10+ näpunäidet oma WordPressi ajaveebi usalduse ja usaldusväärsuse suurendamiseks

10+ näpunäidet oma WordPressi ajaveebi usalduse ja usaldusväärsuse suurendamiseks

Uue toote tutvustamine tänapäeva kiire tempoga maailmas võib olla hirmutav ettevõtmine. Toode võib olla ükskõik milline – ajaveeb, teenus, tarkvara või tegelik füüsiline „toode”. Esimene osa on suhteliselt lihtne – toote ehitamine.


Kasutajate usalduse kogumine ja usaldusväärsuse loomine – see on nüüd hoopis teine ​​pallimäng.

Võib-olla väärib mainimist, et Steve Jobs oli ainus inimene, kes uskus iPhone’i esmakordsel turuletoomisel. Oluline on see, et olete oma turu-uuringud läbi viinud. Saate oma toote eest käendada – sina usu sellesse. See on suurepärane algus.

Kuid tegelik küsimus on – kuidas panna kliendid teie toodet uskuma? Kuidas sina panna oma klient uskuma, et see, mida pakute, on midagi kasulikku? Just see on tänase artikli mõte.

Oleme puhastanud veebi – uurinud mõnda turunduse ja ajaveebide loomise ametkondlikku saiti ning tulnud välja 10 praktilist strateegiat ja näpunäidet usalduse ja usaldusväärsuse suurendamiseks. Ärge võtke meie sõna. Näitame teile ekraanil ekraanipilte reaalsetest veebisaitidest!

Neid strateegiaid kasutades saate suurendada oma kaubamärgi usaldusväärsust, luua usaldust ja koguda lojaalset sõpruskonda. Kuna WPExplorer puudutab kõike WordPressi, siis on mul olnud vabadus mainida mõnda pistikprogrammi ja teemat, mis aitavad teil iga strateegiat rakendada. Olete teretulnud proovima oma meetodeid ja kui soovite neid jagada, oleksime sellest rõõmsalt kuulnud!

1. Kliendibaas

Klient.io klientuur

Customer.io – e-posti tarkvara näitab oma nimekirja mõjutatavatest klientidest

Võimas klientuur on teie turundusarsenali üks võimsamaid relvi. Olgu see siis käivitamine või väljakujunenud toode, on klientide logode kuvamine suurepärane meede usalduse loomiseks. Meile meeldib end brändidega seostada. (Kui me seda ei teeks, poleks teil väljamõeldud jooksujalatsite paari).

Kui teie klientuur on mõjukas, mõjutab nende logode kuvamine jaotises „Meie kliendid” suurt mõju. Kui mõjukas kaubamärk teie toodet kasutab, osutub viimane (teie toode) oluliseks mõjutada oma domeenis või turul. Teie, kliendid, teate nüüd, et teie toode on:

 1. Usaldusväärne
 2. Elujõuline
 3. Ettevõtlus on valmis

Juhtumianalüüs nr 1 – ManageWP

ManageWP kliendid

ManageWP muljetavaldav klientuur teeb kõik, mis neid räägib

Kui olen potentsiaalne klient ja olen kitsendanud oma valikut kahe toote – ManageWP ja XYZ – vahel, siis asjaolu, et paljud juhtivad tööstuses tegutsevad inimesed kasutavad tarkvara nr 1 – valin selle kindlasti.

Juhtumianalüüs nr 2 – uued veebisaidid

Muidugi, idufirmade jaoks pole alati võimalik omada võimsat kliendibaasi. Sellisel juhul proovige end populaarsetes meediaväljaannetes esile tõsta – näiteks võtaksid teie toote niši ajaveebid teile vaatajaskonna, mida vajate edukaks käivitamiseks.

Näide: Kui olete loonud uue WordPressi pistikprogrammi, teema või (WordPressile orienteeritud) teenuse, annaksite WordPressi kümne parima ajaveebi esiletõstmiseks teile tohutu platvormi oma uue toote tutvustamiseks..

