10 WordPressi ressurssi, mille peate kohe järjehoidjatesse lisama

Kogenud WordPressi arendajatel on tavaliselt saitide kogu, kus nad käivad, et saada värskeimaid uudiseid, tooteülevaateid ja õpetusi, mis on seotud disaini, arenduse ja kodeerimisega. See on mängu nimi. Mida kauem olete selles äris tegutsenud, seda paremini tunnete olemasolevaid ressursse ja seda, mida igaüks pakub ainulaadset.


Väljast sortimine võib aga olla aeganõudev, eriti kui soovite lihtsalt hea asju juurde jõuda.

Ükskõik, kas olete kauaaegne profimees või alles alustanud, peate mõnikord projekti viimiseks graafikusse viitama fakti, juhendamisvideo või koodilõigu. Seda silmas pidades on järgmised kümme ressurssi tõenäoliselt abiks teie saitide kiiremaks ja tõhusamaks käivitamiseks.

WordPressi koodeks

wordpress-codex

Mõttetu, eks? Sellegipoolest tuleb seda mainida – eriti algajatele. WordPressi koodeks on tugev ressurss, mis hõlmab praktiliselt kõiki CMS-i aspekte. Siin olevate artiklite järgimine aitab teil oma esimese veebisaidi valmis saada. See juhendab teid kõike alates installimisest kuni teemade installimiseni ja lõpetades oma pistikprogrammide kirjutamisega.

Kas ma mainisin, et see on kõikehõlmav?

Siin on mõned peamised ressursid, millele peaksite tähelepanu pöörama WordPress.tv ja Tehke WordPress. WordPress.tv sisaldab WordPressi meeskonna ametlikke videoid, intervjuusid erinevatelt WordCampi sündmustelt, mis toimuvad üle maailma, ja palju muud. Tee WordPressi abil saavad kasutajad pääseda juurde WordPressi erinevate aspektide arengule, sealhulgas Core, UI, Accessibility ja palju muud. Kui soovite, saate isegi WordPressi tulevaste kehastuste arendamisse kaasa lüüa.

WPExplorer

Ilmselt oleme suurepärane ressurss, mille oleks pidanud juba järjehoidjatesse lisama. Kasulike õpetuste, suurepäraste pistikprogrammide ja teemasoovituste ning oluliste uudistega WordPressi kohta on WPExplorer fantastiline koht, kus saate vajalikku teavet otsida. Oleme veetnud aastaid oma ajaveebi kallal, otsides kvaliteetseid autoreid, et jagada oma teadmisi ning kogunud sadu teemasid ja pistikprogramme, mida soovitada. Lisaks oleme loonud omaenda tipptasemel tasuta WordPressi teemad, mida saate igal ajal alla laadida ja kasutada.

Pöördemoment

Pöördemoment

Pöördemoment on suurepärane WordPressi uudiste ja kogukonna sait, kus on ajakohane teave ja kogukonna ekspertide kirjutatud artiklid. Ma külastan seda saiti palju, kuna mulle meeldib siinsete lugude ainulaadne nurk. Kirjanikud mõtlevad väljaspool kasti ja jätavad mind sageli ütlema “Hmm”, mida kindlasti hinnatakse. Kuna praegu on veebis nii palju WordPressi saite, siis harva leiate sellise, mis paneb mõtlema, kuid pöördemoment sobib arvega.

Ka paljudel artiklitel on ärinurk, nii et kui soovite muuta oma WordPressi saidi veebiettevõtteks, leiate siit vajaliku ja seejärel mõned.

CSS-nipid

CSS-nipid

Tõeline ressurss, kui seda kunagi leidus, CSS-nipid annab külastajatele otsekoheseid CSS-i väljavõtteid, näpunäiteid ja nippe, mida nende saitidel rakendada. On mitmeid teisi saite, mis pakuvad sarnaseid ressursse, kuid mulle meeldib see just selle intuitiivse disaini ja otsekohese lähenemise tõttu. Ärge laske kellelgi kunagi öelda, et atraktiivsel kujundusel pole tähtsust – see on kõige kindlam ja CSS-Tricks on just selle asjakohane näide.

Lisaks, kui teil on kunagi vaja mõnda WordPressist väljuvat CSS-i lõiku, on see sait hõlmanud teil ka piisavalt PHP-, JavaScripti- ja jQuery-nippe, et hoida teid pikka aega hõivatud.

WP Jedi

Peate hindama saiti, mis haldab igapäevaseid värskendusi ilma kvaliteeti ohverdamata ja see on just see, mille WP Jedi täidab. Võite oodata pistikprogrammide ja teemapunktide, turvalahenduste, SEO näpunäidete ja palju muud. See on omamoodi nagu paljude erinevate WordPress-saitide sisu, mis kõik koondatakse ühte. Ja kõik, mis vähendab asjade arvu, mida mul konkreetsel päeval tuleb klõpsata, on hea asi. See võib tunduda laisk, kuid võrgus töötamise korral on võtmeks tõhusus.

