10 viisi oma WordPressi saidi kiiremaks muutmiseks

Nii et olete kuulnud, et Google kaalub selle populaarseimate otsingutulemuste jaoks teie saidi kiirust ja nüüd soovite oma saidi võimalikult kiiresti muuta, et saaksite seda hoida või muuta kuni suurima otsingutulemini number 1 G.


Hea, et selle postituse leidsite, sest ma õpetan teile, kuidas vähendada oma lehtede / postituste suurust ja muuta teie sait kiiremaks kui kunagi varem. Altpoolt leiate 10 suurepärast näpunäidet, mis aitavad teil WordPressi ajaveebi oluliselt kiirendada. Nautige ja ärge unustage seda postitust kommenteerida ja säutsu muuta!

Allpool on toodud kümme suurepärast viisi, kuidas aidata oma WordPressi saiti kiirendada, et saaksite oma kasutajatele paremat kogemust pakkuda ja oma paremusjärjestust natuke suurendada..

1. Puhverdage oma lehed

WordPressi teemad toimivad helistades oma wp-andmebaasi ja tagastades sisu, mida see teie saidil kuvatakse. Nii et iga kord, kui laadite oma saidile lehe, peab see kõigepealt hankima vajalikud andmed andmebaasist, mis võib teie saiti märkimisväärselt aeglustada, eriti kui teete oma DB-le palju taotlusi. Eelistatavalt sooviksite, et teie saidil oleks vahemällu salvestatud versioon (HML), nii et kui teie lehed on laaditud, on kõik juba vajalik. Parim viis selleks on WordPressi vahemälupulga kasutamine, minu lemmikuks nimetatakse Hüper chache.

2. Vähendage pildi suurust

Kõik armastavad kasutada tänapäeval oma ajaveebides tonniseid pilte, kuna need muudavad teie saidi huvitavamaks ja vinge väljanägemisega. Kuid pildid võivad olla tõesti suured ja nende laadimine võib võtta kaua aega. Kui soovite tõesti WordPressi kiirendada, siis soovitaksin teil teha 3 toimingut: eemaldage kõik mittevajalikud pildid, vähendage iga postituse piltide hulka ja pange oma pildid kokku. Yahoo pakub teenust nimega Smush seda, kuhu saate üles laadida mis tahes pildi ja see vähendab selle suurust, säilitades samal ajal originaalse kvaliteedi. Soovitan teil alustada sellest, et pukseerida kõik teemafailides olevad pildid, kuna need asuvad teie saidi igal lehel. Võite minna tagasi oma kausta wp-uploads ja rikkuda üleslaaditud pilte ja teha seda kõigi üleslaaditavate piltide jaoks.

Veel üks asi, mida soovite piltide osas veenduda, on see, et kui kuvate postitustel pisipilte, siis ei laadita täispilti ja kuvatakse siis väiksemate mõõtmetega, kasutades silte laius = ”” ja kõrgus = ””. . Hiiglaslikku pilti pole mõtet laadida, et seda väiksema suurusega näidata. Piltide automaatseks suuruse muutmiseks vastavalt teie vajadustele saate kasutada WordPressi vaikevormingut või skripti.

Saidil olevate piltide suuruse ja hulga vähendamisel võib olla tõesti märgatav erinevus selle laadimise kiiruses.

3. Skriptide piiramine

Tänapäeval lisavad paljud ajaveebid oma saidi “täiustamiseks” tonni erinevaid klippe, kuid aeglustavad need teie saiti nagu ükski teine. Ma soovitan teil kinni pidada võimalikult väikestest skriptidest. WPTopTenis kasutan ma Tweetmeme skripti, kuid kui peaksin lisama nupule digg, hiljutistele säutsudele, jagama facebookis … kõiki neid muid skripte kui minu saidi laadimine võtab tõenäoliselt igavesti. Inimesed ja ilmselt Google soovivad kiiret saidi laadimist, nii et pidage kinni skriptidest, mida te tõesti vajate või lisate oma saidile midagi. Kõik muu, mis lihtsalt ilus välja näeb, eemaldage.

4. Puhastage oma kood

Vean kihla, et enam kui 90% -l kõigist WordPress-toega veebisaitidest (kui mitte rohkem) on nende stiililehel või teemafailides vähemalt üks koodirida, mida nad tegelikult ei vaja. Kui soovite tõepoolest oma saiti kiirendada ja vähendada selle suurust võimalikult viimase kilobaidini, siis on aeg vaadata üle kogu see kood ja hakata tarbetuid välja ajama.

