10 suurepärast asja, mida WordPress saab teha

Olen alati olnud WordPressi imeliste asjade fänn. Peaaegu igas veebiettevõttes, mida ma ette võtan, olin WordPressi kasutanud pimesi oma lahendusena number üks. Vaatleme siis vaid mõnda neist paljudest asjadest, mida WordPress teie (ja teie klientide) heaks teha saab.


1. Looge veebipood WordPressiga

veebipood

Kui klient küsis – “Kuule, ma ei vaja WordPressi, miks ma ei kasuta spetsiaalset e-kaubanduse tarkvara?” Minu klient (skeptiline härrasmees) polnud WordPressist päris teadlik. Kasutades seda olukorda ära, avasin kiiresti WooCommerce ja küsis – “Kuidas see teie arvates töötab?”

“See on täiuslik! Kui palju see maksab?” Nii et vastasin talle, “Mitte midagi!”(Noh, muidugi hostimistasud!)

WooCommerce on WordPressi e-kaubanduse tööstuse üks suuremaid osalisi. Nende peamine pistikprogramm on tasuta ja sellel on põhifunktsioonid, mis on vajalikud algtaseme e-poe hoidmiseks. Teil on vale arvata, et nagu enamus „tasuta” WordPressi pistikprogramme, hoiab ka WooCommerce vajalikke funktsioone lukustatud „premium“ kapi taga.

wookaubanduse töölaud

Tegelikult pole pistikprogrammi premium-versiooni. Neil on tõsiselt muljetavaldav lisandmoodulite arv, mille kaudu nad teenivad tulu. Samuti toetavad nad WooCommerce’i lisandmooduleid. Võite palgata isegi arendaja, kes ehitab teile ettevõttespetsiifilise WooCommerce’i lisandmooduli.

Muude vinge e-poe pistikprogrammide hulka kuuluvad iThemes Exchange, MarketPress ja Easy Digital Downloads. Põhjaliku loetelu saamiseks lugege Freddy postitust parimate poodide WordPressi pistikprogrammide kohta.

2. Looge töökoda

wpjobboard

Kolledži üks meeldejäävamaid kõnesid kõlas umbes nii: “Peate püüdma olla tööandja ja mitte otsija.” See sütitas meie sees ärritunud ettevõtlustulekahju.

Tulge selle peale mõtlema, inimesed nagu meie – vabakutselised, blogijad, disainerid, copywriters jne on kõik üksikud ettevõtjad. Kas olete kunagi tahtnud oma ajaveebis luua tegeliku töötahvli? Nagu üks ProBloggerist, siin on nimekiri WordPressi töölaua teemad see aitab teid mõne tunni pärast tööle panna:

 1. Töökoha määramine (55 dollarit)
 2. Tööpakkumine (79 dollarit)
 3. JobRoller (99 dollarit)
 4. Templaticu töölaud (65 dollarit)
 5. JobEngine (89 dollarit)
 6. Mesilase rent (99 dollarit)

Kui otsite pluginapõhine lähenemine, vaatama WP tööjuht. Seal on palju suurepäraseid lisandmooduleid veelgi rohkemate töökohtade jaoks, näiteks WooCommerce’i integreerimine tasuliste kirjete jaoks, CV-de hõlpsa üleslaadimise jätkamise haldur, iga päev või iganädalaselt uute töökohtade hoiatused ja palju muud.

Üldised näpunäited:

 • Enne töölaua avamist veenduge, et olete oma žanrisse loonud märkimisväärse vaatajaskonna. ProBlogger on planeedi üks populaarsemaid ajaveebipäevikuid. Kui arvate, et võite kuus saada paar tuhat külastajat ja asuda tööle oma töölaua taha, oleksite pettunud.
 • Kusjuures, need töölaua pluginad võivad olla väga kasulikud, kui postitate oma ajaveebile töökohti (nt tasulised toimetajad, copywriteerijad, kujundajad jne).
 • Paljud ettevõtted eelistavad hoida oma portfellid ja tööpakkumised eraldi. Nad postitavad lingi oma jalusesse või ülaossa kuskile, teatades, et neil on avamine.
 • Tegelik tööleht on allhanke korras mõnele töölaua tarkvarale, näiteks Resumator, või seadistatud kui asutusesisene töölaud teistsuguses URL-is või alamdomeenis. Midagi sarnast Job.company.com.
 • Selle lähenemisviisi jaoks töötab kõige paremini WordPressi töölauapõhine teema – kuid kõigi keeruliste postitustüüpide ja kõigi tõttu on need natuke kallimad.
 • Kui te aga ei soovi eraldi installimist, võiksite otsida pistikprogrammidel põhinevat lahendust.