Kokkuvõtlikult võib öelda, et võimsa kliendibaasi olemasolu mõjutab teie toote mõju sügavalt ja mängib olulist rolli selle valimisprotsessis. Sarnase tootega võrreldes suurendab see tema valimisvõimalusi.

Logoses esitletav plugin

Kiire ja lihtne viis Lisa Teie töö usaldusväärsuse kiht on potentsiaalsetele klientidele teiste klientide näitamine, kellega olete koos töötanud. Ja kui te pole arendaja, on Logos Showcase pistikprogrammi abil kiire ja lihtne viis selle oma saidile lisamiseks. Pistikprogramm võimaldab kuvada oma veebisaidil mitmeid ettevõtte logosid – kliendid, sponsorid, partnerid jne. Neid logosid saate kuvada kas kindla suurusega ruudustikus, reageerivas ruudus või logo karussellis. Valikus on hulgaliselt efekte, näiteks halltoonid, esiletõstetud ja tööriistavihje, mis kuvatakse siis, kui kasutaja hõljub konkreetsel logol.

Logode tutvustus

Pistikprogrammi on lihtne üles seada, võimaldades teil üles laadida logod, mida soovite lisada, ja vajadusel linki selle ettevõtte veebisaidile. Logoesitluse sisestamine soovitud lehele on sama lihtne kui vastava lühikoodi kopeerimine ja kleepimine tekstiredaktorisse või isegi vidin, kui soovite selle külgribale lisada. Sellest pistikprogrammist oleks tõepoolest kasu vabakutselistele kirjanikele, fotograafidele, veebidisaineritele ja kõigile ürituste valdkonna ettevõtjatele.

2. Liikmeskonna tugevus

Liikmelisuse tugevus on erineval kujul ja kehtib erinevate toodete puhul. See võib hõlmata allalaadimiste või müükide arvu, klientide arvu ning ka teie sotsiaalse jagamise ja jälgijate harusid. Vaatame neid lähemalt.

2.1 – allalaadimiste arv

Sellesse liikmesuse tugevuse kategooriasse kuuluvad allalaaditavad tooted, näiteks teemad, pistikprogrammid ja tootepaketid. Toote allalaadimiste arvu kuvamine on kindel viis toote volituse kinnitamiseks. Mida suurem on allalaadimiste arv, seda suurem on autoriteet.

Kõik kasutavad seda, nii et see peaks olema hea.

Juhtumianalüüs nr 3 – VLC meediumipleier

Laadige alla krahviküsimused

Tarkvara allalaadimiste arv (või „populaarsus“) mõjutab otseselt meie otsustusprotsessi

Võtame lihtsa näite. Soovite meediumipleieri alla laadida ja te pole veel kuulnud VLC-st ega CCCP-st. Nüüd, kui teile antaks valida kahe vahel, oleks lihtsaim viis otsustada valida see, mille allalaadimishulk on kõige suurem. See analoogia on veelgi kohaldatav olukordades, kus kasutaja ei ole objektil / alal tehniliselt mõistlik.

Juhtumianalüüs nr 4 – WPExplorer

WPExploreri teemametsade profiil

See on ekraanipilt WPExploreri teemast Forest. Kui uurite iga teema allalaadimiste arvu ja nende üldist reitingut, näete, et neid alla laaditi hea klientide tagasiside abil sadu tuhandeid kordi. See on usalduse suurendaja – olete alateadlikult hinnanud WPExplorerit WordPressi teemade loojaks „heaks” või „mainekaks”.

WPExploreri teemametsade portfell

WPExploreri portfell teemametsas. Allalaadimiste arv on otsustusprotsessi otseselt mõjutanud.

2.2 – klientide arv

See on teie toote usaldusväärsuse otsene mõõt. See on rakendatav mis tahes teenusele või liikmelisusele orienteeritud tootele. Mida suurem on klientide arv, seda suurem on teenuse või toote usaldusväärsus.

