10 sotsiaalmeedia jälgimise tööriista WordPressi jaoks

Sotsiaalmeedia jälgimisriistad WordPressi jaoks

Kas vastutate oma brändi sotsiaalmeedia analüüsi eest??


Kui olete, siis peate oma sotsiaalmeedia turunduskampaaniate jaoks parimate võimalike strateegiate leidmiseks läbi viima palju katseid. Tegelikult on teie vaatajaskonna käitumise jälgimine, et teda jälgida ja vastavalt tegutseda, ON ÜKS KÕIGE olulisem asi, mida saate teha, et muuta sotsiaalmeedia teie jaoks tõeliselt heaks töötavaks.

Kui tegemist on kasutaja maksimaalse kaasatuse saavutamine mis aitab rohkem müüki teenida, peavad teadliku otsuse tegemiseks olema teie ees õiged andmed.

Milline sotsiaalne võrgustik väärib näiteks teie aega ja investeeringuid kõige rohkem? Milline on teie kõige parema jõudlusega sisu seal? Milline on teie brändi sotsiaalse välimuse üldine mõju teie ettevõttele?

Need on vaid mõned mõõdikud, mis on olulised kindla otsuse tegemiseks, kui mitte kuulikindel. Ja vajate oma ettevõtte jaoks täiuslikke sotsiaalsete võrgustike strateegiaid. Kuna sotsiaalsed võrgustikud ei ole lihtsalt koht, kus teismelised saavad peaaegu käia või kus vanad sõbrad taasühinevad aastate pärast. Need tohutult mõjukad ja väga interaktiivsed platvormid võivad mõne tunniga vanad ettevõtted ära teha või nendest lahti saada!

Seega, selleks, et sotsiaalmeedia teie jaoks töötaks, peate nende kanalite jälgimiseks kasutama mõnda tõeliselt head tööriista. Need spetsialiseeritud tööriistad teevad kõike, sealhulgas märksõnade jälgimist või kasutajate käitumise, räsimärkide, URL-ide ja palju muu analüüsi.

Kuid turul on nii palju tööriistu. Ja pole tavaline, et segadusse satub oma eesmärgi jaoks õigete valimine või isegi siis, kui haarata alla mõõteriista. Sellepärast tutvustame teile asja lihtsamaks muutmiseks parimaid sotsiaalmeedia tööriistu, mis on spetsiaalselt loodud teie sotsiaalmeedia tegevuste jälgimiseks ja aitavad teil kujundada oma sotsiaalsete võrgustike teavitustegevuse jaoks usaldusväärseid ja tõhusaid strateegiaid..

1. Sprout Social

Sprout Social

Kui otsite kanaliteülest sotsiaalmeedia analüüsi, saate hõlpsalt Sprout Sociali veebisaiti otsida. Valik on teie enda teha. Võite sukelduda ühe ettevõtte üksikasjalikku sotsiaalmeedia toimivusse või võrrelda tulemusi mitme sotsiaalmeedia kanali kaudu korraga. Mõlemal juhul, Sprout Social võib olla teile sobiv lahendus.

Saate jälgida kõiki oma sotsiaalmeediakanalite analüüse ühest kohast, sealhulgas Facebooki lehe kuvamisi, Twitteri lingi klikke, LinkedIn kaasatust, Instagrami jälgijate kasvu, Pinteresti hindamist ja palju muud.

Mitte ainult, saate korraldatud, hõlpsasti mõistetavaid ja esinduslikke aruandeid, mis on paari klõpsuga kasutuselevõtmiseks valmis. Sprout Social’i abil saate genereerida nii aja kokkuhoiuga mallide aruandeid kui ka kohandatud aruandeid, mis vastavad teie üksikasjaliku põhjaliku analüüsi nõuetele. Lõppude lõpuks on siinkohal meie eesmärk oma publiku tõeliselt mõistmine võimalikult lühikese aja jooksul?

Need on vaid mõned lisafunktsioonidest, mida Sprout Social pakub väärtuslike sotsiaalsete rikkuste ammutamiseks. Niisiis, kui olete huvitatud toimivast teabest, mis on seotud teie sihtrühma demograafia, tööstuse mõjutajate, kampaaniate esituste, hääle jagamise ja tarbijate tunnete analüüsimisega; Sprout Social on tööriist, mille saate valida ilma teise kahtluseta!

2. Hootsuite

Hootsuite Media

Info ja allalaadimineVaadake demo

Ainult sotsiaalmeedia juht tunneb valu, kui logitakse ettevõtte sotsiaalmeedia kontodele päeva jooksul sisse ja postitatakse igale neist eraldi.

