10 suurepärase äri WordPressi teema tunnused

Paljud inimesed arvavad ekslikult, et WordPress on ajaveebiplatvorm, kui tegelikult on see võimas sisuhaldussüsteem, mida saab kasutada praktiliselt igat tüüpi veebisaitidel, alates põhiblogidest kuni keerukate veebipoodideni. Viimasel ajal kasutab üha enam inimesi WordPressi oma väikeettevõtte jaoks. Tegelikult oli mu viimane blogipostitus pealkirjaga „Toetage oma väikeettevõtet WordPressiga”, milles esitasin mõned põhjused, miks väikeettevõtted peaksid kasutama oma ettevõtte saidil WordPressi, ja mõned kiired sammud nende alustamiseks..


Nii et nüüd, kui kõik kasutavad WordPressi oma väikeettevõtete saitidel, on tohutu nõudlus Business WordPressi teemade järele, nii premium- kui ka tasuta. Veebiarendajana olen töötanud üsna paljudel ettevõtete veebisaitidel ja tean, et disaini, kasutatavuse ja käibe määra osas on vaja vinge ettevõttesaidi loomiseks. Ettevõtte WordPressi teema loomine on lihtne, kuid suurepärase ettevõtte malli loomine võib olla keeruline ülesanne ja selle koostamiseks on vaja palju vaeva näha.

Selles postituses soovisin pakkuda teile 10 suurepärase äri WordPressi teema tunnust. Nii et kui otsite oma ettevõtte teemat või otsite inspiratsiooni selle loomiseks, peate lugema minu postitust. Nautige!

1. Professionaalne disain

Nagu iga veebisaidi teema või mall, on kujundus kõige olulisem aspekt ja kui otsite WordPressi teemat oma väikeettevõtte toomiseks, soovite midagi väga puhast, kaasaegset ja professionaalset. Suurepärane disain võib muuta tohutult erineva käibe määra ja kaubamärgi maine järgi. Kui teie ettevõtte veebisait näib olevat jama, ei kavatse inimesed teid tõsiselt võtta ja palju vähem ostavad teilt midagi.

Halb näide – jube äriteema

Siin on kiire näide sellest, milline äriteema EI peaks välja nägema.

Jube äriteema

Hea näide – suurepärane WordPressi teema

Siin on näide professionaalselt kujundatud teemast (kogu WordPressi teema).

Kokku: mitmeotstarbeline WordPressi teema edasisaatjatele

2. Esiletõstetud liugur

Nendel päevadel on iga suurepärase äri teemaga kaasas mõni esile tõstetud liugur, näiteks karussell või nivo-tüüpi liugur. Miks? Kuna see pakub suurepärast viisi oma parimate toodete, teenuste või portfellinäidiste tutvustamiseks. Liugurid näevad tavaliselt suurepärased välja, need köidavad teie külastajate / klientide tähelepanu ja see on suurepärane võimalus suunata oma vaatajate tähelepanu konkreetsetele esemetele.

3 suurepärast liugurit, mida saaksite kasutada järgmise kujunduse kujundamisel

Liugurid on suurepärane viis oma postitustele ja lehtedele täiendava sisu ja liikumise elemendi lisamiseks. Allpool on toodud mõned meie lemmiklisandid WordPressi lisatasu liuglülitustega.

Liuguri revolutsioon

Revolution Slider WordPressi pistikprogramm

Kihi liugur

LayerSlider WordPressi pistikprogramm

MotoPressi liugur

MotoPress-liuguri näide

3. Iseloomustuste jaotis

Kui teil on vinge ettevõte ja teie kliendid armastavad teid, siis miks mitte seda armastust jagada? Inimesed tahavad alati enne millegi ostmist lugeda arvustusi või iseloomustusi, sest see aitab konkreetseks muuta ideed, et toode / teenus on tõesti seda väärt.

Seetõttu peab minu meelest suurepärane äri WordPressi teema pakkuma mingisugust iseloomustuse vidinat või ala, kuhu kasutaja saab lisada oma klientide mõne tsitaadi või ülevaate lõigud (ja jah – kokku pakub see sisseehitatud sisu) . Samuti on väga kasulik, kui kasutaja saab teema juhtpaneeli kaudu kontrollida iseloomustuste jaotise sisu. Ja ärge unustage lisada oma kodulehele iseloomustusi ja veenduda, et need paistavad silma, sest need on võtmeks külastajatest maksejõulisteks klientideks muutmisel.

4. Kontaktvorm koos valideerimisega

Muidugi on kontaktvormide loomiseks palju WordPressi pluginaid, kuid kui soovite luua suurepärast teemat, peate lisama oma kontaktivormi (loodetavasti AJAX) ja ka selle stiilima. Kontaktvormid on ettevõtete jaoks üliolulised, kuna inimestel võib tekkida küsimusi teie toodete või teenuste kohta ja kui nad ei saa aru, kuidas teiega ühendust võtta, siis olete need lihtsalt kaotanud..

Arvan, et suurepärane äriteema peaks võimaldama lisada kontaktvormi nii lühikeste koodide kaudu kui ka kõigil lehtedel (jaluse piirkonnas) või vähemalt avalehel. Valideerimine on oluline! Kui juhite väikest ettevõtet, pole teil aega veeta tunde iga päev rämpsposti kaudu.

