10 parimat põhjust, miks peaksite WordPressiga ajaveebi looma

10 parimat põhjust, miks peaksite WordPressiga ajaveebi looma

Oleksin valetamas hambaid, kui ütleksin, et ajaveebi pidamine pole üks paremaid asju, mida ma oma elus kunagi teinud olen. Ma mõtlen, et ma saan töötada suurepäraste inimestega kogu maailmast kohe oma kodu mugavuse järgi, milliseid kaljusid, kuid see postitus pole minu kohta.


Täna räägime sellest, miks ajaveebi loomine on üks parimaid otsuseid, mida olete kunagi teinud. Tegelikult saadame teile kümme peamist põhjust, miks peate just praegu minestama blogimisse või kui oleksite teinud vahet, sukelduge kohe tagasi.

Muide, ärge muretsege, kui te pole just kirjanik, ajaveebimine on lihtne asi. Sa lihtsalt ootad ja näed! Pange oma arvuti selle kohvikruusiga kasutamiseks valmis. Oled sa valmis? Suurepärane.

1. Blogimine on lihtne

Peaksite ajaveebi alustama lihtsalt sellepärast, et see on äärmiselt lihtne. Pea seda uue aasta kingituseks endale. Kas on mõni parem otsus kui see, mida on äärmiselt lihtne rakendada??

Pange tähele, ma ei ütle, et ajaveebi pidamine on kerge töö, vaid pigem see, et sisenemisel on väga vähe tõkkeid. Alustuseks vajate sõna otseses mõttes Interneti-juurdepääsuga arvutit ja ideed.

Teos ise võib olla sama nõudlik nagu iga ise tegutsev ettevõte, kuid hüved (ja mitte ainult rahalised) on seda väärt. Mis kõige parem, ei vaja te ajaveebi loomiseks kraadi, veebidisainerit ega mingit väljamõeldud koolitust. Võite elada ühe minuti jooksul, jagades seda kogu maailmale. Kõik, mida peate blogimise õnnestumiseks, on hiireklõpsu kaugusel.

2. Sest see on taskukohane

Võite tasuta blogi pidama hakata a-ga WordPress.com ajaveeb. See annab teile täiesti tasuta koha, kus oma mõtteid jagada, pilti või videoid üles laadida või juhendeid kirjutada. Paljud inimesed alustavad seda teed iga päev.

Kuid siin, WPExploreris, eelistame tõesti ise hostitavat WordPress.org, mis pakub teile keskmise blogija jaoks rohkem võimu kui WordPress.com (lisateabe saamiseks lugege oma juhendeid WordPress.org vs WordPress.com). Ja teie ajaveebi teisaldamine WordPress.com-ist WordPress.org-i on ülilihtne, kui olete selle juba alustanud.

Ise hostitud ajaveebi loomiseks vajate tõesti ainult hostimist, kuna leiate oma veebisaidilt päris vingeid tasuta WordPressi teemasid ja pistikprogramme, mida saate kasutada stiilide ja lisafunktsioonide jaoks. Bluehostist saate head jagatud hostimist hinnaga 2,95 dollarit kuus (esimesel aastal), mis sisaldab tasuta domeeni (esimest aastat) ja enam kui piisavalt ressursse uue ajaveebi jaoks. Nii umbes 35 dollarit sel aastal võib teil olla omaenda WordPressi ajaveeb! See on naeruväärselt madal hind, kui teil on oma koht veebis – miks mitte alustada ajaveebi?

3. Täiustage oma kirjutamisoskusi

Kirjutamisest on kasu kõigile ja kõigile. See on kunst ja oskus, mida tasub omada. Ja kuna millegi asjatundjaks saamiseks on vaja 10 000 tundi väärt praktikat, kuidas oleks blogimisega oma kirjutamisoskust parandada? Nii nagu lihas tugevdab trenni tehes, parandab blogimine regulaarselt teie kirjutamisoskust. Õpid, kuidas oma mõtteid kiiremini kui ka oma stiili kasutades sõnadeks teisendada.

Kuigi ma armastan kõigepealt oma postitusi paberile joonistada, on tunne tegelikult paberil kirjutades, see ei säästa palju aega ja muidugi on WordPress parim vahend kirjutamiseks.

WordPressi häirimise vaba kirjutamine

Peaaegu iga WordPressi teema sisaldab ajaveebi, nii et tippimise alustamiseks klõpsake lihtsalt Postitused> Lisa uus. Ärge unustage lubada tähelepanu kõrvalejuhtimine vaba kirjutamine – klõpsake ekraani paremas ülanurgas asuval vahekaardil „Ekraani valikud” ja märkige ruut. Nüüd peaksite oma tekstiredaktori ülaosas nägema laiendamise ikooni. Klõpsake seda, et peita WordPressi juhtpaneel ja postitusseadete kastid (sildid, kategooriad, esiletõstetud pilt jne), nii et nähtav oleks ainult tekstiredaktor.