Pippini pistikprogrammid

Pipinsi pistikprogrammid

Pippin Williamsonil on kindel (ja ära teenitud) maine kvaliteetsete pistikprogrammide arendajana ja Pippini pistikprogrammid on tema sait. Siin on tasuta saadaval hulgaliselt õpetusi, et hoida lootustandvat arendajat hõivatud. Kuid kui sellest teile ei piisa, on olemas ka tasulise liikmelisuse võimalus, mis avab teile veelgi rohkem õpetusi. Ärge unustage lugeda arvustust või kahte ja kontrollida ka tugifoorumit.

See sait on parimal võimalikul viisil ajaline. Tõsiselt, ma julgen teid mitte midagi õppida.

WP Rumm

Ehkki seda värskendatakse harvemini kui mõnda teist blogi, mida ma siiani siin mainisin, WP Rumm korvab kvantiteedi puudumise kvaliteediga. Võite oodata pikki pistikprogrammide ja teemade loendeid, põhjalikke õpetusi ja mitmesuguseid ressursse, mis on kavandatud pikaks ajaks asjakohaseks. Oh, ja tasub mainida, et nad müüvad ka teemasid ja pistikprogramme. Kui teil on sorteerimiseks ligi 700 teemat ja palju pistikprogramme, siis parem lootke sellele. Järjehoidja väärt, kui minult küsida, ja tasub korrapärast pilku.

WPKube

Kas otsite veel mõnda head lugemist, mida oma loendisse lisada? Kassa WPKube. Devesh Sharma käivitas WPKube’i 2010. aastal ja sellest on saanud suurepärane WordPressiga seotud juhendite, ressursside ja soovituste allikas. Ja nende postitused sobivad suurepäraselt WordPressi kasutajatele mis tahes tehnilisel tasemel. Kui olete uustulnuk või raskekujuline arendaja, võite ikkagi hinnata teemasid puudutavaid postitusi Ärritavad asjad WordPressi kohta (ja kuidas neid parandada), või 25 naist, keda WordPressis vaadata.

HaldaWP

managewp-ajaveeb-leht

Vabandage jultunud enesereklaamide üle (kuna ma olen toimetaja), kuid HaldaWP ajaveeb on tegelikult omaette kasulik ressurss. Jagame uusimaid WordPressi uudiseid, pakume valikut kuu peamistest teemadest ja pistikprogrammidest ning pakume WordPressi arenguga seotud uusimate suundumuste põhjalikku analüüsi.

Seal on ka õpetused ja palju näpunäiteid, et hoida teid hilisema saidi optimeerimisega lähitulevikus.

Speckyboy disainiajakiri

Ehkki pühendunud disainile üldiselt, Speckyboy disainiajakiri on WordPressi jaotis, mida ma ei saa aidata, kuid mida ma armastan. Sait hõlmab ka mobiiliarendust, UX-i, graafilist disaini, vabakutselisi töid ja isegi fotograafiat. Ja kuna saidi üldine leviala on lai, toimib see järgmise sektsiooni kena seganina. Arvasite, et saate ainult 8 ressurssi, kuid olen kokku pannud paar boonust, mis aitab teie arendaja tööriistakasti veelgi laiendada.

Boonusressursid, et hoida oma arendusoskusi teravana

Oma arenduskarjääri edenedes tahate proovida pidevalt uusi asju, et oma oskusi edasi arendada ja oma teadmistebaasi laiendada. Järgmistel boonusressurssidel peaksite teel püsima jääma:

 • Tutvused + koodijuhendid: Hõlmates kõike alates WordPressist kuni mobiiliarenduseni kuni PHP-ni, hõlmab Tuts + kood jaotist Kood kõike, mida vajate oma kodeerimis- ja kujundamisoskuste viimistlemiseks ning seejärel mõnda. Tõeline ressurss, mis on juba mõnda aega kogu tööstuses kasulikuks osutunud.
 • Konigi graafikipaber: See on täpselt selline, nagu see kõlab ja on täiesti hindamatu hindaja mitme erineva eriala disainerite jaoks. Põhimõtteliselt on tegemist 8,5 x 11-tollise graafikapaberiga, mis on spetsiaalselt loodud interaktsioonide kujundajatele, visuaalsetele disaineritele ja teabearhitektidele, et töötada välja mõistlikke veebisaite käsitlevaid kaadriraami. Minge alla ja näete, mida ma mõtlen.
 • Loendis lisaks: Kus oleksime ilma selle saidita? See on kõik saidi sildil „Inimestele, kes loovad veebisaite” ja see on ikka ja jälle tõestatud tänu ainulaadsele veebikujundusele, kodeerimisele, sisu loomisele, UX-le ja muule. Ka ajakirja stiil on veetlev. Mis ma oskan öelda? Olen hea disaini jobu.

Kuigi mitte kõik ei leia kõiki siin loetletud saite kasulikena, on need väga huvitavad paljudes erinevates tööstusharudes ja on osutunud kasulikuks minu enda saidiarenduse ülesannetes, nii et ma ei saaks vastu panna nende siin teiega jagamisele..

Sinu kord. Millised on teie lemmikressursid, mis muudavad WordPressi saitide kujundamise ja arendamise pisut lihtsamaks või intuitiivsemaks? Millise veebisaidiga sa lihtsalt ei saaks elada? Soovin kindlasti teie tagasisidet kuulda, nii et jätke oma ettepanekud allpool toodud kommentaarides tähelepanuta. Ja kes teab? Võib-olla kaasatakse nad tulevasse postitusse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map