Juhtumianalüüs nr 5 – elegantsed teemad

Elegantsed teemad

ElegantThemes kuvab oma sihtlehel liikmete arvu

2.3 – sotsiaalmeedia tellijate arv

See kehtib meediumide edastamise turustusvõimaluste kohta, nagu sotsiaalmeedia saidid ja videote hostimise saidid (nt YouTube). Sotsiaalmeedia turustusvõimaluste hulka kuuluvad teie Facebooki fännid, Twitteri jälgijad ja YouTube’i tellijad – põhimõtteliselt kogu suhtlusvõrgustike ribavagun.

Sisuturunduse instituut

Sisu Turundusinstituudi sotsiaalmeedia tellijate ekraanipilt

Abonentide arv on teie saidi suurus sotsiaalne tugevus. Mida suurem on teie fännide arv – seda populaarsem on teie sait. Meediumide kohaletoimetamise turustusvõimalused on oluline liikluse allikas, kui teie sotsiaalmeedias turundamine toimub õigesti.

2.4 – sotsiaalmeedia jälgijad võivad teie saiti kahjustada!

Ebatavaliselt suure hulga sotsiaalmeedia fännide ja jälgijate omamine võib olla kahjulik ja kohati isegi kahjulik. Näiteks on palju saite, kust saate osta Twitteri jälgijaid ja Facebooki fänne. Enamik neist on võlts – teie nn fännid on kõike muud automatiseeritud kontod (robotid) või häkkinud / ohustatud kontod tegelike kasutajate hulgast. Alumine rida on – te ei saa robotitest reaalset liiklust. Siin on kuldne reegel:

Eesmärk mõjukale kasutajale

Twitteri käepide, millel on väike, kuid mõjuvõimeline abonentide hulk, on inimkasutajale või otsimootorile palju usaldusväärsem kui 5000 jälgijaga konto, millel on võltsitud ja / või kahjustatud kontod. Soovite tegelikke, aktiivseid tellijaid (ideaaljuhul neid, kellel on mõju oma jälgijate kogumi üle).

Otsimootorid on tänapäeval uskumatult nutikad ja muutuvad ainult targemaks. Mõni kuu tagasi polnud mobiilisaidi omamine nii oluline, kuni Google teatas ametlikult mobiilile reageeriva veebisaidi olulisusest heade SEO-tulemuste saamiseks. SEO-kogukonnas on üldteada fakt, et Google määrab teie indeksis automaatselt teie või teie saidi mõju. Mida suurem on mõjukate abonentide arv – seda kõrgemad on teie SEO skoorid.

Kui asjad lähevad lõunasse:

Asjad muutuvad huvitavaks – kui te pole Internetis piisavalt kaua elanud, et koguda oma ebaharilikult palju jälgijaid, hoiab Google teie saidi usaldusväärsust kahtluse all. Kui nad leiavad, et enamus teie tellijaid on võltskontod – buum! Teie SEO hinded on langenud.

Kui arvate, et võltstellijaid kahtlustava saidi abil saate uuesti teele asuda, peate tegema väga-väga rasket tööd. Tavaliselt on parem alustada uut peatükki – sama toode uue kaubamärgiga. Selles kontekstis on olnud palju ebaõnnestumisi ja edulugusid – kui soovite rohkem teada saada, soovitan teil ringi liikuda mõne SEO foorumi ümber.

3. E-posti tellijad

Paljudel veebisaitidel kuvatakse uudiskirja tellijate arvu nende e-posti aadressil osalemise vormides. See on suurepärane nimekirja koostamise taktika ajaveebide ja muude veebisaitide jaoks. See seostab teie toodet suure hulga jälgijatega – sarnaselt sotsiaalmeedia fännidega. (Muidugi, erilist tähelepanu väärib e-posti aadresside loendi koostamine, kuna see on tugevam kui sotsiaalmeedia.)

e-posti tellijad

„Liituge 30 000 tellijaga” on hea viis meelitada oma kliente üles loobuma nende e-posti aadressist.

