10 põhjust, miks WordPress sobib väikestele ettevõtetele

Põhjused, miks WordPress sobib väikestele ettevõtetele

Kui mäletate, oli aeg, kus ärikäitlejad ja ettevõtjad pidid leidma arendaja, et teha oma veebisaitidel ja sisul vaid väikseid muudatusi. Kuid WordPressi kasutuselevõtuga sai veebisaitide haldamine lihtsamaks. See oli õnnistus kõigile veebimeistritele.


WordPress on tuntud kui täiuslik ajaveebitööriist, kuid nüüd on parem nimetada seda CMS (sisuhaldussüsteem), kuna see on aastatega tohutult kasvanud. Sellel alandlikul platvormil on nüüd võimalus luua interaktiivne veebisait. Praeguste andmete kohaselt kasutab WordPressi kogu maailmas kümneid miljoneid inimesi nende eelistatud veebiarendusplatvormina. Põhjuseid, mis kirjeldavad, miks seda laialdaselt veebisaitide väljatöötamiseks kasutatakse, on palju, kuid sellest ajaveebist loete peamistest põhjustest, miks WordPress on teie väikeettevõtetele ideaalne.

Tänapäeva ettevõtete jäikadest väljakutsetest ülesaamine võib olla tõesti raske. Eriti enamiku ärijuhtide ja ettevõtjate jaoks on üsna hirmutav hoolitseda oma tavapäraste tööülesannete eest ettevõtte veebisaidi eest (kuna see nõuab regulaarset optimeerimist). Siit tuleb WordPress. Ettevõtjad ei saa mitte ainult oma veebisaite hallata, vaid neil on ka täielik vabadus liidese ilme ja ilme parandamiseks ilma vajaduseta eraldi arendajat palgata..

WordPress on avatud lähtekoodiga arendustööriist, kuid pakub tänu võimalike pistikprogrammide mitmekesisusele kasutajatele siiski palju turbe- ja kohandamisvõimalusi. Lisaks on WordPressi jõudude vabastamiseks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks hulgaliselt tasuta (ja esmaklassilisi) tööriistu. Ehkki teie jaoks WP-põhise veebisaidi arendamiseks pole vaja helistada kutselisele arendajale või ettevõttele, on teil võimalus minna üksi või leida taskukohast abi tööpakkumiste kaudu, näiteks Üles. Pole tähtis, millist viisi valite, lihtsalt veenduge, et kasutate oma ettevõtte parendamiseks WordPressi.

See on alles selle tööriistaga kaasnevate eeliste algus ja selles ajaveebis on palju ees. Vaatame välja põhjused, miks WordPress väikeettevõtetele suurepäraseks sobib.

1. WordPress on täiesti tasuta

Jah! Kuulsite seda õigesti. WordPress on täiesti tasuta. Saate selle tasuta alla laadida, oma veebisaidile või kohalikku liivakasti keskkonda hõlpsalt installida ja siis teha sellega, mida soovite. Kuna olete väikeettevõtte omanik, soovite tõenäoliselt luua oma ettevõtte saidi väikese ettemaksuga. WordPress on osutunud väikeettevõtete õnnistuseks, kuna see säästab nii raha kui ka aega.

Kui soovite näha, kui taskukohane WordPress võib olla, siis tutvuge selle postitusega, mis kajastab WordPressiga veebisaidi loomise tegelikke kulusid.

2. Veebisaidi lihtne ja kiire seadistamine

Teine peamine põhjus, miks peaksid väikesed ettevõtted kasutama WordPressi, on see, et selle saab installida ühe klõpsuga. See tähendab, et te ei pea olema serverite või hostimise ekspert, kuna see ei vaja tõsiseid oskusi.

Bluehostist (vaid 2,95 dollarit kuus jagatud hostimise eest) ja Cloudwaysilt (hämmastav hallatud pilvemajutus) pakutavate hostimiskavadega valite oma konto seadistamisel lihtsalt WordPressi ja nad installivad selle teie jaoks. Või kui valite hallatava WordPressi hostimisplaani usaldusväärsete ettevõtete (nt WP Engine või Hooratas) hulgast, ei pea te üldse sõrme tõstma. Nad on spetsialiseerunud WordPressile, nii et see on enne plaani registreerumist juba installitud, seadistatud, konfigureeritud ja optimeeritud. Veelgi parem, hallatud hostid hoolitsevad teie installimise eest teie eest, et saaksite keskenduda ettevõttele, mitte teie serverile.