Suurepärane äriteema pakuks ka kontaktjaotise, mis sisaldab ettevõtte telefoninumbrit, aadressi, võib-olla Google’i kaarti ja linke nende sotsiaalsete profiilide juurde (twitter, facebook, linkitud, jne).

5. Teema kohandaja või suvandite paneel

Keegi ei soovi veebisaiti, mis näeb välja ja töötab identne sadade teiste saitidega, eriti kui see on teie ettevõtte sait, kuna soovite konkurentidest eristuda. Lihtsaim viis teema toimimise kohandamiseks on WordPressi aktiivse kohandaja abil. See on koht, kuhu paljud arendajad lisavad nüüd funktsioone, nagu värvivalikud, lehepaigutused, logod, piltide kärpimine ja palju muud.

Muud teemad võivad pakkuda juhtimispaneeli, millel on erinevad kujundusvalikud, et saaksite hõlpsalt oma saiti vahetada, logo üles laadida ja asju teisaldada. Ehkki see pole nii lihtne kui kohandaja, on see siiski võimalus teie sait rahva hulgast välja paistma ja ainulaadsema välja nägema.

6. Mitu värviskeemi

See ulatub tagasi eelmise punkti juurde … inimesed tahavad, et nende ettevõtte sait paistaks silma, nii et erinevate värviskeemide pakkumine aitab neil stiilida oma teemat viisil, mis võib erineda teistest sama teemat kasutavatest saitidest. Erinevate värvilahenduste pakkumisega saavad kasutajad valida ka kõige sobivama üldise äri ja logoga. Tänapäeval lisavad paljud inimesed oma teemadesse värvilisi, nii et kasutajad saavad muuta saidi peaaegu kõigi elementide värvi. See on tõesti suurepärane funktsioon, eriti väikeettevõtte jaoks, kes soovib oma veebisaiti luua, kuid kellel pole CSS-i teadmisi või kes ei saa endale lubada kallist veebiarendajat / -kujundajat.

7. Lühikoodid

Enamikul WordPressi teemasid ostvatel inimestel pole CSS-i ega HTML-i teadmisi, mistõttu on oluline muuta need teemad võimalikult kasutajasõbralikuks ja WYSIWYG-ks. Ettevõtte veebisaidid nõuavad natuke rohkem, kuna kasutajad tahavad lisada nuppe kõikjale (näiteks osta kohe või helista meile), tõenäoliselt soovivad nad lisada oma lehtedele / postitustele iseloomustusi, luua galeriisid, vahekaardiga sisu jne, Isegi kui kaasata ainult mõned lühikesed koodid, arvan, et need on iga suurepärase teema jaoks väga olulised.

Symple Shortcodes

symple-shortcodes-update

Elegantsed lühikoodid

Elegantsete teemade lühikoodid

8. Teenuste / portfelli mall (id)

Igal suurettevõtte WordPressi teemal peab olema mitu kohandatud lehe malli, sealhulgas „portfoolio“ mall, kuhu kasutaja saab hõlpsalt oma külastajatele toodete, teenuste või proovitöö lisamiseks lisada. Portfelli mall, kasutades kohandatud postitusi või päringupostituse silmust, teeb ettevõttele tõesti lihtsaks oma saidi lõigu loomise, mis keskendub inimestele nende töö näitamiseks. Kui müüte tooteid, oleks fantastiline koht, kus külastajad saaksid neid sirvida mõnusas ruudustikus. Neile, kes soovivad oma näidistööd või tooted kategooriatesse jagada, soovitaksin kasutada ka mingit sortimisfunktsiooni.

9. Blogi sektsioon

Nendel päevadel on ülioluline oma ettevõtte ajaveebi pidada. See võib teid aidata uute klientide meelitamisel, liikluse suurendamisel otsingumootorite kaudu, näidata oma teadmisi antud valdkonnas ja muidugi parandada oma kaubamärgi mainet ja lojaalsust. Kõigil neil ja veel muudel põhjustel peab suure äri WordPressi teemaga kaasnema ajaveebi sektsioon, mida saab teha, luues lehe malli ja kasutades päringupostituse meetodit blogipostituste saamiseks, või saab seda teha uue kohandatud postituste funktsiooni abil. Mõlemal juhul peate oma malli kaasama ajaveebi jaotise.

10. Teema tugi

Viimane, kuid mitte vähemtähtis, on minu nimekiri „10 suurepärase äri WordPressi teema tunnust” TOETUS. Teie teema võib tunduda vinge ja sellel on igasuguseid vingeid funktsioone, kuid kui te ei paku isegi põhitugi, on see praktiliselt väärtusetu. Paljud inimesed, kes ostavad / laadivad alla teemasid, võivad olla WordPressi esmakasutajad ja vajavad abi teema installimisel ja teema töötamiseks soovitud viisil. Kui juhite mõnda ettevõtet, siis on teie veebisaidi väljanägemine ja toimimine väga valiv – teemaarendajana soovite olla kohal, kui teie klientidel on mõni probleem või kui nad leiavad teie teemas mingi tõrke..

Boonus

Panin selle boonuseks, kuna ma ei pea seda vajalikuks, kuid mõnede peamiste wp-e-kaubanduse pistikprogrammide (nt WooCommerce) toe lisamine muudaks teie ettevõtte teema teistest eristuvaks. Pole palju ettevõtlusele keskenduvaid teemasid, mis hõlmavad oma teemaga kassasüsteemi, nii et kui saaksite selle teha, müüks see tõenäoliselt väga hästi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map