Ettevaatust: Kui keegi teie saidi tellib, usaldab ta teid oma isikliku teabega – viis nendega otse ühendust võtta. Pea seda privileegiks. Siin on mõned reeglid (mõelge neile kui e-posti turunduse 3 käsku, kui soovite)

 1. Ärge kunagi saatke oma tellijatele võltsitud / kahtlaste toodetega e-kirju, ainult sellepärast, et kirjastaja lubas teile tohutut raha.
 2. Ainult e-posti tooted, mida olete isiklikult kasutanud ja testinud.
 3. Ärge kunagi kunagi müüge oma e-posti loendit maha (tavaliselt hangivad nad tonni raha). See on väga ebaeetiline. Kui usute karmasse … saate triivi, ära tee seda?

4. Lehevaatamiste arv

Lehe vaatamiste arvu kuvamine on suurepärane viis saidi populaarsuse kuvamiseks. Ideaalis peaksite kuvama oma ajaveebi üksikute lehtede lehevaated. See tähendab, et igal postitusel on eraldi lehevaatamiste arv. Kombineeritud arvu lehevaatamiste kuvamine poleks hea, kuna teie vaatajaskond ei saaks eristada populaarseid postitusi ja noh, mitte nii populaarseid postitusi!

5. Kuva sotsiaalmeedia aktsiad

Rääkisime sotsiaalsest tugevusest (# 2.3) kategooria Liikmesuse tugevus all. Ehkki sotsiaalmeedia aktsiate arv peaks tehniliselt selle kategooria alla kuuluma, väärib see minu arvates erilist tähelepanu. Selle põhjuseks on asjaolu, et sotsiaalmeedias jagamise arvu kuvamine on natuke keeruline – see on rohkem kahe teraga mõõk ja siin on põhjus:

 • Ideaalis peaksite oma sotsiaaltulemusi kuvama alles siis, kui olete saavutanud märkimisväärse arvu aktsiaid. Pealegi peaks see number olema nähtaval kohal. See suurendab kasutaja tõenäosust postitust jagada, kui ta on selle lugemise lõpetanud.
 • Kui ühiskondlike aktsiate arv on väike (ma räägin vähem kui 20), ärge seda numbrit kuvage. Selle asemel võite lihtsalt kuvada sotsiaalse jagamise ikooni. Kui aktsiad on saavutanud tervisliku kuju, on aeg seda uhkeldada!
 • Lõpuks peaksite kuvama ainult neid sotsiaalmeedia kanaleid, kus suurem osa jagamisest toimub. Ärge segage oma kasutaja kogemusi kahekümne erineva jagamisnupu abil.

Katsetage sotsiaalsete kanalitega, vaadake, millistel teie vaatajaskond klõpsab, ja tehke nendega koostööd. See toob teile reaalset, sihitud liiklust. Soovitan teil kasutada Elegantsete Teemade pistikprogrammi Monarch Social Sharing – seda on väga lihtne kasutada ja üsna, hästi, elegantne.

monarh-hüpikud

Meeskond on pistikprogrammiga ära teinud imelise töö ja see sisaldab hämmastavaid funktsioone. Lisateabe saamiseks tutvuge palun minu ülevaatega Monarchi pistikprogrammist.

Juhtumianalüüs nr 6 – elurõõmus meel

Siin on kirjanik, keda ma alati jälgin – Gregory Ciotti. Ta on mees HelpScouti ja metsikult populaarse psühholoogiablogi taga, mida on mainitud näiteks Inc.com-i ja teiste seas.

gc

See on tema sihtleht. Pange tähele, kuidas ta mõnes reas selgitab oma kuju ja astub lugeja e-posti aadressi juurde. See on puhas, lihtne ja asjatu ning pole üldse rämps, lisaks pakub see boonust, et võite midagi õppida.