Aga mis siis, kui on olemas lahendus, mis võimaldab teil ajastada oma sotsiaalmeedia postitusi terveks päevaks või nädalaks või isegi kuudeks?

Noh, teie jaoks on olemas Hootsuite. See on hõlpsasti kasutatav sotsiaalmeedia haldustööriist postituste ajastamiseks kõigil suhtlusvõrgustike platvormidel, millele võite mõelda. Seda kaasavat tööriista kasutades saate igasse sotsiaalsete andmete juhtpaneeli lisada laias valikus vooge. Lisaks saate filtreerimise põhjal voogude loomiseks lisada veerge, kodu, ajajoont, loendit ja ka ajakava.

Hootsuite põhikomponent on selle voolud. See võib olla Twitteri ja Facebooki analüüsimisel kasulikum, kui seate üles mainitud filtrite voo. Sel juhul seadke lihtsalt voogude lehel oma sihitud sotsiaalmeediavõrgu vahekaart ja automatiseerige see mõne minuti jooksul.

Üldiselt saate selle suurepärase tööriista kasutamisel tugeva sotsiaalse juhtimise võimaluste komplekti koos hõlpsasti kasutatava ja selge liidesega.

3. Puhver

Puhver sotsiaalne

Puhver on üks arenenumaid sotsiaalmeedia ajakava tööriistu, mida oleme aastate jooksul näinud. Saate ajastada sisu Twitteri, Instagrami, LinkedIni, Facebooki ja Pinteresti jaoks. Puhvri hea osa on selle tasuta konto, saate luua tasuta konto, mis võimaldab teil postitada kolmele sotsiaalmeedia kontole ja ajastada kuni kümme postitust.

Puhvri taga töötab kolm eraldi tööriista. Üks on Buffer Publish, sotsiaalmeedia sõiduplaani koostamise tööriist. Siis tuleb puhvervastamine, sotsiaalmeedia jälgimis- ja sõnumivahetusvahend. Ja viimaseks puhveranalüüs, sotsiaalmeedia analüüsivahend.

Samuti on veel mõned funktsioonid, näiteks RSS-voo vaade, brauserilaiendi installimine sisu hilisemaks salvestamiseks, kasutades Pablo pildikuraatorit. Lisaks saate usaldusväärse analüüsi komplekti post-interaktsiooni ja toimivuse kohta.

4. Awario

Awario jälgimine

Awario on veebiturunduse tööriist, mis on loodud teie eest hoolitsemiseks brändi väärtus. See suurepärane tööriist on välja töötatud teie kaubamärgi mastaapsuse jälgimiseks ja tuvastamiseks veebis. Saate lisateavet selle kohta, kuidas inimesed teie tooteid ja teenuseid mõtlevad. Awario analüüsib kogu Interneti sisu, kuna see võib iga päev läbi vaadata enam kui 13 miljardit lehte.

Mitte ainult, et Awarioga saab teha paar asja. Uute teemade leidmiseks oma eelseisva külalise postituse jaoks saate analüüsida asjakohaseid lingid. Hankige oma kaubamärgi toimivuse kohta kõige asjakohasemat sotsiaalset teavet, leides selle vapustava tööriista abil sotsiaalmeedia mõjutajad.

5. BuzzSumo

BuzzSumo

BuzzSumo on Brandwatchi tütarettevõte, mis tegutseb natuke teisiti kui teised selles loendis olevad sotsiaalmeedia kuulamise tööriistad. BuzzSumo suurepäraseks osaks on võime tuvastada kõige populaarsem sisu sotsiaalmeedias, sealhulgas Facebook, Twitter, Pinterest, Reddit jne..

BuzzSumo abil saate oma sotsiaalmeedia sisu mitmel viisil analüüsida. Võimsad otsinguparameetrid ja filtreerimisvõimalused muudavad asja palju lihtsamaks. Koos mõjutajaandmetega pakub see tööriist teile ka olulisi sotsiaalseid lingilisi andmeid teadliku otsuse tegemiseks.

6. Google Analytics

Google Analytics

Siiani võib Google Analytics pidada üheks alahinnatud sotsiaalse meedia jälgimisriistaks, mida enamik saidiomanikke kasutab. Paljud veebisaitide omanikud kasutavad seda tööriista lihtsalt liikluse voo jälgimiseks, kuid seda tööriista ei ole välja töötatud ainult liikluse voo jälgimiseks.