WordPressi kirjutamise viipad

Kas pole kindel, mida kirjutada? Päevapost avaldab teie tööle asumise vigade kirjutamise. Näiteks on tänane kiire vestlus ja me alustame teiega vestlust lõpuks oma ajaveebi loomine. Kui te pole ikka veel kindel, kuidas või kust alustada, lugege meie juhendit viivituse ületamise ja tööle asumise kohta!

4. Õppige iga päev uut teavet ja oskusi

Selle soola väärt sisu kirjutamiseks peate investeerima aega ja ressursse teadusuuringutesse. Isegi kui te ei plaani kirjutada ühte postitust, vajate mitte ainult midagi, mille järele olete kirglik, vaid ka palju uurimistöö.

Pealegi hõlmab töö igasuguste asjade kirjutamist oma nišis või väljaspool seda (ma ei soovitaks mitmete nišide / teemade vahel möllata, aga kes peaks teid takistama?). Iga päev erinevate asjade kirjutamine jätab teist targema inimese ja saate selle ka panka viia. Kui alustate meie tegevust, pakutakse teile töökohti teemadel, millega te veel tuttavad pole, kuid ärge laske sellel peatada.

Treehouse veebikursused

Võtke aega õppimiseks keelte kodeerimise, reisisihtkohtade, eksootiliste köökide, superautode, ajalooliste sündmuste ja kultuuride kohta kogu maailmas. Harida ennast, siis jätkake õppimist. Soovitame tungivalt selliseid veebisaite nagu Treehouse, Lynda ja Udemy uute õppeainetega alustamiseks (või WP101, kui olete konkreetselt WordPressist huvitatud), kuid YouTube’is on ka hulgaliselt hämmastavaid tasuta kursusi (ehkki nende leidmine võtab muidugi pisut rohkem aega).

5. Saage autoriteediks

Te ei selgita, kuidas see juhtub, kuid kui aja jooksul mõnda teemat blogite, hakkavad lugejad teiega selle teema eksperdina ühendust võtma. Kes teab, milliseid suurepäraseid inimesi ja asju see autoriteedi staatus sulle toob?

Peaaegu igas teemas on palju iseõppinud eksperte, kes pakuvad erinevaid tooteid ja teenuseid tänu sellele, et nad on asunud oma valdkonna autoriteetideks. Igas nišis tegutsev creme de la creme blogija on hästi tasustatud ja austatud ametikoht. Mis tahes teemavaldkonna autoriteet avab uksed tervele võimaluste maailmale. Blogi on lihtsaim viis end usaldusväärse autoriteedina kinnitada mis tahes valdkonnas.

Kuidas siis ennast autoriteedina kehtestada? Esmalt leidke oma blogimisnišš ja siis kirjutage. Kirjutage oma ajaveebisse, esitage külalispostitusi ja võtke sotsiaalmeedias ühendust teiste sihitud valdkonna ekspertidega. Boonus – kogu see veebitegevus aitab kindlasti teid vaatajaskonna loomiseks ja järgmiste võimaluste loomine on bizi jaoks alati hea.

6. Tutvuge uute hämmastavate inimestega

WordCampi sündmused

Oleme sotsiaalsed loomad. Tahame alati moodustada hõime ja ühineda nendega, kes jagavad meie ambitsioone ja püüdlusi. Blogimine ühendab teid vingete inimestega, kes on sama kirglikud kui teie.

Te kohtute mõjutajatega, kes avavad teie silmad, motivaatoritega, kes hoiavad teid edasi, tööandjatega, kes teid tööle võtavad, ja isegi investoritega, kes tahaksid teiega koostööd teha. Sa kohtud nii paljude inimestega, inimestega, kellega sa poleks ilma blogita kohtunud.

Inimesed, kellest võivad saada päriselus sõbrad. Inimesi kõigilt elualadelt. Nad inspireerivad teid, kritiseerivad teid ja jagavad kujuteldamatuid viise. Nad saavad osaks teie elust ja teie omadest. Armastad blogosfääri ja WordPressi abil saate neid sõprussuhteid pärismaailma üle kanda.

Igal aastal toimub suuri WordPressi sündmusi ja sageli toimub vähemalt üks või kaks teie läheduses. Siin on mõned meie lemmikud:

7. Ole oma ülemus

Kui teil on 9 kuni 5 ja teile meeldib see, see on tore – pidage kinni! Kui soovite aga igapäevasest jahvatamisest pääseda ja võtetele helistada, on blogimine kindlasti teie jaoks. Öelge hüvasti liikluses istumisega, kohvi seismisega ja samade seinte otsimisega!