6. Esitlege oma kõige edukamaid tooteid

Millal nägite viimast korda filmi, mis alustas treilerit teemal “XYZi loojatelt tuleb veel üks põnn …”? Mitte nii kaua aega tagasi, eks? Põhjus on see, et see töötab lihtsalt vanana turundustehnikana. Kõige edukamate toodete kujutamine tõstab teie uue toote väärtust automaatselt teie potentsiaalse kliendi peas.

Kui eelmine rida pole mõistlik, siis vaadake viimaseid filme, mille on režissöör Cristopher Nolan. Peaaegu igaüks neist sisaldab sildi “Pimeduse Rüütli triloogia loojalt…” Miks? Sest ma olen Batman. Tegin nalja. See on lihtsalt sellepärast, et Pimeduse Rüütli triloogia oli üks kõigi aegade edukamaid triloogiaid, mis kogu maailmas kokku tõi üle 2 miljardi dollari. Seetõttu oleksin väga huvitatud hr Nolani uusimast tööst. Samad reeglid kehtivad ka veebiturunduse puhul.

Juhtumianalüüs nr 8 – WPBeginner

WPBegineri koduleht

Võtame näiteks WPBegineri. Kui te pole neist varem kuulnud, järeldaksite sellest tõenäoliselt hea ajaveebi, kus on palju suurepäraseid õpetusi.

Nende kodulehele maandumisel ei leia te (kohe) viidet nende toodetele. Nad on otsustanud oma varju toppida vitriin jaotisse Esiletõstetud WordPressi pistikprogrammid. Kui saate teada, et nad on loonud populaarse toote, millest olete kuulnud (või mida olete juba kasutanud), suurendab teie meel spontaanselt nende kaubamärgi väärtust. See on populaarsete toodete tutvustamise ilu.

7. Loetlege oma saavutused või jaotised „Esiletõstetud” või „Nagu näha”

See meetod on ajaliselt testitud, lihtne ja tõhus võimenduskordaja. Kui teie töid kajastatakse või vaadatakse mõjukas ajaveebides ja ajakirjades, ärge unustage seda kujutada!

Juhtumianalüüs nr 9 – CloudMagic

CloudMagicu koduleht

CloudMagicu koduleht

Otsisin oma Android-telefonile uut e-posti rakendust, millel oleks ka iOS-i versioon. Arvestades Google Play poe valikute suurt arvu, hakkasin rakendusi eemaldama, lähtudes (1) kujundusest ja (2) allalaadimiste arvust. Pärast 10-minutist mitme rakenduse sõelumist jäid mulle kolm.

Tutvusin teise (CloudMagic) arvustustega ja sain teada, et seda kajastati ajakirjas TIME ja Wall Streeti ajakiri. Mind müüdi! Oluline on mainida, et rakenduse funktsionaalsus oli veatu. See ei andnud mulle vigu, mida mu viimane e-posti rakendus tegi. Seega, nagu ma juba varem mainisin, peaks teie toode olema suurepärane. (Ja see oli väidetavalt suhteliselt lihtne osa).

pilvemurgiline armastus

See on CloudMagicu spetsiaalne klientuur. Pange tähele, kuidas nad oma arvustusi kujutavad.

8. Klientide iseloomustused

Võimaliku kliendi näitamine, mida teie vanad kliendid teie toote kohta ütlevad, on kindel viis usalduse teenimiseks ja usaldusväärsuse suurendamiseks. Muidugi töötab suusõnaliselt lõpmata paremini, kuid klientide iseloomustused on lähimad, mida me 7 miljardi inimesega maailmas saame..

Nagu suhtlusvõrkude jagamine, peate jällegi leidma tasakaalu kasutajate arvustustes kasutatavate toonide vahel. Liiga positiivne võib skeptilise ostja minema visata.