3. WordPress Multisite

mitme võrguga veebisaidid

WordPress Multisite on üks paremaid (kui mitte) parim) WordPressi funktsioonid, kunagi varem. Lihtsamalt öeldes – see võimaldab teil WordPressi veebisaitide võrgu luua ühest WordPress-i peamisest installist. Idee sai alguse võrgustatud ajaveebide kontseptsioonist. Siin on kiire näide:

Oletagem, et soovite alustada blogi, mis hõlmab kolme peamist kategooriat – raamatud, koomiksid ja luuletused. Kuid teie meeskonnal on kõigi nende saitide ülesehituse, kujunduse ja paigutuse ideed väga erinevad. Muud aspektid, näiteks turvameetmed ja üldised kogu saiti hõlmavad põhimõtted, on aga tavalised. Sel juhul oleks teie parim lahendus luua kolm erinevat veebisaiti – st kolm erinevat WordPressi installi, mis asuvad ühe WordPressi saidi all. See annab teile oma saidi üle halduskontrolli, säilitades samas suva.

WordPressi mitme saidi saab aktiveerida, kui lisate oma saidile järgmise rea wp-config.php fail:

/ * Multisite * /
define ('WP_ALLOW_MULTISITE', tõsi);

Siitpeale järgige meie WordPressi mitme saidi seadistusjuhendit või koodeksi juhised elama saada.

4. Looge foorum

bbpress

Koos bbPress WordPressi plugin, mis loob täielikult esiletoodud ja integreeritud WordPressi foorumi, on lihtne ülesanne. Pistikprogrammi töötab välja ja haldab Automattic – WordPressi taga olev ettevõte. Nii et töökindluse ja turvalisuse osas olete üsna turvaline. Siin on kiire ülevaade bbPressi funktsioonidest:

Funktsioonid:

 • Looge mitu foorumikategooriat
 • Vastab üksikutele teemadele
 • BbPressi konkreetsete lühikoodide ja vidinate tugi
 • Suurendage kasutajate seotust selliste laienditega nagu bbPress Teata mis saadab kasutajatele meilisõnumeid uute teemade ja / või vastuste postitamisel; ja
 • GD bbPress Tools mis lisab BBCode tuge, kasutajate allkirju, vastuses sisalduvaid tsitaate ja mõnda muud funktsiooni – just nagu täieõiguslik foorumitarkvara.

Oh, ja see ühildub võimsa Total WordPressi teemaga – nii saate luua oma vinge foorumi jaoks kohandatud lehti. Muud pluginad, mis aitavad teil WordPressi abil foorumit luua, hõlmavad CM vastused ja AnsPress.

5. Looge sotsiaalne võrgustik

buddypress

Kui soovite luua järgmise Facebooki, kasutades platvormina WordPressi, peaksite tõenäoliselt nägema arsti. Tegin nalja. Kuid tõsiselt, ma imetlen teie püüdlusi, kuid teie pingutused oleksid palju tõhusam, kui arvestada järgmise Facebooki loomise alternatiivse raamistikuga.

Teistele, kes soovivad luua oma ettevõttesisese sotsiaalse võrgustiku teie kolledžigruppide, meeskondade või ettevõtte jaoks – BuddyPress on teie vastus. Veelgi enam – BuddyPressi teemade jaoks on olemas isegi spetsiaalne jaotis Themeforest.

6. Looge DIY maandumislehed

maandumisleht

Nagu võite teada, on maandumislehed ettevõtte kasvu jaoks eriti olulised – eriti veebiettevõtted. Hästi kujundatud sihtlehed võivad muuta juhusliku külastaja tasuliseks kliendiks. Kuid see pole nii lihtne, kui tundub. Sihtlehe ehitamine on pidev areneb protsess. Peate hoolitsema mitme funktsiooni eest ja jälgige, kuidas teie külastaja neile reageerib.

Kuna enamus Interneti ajaveebid kasutavad WordPressi, pole selliste pistikprogrammidega nagu OptimizePress, Parallax Gravity ja Thrive Content Builder ilusate sihtlehtede kujundamine kunagi olnud lihtsam. Hea WordPressi sihtlehe pistikprogrammi abil saate oma veebisaidi jaoks mitu sihtlehte üles ehitada ja seda jälgida.

7. Looge mitmekeelne veebisait

Mitmekeelne veebiliides

WordPress aitab teil oma veebisaidi sisu mitmekeelseid versioone luua ja hallata. See on eriti kasulik globaalsetele ettevõtetele, kes on valinud oma CMS-platvormiks WordPress. WordPressi tõlkimiseks ja mitmekeelse veebisaidi loomiseks on kaks erinevat viisi.

7.1 Tõlkija palkamine

See on kallim meetod, kuid peaaegu alati tagab masintõlkega parema kvaliteedi. Selleks saate kasutada järgmisi pistikprogramme:

Ma soovitaksin pluginat Polylang WordPress, kuna see haldab teie postituste ja lehtede mitmekeelseid versioone ning muid elemente, sealhulgas piirkondlikke kuupäeva-aja vorminguid, kategooriaid, silte ja kohandatud taksonoomiat.