Kui soovite olla oma ülemus, juhtida viljakat ettevõtet ja teha seda peamiselt teie tingimustel, on ajaveebimine ideaalne töö. Võite isegi ajaveebi alustada kõrvalhüppa ja hoida oma praegust töökohta.

Nüüd on teie enda bossiks olemisel plussid ja miinused. Sellegipoolest peaksite seda vähemalt korra oma elus proovima. See on põnevus teie ettevõtte juhtimiseks kõikjal maailmas. Eriti kui kasutate lihtsalt oma loomulikke andeid. Ka omandatud teadmised toimivad, nii et ärge häbenege.

8. Paindlik ajakava ja fookus

Blogijakarjäär on parema sõna puudumise tõttu kameeleon. See võib muutuda ükskõik milleks, mida soovite, ja võite seda igal ajal kaasa võtta. Seda tüüpi paindlikkus on midagi, mida te ei leia ühegi teise töö või isegi enamiku hobide puhul.

Samuti saate käike vahetada ja ajaveebi üsna hõlpsalt äriks muuta. Näiteks saate ajaveebi kasutada teenuste pakkumiseks, oma saidile suurema liikluse saatmiseks, võrguühenduseta poe reklaamimiseks, mõtete jagamiseks ja praktiliselt kõige muu tegemiseks. Blogi on võrgus olemiseks väärtuslik tööriist, kuna see on nii mitmekülgne.

Lisaks ei pea te kogu aeg või isegi üldse kirjutama. Võite oma veebisaidi ja vaatajaskonna suurendamiseks valida mõne muu meediumi, näiteks video, pildi, heli, mängude või palgata teisi inimesi. Teie võimalused on teie ajaveebi loomiseks tõesti lõputud.

9. Raha teenimine (nii palju kui soovite)

Teenige WordPressiga raha

Olen järelmaksuga blogija ja ma pole ainus. See tähendab, et blogin elatist, täpselt nagu miljon ja üks teine ​​blogija seal. Hüvitis (nagu ka teie enda ülemuseks olemine) on teie enda sissetulekute eest vastutamine. Teie kontrollite oma hindu ja ajakava, seega on teie sissetulek 100% teie kontrolli all.

Mõned inimesed on ajaveebide vormistamist täiustanud ja teenivad miljoneid. Mõne tuntud blogijana võib mainida teiste seas Scott DeLongit (kes tõi meile ViralNova) ja Pat Flynnit (nutikas passiivne sissetulek)..

Kui olete blogi asutanud, loonud head sisu ja genereerinud liikluse, saate oma veebisaidi ja kaubamärgi raha teenida. WordPressiga on palju võimalusi raha teenimiseks sidusettevõtete linkide, sponsoreeritud artiklite, reklaamide, Adsense’i ja muu kaudu. Ole loominguline, tee oma uurimistöö ja ärge unustage järgida reegleid (FTC, maksud jne).

Kui seda õigesti teha, on ajaveebi pidamine üks kõige tulusamaid töid maailmas. Lisaks teenite raha sellega, et teete seda, mida juba armastate.

10. tagasi anda

Teil ei pea olema Nelson Mandela või Wangari Mathaai, et võidelda põhjustel, millest hoolite. Oma ajaveebi kaudu on äärmiselt lihtne muutusi esile kutsuda. Probleemiga tegelemine ja ajaveeb võimaldab teil suhelda mõttekaaslastega.

Kas heategevusorganisatsiooni alustamiseks või toetamiseks peate olema Bill Gates või Big Sean? Vastus on eitav. Teie ajaveeb on võimas tööriist mida saate kasutada mis tahes põhjuse toetamiseks. Kirjutage südamlik artikkel millestki, millest tõeliselt hoolite, alustage ühisrahastamise veebisaiti, et koguda annetusi mitte kunagi või isegi annetada oma aega ja kasutada blogimise kohta omandatud teadmisi veebisaidi loomisel teile olulisel põhjusel.

Samuti saate oma ajaveebiga kogukonnale tagasi anda. Andke uutele blogijatele platvorm, et saada oma nimi külaliste postituse kaudu välja, reklaamida tulevasi WordPressi sündmusi, jagada omaenda blogimisnõuandeid ja palju muud. WordPressi kogukonnale mitterahalistel viisidel väärtuse lisamiseks on palju võimalusi.

Nüüd sina…

Mida kuradit sa ootad? Miks te ei aja blogi? Mis teid tagasi hoiab? Ja arvame, et meie siinne nimekiri pole ammendav; on ka lugematu arv muid asju, mida saate blogimisega teha.

Kui teil on selle postituse või ajaveebi kohta üldiselt küsimust või ettepanekut, ärge kõhelge allpool esitatud kommentaaridest. Terviseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map