvõtlikuks vältida seisakuid, kui teie veebisait kaotab andmeid või langeb häkkimise ohvriks. Või kui teie host serverid satuvad füüsilise rünnaku alla (loodusõnnetused, võtke enda valimiseks) või muul viisil. Auväärselt suure vaatajaskonnaga veebisaidi jaoks on kõige parem kasutada premium-varundusteenust või pistikprogrammi. Ja isegi kui teie veebisait pole eriti populaarne, peaksite vähemalt kasutama tasuta pistikprogrammi.

Isegi kui teil on eelarve madal, kulub natuke varukoopia teenusele pisut lisaraha. Need teenused teevad kõik teie jaoks raskete tõstetega, nii et saate kindlalt magada, kui teate, et teie WordPressi sait on heades kätes. Kuid oleme andnud endast parima, et lisada parimatest parimatest WordPressi varunduspistikprogrammidest – tasuta ja lisatasu eest. Nii et kuna teie eelarve ei anna teile ühe mainitud tasulise valiku jaoks piisavalt paindlikkust, ei tähenda see, et te ei leia vinge tasuta pistikprogrammi, mis aitab teil regulaarselt oma saidile varukoopiaid teha.

1. VaultPress

VaultPress WordPressi jaoks

Automatticu ametlik varundusteenus VaultPress pakub hulgaliselt varundamisvalikuid alates kõige elementaarsemast, alates 2 dollarist kuus kuni edasijõudnutele, hinnaga 20 dollarit kuus. Tegelikult usaldame VaultPressi WPExploreri varundamiseks iga päev.

VP taastab

VaultPress saab luua ja hoida teie veebisaidi ajakohastatud koopiat kogu teie WordPressi sisu igapäevase / reaalajas sünkroonimisega ja pakkuda automatiseeritud taastamisvalikuid. Lisaks viiakse läbi turvaskaneerimine, et hoida teid kursis kõigi võimalike ohtudega saidi turvalisusele.

VaultPress

Varundatud arhiivi vaatamine ja otsustamine, millist varundamist võiksite kasutada, on väga lihtne. VaultPressi abil saate oma veebisaidi hõlpsalt FTP- või SSH-ühenduse abil taastada. Saate oma varukoopiaid alla laadida ja salvestada mis tahes kaasaskantavale salvestusseadmele või üles laadida mis tahes veebisalvestuse veebisaidile, nagu Google Drive või Dropbox. Kui teil on taastamisprobleeme, pakub VaultPress suurt abi veebisaidi taastamisel.

29 dollari eest kuus saate rämpsposti kaitset, automatiseeritud taastamist, reaalajas varukoopiaid, turvaskaneerimist, täielikku varundusarhiivi ja seifide tuge. Kõige vähem plaanitav Lite pakub igapäevast varundamist, automatiseeritud taastamist, seifide tuge ja 30-päevast varundusarhiivi.

VaultPressi saate kasutada mitme veebisaidi jaoks, millel on ainult üks konto. Ja installimise kaudu pääsete juurde kõigile varukoopiatele VaultPressi pistikprogramm.

2. BackupBuddy by iThemes

BackupBuddy - WordPressi varundamise pistikprogramm WordPressi teisaldamise taastamiseks

Info ja allalaadimine

Kasutage BackupBuddy abil WordPressi veebisaitide varundamiseks ja taastamiseks sujuvalt ja ilma palju vaeva nägemata. Oma varukoopia saate salvestada kõikjal Amazoni veebiteenuste, Dropboxi, Rackspace Cloud, FTP ja e-posti kaudu.

BackupBuddy - WordPressi varunduspistikprogramm WordPressi teisaldamise taastamiseks (1)

BackUp Buddy abil saate käitada sagedasi andmebaasi varukoopiaid või teha täielikke varukoopiaid, kasutada välineväliseid salvestusvalikuid, kasutada BackUp Buddy Stashi salvestusruumi, ajastada varukoopiaid, välistada teatud failide varundamine ja luua varundusprofiile.

BackupBuddy - WordPressi varunduspistikprogramm WordPressi teisaldamise taastamiseks (2)

Taastamist on väga lihtne jälgida, isegi WordPressi uustulnukate jaoks. BackUp Buddy aitab teie WordPressi saiti hõlpsalt teise domeeni või hostisse transportida. Muud BackUp Buddy funktsioonid hõlmavad e-posti teateid, varundatud salvestusmahu piiranguid, üksikute failide salvestamist, pahavara skannimist, andmebaasi teksti asendamist, andmebaasi skannimist ja parandamist ning interaktiivset saidi kataloogikaarti.

