10 tööriista WordPressiga töötamise lihtsustamiseks

Vinge tööriist WordPressiga töötamise lihtsustamiseks

Vean kihla, et oleme ühel meelel, kui ütlen, et elu on juba raske, nagu see on. See on liiga lühike ja piiratud ajaga, et teha kõike oma WordPressi ämbriloendis ja olla kõik, mida iial soovisite, sest paar vinge tööriista, mis koormuse vastu aitab, on tõepoolest elupäästja.


Need 10 vinge tööriista muudavad teid meeletult produktiivseks ja teie WordPressi elu on palju lihtsam. Saate rohkem tööd teha lühema aja jooksul. Mis tähendab, et teil on päevas rohkem minuteid, et veeta perega või nautida asju, mille nimel te nii kõvasti tööd teete.

10 vinge tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu lihtsamaks

Hankige sulepea ja paber, kui hakkame teie WordPressi elu 10x lihtsamaks tegema. Me segame tasuta ja esmaklassilisi tööriistu, sest mõnikord pole suured asjad elus tasuta. Lisatasu tööriistad on siiski suhteliselt odavad (ja kui te ei näe selles loendis oma lemmiktööriista või kui teil on küsimust või ettepanekut, siis ärge kõhelge postituse lõpus kommenteerimast).

1. Pärmi SEO

10 vinge tööriista, mis muudavad teie WordPressi kasutamise lihtsamaks

WordPressi SEO ja SEO ei ole üldiselt lapse mäng. Üks viga ja Google ei kõhkle teid kuivamast välja riputamast. Sellegipoolest on teie märksõnade hea järjekoha seadmine Google’is (teised otsingumootorid järgivad lihtsalt IMHO-d) sama lihtne kui pirukas, seda enam pluginaga nagu Yoast SEO.

Pärast seda, kui paar aastat tagasi hüppasin WordPressi ribavagunile, on Yoast SEO olnud minu SEO-lahenduseks. Tänu sellele pistikprogrammile ja paljule hoolikalt kirjutatud SEO-sisule oleme paari märksõna osas Google’is esimesel kohal.

Kuid mis teeb Yoast SEO silma paista paljude teiste WordPress SEO pluginate hulgas? Alustuseks aitab Yoast SEO teil luua loetava sisu, mis on asjatundlikult optimeeritud otsingumootorite otsimiseks otse oma postituse redigeerijas!

Muud funktsioonid hõlmavad riivsaite, kanoonilisi URL-e, sisemisi linkimissoovitusi, sisetunnet, ümbersuunamise haldurit ja ööpäevaringset tuge. See tööriist pakub kahte maitset: tasuta versiooni ja premium-versiooni, mis maksab 89 dollarit.

Lisateave Yoast SEO kohta

2. vinge ekraanipilt

10 vinge tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu vinge ekraanipildiks

Kas näete selle postituse ekraanipilte? Noh, ma haaran neid Awesome Screenshot abil, kõik tänu WPKube’i Dev Sharmale, kes tutvustas mulle seda vahvat tööriista.

See on mu WordPressi ajaveebielu palju lihtsamaks teinud, kuna varem pidin kasutama prt sc (Print Screen), MS Paint ja Photoshop, mis hõlmas palju toiminguid.

Selle tööriistaga on kaasas palju funktsioone, mis muudavad ekraanipiltide / kohalike piltide märkuste tegemise, jäädvustamise ja redigeerimise pargis jalutuskäiguks. Üleslaadimine ühe klõpsuga muudab pildistamise jagamise imelihtne.

Saate haarata terve lehe, töölaua, brauseriakna nähtava osa, lehe valiku, viivitada pildistamisega ja muuta jäädvustamist oma südame sisu järgi. Lisaks pakuvad nad ekraanisalvesti, mis maksab 19,99 dollarit aastas.

Awesome Screenshotil on Mozilla Firefoxi ja Chrome’i laiendused ning eraldiseisev Chrome’i rakendus, mida on ime kasutada.

Lisateave vinge ekraanikuva kohta

3. FileZilla

10 vinge tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu filezilla lihtsamaks

Ilma õige tööriistata põhjustab failide kõvakettalt kaugserverisse teisaldamine migreeni. FTP kategoorias kannab FileZilla päeva teie jaoks tõeliselt, kuid see olen ainult mina.

Kuid kas te võite mind süüdistada FTP-tööriista armastamises, mida on uskumatult lihtne kasutada? Kui teil on õiged sisselogimismandaadid, saate juurde pääseda oma veebiserverile ja teisaldada faile nagu boss.

Näiteks saate faile / kaustu oma veebiserverist alla laadida lihtsalt lohistades. Rääkimata sellest, et FileZilla pakub fantastilisi turbesätteid, mis pakuvad teile turvalist juurdepääsu oma WordPressi saidile, et saaksite teha nii nagu te.

