10 viisi saidil WordPressi ülesannete automatiseerimiseks

Teie saidi WordPress-i ülesannete automatiseerimise viisid

Kui teie veebisait on korras ja töökorras, on vaja veel palju ära teha – sisu loomine, hooldus, turvakontrollid, pahavara puhastamine, varundamine, kommentaaride modereerimine ja palju muud. Hea on see, et te ei pea kõike ise tegema. Saadaval on tööriistad, mis aitavad teil WordPressi ülesandeid automatiseerida, ja nende tööriistade abil saate automatiseerida suure osa veebisaidi haldamisest. Aega raiskamata saate teada, kuidas saate WordPressi toiminguid automatiseerida, et end natuke aega kokku hoida.


1. Uuendused

WordPressi värskendamine on oluline nii veebisaidi turvalisuse kui ka toimivuse tagamiseks. WordPress väljastab värskendusi regulaarselt ja neid kuvatakse teie armatuurlaual märguannetena. Kui otsustate WordPressi värskenduste automatiseerida, hoolitsetakse nende taustal üsna palju, mis säästab teie produktiivset aega.

Vaikimisi toimuvad väikesed WordPressi värskendused automaatselt, kuigi suurte värskenduste puhul see pole nii. Teemade ja pistikprogrammide puhul on automaatvärskendused vaikimisi keelatud. Tuuma, teemade ja pistikprogrammide automaatsete värskenduste sisse- ja väljalülitamiseks on võimalik kohandada võimalusi või kasutada natuke koodi. Selles saab abi meie WordPressi värskendamise lühijuhend.

WordPressi automatiseerimine: lihtsate värskenduste haldur

Automaatsed värskendused saate sisse lülitada ka kasutades Lihtsate värskenduste haldur – kõik korraga või valikuliselt. See pistikprogramm alistab kõik üleslaadimisega seotud sätted. See võimaldab teil hallata kõiki WordPressi tuuma, teemade ja pistikprogrammide värskendusi, arendusvärskendusi, tõlkevärskendusi ja ka mõne kolmanda osapoole pistikprogrammi.

Parimate teemade või teemametsade või Codecanyoni pistikprogrammide puhul võib Envato Marketi pistikprogramm aidata WordPressi installimist ja värskendusi automatiseerida. Oleme seda põhjalikult käsitlenud oma Envato Marketi pistikprogrammi juhendis.

2. Varundamine

Varukoopiad on need, mis võimaldavad teil öösel magada, ilma et peaksite oma veebisaidi pärast muretsema. Kui sageli oma saiti varundate, sõltub sisu postitamise sagedusest. Saidi varundamise ajakava seadistamine on hea turbeharjumus. See pole veel kõik, peaksite varundatud versioonide koopiaid hoidma erinevates kohtades ja neid kord-ajalt testima.

Kui teil pole hallatud hostimisplaani, on WordPressi varundamiseks parimateks võimalusteks pistikprogrammid. BackupBuddy saab kogu teie WordPressi installi varundada ja saate seadistada varundamise ajakavade automaatseks käivitamiseks. Varukoopiad saate talletada turvalises väljaspool asuvas asukohas ja vajaduse korral taastada.

Varusõber

Kui eelistate tasuta pistikprogrammi, Updraft Plus on hea valik. Meie postituste seeria Algajate WordPressi juhend sisaldab üksikasjalikku postitust oma WordPressi veebisaidi varundamise kohta.

3. Postituste ajakava

Kas teadsite, et sisu avaldamiseks pole vaja teie WordPressisse sisse logida WordPressil on sisseehitatud funktsioonid, mis võimaldavad teil postituse avaldada igal soovitud ajal.

Ajastage postitus

Kui olete postituse lõpetanud, otsige postitoimetajast suvandit Avalda ja klõpsake linki Redigeeri. Pärast seda saate täpsustada kuupäeva ja täpse kellaaja, millal postitus avaldatakse. Kui soovite, saate ka postitusi ümber ajatada. Ehkki saate seda teha suvalise arvu postituste korral, ei ole hea mõte liiga palju tulevikku planeerida. Võimalik, et peate ajakava muutma, et see vastaks postituse avaldamise ajale.

Kui see on teie eelistatav pistikprogramm, proovige tasuta Toimetuse kalender. See võimaldab teil lihtsalt avaldamiseks valmis postitusi lohistada ja ajastusvormingusse. Samuti saate ülevaate kavandatud postitustest ja saate hallata mustandeid ja mitme autori postitusi, vaadata iga postituse olekut ja neid kiiresti muuta.

CoSchedule

Teine võimalus on  CoSchedule, esmaklassiline pistikprogramm, mis võimaldab mitte ainult postituste ajastamist ajastada, vaid ka sotsiaalmeedias automaatselt avaldamist. Lisateavet toimetuskalendri loomise kohta saate sellest postitusest.

4. Sotsiaalmeedia automaatne avaldamine

Suurt osa sotsiaalmeedias postitamisest saab automatiseerida. Saate seda korraldada nii, et teie sotsiaalmeedia kontosid värskendatakse ja teie sisu jagatakse erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel automaatselt. Pärast vormingut sotsiaalsete platvormide jaoks saate WordPressi RSS-kanaleid ka automatiseerida.

Ideaalis peaks sotsiaalmeedia postituse automatiseerimine moodustama osa teie üldisest sotsiaalmeedia strateegiast. See võimaldab teil teha sotsiaalmeedias pausi, ilma et lugejad teie kohalolekust ilma jääksid. WordPressi sotsiaalmeedia ülesannete automatiseerimisel lisateabe saamiseks otsige meie varasemat postitust.