3. UpdraftPlus

UpdraftPlus WordPressi varundusplugin

UpdraftPlus on tõhus ja ülipopulaarne freemium plugin, mis aitab luua oma WordPressi veebisaidi varukoopiaid Amazon S3, Google Drive, Rackspace Cloud, Dropbox, FTP, SFTP, SCP, OpenStack Swift, WebDAV ja isegi e-posti teel..

Selle valiku abil saate oma WordPressi saidist kiiresti kiiresti täielikke varukoopiaid teha ja need kas pilve salvestada või otse arvutisse alla laadida. Pistikprogramm toetab ka nii ajastatud kui ka tellitavaid varukoopiaid ning võimaldab veebisaidi failide ja andmebaaside jaoks erinevaid ajakavasid.

Uuendusvõimalused

Kasutage Updrafti, et teha kiireid taastamisi, korduvate ajakavadega automaatne varundamine, saitide rändamine, varundamiseks kindlate failide valimine ja varukoopiate arhiivide allalaadimine. Kui üleslaadimine peatub enneaegselt või ebaõnnestub, proovib pistikprogramm ebaõnnestunud üleslaadimist uuesti. Krüpteerige andmebaasi varukoopiaid plugina esmaklassilise versiooniga. See pistikprogramm töötab mitmes keeles ja tõlketööd jätkuvad. Tasuta versioon sobib enamikule kasutajatest, ehkki premium-versioon pakub terve hulga lisafunktsioone, sealhulgas juurdepääsu prioriteetsele toele.

4. BlogVault

BlogVault varukoopiad

Info ja allalaadimine

Turvaline varusüsteem, mis aitab WordPressi kasutajatel luua automaatselt varukoopiaid, teostada automaatseid taastamisi, rännata saite ja vaadata varukoopiaid kuni 30 päeva. Saate varundatud arhiivist salvestada mis tahes varukoopia Dropboxi. BlogVault-serverites saate varukoopiaid testida, et kontrollida, kas valitud varukoopia on see, mida soovite.

BlogVault WooCommerce'i varundamiseks

BlogVault võimaldab funktsiooni lubada ka reaalajas varundamiseks. Tähendus: kui teete oma saidil muudatusi, siis BlogVault ei võta ega värskenda vastavaid faile. Nii on teie saidi sisu alati turvaline!

Muud märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad täiendavaid varukoopiaid, tasuta väljaspool asuvat salvestust, mitme saidi tuge, integreeritud lavastust, lauavarukoopiaid WooCommerce’i kauplustele ja hämmastavat tugimeeskonda, kes on valmis ööpäevaringselt aitama.

5. Paljundusaparaat

Paljundusaparaadi tasuta WordPressi pistikprogramm

Paljundusaparaat on migreerumise plugin, mida saate kasutada oma veebisaidi varukoopiate tegemiseks. Tasuta pistikprogramm võimaldab teil oma WordPressi saidi kloonida ja soovi korral käsitsi varukoopiaid luua. See lõi ZIP-faili pakendatud WordPress-failide, saidi sisu, andmebaasi, teemade ja pistikprogrammide täieliku varukoopia.

Saadaval on ka profiversioon varukoopia ajastamiseks, pilvesalvestuse ühenduse loomiseks, e-posti teavituste saamiseks ja muuks.

6. BackWPup

BackWPupi tasuta WordPressi pistikprogramm

BackWPup on veel üks freemium plugin, mis suudab WordPressi saitide automatiseeritud varundamist, WordPress XML-i eksportimist, andmebaaside optimeerimist, kontrollimist ja parandamist.

backUpwp tasuta

Varukoopiaid saab salvestada FTP-serverite, Dropboxi, Amazon S3, Microsoft Azure’i, Rackspace’i pilve, Sugar Synci kaudu ja proversioonides Amazon Glacieri ja Google Drive’i kaudu. Ja kui teil on kunagi vaja rohkem funktsioone või tuge, minge lihtsalt pistikprogrammi premium-versioonile.