Saate luua faile serverisse otse töölaualt, hõlpsalt muuta failiõigusi ja teha palju muud. FileZilla on tasuta avatud allhankega FTP klient, mis magustab tehingut.

Lisateave FileZilla kohta

4. RegistreerimisMagic

10 suurepärast tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu registreerimise lihtsamaks

WordPressi kasutajana peate ilmselt mingil hetkel vorme looma. Sellega seoses märkate, et WordPressi kasutaja registreerimissüsteemi funktsionaalsus on piiratud.

Just seetõttu vajate steroidide kasutaja registreerimise ja haldamise pistikprogrammi RegistrationMagic.

Lühidalt – RegistrationMagic aitab teil “… luua kohandatud kasutaja registreerimisvorme, võtta vastu makseid, jälgida avaldusi, hallata kasutajaid, analüüsida statistikat, määrata kasutajarolle ja palju muud!” Selle ühe pakkumise põhjal võite öelda, et see pistikprogramm teeb raskeid raskusi.

Parema pildi saamiseks vaatame mõnda asja, mida see paha poiss teha saab. Esiteks saate luua piiramatu arvu kasutaja registreerimisvorme, millel kõigil on erinevad väljad. See tähendab, et saate muu hulgas aktsepteerida isegi vormide manuseid.

RegistreeriMagic tarnib kasutajatele mõeldud esilehega, mis laseb kasutajatel oma saidil registreeruda, sisse logida, esildisi alla laadida, tehinguid kontrollida ja paroole lähtestada.

See pistikprogramm särab kasutajahalduses, ent intuitiivse armatuurlaua abil saate jälgida vormide esitamist, tasuliste kasutajate maksete seadistamist, vormide filtreerimist sõltuvalt kuupäevast / kellaajast ja palju muud.

WordPressis on saadaval tasuta registreerimise registerMagic, kuid parimad funktsioonid leiate proamiversioonist, mis on saadaval registreerimisMagic.com.

Lisateave registreerimiseMagici kohta

5. Päris lingid

10 vinge tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu lihtsamaks, lingid

Selle asemel, et kasutada vastikut linki nagu https://www.example.com/dp/B00TQ1PB/ref=s9_acsd_bw_wf_a_dlpec1f4_cdl_1?, võite kasutada pistikprogrammi Pretty Links, et luua kasutajasõbralikum link, näiteks https://yoursite.com/product-name. See teine ​​link on uhkem ja hõlpsamini levitatav.

Teisisõnu aitab Pretty Links teil linke lühendada, kasutades oma domeeni, selle asemel et tugineda kolmandate osapoolte linkide lühendamise teenustele, näiteks bit.ly või tinyurl.com. Seejärel saate loodava lingi suunata mis tahes muule teie valitud URL-ile.

Lisaks sisaldab Pretty Links lingijälgimismootorit, mis näitab teile klikkide arvu, mida teie lingid saavad, kust klikkid tulid, host, brauser ja opsüsteem.

See tööriist on fantastiline WordPressi kasutajatele, kes soovivad jälgida e-kirjade linke, puhastada siduslinke ja jagada linke sotsiaalmeedias, kommentaarides ja foorumites.

Lisateave kohta Päris lingid

6. Läbiviivad juhtmed

10 suurepärast tööriista, mis muudavad teie WordPressi kasutamise lihtsamaks

Ükskõik, kas teil on väike või suur veebiettevõte, on e-posti turundus üks parimaid viise oma sihtrühmani jõudmiseks ja konversioonimäärade tõstmiseks. Mõelge sellele, et teil on oma väljavaadetega otsene kontakt.

Kuid enne kui hakkate oma potentsiaalsetele klientidele turundussõnumeid saatma, peate koguma asjakohast sihtrühma teavet, nagu eesnimi, e-posti aadress ja kõik muu, mida vajate. Ja mis oleks parem viis selle teabe jäädvustamiseks kui Thrive Leads kasutamine?

Selle loendi koostamise tööriistaga on kaasas 40 funktsiooni, näiteks SmartExit, mis meelitavad külastajaid enne teie saidilt loobumist, A / B-testid, täpne sihtimine, kaunid animatsioonid, päästikuvalikud, piiramatu lubamise vormid, integreerimine mitme e-posti turundusplatvormiga ja üksikasjalikud aruanded teised.

Thrive Leads on esmaklassiline tööriist. Ühe saidi litsents tagastab teile ühekordse tasu 67 dollarit. Muud plaanid hõlmavad 97-dollarist paketti 5 saidi jaoks, 15-saidilist litsentsipaketti, mis maksab 147 dollarit ja 19 dollarit kuus – piiramatu veebisaidi soodsate liikmelisuse pakett.

