12 lahedat Chrome’i rakendust ja laiendust, mida saate kasutada WordPressi jaoks

Suurem osa WordPressis tehtavatest muudatustest on suunatud veebisaidi funktsionaalseks ja külastajale pilkupüüdvaks muutmisele. Rõhutame lugejate jaoks palju kasutajakogemust. Kuid kas teate, et on olemas mõned vahvad tööriistad, mida blogijad ja saidiomanikud saavad WordPressi ülesannete enda jaoks lihtsamaks muutmiseks kasutada? Neid tööriistu ei leidu teemadest ega pistikprogrammidest. Pigem on need rakendused ja laiendused, mida saate oma Chrome’i brauserisse lisada.


Mõned neist Chrome’i rakendustest ja laiendustest aitavad teil WordPressi rutiinseid toiminguid täita ilma sisse logimata. Saate brauseris kiireid muudatusi teha ja need WordPressi salvestada. Mõni laiend on teil vaja WordPressi sisselogimismandaatide ühekordseks registreerimiseks Google’is. Hilisemaid muudatusi saab teha klõpsates laienditel, töötades brauseris ja salvestades WordPressi.

Need rakendused ja laiendused võivad WordPressiga töötamise rõõmsaks muuta. Neid saab kasutada kirjutamise või ajaveebi kirjutamise ajal. Need on kerged ja hõlpsasti paigaldatavad – lisage need lihtsalt oma Chrome’i brauserisse. Ja kui te neid enam ei vaja, saate need oma brauserist eemaldada.

Mõned neist tööriistadest pole mõeldud kasutamiseks ainult WordPressis üksi ja neid saab üldiselt kasutada veebis töötamise ajal. Kas need on WordPressi jaoks vajalikud? Ei, kuid need muudavad blogimise meeldivamaks kogemuseks. Vaatame mõnda neist lähemalt.

WordPressi administraatori riba juhtimine

Võib-olla kasutate WordPressit mitme ülesande tegemiseks – ja sageli meeldib teile lihtsalt see, et administraatori riba muudab selle lihtsamaks. Kuid tuleb ka kord, kui tunnete, et see on just teel. See võtab ekraaniruumi ja muudab lehe pisut segaduses.

Selle riba ekraanilt eemaldamiseks võite lisada WordPressi administraatori riba juhtimine Chrome’i. WordPressi ikoon ilmub teie Chrome’i ribale. Klõpsake seda ja administraatoririba kaob teie WordPressi lehelt. Klõpsake uuesti ja riba ilmub uuesti. Nii et saate riba hoida või vallandada, nagu soovite.

WordPressi administraatori riba juhtimine Chrome'i jaoks

See riba lisatakse teie Chrome’i ainult siis, kui soovite peita administraatori riba. See ei pane riba täielikult minema.

WPSNIFFER

WPSNIFFER on Chrome’i jaoks lahe laiend. Kui olete kunagi mõelnud, millist teemat WordPressi sait kasutab, aitab see laiendus teid aidata. Klõpsake lihtsalt brauseri laiendil ja sellel lehel kasutatav WordPressi teema kuvatakse kastis.

WP nuusutaja

Seejärel suunab laiendus teid saidile wpsniffer.com, kust leiate palju teema kohta statistilist teavet. Ülaltoodud veebisaidil näete, et WPSNIFFERi tuvastatud teema on WPExploreri lipulaeva WordPress teema, kokku.

WordPressi stiiliredaktor

WordPressi stiiliredaktor aitab teil WordPressi teema stiilida. Tavaliselt pääsete Chrome’i arendajariistade abil juurde oma teema stiililehele ja saate teha mis tahes muudatusi. Kuid lehe värskendamisel kaovad need muudatused.

WP_Style_Editor

See laiend salvestab muudatused otse teema stiililehel ilma FTP-d vajamata. Need muudatused toimuvad reaalajas, seega olge CSS-iga töötades eriti ettevaatlik.

Samuti saab see muuta ainult neid stiililehti, mis asuvad teema juurkaustas. See laiend on suurepärane teema väikeste muudatuste tegemiseks, ilma et peaksite sisse logima.

Ehitatud tehnoloogiaprofiil

Ehitatud on kasulik vahend arendajatele ja disaineritele. Lisage see laiend oma Chrome’i brauserisse ja klõpsake sellel, et näha, milliseid tööriistu kasutatakse praegu vaadatava veebilehe ehitamiseks. Veebilehe tehnoloogiaprofiili kuvatakse brauseri ikooni rippmenüüst.

BuiltWith_Technology_Profiler

Arendajad saavad seda kasutada, et vaadata veebilehtedel töötavaid tööriistu ja otsustada, kas nad soovivad seda oma projektides rakendada. BuiltWith suudab tuvastada sisuhaldussüsteeme, analüütilisi tööriistu, raamistikke, vidinaid, majutustarkvara ja sisu edastamise võrke.

ExpressCurate

Kirjaniku blokk? Kas teie järgmise artikli jaoks pole teemat? Pöörduma ExpressCurate, kvaliteetse sisu loomise tööriist. See aitab teil mõtteid luua, luua, otsingumootori optimeerimiseks ja oma postituse avaldamiseks kasutada – seda kõike Chrome’i brauserist.

Väljendage täpsus

Teie pakutavate märksõnade ja sirvitud lehtede põhjal soovitatakse teemasid. Kui olete kohanud huvitavat veebilehte, klõpsake tööriistaribal nuppu Täpseks, valige pildid ja tekst. Need lisatakse hüpikaknas tsiteeritud kommentaaride väljale.

Saate lisada, redigeerida ja märkusi lisada ning seejärel klõpsake nuppu Täpsusta kohe. Postituse mustand luuakse teie WordPressis. Saate sisse logida WordPressi, teha muudatusi vastavalt oma soovile ja seejärel avaldada artikkel. Kena pikendus oma loovuse tutvustamiseks.

Shareaholic Google Chrome’i jaoks

Sharehaholic Google Chrome’i jaoks pole ainult WordPressi veebisaitide jaoks. See on lahe laiend, mis võimaldab kasutajatel jagada koheselt paljudele sotsiaalsetele platvormidele nagu Facebook, Twitter, Pinterest ja umbes 250 lisateenust. Võite ka veebilehti järjehoidjate hulka lisada.

Shareaholic Google Chrome ™ jaoks

Laiend ei aeglusta teie brauserit ja arhiivides, saate vaadata kõiki teie jagatud linke ja ka sõprade linke, mida te Shareaholicus jälgite.

Silmatilk

Silmatilk on arendajatele suureks abiks. Lisage oma brauserile laiend ja kui olete kohanud mõnda värvi, mis teie tähelepanu köidab, klõpsake lihtsalt värvi. Laiend annab teile kasutatud värvi täpse koodi. Ajalugu saate salvestada nii palju värve, kui soovite, ja siis sellele juurde pääseda, kui töötate veebisaidil.

Silmatilk

Kui teil on huvi WpExploreris kasutatava sinise varju kohta, saate seda lugeda rippmenüüst, kuhu olen värvi valinud, kasutades Eye Dropperit. Lisage see ajalukku ja tuletage meelde alati, kui soovite.

WP kirjutama

Töötate millegi kallal ja kas teie järgmise ajaveebi postituse üle oli vilgas geniaalsus? Kui soovite sõnad oma ajaveebi postitada ilma oma WordPressi sisse logimata, saate seda teha otse brauserist WP kirjutuslaiendi abil.

WriteWP

Kui olete oma brauserisse laienduse lisanud, klõpsake sellel ja alustage brauseris avanevas vahekaardil kirjutamist. Võite avaldada ka otse Chrome’ist, ilma et peaksite oma WordPressi külastama. Töötage tuttavas WordPressi keskkonnas ilma, et peaksite sisse logima !

WordPressi saidihaldur

Selle laiendi jaoks peate sisestama kõigi hallatavate WordPress-saitide sisselogimisandmed. WordPressi saidihaldur salvestab teabe ja võimaldab teil oma brauserist pääseda saitide põhilehtedele.

Lehe haldaja

Saate vahetada saitide vahel, lisada ja redigeerida saite ning teha oma teema kiireid redigeerimisi, avades teemalaiendi kaudu selle laienduse.

Grammatika

Grammatika on üks Chrome’i laiendus, mida ükski blogija ei tohiks vahele jätta. Pärast brauserisse lisamist sirvib see teie postituse läbi ja valib välja kõik teie tehtud keelevead – kirjapildid, kirjavahemärgid, kontekstivead ja paigutab veaarvu alumisse ossa. See on nagu toimetaja olemasolu arvutis !

Vigad tõstetakse esile ja kui hiir selle kohal hõljub, kuvatakse kõik võimalikud alternatiivid. Kui klõpsate õigel valikul, asendab see esiletõstetud sõna automaatselt.

Grammatika

Seda laiendit saavad kasutada kõik peaaegu kõikjal, kus nad veebis kirjutavad. Võite oma kirjutamises kindel olla. Lisatasu versioon tagab, et teie kirjutamine on vigadeta, pakub soovitusi sõnavara parendamiseks, kontrollib plagiaati ja soovitab kirjutamisstiile.

MultiPress

Kui soovite luua postitusi Internetist otsides, leiate selle MultiPress tõesti mugav. See laiendus aitab teil linke kõikjal jagada ja hõlpsalt uusi postitusi luua.

Enne selle laienduse kasutamist peate installima Vajutage seda järjehoidjate riba (juurdepääsetav WordPressi juhtpaneelilt) oma järjehoidjaribal. Minema Tööriistad armatuurlaual ja siis Saadaolevad tööriistad. Leiate tööriista nimega Press This. Lohistage järjehoidjaleti ikoon oma järjehoidjaribale. Seda peate tegema iga uue ajaveebi jaoks, mida soovite luua.

MultiPress

Kui leiate veebis WordPressisse sisse logides, kui leiate veebist katkendid, mida soovite kopeerida, tõstke lihtsalt välja fragment ja vajutage brauseris nuppu Press this bookletlet. Pilte saab lisada nupu Add Media abil. Atribuut lisatakse lõpus automaatselt.

Kui teie brauserisse on lisatud MultiPress-laiend, saate korraga lisada mitu blogi. See aitab teil töötada 5 postitusega korraga. See on parem alternatiiv kui järjehoidjaribal on mitu järjehoidjate lehte.

Ja lõpuks

See on nimekiri laienditest, mis on minu jaoks WordPressi jaoks kasulikud. Kas olete midagi proovinud? Kas teate mõnda Chrome’i laiendit, mis võib ajakirjanike jaoks lihtsamaks muuta? Andke mulle allpool kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map