7. SnapshotPro

SnapshotPro

Snapshot on WPMU DEV-i plugin, mis loob kogu sisu, kogu andmebaasi või konkreetsete tabelite varukoopiaid. Pistikprogrammi saab kavandada automatiseeritud varukoopiate tegemiseks ja saate oma varukoopiaid salvestada Dropboxi, Amazon S3 või SFTP-sse. Pistikprogramm on osa WPMUdev liikmelisusest ja sisaldab ühe klõpsuga varundamise ja taastamise tuge, automatiseeritud varundamist, mitme saidi tuge ja sisaldab isegi 10 GB WPMUdev pilvesalvestust.

8. WPVivid

WPvivid

WPvivid abil saate oma saiti varundada, taastada ja üle viia – kuid praegu keskendume varundamistele. Tasuta pistikprogramm sisaldab funktsioone automatiseeritud varundamiseks, pilvesalvestuse tugi (Dropbox, Google Drive, Amazon S3, SFTP jne), ühe klõpsuga taastamine, ühe klõpsuga varundamine, varukoopia suuruse piirangud puuduvad ja palju muud. Pistikprogramm ühildub ka populaarse MainWP saidihalduriga, nii et saate hõlpsalt hallata kõigi oma veebisaitide varukoopiaid. Ja see mängib hästi selliste lehtede koostajatega nagu Elementor, SiteOrigin ja Beaver Builder.

WPvivid Pro lisab veelgi rohkem võimalusi varundamiseks, mitme saidi toe, kaugmäluseadme, täpsema ajastamise, kasutajarollide võimaluste ja muu jaoks..

9. BackupGuard

BackupGuard

BackupGuard abil saate hõlpsalt oma saidilt varukoopia luua. Pistikprogrammil on hulgaliselt varundusfunktsioone, et luua piiramatu arv saidi varukoopiaid, üksikuid failide või kaustade varukoopiaid ja isegi mitme saidi varukoopiaid. Lisaks on varukoopiaid lihtne ajastada, eksportida või importida. Ja BackupGuard pakub ainulaadset edenemisriba, nii et näete varukoopia asukohta (või soovi korral isegi tühistage).

10. CodeGuard

CodeGuardi varukoopiad

Info ja allalaadimine

Varusüsteem, mis loob varukoopia kõigest teie WordPressi saidil olevast. Seadistamisprotsess ei tohiks olla liiga keeruline kellelegi, kes juba mõnda aega WordPressi kasutab, varukoopiad luuakse automaatselt ja saate jälgida oma võrgu failide muudatusi.

Taastamist saab teha ZIP-faili allalaadimisega ja käsitsi taastamisega või valides taastamiseks teatud failid. Kõige lihtsam viis oleks valida automaatne täielik taastamine. Kui plaanid ulatuvad 39–239 dollarist kuus, võib see tunduda pisut kallis, kuid tegelikult pole see nii, kui võtate arvesse, et see kaitseb teie saiti.

11. WPBackItUp

WPBackItUp WordPressi pistikprogramm.

Meie eelviimane valik – WPBackItUp – on teie saidi varundamiseks kindel kandidaat, millel on ainulaadne hinnastruktuur. Saidi varundamine ja käsitsi taastamine on täiesti tasuta. Kui soovite siiski kasutada ühe klõpsuga taastamisvalikuid (koos paljude muude funktsioonidega), peate tasuma premium-versiooni eest 79 dollarit.

Üldiselt on WPBackItUp kindel alternatiiv muudele WordPressi veebisaidi varundamise lahendustele. Nende tugi ja dokumentatsioon on suurepärased, mis tähendab, et te ei vaja oma saidi kaitsmiseks väidetavalt midagi enamat kui tasuta versiooni.

12. Kõik-ühes WP migratsioon

Kõik-ühes WP migratsioon

Kõik-ühes WP-migratsioon on täpselt selline, nagu see kõlab – pistikprogramm, mis seab teid oma veebisaidi teisaldamisel edu saavutamiseks. Kuid plugina abil saate oma saidilt lihtsalt varukoopia eksportida. Logige lihtsalt oma saidile sisse, liikuge jaotisse Kõik-ühes WP-migratsiooni pistikprogramm ja klõpsake suurt rohelist nuppu Ekspordi. Pistikprogramm sisaldab WP-CLI-integratsiooni, nii et saate kiirete käskudega luua varukoopiaid ja välistada faile (nt rämpsposti kommentaarid, postituste parandused, passiivsed pistikprogrammid jne).