Pärast installimist on teil lai valik funktsioone ja funktsioone, mis aitavad teil veebisaiti arendada. WordPressi puhas, informatiivne ja hõlpsasti kasutatav juhtpaneel muudab veebisaidi seadistamise lihtsaks isegi täiesti uutele kasutajatele.

3. Avatud lähtekoodiga arendusplatvorm

Seda nimetatakse avatud lähtekoodiga, kuna igaüks saab veebisaidil saadaolevat koodi alla laadida ja kasutada WordPressi koodeks nende veebisaidile funktsionaalsuse lisamiseks (või kui olete juba edasi jõudnud, saate koodi mis tahes viisil laiendada ja uuesti kasutada). See on üks parimaid ja olulisemaid eeliseid, mis muudab WordPressi eelistatavaks valikuks väikeettevõtetele. Lähtekoodi haldamiseks võivad ettevõtjad: rendi WordPressi arendaja, kuid see on täiesti nende valik, kuna nad saavad ka ise hakkama.

4. Kasutajasõbralik liides

Null WordPressi teema kohandaja

Põhimõtteliselt on WordPress loodud viisil, et kõik tehnilised ja mittetehnilised inimesed saaksid seda ära kasutada. See teebki kogu maailmas väga nõudlikuks. Veel üks oluline fakt on see, et see on üsna interaktiivne ja kasutajasõbralik, mis võimaldab kasutajatel hõlpsalt ja hõlpsalt luua veebilehti, menüüsid, postitusi, vorme ja isegi lubada neil meediume, näiteks videoid ja pilte hallata..

5. Suur veebitoekogukond

Juba arutatakse, et WordPress on võimas veebiarenduse platvorm suurele kasutajaskonnale. WordPress on tuntud oma suurepärase võrgusisuse poolest toetus süsteem. Miljonit aktiivset kasutajat, kvalifitseeritud arendajate meeskonda, laia kogukonda ja arutelufoorumeid võib igaüks oma probleemidele hõlpsalt lahenduse leida. Lisaks on palju teadlikke WordPressi ajaveebid, mis jagavad näpunäiteid ja juhendeid peaaegu iga päev. See on nii, sest enamikku WordPressi teemadest on siin juba arutatud ja on tõenäoline, et keegi kindlasti teab, kuidas seda parandada. See on põhjus, miks WordPress on parim algajatele ja väikeettevõtetele.

6. Teemade lai valik

WordPressi teema kokku

Millised on kõige olulisemad funktsioonid veebisaidi kujundamise alustamiseks? Muidugi ideaalne disain! Professionaalse arendaja kujundatud saidi kohandamine võib olla liiga kallis. Kuid WordPressi abil saate selle asemel valida eelprojekteeritud teema. Veebisaidil on saadaval tuhandeid tasuta teemasid Teemakataloog WordPress.org samuti lugupeetud veebisaitidel, nagu näiteks WPExploreri tasuta teemad ja meie uus lemmikveebisait Lihtsalt tasuta teemad. Kõik need teemad on kaunilt kujundatud ja neid saab integreerida interaktiivse veebisaidi loomiseks.

Lisaks tasuta suvanditele on veel tuhat lisatasu pakutavat WordPressi teemat, mille hulgast saate oma veebisaidi luua. Kvaliteetsetel teemadel on sageli lisafunktsioone ja arendaja tugi. Kui otsite ühte teemat, millega saaks seda kõike teha, siis kontrollige kogu WordPressi teemat, mis sisaldab hõlpsasti kasutatavat pukseerimislehe ehitajat, palju lihtsaid visuaalse reaalajas kohandamise võimalusi (värvid, fondid jne) ja hunnik valmis koostanud veebimallid, mida saate importida vaid mõne klõpsuga. Kuid veebis on ka palju muid heategevus-, raamatupidamis-, restoranide ja muu jaoks mõeldud nišispetsiifilisi teemasid, mida leiate teemast Forest (ja muidugi ka muudelt turgudelt). Sel põhjusel valivad väikeettevõtted WordPressi, kuna nad saavad leida ja kasutada oma kaubamärgile täpselt sobivat kujundust.

