10 nädalavahetuse projekti, et muuta oma WordPressi sait esmaspäevaks kasutajasõbralikumaks

Muutke oma WordPressi sait esmaspäevaks kasutajasõbralikumaks

Mõne jaoks on nädalavahetused mõeldud pidutsemiseks. Ettevõtjate jaoks on nädalavahetused võistlusest eristuvad.


Nädalavahetuse projektid on väikeettevõtte omaniku jaoks täiesti mõistlikud, kuna tähtaja saabumiseks on palju vähem survet. Ühesõnaga, nädalavahetused tunnevad end pigem lõbusana.

Nädalavahetused on suurepärased, et keskenduda oma veebisaidi kasutajasõbralikkusele. Ükskõik, kas teil on autoriteediblogi või tuhande tootega e-kaubanduse sait, on kasutajasõbralikkus sageli järelmõte, kui saate oma ettevõtte käima panna.

Sellepärast on nädalavahetus nii suurepärane, sest nädalavahetuse projektis saate pisut aega pingutada, et oma sait esmaspäevaks kasutajasõbralikumaks muuta. Vaatame mõnda neist potentsiaalsetest projektidest.

1. Hankige oma veebisaidilt kasutajate tagasisidet

Esimene samm oma kasutajakogemuse muutmiseks on mõista, mida saaksite paremaks muuta. Lõppude lõpuks ei soovi te midagi muuta, mis pole katki.

Mõni neist nõuab makseid, teised aga tasuta. Google’i kaudu saate otsida ka rohkem kasutajakogemuse testimise tööriistu. Kogu mõte on näha, mida inimesed teie veebisaidi kohta ütlevad, võimaldades teil UX-i muutmise osas teha teadlikke otsuseid. Samuti pole halb mõte saata küsitlus oma praegustele kasutajatele, kuna just nemad kasutavad teie saiti.

2. Muutke iga leht ja postitus loetavaks

Digitaalses maailmas pole inimesed enam nii huvitatud lugemisest. See on häbi, kuid see tähendab, et veebisaidi haldajad peavad looma loetava sisu. Seetõttu peame teie veebisaidi puhastamiseks ja kõigi muudemiseks, mis ei pruugi läbida loetavuse testi, koostada terve nädalavahetuse kava..

Siin on mõned näpunäited, kuidas alustada:

 • Leidke katkised lingid ja suunake need teistele lehtedele või paigutage nendele lehtedele sisu. Väliste linkide korral saate need lihtsalt eemaldada. Samuti peaksite kaaluma kena 404 lehe seadistamist inimestele, kes satuvad teie veebisaidi valedele lehtedele.
 • Muutke oma fondid ilusaks teisendades suurema osa teie veebitekstidest San Serifi fondideks. Loetavus väheneb, kui hüppate ühelt fondilt teisele, nii et kleepige kogu kirjas ühtlaste fondidega. Mitte ainult seda, vaid hakake tähelepanu juhtimiseks ja kasutaja tegevuste juhtimiseks kasutama lühikesi päiseid.
 • Hinnake kõiki lehti vaadake, kas kasutatakse piisavalt vaba ruumi. Mõnikord vajate rohkem tühikuid, teisel ajal peate külgribalt lahti saama.
 • Veenduge, et teil oleks kontrastsed värvilahendused teksti paigutamisel kujutiste või värvide kohale. Vastasel korral ei saa inimesed teksti lugeda.
 • Kasutage skannitavaid tehnikaid nagu päised, lühikesed lõigud, täpikeelsed meediumid teksti purustamiseks ja palju muud.

3. Testige ja reguleerige navigeerimis- ja otsinguriba

Kui teil puudub navigeerimismenüü või otsinguriba, on nüüd aeg lisada mõlemad. Enamasti on need juba olemas. Kuid menüüdel ja otsinguribadel on harva vajalik optimeerimine.

Nädalavahetusel saate rakendada A / B testprogramm või a soojuskaardisüsteem. Nii saate käivitada mõned testid, et hinnata, kuhu teie kliendid klõpsavad, kui tegemist on teie navigeerimismenüü ja otsinguribaga.

Võib-olla märkate, et ükski inimene ei puudutanud teie otsinguriba. Kas see tähendab, et see on teie avalehel liiga kaugel? Kas oleks abi, kui paneksite selle külgriba asemel päisesse? Pärast selliste küsimuste esitamist korraldage järgmisel nädalavahetusel veel teste, et näha, kas midagi muutub.

4. Kui veebis ei müü, alustage veebitellimuste vastuvõtmist

See kehtib füüsiliste toodete, digitaalsete toodete ja teenuste kohta. Veebisaidi pidamise üks peamisi punkte on tarbetute protsesside väljalõikamine.

Näiteks kasutas massaažiterapeut kliente oma ajakavasse broneerimiseks ikka ja jälle. Kuid lihtne broneerimise pistikprogramm katkestab kõik need telefonikõned.