Klientide iseloomustused viivad meid teema juurde, mida me eespool arutasime – kliendibaas. Pidage meeles, kuidas mõjukas klient on peidetud relv? Samad reeglid kehtivad ka klientide iseloomustuste kohta.

Mida mõjukam on teie klient, seda suuremat kaalu ta iseloomustus hakkab kandma.

Juhtumianalüüs nr 10 – StudioPress

StudioPress on ettevõte, mis lõi ühe tööstustandardi WordPressi raamistike – Genesise. Neil on kõigi aegade enimmüüdud WordPressi raamistik ja spetsialistid usaldavad neid igal pool.

StudioPressi iseloomustused

Tutvuge StudioPressi kodulehega. Nad on lisanud oma klientide iseloomustused samal lehel, allosas.

Kõik seal mainitud inimesed on oma niššides mõjukad. See suurendab paratamatult StudioPressi väärikust ja (omamoodi) õigustab nende pisut kõrgemat hinnasilti.

9. Meeskonna bios

Piltidel on tohutu mõju meie „lühikese hinnangu” omadustele. Nad mängivad olulist rolli meie alateadvuses, mis mõjutavad tahtmatult meie otsustusprotsessi. On olnud palju aruandeid, mis dokumenteerivad, kuidas hea müügipikkus koos lisapildiga võib olla võimas kombinatsioon müügi märkimisväärsel suurendamisel.

Laiendame seda analoogiat meeskonna biograafiatega. Kui vaatame meeskonnaliikmete fotosid, loome tahtmatult nendega põhilise ühenduse. Kui peaksite ühte neist tänaval kohtuma, võite minna – “Kuule, ma olen teid juba varem näinud … kas te pole toote XYZ taga meeskonnas?”

Meeskonna biograafia kujutamiseks on mitu viisi. Tavaliselt on näha, et hea meeskonna lehe jaoks on kombinatsioon järgmistest elementidest:

 • Hea, puhas ja eelistatavalt isikupärastatud foto igast meeskonnaliikmest.
 • Sotsiaalmeedia käepide – Twitter ja LinkedIn on kaks levinumat.
 • Teade – võib olla kolmandas või esimeses isikus.

Vältige laos pilte.

Stock-pildid on midagi, mida peate püüdma iga hinna eest vältida. Teie meeskonna leht on alustuseks valikuline leht. Selle eesmärk on tutvustada oma klienti oma meeskonnale. Seetõttu soovitame teil oma meeskonna lehel mitte kasutada fotogeeniliste mudelite fotopilte ega portreesid. (Aga hei, kui teie meeskonnaliikmel oli neid omadusi – kudod!)

Meeskonna lehe meisterdamine nõuab palju aega ja energiat, ehkki paljud ettevõtte WordPressi teemad sisaldavad töötajate postituse tüüpi ja / või lehe malli. Sellele peaksite keskenduma alles siis, kui toode ja veebileht on hooldatud.

Juhtumianalüüs nr 11 – WooThemes

WooThemes meeskonna leht

Siin on WooThemes’i meeskonna lehe ekraanipilt.

10. Vidin populaarsetel postitustel külgribal

Enamikul ajaveebidel on vidinatega külgriba, mis sisaldab mitut vidinat. Kõige tavalisemad on vidinate kategooriad, vidina Sild, uudiskirja tellimiskast ja sotsiaalmeedia vidin..

Populaarsed postitused Vidin on tõesti huvitav, kuna see koondab teie ajaveebi kõige populaarsemad artiklid (või lehed) – ainult teie külastajate põhjal. Ideaalis ei peaks te oma populaarseid postitusi muutma ja laskma pistikprogrammil selle automaatselt kuvada lehevaatamiste, jagamiste ja muude mõõdikute alusel.