Lisateave Thrive Leads kohta

7. WAMP

10 vinge tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu hõlpsamaks

Mida rohkem WordPressi kohta teada saate, seda hõlpsamaks teie elu läheb, kui platvormiga töötamine läheb. Parim viis WordPressi tundmaõppimiseks on sukelduda ja katsetada asju iseseisvalt.

Kuid WordPressi iga eksemplari käitamiseks on teil vaja veebiserverit. Samal ajal ei oleks domeeninime ostmine ja veebimajutuskontole registreerumine kulude osas mõtet, kui soovite vaid WordPressi vete testimist.

Mida WordPressi kasutaja teha peab? Tore, et sa küsisid. WordPressi saate oma arvutisse installida sellise tööriista abil nagu WAMP. WAMP on lühend Windows Apache MySQL ja PHP kohta. Võõras keeles installib WAMP arvutisse veebiserveri.

Veebiserveri abil saate seejärel installida nii palju WordPressi eksemplare, kui soovite testida, mida iganes soovite. Kui teil on Mac, saate seda kasutada MAMP või XAMPP.

Lisateave WAMP-i kohta

8. Chrome’i arendaja tööriistad

10 suurepärast tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu lihtsamaks

Milline elupäästja see on olnud. Chrome’i arendaja tööriistad (DevTools) on oluline osa Google Chrome’i brauserist, millest enamik WordPressi algajaid ei tea.

Vahepeatuse säästmiseks panid Chrome’i arendajariistad teie käsutusse palju veebiautoreid ja silumisvõimalusi.

Tänu DevTools-ile on teil brauseriaknas sügav juurdepääs WordPressi saidi sisemistele osadele. Miks on nii suur juurdepääs oluline??

Noh, saate oma saiti ajutiselt redigeerida ilma koodi muutmata, vaadata paigutusprobleeme, leida probleemne kood, leida saidi laadimisaega ja mängida JavaScriptiga muu hulgas.

Chrome’i arendaja tööriistad on sisseehitatud Google Chrome’i, mis tähendab, et saate selle suurepärase võimaluse tasuta. DevToolsi juurde pääsemiseks paremklõpsake lihtsalt mõnel lehe elemendil ja valige Kontrollige elementi. Allpool vaadake, kuidas muutsin WordPress.org kodulehte üles:

10 suurepärast tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu lihtsamaks, pühendab WP muudatused

Ja selleks, et olla õiglane, on siin a Mozilla Firefoxi veebiarendaja lisandmoodul.

Lisateave Chrome DevToolsi kohta

9. Märkmik++

10 vinge tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu lihtsamaks notepad pluss

WordPressiga töötades võiksite olla määrdunud ja määrida koodi ise. Võib-olla soovite luua oma lapseteema, lisada .htaccess-faili mõne koodi, redigeerida wp-config.php või lisage funktsioone oma funktsioonid.php faili muu hulgas.

Ja kuna kood saab kiiresti käest ära, on teil vaja suurepärast koodiredaktorit, mis aitab teil asjadest üleval olla, ilma et oleksite vaeva näinud. NotePad ++ muudab koodi kirjutamise paljudes programmeerimiskeeltes uskumatult lihtsaks.

Selliste funktsioonidega nagu süntaksi esiletõstmine ja voltimine, funktsioonide otsimine ja asendamine, dokumendikaart, atraktiivne GUI, automaatne täitmine ja palju muud pole koodi kirjutamine kunagi olnud lihtsam.

Lisateave NotePadi kohta++

10. Google’i märksõnade plaanija

10 vinge tööriista, mis muudavad teie WordPressi elu lihtsamaks google märksõnade plaanijaks

Sisu turundamine ja SEO käivad käsikäes, kui sihitud liiklust genereeritakse. Sisuturunduse ja SEO arendamiseks peate nõudma nutikat märksõna-uuringut. Kuidas muidu sa räägid, mis teemad sinu lugejaid huvitavad?

Võib-olla on teil teemaideed otsa saanud. Kuidas saada uusi ideid oma sisuturunduse masinate töös hoidmiseks? Jällegi on vaja korralikku märksõna uurimist, et teha kindlaks teemad, mida teie lugejad lugeda tahavad.

Näete, et teie lugejad kasutavad märksõnade abil teemade ja toodete otsimist. Kui leiate need märksõnad, olete jõudnud ukse poole. Kui olete seda kaugelt lugenud, on teil hea meel teada saada, et märksõnade leidmine on sama lihtne kui Google’i märksõnade plaanija kasutamine.

See on Google’i tasuta tööriist, mis võimaldab teil genereerida märksõnaideid peateema ümber.

Lisateave Google’i märksõnade plaanija kohta

Nüüd teile üle

Millised tööriistad muudavad teie WordPressi elu lihtsamaks? Kas jätsime teie lemmik WordPressi tööriistad välja? Vaadake meie ajaveebist rohkem ettevõtte jaoks mõeldud WordPressi tööriistu või jagage meiega allolevas kommentaaride jaotises. Näeme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map