7. Iga funktsiooni pistikprogrammid

Veebisaidile veel mõne funktsionaalsuse lisamiseks saate abi WordPressi pistikprogrammidest, mis on veebis tasuta (või väikese tasu eest) saadaval. Nagu teemasid, on kausta tuhandeid eel arendatud pistikprogramme WordPressi pluginate kataloog ja turuplatsidel on veelgi rohkem esmaklassilisi pistikprogramme, sealhulgas CodeCanyon, ThemeIsle, Pippini pistikprogrammid ja palju muud. Pistikprogramme on üldiselt lihtne kasutada ja installida, lisaks aitavad need teie veebisaidile täiendavaid funktsioone lisada.

8. SEO optimeeritud

WordPressi SEO

Veebisaidi omamine ilma otsingumootori optimeerimiseta on üsna sarnane sellega, kui teil pole üldse veebisaiti. Täna loovad kõik veebisaidi, pidades silmas SEO perspektiive. See probleem on lahendatud WordPressi abil. WordPressil arendatud veebisaidid on vaikimisi SEO optimeeritud, kuna sellele järgnevat ülesehitust on juba otsimootorid tunnistanud. Kuid WordPress SEO ei piirdu sellega. Seal on palju suurepäraseid juhendeid ja pistikprogramme, mis aitavad teil kohapealset SEO-d veelgi paremaks optimeerida, kuid siin on vaid mõned näpunäited, mis aitavad teil alustada:

 • Parimad WordPressi SEO tööriistad 2017. aastaks otsingumootorite paremusjärjestuse parandamiseks
 • Yoast SEO installimise ja seadistamise lühijuhend WordPressile
 • WordPress SEO algajate juhend: lingid, saidi kiirus ja palju muud

9. Väga reageerivad kujundused

Mobiilselt tundliku veebisaidi soovi saab WordPressi abil hõlpsasti täita. Vastuvõtlikkus on asi, mida iga ettevõtja soovib mitte ainult veebisaitide, vaid ka nende rakenduste ja e-posti mallide jaoks. Teie õnneks on enamus WordPressi teemasid kavandatud täielikult reageerima, nii et teie veebisait näeb lauaarvutites, tahvelarvutites ja mobiilseadmetes hea välja. Juhul kui teie teema ei tundu telefonides täiuslikult täiuslik, saate mobiilside saidi optimeerimiseks alati kasutada pistikprogramme.

10. Turvaline ja usaldusväärne

On tõsi, et WordPress on võimas CMS- ja veebiarendusplatvorm, mis võtab käimasolevat tööd järjepidevalt ja muudab selle võimalikult turvaliseks. Turvalisuse pakkumisel on WordPress ülaosas. Nad vabastavad regulaarsed värskendused ja turvaparandused, luues seeläbi teile turvalisema veebikeskkonna.

Lisaks on hulgaliselt viise, kuidas saate oma WordPressi veebisaidi turvalisust pistikprogrammi või põhiliste ettevaatusabinõude abil parandada. Kui soovite rohkem teada saada, külastage meie ajaveebi, et saada rohkem WordPressi turvanõuandeid.

Lõppsõna

Mis tahes väikese või alustava ettevõtte jaoks võib tugeva veebisaidi loomine olla raske. See võib olla tõsine probleem, kuna suurepärase veebipõhise kohalolekuga võivad kaasneda kulutused, aeg ja vaev, mida nad ei saa endale lubada. Nii et lihtne ja ilmne lahendus kõigile neile muredele on WordPress. Haarake sellest oma ettevõtte veebisaidi arendamiseks.

Loodetavasti vastas see blogipostitus kõigile teie küsimustele, miks peaksid väikeettevõtted oma ettevõtte veebisaidil kaaluma WordPressi. Olles ärimogul või ettevõtja, on teie kohustus teha edu saavutamiseks õigel ajal õigeid otsuseid. Nii et ärge mõelge seda ümber mõelda, vaid installige WordPress ja kasutage kõiki sellega kaasnevaid funktsioone!

Kas teil on küsimusi või näpunäiteid, mida lisada? Jäta kommentaar allolevasse jaotisse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map