Taasta vana postitus

Üks plugin, millest siin abi saab, on plugin Revive Old Post. Pärast ühekordset seadistamist jagab see teie sotsiaalse võrgustiku kontodele automaatselt nii uut kui ka vana sisu.

5. Peatage rämpspost

Rämpspost võib teie SERP-sid tõmmata. Rämpspostitajad on siiski kindlameelne partii, nad otsivad alati võimalusi teie saidile pääsemiseks. Sellepärast on WordPress igasse WordPressi allalaadimisse installinud nende võimsa Akismeti rämpspostitõrje pistikprogrammi.

Akismet

Pärast WordPressi installimist peate aktiveerima pistikprogrammi ja hankima API-võtme. Seejärel kontrollib plugin regulaarselt kommentaarides rämpsposti ja kontaktvormi edastusi.

Kuid kui te pole Akismeti fänn, peaksite teadma, et WordPressi rämpsposti ärahoidmiseks on ka muid pistikprogrammide võimalusi, nagu ka need, mis saavad tegeleda sisselogimiskatsete, tellimuste, registreerimiste, broneeringute ja muuga.

6. Tihendage pilte

Kõik need teie saidil olevad läikivad pildid – need tuleb enne meediumiteeki üleslaadimist tihendada. Baidilised rasked pildifailid võivad teie veebisaiti aeglustada. Pluginad meeldivad Lühikese piksli kujutise optimeerija ja EWWW pildi optimeerija võimaldab teil pilte meediumiteeki üles laadimise ajal automaatselt tihendada. Nad saavad ka teie WordPressis olemasolevaid pilte tihendada.

EWWW pildi optimeerija

Kui teie saidil on palju pilte, võivad need pistikprogrammid osutuda reaalajasäästjateks. Kui soovite, siis lisateabe saamiseks lugege meie üksikasjalikku piltide optimeerimise juhendit.

7. Andmebaasi optimeerimine

Kui lisate oma veebisaidile üha enam sisu, võib andmebaas puhkema hakata. Veebisaidi tavapärase hoolduse oluline osa on andmebaasi regulaarne puhastamine. Paisunud andmebaas aeglustab teie saiti, samas kui lahja andmebaas on päringutele reageerimisel tõhusam.

WP optimeerimine

Võite loota WP optimeerimine andmebaasi enda jaoks puhastamiseks nii tihti, kui soovite. Saate kohandada puhastamist vajavad andmed ja konfigureerida üleliigsete andmete kustutamiseks. Teie andmete turvalisuse tagamiseks saate pistikprogrammi abil enne andmebaasi optimeerimist automaatselt varukoopia UpdraftPlusisse salvestada..

8. Suhtlus

Suur osa ajast kulub meie meeskonna liikmetele ja kaastöötajatele kirjade kirjutamisele. Sa peaksid proovima Lõtv, veebitootmise tööriist, mis aitab sujuvamaks suhelda kõigi teie veebikogukondade, organisatsioonide, rühmade ja meediumikontode vahel ühest kohast.

WordPressi kasutajatele lihtsamaks muutmine on pistikprogrammide moodus Slackbot mis toimivad kanalina teie WordPressi ja Slacki konto vahel. Lisaks saate Slackis kohandatud teatisi seadistada erinevate WordPressi sündmuste jaoks, nagu värskendused, kasutaja registreerimine või postituse avaldamine.

Lõtv

Slack töötab suurepäraselt selliste sotsiaalmeediaplatvormidega nagu Twitter ja Dribble, samuti rakendustega, mis jälgivad veebisaidi toimivust või tööaega. Oleme teinud postituse WordPressi integreerimise kohta Slackiga, nii et saate selle kohta rohkem lugeda.

9. Sisu loomine

Kõlab uskumatult, kas pole nii, et saate sisu loomise autopiloodile panna. Ehkki paljudel juhtudel pole see kuigi hea mõte, võib mõnede saitide, mis eksisteerivad enamasti mitmest allikast pärineva sisu kureerimiseks, sisu loomine vaeva näha. Autoblogimise pistikprogrammid meeldivad WP RSS-i koondaja aitab teil sisu koondada ja seda automaatselt avaldada.

Näiteks saate tellige mõne YouTube’i kanali RSS-kanal ja esitage tellijatele oma saidi kureeritud sisu.

10. Katkise lingi kontrollija

Teie veebisaidil olevad katkenud lingid võivad muuta teie ajaveebi või veebisaidi ebaprofessionaalseks ja aegunuks. Lihtne pistikprogramm, Katkise lingi kontrollija saab teie veebisaiti skannida ja katkiseid linke ja puuduvaid pilte automaatselt parandada.

Lisaks on pistikprogrammi lihtne seadistada ja konfigureerida ning selle saab desaktiveerida, kui seda pole vaja.

Kuidas automatiseerida WordPressi pakkimist

Kui olete WordPressi ülesandeid automatiseerima hakanud, kontrollige neid aeg-ajalt, et olla kindel, et nad täidavad ettenähtud viisil. Kuigi need pistikprogrammid on suurepärased viisid WordPressi automatiseerimiseks ja tootlikumaks tööks (näiteks kvaliteetse sisu loomiseks) aja säästmiseks, peate siiski kontrollima pistikprogrammi värskenduste ja ühilduvuse olemasolu (kui kasutate mitut pistikprogrammi).

Milliseid muid ülesandeid soovite WordPressi abil automatiseerida? Või on mõni oluline automatiseerimise pistikprogramm, milles te lihtsalt ei saa elada? Andke meile kommentaaride osas teada – me tahaksime teada, kuidas teie oma saiti haldate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map