Tehniliselt pole Google Analytics sotsiaalmeedia tööriist, kuid siiski saab seda kasutada erinevate sotsiaalmeedia kampaaniate jälgimiseks ja isegi sotsiaalse ROI mõõtmiseks. Saate luua aruandeid spetsiaalselt sotsiaalmeedia jälgimiseks, näiteks kui palju külastajaid suunatakse teie saidile, millise suhtluskanali kaudu. UTM-i parameetreid saate kasutada ka konkreetsete sotsiaalmeediakampaaniate jälgimiseks ja mõõtmiseks.

7. Võtmeauk

Võtmeaukude jälgimine

Keyhole on üks parimaid sotsiaalmeedia jälgimise tööriistu, eriti Twitteri ja Instagrami kasutajatele. Selle nutika tööriista abil saate otsida märksõnu, räsimärke, URL-e ja kasutajanimesid, et analüüsida kasutaja käitumist. Samuti näete väga täpselt nii reaalajas kui ka ajaloolisi andmeid.

Keyhole’i ​​spetsiaalne soojuskaartide funktsioon võimaldab teil näidata aktiivsuse taset teatud maailma osades. Selle hämmastava tööriista hea külg on võime taotleda ajaloolisi andmeid Twitteri ja Instagrami abil, mis sisaldab teavet postituste arvu, kasutajate, kaasamise ja mõjutajate kohta.

8. Snaplytics

Snaplytics

Kui soovite keskenduda Snapchati ja Instagrami lugudele, võiks Snaplytics’i valimine olla teie jaoks suurepärane võimalus. See suurepärane tööriist tegeleb erinevate mõõdikutega, näiteks avatud ja suletud intressimääradega, võimaldades brändidel näha, kus loo kaasamise tipud on, ja samuti saate teada languse määradest.

Ilmselt tundub, et Snapchati võis mõne kaubamärgi soosimine langenud, kuid ei tohiks unustada, et see võrk uhkeldab endiselt sadu miljoneid aktiivseid kasutajaid, kes on aastatuhandeid ja Gen Z. Pealegi on lood Instagrami kõige nõudlikum osa. edutamine. Sellepärast saate seda tööriista kasutada oma sotsiaalmeedia välimuse jälgimiseks, eriti Snapchati ja Instagrami jaoks.

9. Kuralaat

Kuralaat

Kuna enamik kaubamärke proovib kätt otseses ühiskondlikus müügis, võiksite mõelda ka oma brändi jaoks sama. Sel juhul saab Curalate teie eesmärki parimal võimalikul moel Instagrami kaudu teenida. See toimib hübriidpoes ja maksimeerib teie müüki Instagrami abil.

Curalate aitab ettevõtete omanikel mõista, millised tooted saavad kõige rohkem klikke ja müüki. See võimaldab teil jälgida ka tootesilte ja mainimisi, et konkreetsete kampaaniate kaudu analüüsida kasutaja loodud sisu toimivust.

10. Brand24

Bränd24

Brand24 on tasuline sotsiaalmeedia jälgimise tööriist turundajatele, kes vastutavad erinevate sotsiaalmeediakampaaniate korraldamise eest. See pakub nutikat viisi sotsiaalse meedia andmete analüüsimiseks ja teie lugematute tundide säästmiseks.

Selle võimsa tööriista abil saate jälgida oma brändi väärtusega seotud märksõnu. See on kohandatud märguannete funktsioon, mis hoiab teid konkurentide kohta kursis ja aitab teil õigesse kohta liikuda.

Saate tonni mõõdikuid, sealhulgas märksõnade toimivust Facebookis, Twitteris, Instagramis, sotsiaalmeedia katvust, kaasamist, sentimentide analüüsi, YouTube’i saab mõõta mainimiste mahu abil jne. Lisaks on Brand24 peamised omadused kaasamismõõdikud, mõjutamine, muutuvate räsimärkide arv ja muud analüüsid.

Mähkimine üles

Ehkki turul leidub hulgaliselt sotsiaalmeedia jälgimise tööriistu, ei saa teil olla kõigile sobivat tööriista. Lisaks sellele kolmanda osapoole tööriistale saate kasutada ka sisseehitatud otsinguanalüüsi tööriista. Sisseehitatud tööriistaga võib töötamine aega võtta; sellepärast on see artikkel kirjutatud nii, et asi oleks teie jaoks lihtne.

Võite tutvuda ülalnimetatud nimekirjaga ja leida endale sobiv tööriist. Igal siin loetletud tööriistal on standard, mis aitab teie sotsiaalmeedia olemasolu tervikuna jälgida. Loodan, et see artikkel aitas teil palju mõista, kuidas valida õige tööriist sotsiaalmeedia kohaloleku jälgimiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map