Esmalt vaadake stiililehte ja veenduge, et seal pole midagi sellist, mida teie saidi kujundus praegu ei kasuta, siis minge edasi lehele CSS-kompressor ja vabaneda sellest vastikust tühjast kohast.

Järgmisena peate minema läbi kõik muud teemafailid (single.php, index.php, page.php …) ja tegema põhimõtteliselt sama asja. Veenduge, et soovite tõesti kogu seal olevat koodi ja seejärel eemaldage osa tühja ruumi käsitsi. Tühja ruumi eemaldamine ei tee suurt vahet, kuid kui soovite oma saidi võimalikult kiiresti laadida, on see veel üks asi, mida saate teha.

5. Andmebaasi optimeerimine

Mainisin juba varem, et võite oma WordPressi postitused ja lehed vahemällu salvestada, nii et teie sait ei peaks lehe laadimisel andmebaasi helistama / viitama. See on tõsi, et vahemälu loomiseks tuleb see leht või postitus üks kord laadida. Andmebaasi optimeerimise abil saate parandada vahemäluta vahetamata lehtede / postituste (või kogu saidi kiirust, kui otsustate mitte kasutada vahemällu pistikprogrammi).

6. Mõelge oma kujundus ümber

Kõik armastavad tõeliselt ilusaid ja pildi- / vektoririkkaid veebisaite, kuid need võivad olla aeglasemad. Kui soovite tõeliselt kiiret saiti, siis peaksite CSS-ist võimalikult palju kinni pidama ja CSS 3 abil saate saavutada tõeliselt muljetavaldavaid kujundusi ilma Photoshopita (pildid). Kas tõesti peab see hiiglaslik pilt taustal olema või saate kasutada ühtlast värvi? Kas kasutate oma navigeerimiseks javascripti pildi vahetust? Esitage endale seda tüüpi küsimusi ja minge üle oma veebisaitide kujundusele. Olen kindel, et leiate viise, kuidas oma paigutuse suurust vähendada.

7. Katkesta need katkendid

Kas olete üks neist inimestest, kellele meeldib kogu teie postitus avalehel ja kategoorialehtedel olla? Kui jah, peaksite kaaluma oma ajaveebi väljavõtete kasutamist mitte ainult SEO, vaid ka saidi kiiruse huvides. Väiksemate katkendite abil saate antud kategooria lehel või avalehel sisu hulka oluliselt vähendada. Väljavõtete kasutamiseks saidil peate kasutama ainult nuppu malli silt ja kopeerige ning kirjutage postituse loomise ajal WP-administraatori väljavõtte lahtrisse väike kirjeldus.

8. Mõelge sisu üle piltide peale

Pilt ei ütle tuhat sõna, tuhat sõna ütleb tuhat sõna. See on mõtteviis, mida peate blogimise ajal kogu aeg valima. Kvaliteetse pika artikli saamiseks pole mitte ainult sisukuningas, vaid ka kena pika artikli saamiseks palju vähem mäluruumi kui postituse, näiteks „100 vinge WordPressi teemat” ja ekraanipildi kuvamiseks igaüks (jaa!). Lõpetage oma saidile nii paljude piltide lisamine ja alustage kasuliku sisu kirjutamist. Teie külastajad hindavad seda, kui teie sait laaditakse ülikiirelt.

9. Eemaldage ebavajalikud pistikprogrammid

Siin on asi pistikprogrammidega … Need aeglustavad teie saidi hävitamist, nii et eemaldage kindlasti kõik pistikprogrammid, mida te oma saidil tegelikult ei vaja. Paljudel pistikprogrammidel on oma CSS-failid ja ämberlaaditav kood, mis sisestatakse kas päisesse või jaluse malli siltidesse. Kogu see lisakood ja stiililehe otsingud võivad teie saiti märkimisväärselt aeglustada. lisaks peate teatud pistikprogrammide kasutamisel oma andmebaasi esitama veelgi rohkem taotlusi. Niisiis, vaadake üle kõik oma pistikprogrammid ja vaadake, milliseid neist teil tegelikult pole vaja, et oma sait praegusel kujul töötaks (luksuspistikprogrammid) ja kustutage need. Pärast seda võiksite proovida oma andmebaasi, et eemaldada neist allesjäänud prügikast.

10. Kraavige oma odavat hostimisteenust

See on koht, kus see kõik taandub. Kui teil on jube host, siis on teie sait tõenäoliselt aeglane. Kaaluge parema ja kiirema hostimisteenuse eest pisut lisamaksu maksmist. Teie, teie külastajad ja otsimootorid hindavad väga asjaolu, et te pole enam nii nõme.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map