Miks on veebisaidi varundamine nii oluline?

Lihtsustatult öeldes – varukoopia on teie veebisaidi koopia, mis on üles laaditud mujale (näiteks teie serverisse või failide hostimisteenusesse nagu Dropbox). Need on olulised tagamaks, et teil on võimalus oma sait taastada, kui asjad viltu lähevad. Kujutage näiteks ette viga, mis mõjutab teie e-kaubanduse saiti. Kui teil pole varukoopiaid ega ka võimalust kaotatud andmeid taastada, mõjutab see massiliselt kogu teie ettevõtet. Ehkki väljavaated võivad olla sünged, päästab teie peekonit varundusstrateegia olemasolu – isegi lihtsa -.

Üldiselt aitab veebisaidi varundamine kaitsta teid mitmete ohtude eest, sealhulgas:

  • Veebisaidi häkkerid. Ehkki mõne häkkerite eesmärk on varastada tundlikku teavet, häkkivad paljud veebisaite lihtsalt selleks, et tõestada, et nad seda suudavad. Kui teil on veebisait, olete juba ohus.
  • Pahavara ja viirused. Pahatahtlikud ohud, nagu viirused, troojalased ja muu pahavara, võivad WordPressi pistikprogrammide kaudu pääseda teie veebisaidile ja teie andmeid kahjustada või varastada. Ehkki WordPress on turvaline, pole see ikkagi 100% eksimatu. WordPressi varasemad versioonid on löödud ja turvalise täieliku varukoopia olemasolu tähendab, et olete valmis halvimaks stsenaariumiks.

Üldiselt on varundamine ülioluline – aga sama oluline on ka teie üldine ajakava. Vaatame, kuidas sellega edasi minna.

Varundusplaani koostamine

Varundusplaan on lihtsalt varundamise sagedus. See võib olla iganädalane või igakuine varukoopia, kuigi sagedus võib varieeruda sõltuvalt teie ainulaadsetest nõuetest. Vaatamata sellele soovitame siiski regulaarselt varundada.

Varuplaanide loomine on suhteliselt lihtne protsess. Kuigi sina saaks teha mõned lihtsad arvutused (sealhulgas arvestada oma liikluse taset), tegelikkus on see, et kui teete regulaarselt varukoopiaid ja kasutate sageli valitud lahenduse sisseehitatud funktsioone, peaks teil olema hea minna.

Sellegipoolest ei soovi te salvestada kõigi tehtud varukoopiate koopiaid ühte kohta. Selle asemel püüdlete selle poole, et teil oleks vähemalt üks kohalik varukoopia koos teise eksemplariga, mis oleks salvestatud väljapoole. Pistikprogrammid võivad jällegi teid selles aidata ja paljud pakuvad viisi varunduste välispidiseks salvestamiseks.


Lihtsalt kordan – varundamine on ülitähtis. Need aitavad teil pärast väljaannet kiiresti ja hõlpsalt võrku tagasi jõuda ning mis veelgi tähtsam – aitavad minimeerida seisakuid, mida teie külastajad kogevad. Ja lõpuks pole tõesti ühtegi head põhjust (mitte ühtegi) oma veebisaidi mitte varundamiseks. Parem on olla ohutu kui kahetseda – just sellepärast soovitatakse teie veebisaidi varundamist väga toetada. Isegi kui te tunneksite, et teie veebisaidil pole vähese tööaja tõttu liiklusele / tuludele palju kaotust, võite ikkagi kaotada kõik, mida olete oma veebisaidile üles pannud.

Soovitan kindlasti vähemalt saada tasuta pistikprogramm, mis aitab kaitsta teie WordPressi saiti. Uute postituste avaldamisel, samuti enne WordPressi installimise, teemade ja pistikprogrammide olulisi värskendusi ja pärast seda (või vähemalt kord kuus lihtsalt turvalisuse tagamiseks) tehke kindlasti varukoopia..

Kas olete proovinud mõnda meie parimate WordPressi varunduse pluginate roundupi varianti? Või jätsime teie lemmik varunduspistikprogrammi vahele? Andke meile kommentaaride osas teada – meil on hea meel teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector