12 ägedat WordPressi ressurssi, mida täna külastada

Pidevalt arenevas ökosüsteemis, sõltumata sellest, kas olete WordPressi algaja või kogenud arendaja, on konkurentsis püsimiseks oluline olla kursis viimaste arengutega.


WordPressi kui platvormi laialdase edu üks suurimaid põhjuseid on olnud avatud lähtekoodiga põhimõtete omaksvõtmine. Nagu kõigi avatud lähtekoodiga allkirjade puhul, kannatab ka WordPress teabe ülekülluse probleemi. Seal on nii palju saite, mis pakuvad usaldusväärseid ressursse kõigele, mida WordPress pakub, on raske teada, kust alustada ja keda usaldada.

Selles artiklis oleme kokku kogunud 12 oma WordPressi lemmikressurssi 2015. aasta kohta (noh, 13 alates sellest ajast WPExplorer.com peaks olema teie nimekirja ülaosas). Igal saidil on palju materjali, mis aitab algajatel omandada elulisi oskusi ja kogenud kasutajad viia asjad järgmisele tasemele. Jagasime oma nimekirja kolmeks osaks:

  1. Premium teemad ja pistikprogrammid.
  2. Professionaalse WordPressi abi.
  3. Õppe – ja koolitusressursid.

Kuna te (loodetavasti) tunnete meid juba ja olete ilmselt näinud meie WordPressi ajaveebi ja meie hämmastavaid tasuta WordPressi teemasid, alustame teiste 12 ressursiga, millega peaksite tutvuma!

Parimad ressursid premium-teemade ja pistikprogrammide jaoks

1. TeemaForest

Teemamets

Kui otsite teemat oma uusima WordPressi saidi ehitamiseks, kust oleks parem alustada kui inimkonnale teadaolevalt suurimast WordPressi teemade turust? ThemeForest pakub tohutut valikut teemasid, mis on liigitatud funktsionaalsuse järgi, koos ulatusliku toega. Turul olevad tooted pärinevad kolmandate osapoolte arendajatelt ja läbivad põhjaliku ülevaateprotsessi, et tagada standardite kõrge tase.

2. CodeCanyon

Codecanyon

CodeCanyon on üks suurimaid WordPressi lisatasu pluginate allikaid. Mis 3 877 WordPressi pistikprogrammi (ja rohkem lisandub iga päev), on see potentsiaalselt oluline tööriist iga tõsise WordPressi saidi omaniku või halduri relvastuses.

Väärib märkimist, et on ka teisi suurepäraseid premium-pluginate allikaid (me armastame FooPluginsi, WPMU DEV ja Pippinsi pistikprogrammid). CodeCanyonis on aga sort, mida te lihtsalt mujalt ei leia.

3. Pro pluginate kataloog

Pro pluginate kataloog

Kõik, kes on WordPressi saitide ehitamiseks või haldamiseks aega kulutanud, teavad, kui keeruline on korralike lisatasu pluginate hankimine. Juba mõnda aega on olnud vaja kvaliteetset lisatasu pluginate andmebaasi ja tundub, et meil võib lõpuks olla lahendus Pro pluginate kataloogi kujul.

Alles mõni kuu tagasi käivitatud kataloogis on juba üle 150 pistikprogrammi. Kasutajakogemus on muljetavaldav ja pakub hõlpsat üleminekut ametlikule WordPressi kataloogile harjunud kasutajatele. Arendajate jaoks on esitamisprotsess lihtne ja võimaldab kasutajal kiiresti ja hõlpsalt üle vaadata. See on kindlasti üks, millega tulevikul silma peal hoida.

Parimad ressursid WordPressi professionaalseks abiks

4. kodeeritav

Kodeeritav

Kas mäletate, kui tahtsite oma kodulehe väljanägemisele seda väikest näpistamist lisada, kuid te ei teadnud, kuidas teemakoodi muuta, või polnud te selle tegemiseks piisavalt enesekindel? Noh, Kodeeritav on selleks, et teid just nendest ebameeldivustest välja päästa.

See on turg, kus saate palgata vabakutselisi WordPressi arendajaid mis tahes suurusega ülesannete jaoks. Tugeva töövõtjapoolse ülevaatusprotsessiga on Codeable üks kõige usaldusväärsemaid WordPressi allhanketeenuseid ja 98,9% lõpetatud projektidest, mis saavad klientidelt viietärniülevaate.

5. WP kõver

WP kõver
WP Curve on veel üks sisseostetav teenus WordPressi ülesannete haldamiseks. Erinevalt Codeable’ist ei tööta WP Curve kolmandate osapoolte kaudu, vaid juhib oma sisemist arendajate meeskonda. Vaid $ 79 eest kuus hoolitseb WP Curve kogu teie WordPressi tugivajaduste komplekti eest (ühe saidi jaoks). Nende saidi iseloomustuste jaotises on suurepärane ülevaade sellest, milliseid ülesandeid saate WP-kõverale määrata..