7.2 Masintõlge

See meetod on kiirem ja ei maksa teile sentigi. Negatiivse poole pealt võib öelda, et tõlgitud teksti kvaliteet on halvem kui see, mille saadaksite tõlgi palkamise korral. See võib järgmisel kümnendil siiski muutuda tänu Google’i hirmutavatele looduskeele töötlemise (NLP) uuringutele.

Pistikprogrammid:

Need pistikprogrammid loovad ühenduse saidi artiklite teisendamiseks Google’i / Bingi keeletõlke API-ga. Kui kasutate WordPressi mitme saidi seadistust ja vajate iga saidi olemasolu, on WPML teie jaoks pistikprogramm. See on ülevaatlik pistikprogramm, mis toetab põhilisi tõlkefunktsioone, e-kaubanduse tõlget ja haldab iga keele eraldi failide manuseid.

8. Tippturvalisus

turvalisus

Mul on alati olnud turvalisuse reegel – ennetamine on parem kui ravi. Neile, kes hilinenud, peate häkkinud saidilt toibumiseks kulutama märkimisväärse summa. Ma soovitaksin teil seda mitte võtta DIY-projektina ja saada professionaalset abi – kuna valesti minemiseks on lugematuid võimalusi.

 • WordPress on tulihingeline esimese reegli järgija. Seetõttu rakendab see erinevaid turvameetmeid ja laseb aeg-ajalt välja olulisi ja kriitilisi turvavärskendusi. Mispärast reegel nr 1 on värskendage alati uusimale WordPressi versioonile.
 • Enamikku WordPressi saite (sealhulgas hallatud) värskendatakse automaatselt tänu uusimale versioonile tänu selle automaatse värskendamise funktsioonile. Ülejäänud peaks administraator värskendama käsitsi.
 • Kui olete ühises hostimiskeskkonnas, ümbritsevad teid mitmesugused tundmatud turvavead. Vastumeetmena peaksite installima turbe plugina, näiteks iThemes Security või Sucuri.
 • Lõpuks, kui soovite olla võõrustamis- ja turvavaludest vaba, peaksite kaaluma Haldatava WordPressi hostimist nagu WPEngine.

9. Täiustatud e-posti turundus

kasvatage oma e-posti nimekirja

Nagu me teame, on meiliturundus üks liikluse genereerimise igihaljaid viise. See on nagu tellitav liikluse allikas, kes on spetsiaalselt teie saidile häälestatud – teilt innukas. Kuid selleks, et meiliturundus toimiks, peate kõigepealt koguma e-kirjad. Seal on WordPress kasulik.

Pistikprogrammidega, nagu OptinMonster ja Bloom, saate oma abonentide baasi kiiresti tõsta. OptinMonster kuvab teie külastaja ekraanil uudiskirja tellimise hüpikakna, täpselt nagu need:

 • Sisestage oma sait
 • Lahkuge oma saidist – seda nimetatakse väljumise kavatsuseks

Samuti saate postitada e-posti tellimiskasti oma saidi erinevatesse kohtadesse – sealhulgas külgriba – pärast iga postitust või tavalist hüpikakent. Kui soovite rohkem teada saada OptinMonsteri kohta ja kuidas see aastate jooksul edasi arenes, lugege kindlasti meie OptinMonsteri arvustust. WordPress.com võimaldab teil koguda ka kasutajate e-posti aadresse. Kui olete uue postituse avaldanud, saadetakse kõigile teie tellijatele e-kiri.

10. Veebisaidi kujundamise paindlikkus

kogu WordPressi teema wpexplorer

See WordPressi omadus on vaieldamatult minu lemmik. WordPressiga saate tõesti midagi luua. Ükskõik, mida vajate, on olemas pistikprogramm või teema, mis aitab teil alustada. Kas soovite luua oma linna jaoks põhjaliku kataloogikirje? Checkout sobivalt nimega Directory teema. Kas peate oma blogisse lisama retsepte? Lihtne – keedetud retsepti koostaja on teie jaoks lihtsalt pistikprogramm.

Ja kui te ei tea, mida soovite, on ka selle jaoks teemasid! Haarake endale vaid see, mis on meie arvates kõigi aegade parim WordPressi teema – Total või mõni muu populaarne mitmeotstarbeline teema, mis on kaasas võimsa leheehitajaga. Nende abil saate luua ainulaadselt kujundatud veebisaite – kõik ühest teemast.

Järeldus

Loodan, et teile meeldis see nimekiri 10-st (vinge) asjadest, mida saate WordPressiga teha. Milleks olete WordPressi kasutanud? Kui teil on midagi, mis teie arvates tuleks sellesse loetellu lisada – andke meile sellest teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map