Juhtumianalüüs nr 12 – The New York Times

nüüdimes

NYTimes on üks mõjukamaid ajakirju kogu maailmas ja isiklik lemmik. Olen selle külgriba vidinast alati väga kasu olnud – kasutasin seda sageli oma sõpradele ja kolleegidele artikli e-postiga saatmiseks. Vidin sorteerib kõige populaarsemad postitused kolme erineva mõõdiku põhjal:

 • Enim vaadatud
 • Enamik meilisõnumeid
 • Teile soovitatav (mis põhineb peamiselt minu lugemisharjumustel)

Need andmed on kasutajakogemuse parandamise kõrval ka uskumatult kasulikud analüütilistel eesmärkidel. Õnneks on paljudes ajakirja stiilis WordPressi teemades vidinate vahelehtedega vidin, nii et selle funktsiooni lisamine külgribale võib olla sama lihtne kui vidina lohistamine ja kukutamine.

11. Seotud postitused (boonus)

Teie artikli allosas olevad seotud postitused mängivad olulist rolli saidi põrkeprotsendi vähendamisel. Kui olete artikli lõpetanud, kui teile esitatakse sama teema värske hunnik – jätkate tõenäoliselt oma lugemist ja klõpsate mõnel neist. See vähendab märkimisväärselt teie saidi põrkemäära, kuna külastajad veedavad teie saidil nüüd rohkem aega.

Selle meetodi toimimiseks on oluline, et teil oleks minimaalne arv seotud artikleid (8-10) koos õigete siltide ja kategooriaga. Võite kasutada JetPack või Seotud postitused WordPressile pistikprogrammi sama saavutamiseks.

Ettevaatust: Te peaksite teadma, et seotud postituste loomine nõuab laiendatud arvutusressursse ja seeläbi avaldab teie hostiserverile täiendavat survet. Kui olete ühiskasutatavas hostimiskeskkonnas nagu BlueHost, pidage meeles, et lubage WordPressi vahemällu salvestamine.

Saate kokku võtta 10+ näpunäiteid, et suurendada oma WordPressi ajaveebi usaldust ja usaldusväärsust

Siin on kiire ülevaade nendest postitustest õpitu kohta:

 1. Esitlege oma mõjukaid kliendibaas
 2. Esitlege oma liikmelisus või laadige alla tugevus (sõltuvalt teie tootest)
 3. Kuva e-posti tellijate arv oma infolehele (valikuline)
 4. Näita oma sotsiaalsed aktsiad, kuid ole samal ajal ettevaatlik
 5. Kuva numbrite arv lehevaated oma artiklitest
 6. Esitage oma enesetunnet edukad tooted
 7. Lisage oma isiklik /äri saavutused (seotud tootega)
 8. Esitlege oma klientide iseloomustused (sarnane punktiga 1)
 9. Loo meeskonna bios leht (kui kogu ülejäänud eest hoolitsetakse)
 10. Kasutage vidinad külgribad täiendava liikluse genereerimiseks ja kasutajate paremaks kaasamiseks
 11. Kuva Seonduvad postitused iga postituse lõpus, et parandada põrkumiste määra

Järeldus

Vabandage, kui mul on teile igav olnud – mõni teie seast võib olla teadlik kõigist võtetest, millest me oleme rääkinud. Kuid meeldetuletus on alati tore?

Lühidalt, siin on see, mida vajate eduka ärimudeli jaoks:

 • Ehitage hea toode – midagi, mille üle olete uhke.
 • Turusta seda. Tehtud õigesti, inimesed ostavad teie toote.
 • Kui mõlemad sammud tehti õigesti, jätkavad inimesed teie toote / teenuse eest tasumist.

Just sellepärast maksaksite teile hea meelega iPhone’i eest 999 dollarit, sest Apple on usalduse ja usaldusväärsuse tipp. Loodetavasti olete õppinud kasulikke näpunäiteid oma ettevõtte laiendamiseks.

Kui teil on näpunäiteid või kogemusi nende näpunäidete lisamiseks või kui teil on mõni oma näpunäide, siis oleks hea meel neid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map