Sama kehtib ka füüsiliste toodete kohta. Ehkki oma väikese telliskivide ja mördi kauplusega veebis müümine võib olla hirmutav, alustage kõigest viiest enimmüüdud tootest ja siis vaadake, kuidas see töötab.

5. Veebimüügi korral pakkuge täiendavaid makseviise

Veebipood peaks absoluutselt aktsepteerima kõiki suuremaid krediitkaarte. See on antud. Kuid mitmed muud makseviisid võivad teie müüki suurendada, pääsedes juurde väiksematele seltskondadele, kellel on varjatud makseviisid.

PayPal on üks parimaid näiteid, kuna paljud kasutajad tunnevad turvalisemat oma PayPali kontodega veebis maksmist. Teine näide on detsentraliseeritud anonüümse digitaalse valuuta Bitcoin. Bitcoini saab tavapäraseks valuutaks teisendada, kuid see vähendab ka pettusi, kuna kliendid ei saa tagasimakseid taotleda.

Kuid ükskõik millise lüüsi jaoks, mille soovite lisada, on see sama lihtne kui pistikprogrammi installimine. WooCommerce ja Lihtne digitaalne allalaadimine mõlemad pakuvad tohutul hulgal lisatasu lisandmoodu populaarsetele lüüsidele, lisaks on kolmandate osapoolte pakutavaid valikuid veelgi.

6. Ehitage hõlpsasti juurdepääsetav ja terviklik tugiala

Kõigil veebisaitidel pole vaja teadmistebaase, kuid igal üksikul Interneti-saidil peaks olema mingisugune tugiala või kaasakiskuv kontaktleht.

KKK-lehed sobivad väikeste ajaveebide jaoks ja kõigil tugilehtedel peaks navigatsioonialas olema otselink. Nädalavahetuse projektina julgustan teid koostama nimekirja kümnest suurimast konkurendist (või sarnastest veebisaitidest). Vaadake, kuidas nad tuge pakuvad ja milliseid lehti kasutatakse kontaktteabe, sotsiaalmeedia lehtede, olulise teabe ja küsimuste jagamiseks. Seejärel kasutage seda juhisena oma saidi lehtede loomiseks.

7. Tehke ja täitke sotsiaalkontosid (seejärel linkige neid oma avalehel)

See on lihtne, kuid selle eesmärk on sisukava väljatöötamiseks aega kulutada.

Esimene nädalavahetus võib olla Facebooki ja Twitteri lehtede täitmine. Pärast seda saate küsida, kui sageli postitate. Millist tüüpi sisu hakatakse kõige rohkem jagama? Sellised asjad.

Kui see on seadistatud, saate liikuda oma sotsiaalse voo lisamiseks WordPressi, saada rohkem sotsiaalseid jälgijaid ja isegi automatiseerida oma sotsiaalse jagamise.

8. Kõndige oma saidi kiirendamiseks vajalikke samme

Oma saidi kiirendamise õppimine ei avalda Google’ile mitte ainult muljet, vaid hoiab teie kasutajad pikema perioodi läheduses. Soovitan teil tutvuda paljude erinevate juhenditega, mis meil WordPressi saitide kiirendamise kohta on:

 • Kuidas WordPressi kiirendada
 • Kuidas kiirendada oma WordPressi saidi kasutamist CDN77-ga
 • 10 viisi oma WordPressi saidi kiirendamiseks

9. Teksti tükkide hajutamiseks kasutage asjakohaseid ikoone

See seostub loetavusega, kuid see seisneb rohkem teie toodete ja teenuste avalehel esitamises. Liiga sageli näeme hästi kirjutatud koopiat, mis selgitab teie teenuseid loovalt. Kuid lõigud segunevad omavahel ja teil on puudu üks asi: tööstusele vastavad ikoonid.

Need on visuaalid kõige põhilisemad, kuid UX-i osas on neil nii suur erinevus. WP SVG ikoonide pistikprogramm on suurepärane koht alustamiseks, kuid võite üldiselt Google’is ringi vaadata, et leida kõikvõimalikke tasuta ja premium-ikoonide pakette.

10: muutke oma sait reageerivaks

Kui te pole sellest veel kuulnud, armastavad mobiilikasutajad mobiilisõbralikke veebisaite. Lisaks premeerib Google teid ühe eest.

Ma soovitan teil leida WordPressi teema, mis on täiesti reageeriv. Enamik arendajaid, kes loovad hästi kodeeritud teemasid, muudavad nad kohe reageerimise kaudu tundlikuks (nagu näiteks meie teema Total). Kuid kui olete rahul oma praeguse teemaga, et see pole veel mobiiliga valmis, kaaluge muutes oma praeguse saidi Jetpacki abiga reageerivaks.

Nautige sel nädalavahetusel!

Seal sul see on! Nüüd on teil mitu nädalavahetuse projekti, et muuta oma sait esmaspäevaks kasutajasõbralikumaks. Kui teil on nende projektide kohta küsimusi, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map