6. Envato stuudio

Envato stuudio
Envato Stuudio on veel üks alternatiiv, kuhu saate professionaalse abi saamiseks pöörduda. Erinevalt meie kahest eelnevast sisestusest siin pole Envato Stuudio ainult WordPressi-spetsiifiline turg. Saate seda kasutada ka spetsialistide palkamiseks mitmesuguste kodeerimise, sisu, graafika, video või turunduse jaoks. Envato Stuudio meeskond vaatab platvormil pakutavad teenused individuaalselt üle.

Selle platvormi üheks silmatorkavamaks tunnuseks on asjaolu, et sellised üksikasjad nagu käitamisajad ja lubatud muudatuste arv on ostja ja müüja vahel eelnevalt otsustatud. See on suur erinevus teistest platvormidest, kus selliste esemete naelutamine võib olla keerulisem.

Parimad ressursid õppimiseks ja koolitamiseks

7. WP 101

WP 101
WP 101 on üks WordPressi oskuste koolituse pioneere ja pakub hea tempoga videoid WordPressi ökosüsteemi iga põhiaspekti kohta. See ei ole ressurss, mis on mõeldud õpetama teile, kuidas WordPressi saiti kohandatud koodiga kodeerida – see on mõeldud rohkem ajakirjanikele ja sisuloojatele, kes on WordPressi platvormi jaoks uued.

Saadaval on kolme tüüpi pakette: 30-päevane juurdepääs, aastane juurdepääs ja eluaegne võimalus. Lisaks neile, kes soovivad oma WordPressi oskusi viimistleda, on WP 101 kasulik ka professionaalsetele saididisaineritele või halduritele, kellel on võimalus oma videod valgeks sildistada ja neid klientidele lihtsa pistikprogrammi kaudu lisandmoodulina pakkuda..

8. WP algajate videod

WP algajate videod
WP algaja on suurepärane ressurss inimestele, kes alles WordPressist alustavad. Sarnaselt WP 101-le pole siin leitav sisu tõenäoliselt keskmise tasemega. Ehkki veebisait pakub kasulikku sisu erinevates vormingutes – kirjutatud artikleid, juhendeid ja sõnastikke -, paistab see siiski videolõik silma. Videolõik on ainult liikmetele, kuid liikmeks saamine on õnneks tasuta.

9. Puumaja

Puumaja

Treehouse on mõeldud laiemale publikule kui meie kaks eelmist sissekannet ja on suurepärane lahendus inimestele, kellel on igas mõttes kogemus, kes soovivad oma kodeerimise mängu üles leida. Saidil on tohutult palju teemasid, sealhulgas WordPress, PHP, Ruby ja App Development.

Puumaja moodulid on muljetavaldavalt interaktiivsed koos standardselt sisseehitatud viktoriinide ja ülesannetega koos videote, ärakirjade ja foorumitahvlitega. Kuna plaanid algavad kõigest 25 dollarist kuus – ja saadavalolevate ressursside suur hulk – on Treehouse hõlpsalt üks juhtivaid nimesid selles ruumis.

Parimad ressursid arendajatele

10. Päringu postitused

Päringu postitused

Päringupostitused on paremini organiseeritud ja sõbralikum alternatiiv ametnikule WordPressi koodeks. Arendajad leiavad, et WordPressi funktsioonide kronoloogilises ja tähestikulises järjekorras jaotamist ja kasutamist on nende ametlikust analoogist palju lihtsam sirvida ja kasutada..

11. WP otsima

WP otsima

WP otsima on nagu WordPressispetsiifiline Google. See on loodud selleks, et aidata arendajatel otsida WordPressi funktsioone, malli silte, toiminguid ja muud. Sarnaselt tavapärastele otsingumootoritele sisaldab ka WP Seek automaatset soovitust ja võimaldab kasutajatel otsida ka mitut märksõna – see on tohutult kasulik kohandatud koodi kirjutamisel või teemaelementide muutmisel.

12. 10up inseneriteaduse parimad tavad

10-st parimatest inseneritavadest

10up on tuntud nimi veebidisaini, inseneri- ja digitaalstrateegia maailmas. 10-kohaline parim inseneritava on oluline kogemus kõigi tasemete arendajatele.

See projekt pakub juhiseid parimate tavade kohta, mida tuleb järgida kõigis kodeerimise aspektides, alates kohaliku keskkonna seadistamisest kuni PHP, kujunduselementide, WordPressi spetsiifiliste funktsioonide ja muuga vaeva nägemiseni.


Loodame, et meie ressursside loend aitab teil suunata teid õiges suunas, laiendades oma WordPressi oskuste kogumit ja saades oma saitidelt abi. Kunagi pole olnud paremat aega WordPressiga suhtlemiseks ja seal on palju muid suurepäraseid saite, mille me pidime selle nimekirja jultunult välja jätma.

Meil on uudishimulik teie mõtteid kuulda. Kas kasutate juba mõnda nimetatud ressurssi? Või on teil oma kirkad, mis oleks pidanud nimekirjas olema? Võtke kommentaaride kaudu ühendust ja andke meile sellest teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector