10 levinumat meiliturunduse viga, mida tuleb iga hinna eest vältida

10 levinumat meiliturunduse viga, mida tuleb iga hinna eest vältida

Arvan, et nõustute, kui ütlen: meiliturundus pole nõrk. Kuid see kehtib ainult siis, kui te ei tea, mida teete, ja teete lõpuks mõned või kõik selles postituses levinud e-turunduse vead.


Võite selle meilt võtta; e-posti turundus on endiselt üks parimaid viise liikluse suurendamiseks ja müügi suurendamiseks. Ja kui teete kodutööd hästi, saate neid tavalisi lõkse vältida ja muuta e-posti turunduse kullakaevanduseks.

Kõlab palju, eks? Arvan, et alles alustate või mõtlete e-turunduse peale. Kui olete professionaal, hea ja hea, olete ka teretulnud.

Ilma täiendava abistamiseta asugem asja juurde ja koostagem teile käegakatsutavaid tulemusi pakkuv e-posti loend. Siin on 10 väga levinud e-posti turunduse viga, mida peaksite kindlasti vältima.

1. Hilise e-posti turunduse alustamine

Tavaliselt ei näe enamik algajaid e-posti turunduses tohutut väärtust. Niisiis, selle asemel, et eraldada e-posti teel turundamiseks vajalikku aega ja ressursse, keskendute siiski sisu, sotsiaalmeedia ja mõne SEO loomisele.

Sellisena paned e-posti turunduse tagaküljele ja jätate lõpuks lauale palju raha. Unustate enamuse inimeste, kes tulevad teie saidile otsingumootoritest ja sotsiaalmeediast, sageli ei tule nad tagasi.

Saate aga tabeleid pöörata, rakendades oma saidi käivitamisel e-turundust. Selle tulemusel parandate selliste juhtimisvõimaluste hõivamise tõenäosust, mis teil muidu sõna otseses mõttes puudu oleks. Optiini pistikprogrammi väljumiskavatsuse kasutamine aitab teil uusi müügivihjeid enne nende saidilt lahkumist lüüa.

Coschedule'i arukas planeerimine

Ja kuna me räägime ajastusest, pidage meeles, et te ei saa alati soovi korral meilisõnumeid välja saata. Uuringud näitavad, et need on konkreetsed päevad ja ajad kui teie meilid mõjutavad teie tellijaid kõige rohkem. Sellised tööriistad nagu CoSchedule pakuvad isegi „intelligentne sõiduplaani koostamine”, Mis aitab teil teada saada, millal on parim aeg erinevatele platvormidele postitamiseks.

Seetõttu ärge oodake e-posti teel turunduse alustamist tulevikus; alustage kohe ja jätkake täiustamist, mis viib meid punktide arvu juurde.

2. Testimise ja parendamise ebaõnnestumine

Teadmised on nende sõnul võim, mis tähendab, et on oluline uurida ja testida oma e-posti turundusstrateegia erinevaid aspekte. Enamikul juhtudel löövad e-posti teel turundusega seotud algajad registreerumisvormi, asetavad selle kuskile oma veebisaidile ja jätavad alles siis.

Siis nad imestavad, miks nende e-posti aadresside loend ei kasva nii kiiresti kui nad soovivad. Kas olete samas paadis? Noh, peate natuke jooksma A / B testid nii et saate keskenduda valdkondadele, millel on kõige olulisem mõju.

OptinMonster A / B aruanded

OptinMonster A / B aruannete näide

Parimad turundusriistad nagu Tere, baar ja OptinMonsteril on sisseehitatud A / B sülitestide testimine. Nii saate luua ja testida erinevaid registreerumisvorme, sõnastusi ja asukohti, et näha, mis teie saidile kõige paremini sobib.

Samamoodi saate oma e-posti sisust õppida, kasutades oma e-posti teenuse pakkuja sisseehitatud aruandlust. Avatud kursid on olulised!

Lihtsamalt öeldes, elage, õppige ja parandage semu. Lisaks pidage meeles, et jälgige tähelepanelikult uusimad e-posti turundustrendid et saaksite kasutada parimate tulemustega meetodeid.

3. E-posti loendite ostmine

Ma ei tea, miks soovite meilisõnumeid osta, kui muidugi pole te üks neist Nigeeria Yahoo poistest või madala elueaga rämpspostitaja. Kuid nähes, et te pole kumbagi, on parem oma e-posti loend nullist üles ehitada.

E-posti loendi ostmine on alati halb mõte, ükskõik kui palju aega arvate säästavat. Te ei vaja doktorikraadi lõhkematerjalide tootmises teadma, et meililisti ostmine õhkub teie ees suurt aega.

Alustuseks ei taha keegi kunagi saada e-kirju loendist, mida nad ei tellinud. See annab välja rämpspostitajate ja petturite vibratsiooni, mida näete e-kirjadega „Video paljastab, kuidas oma saidilt 10x kasumit teenida”. Ma võin kihla vedada, et te ei vaeva sellist e-kirja avamist, lisaks satuvad nad tavaliselt rämpsposti kausta.

Teiseks on meililisti ostmine kindel viis oma kaubamärgi mõrvamiseks. Kui teil on ettevõte (ja teil oleks kasu tugevast kaubamärgist), ärge ostke e-posti loendeid. See, lisaks teie e-posti turunduse pakkuja, keelab teid ja takistab teil e-kirjade saatmist ostetud loendisse.

Kolmandaks, raiskate raha võltsitud e-posti aadresside loendi kaudu kanalisatsioonile. Isegi kui paar kontakti on tõelised, ei anna nad teie ettevõttele midagi hoomatavat, mis tähendab jällegi aja ja raha raiskamist.

Aga mis kõige tähtsam, e-posti aadresside müümine (ja ostmine) on ebaseaduslik. CAN-SPAM-i toiming sisaldab mitmeid e-posti aadressile vastavuse reegleid (nt eksitavate pealkirjade puudumine, lihtsad loobumisvõimalused jne) ja keelab rangelt e-posti aadresside müümise või edastamise. Nii et ära tee seda.

4. Plii genereerimise eiramine

E-posti loendi loomiseks peate inimesi registreeruma. Teie fantastiline sisu on üks osa võrrandist. Kasutajakogemus on teine ​​ja müügivihje genereerimise lahendus kolmas. Pange kolm kokku ja teie e-posti aadress kasvab hüppeliselt.

Selgituseks võite pakkuda kõige huvitavamat sisu ja kasutajakogemust, kuid kui te ei suuda registreerumisvorme märgatavaks teha, on e-posti turunduse jaoks kõik teie pingutused asjatud. Inimesed peavad nägema teie registreerumisvorme!

WP Optin Wheel ülevaade: kuidas optimaalselt soodustust suurendada

Sisestage plii genereerimise pistikprogrammid, näiteks WP Optin Wheel (vaadake meie põhjalikku ülevaadet), Thrive Leads ja Optin Monster, ja säästate päeva. Muidugi suurendavad ülaltoodud tööriistad teie lubamise määra märkimisväärselt, nii et te ei pea kunagi kurdama, et inimesed ei telli teie e-posti loendit.

5. Kas kontrollite oma statistikat?

Oma avatud intressimäärade jälgimine on uskumatu ja kõik, kuid kas teate, kas lugeja suunab selle teie veebisaidile, kus ta saab osta? Noh, kui teil pole aimugi, saate Google Analyticsi abil e-posti tellijaid jälgida.

Näiteks näete abonente, kes tulid teie saidile iga e-posti kampaania kaudu. Võite vaadata ka kõige olulisema mõjuga meilisõnumeid, oma saidil tehtud oste ja palju muud. Suured andmed.

Pidev kontakt reaalajas aruandlus

Pidev kontakt reaalajas aruandlus

Parim osa on enamus e-turunduse pakkujaid nagu MailChimp ja MailPoet pakuvad nii oma sisseehitatud aruandlust kui ka Google Analyticsi integreerimist lennult. Pidev kontakt on veel üks suurepärane näide koos lennureisi aruandluse ja isegi kampaaniate võrdlusvõimalustega. Nii näete igal ajahetkel, kuidas teie turundustegevus kulgeb.

Päeva lõpus jälgitakse kõike seda, kas teie e-posti kampaania on edukas.

6. Segmenteerimine või selle puudumine

Ei, ära tee seda. Ärge tehke massmeilisõnumite saatmisel e-turunduse viga, kui muidugi pole tegemist lihtsalt tavapärase värskendusega, mis sobib kõigile kasutajatele. Hiiglasliku nimekirja omamisest ei piisa, soovite segmenteerige oma loend selliste parameetrite kohta nagu geograafiline asukoht, sissetulek, sugu, varasemad ostud ja nii edasi.

Ilmselt ei saa te kõiki neid andmeid kohe küsida, et mitte tellijaid tänu oma mitte nii lühikesele vormile eemale peletada. Lõppude lõpuks on teil vaja ainult e-posti aadressi, et lugeja oma loendisse registreeruda. Hiljem saate andmeid koguda uuringute, kohapealsete vormide ja selliste loominguliste meetodite abil.

Asi on selles, et mida rohkem andmeid teie lugeja kohta on, seda paremini saate oma nimekirja segmentida. Pärast seda saatke laseriga suunatud sõnumeid erinevatesse segmentidesse. Igal juhul ei soovi te saata klientidele ja mitteklientidele näiteks samu e-kirju.

Mida varem oma loendi segmenteerite, seda parem.

7. Mittereageeriva e-posti kasutamine

Maailmas, kus on erineva suuruse ja valikuga seadmeid, ei saa te reageerivast disainist märki maha jätta. Mis tähendab, et lisaks tundlikule WordPressi veebisaidile peate saatma reageerivaid ja mobiilisõbralikke e-kirju.

Kahtlemata loevad mõned teie adressaadid teie e-kirju oma mobiilseadmetes, nii et ärge võõrandage ühtegi gruppi sõltuvalt kasutatavast seadmest / kliendist. Teisisõnu, kasutage oma e-posti kampaaniate loomisel kõigepealt mobiililahendust.

Lisaks panustage aega katsetamiseks, kuidas e-post võimalikult paljudes seadmetes välja näeb. Kampaaniat saatke välja ainult siis, kui olete kindel, et teie e-posti aadress näeb mitmes seadmes hea välja. Algajana kasutasin kunagi päiseosas suuri pilte ja pika jutu lühikeseks lõikamiseks oletame, et lugejad ei saanud nutitelefonides e-kirju lugeda.

Kooskõlas sellega saate kasutada sellist tööriista nagu Lakmus enne täieliku e-posti kampaania saatmist oma e-posti testida. Teenus võimaldab teil kontrollida, kuidas teie e-kirjad näevad välja enam kui 90 e-posti kliendis, näiteks Gmail, Google Android, iPhone ja Outlook.

8. Rämpspostitus

AntiSpam WordPressi pistikprogrammide võrdlus

Abonentide e-kirjadega pommitamine ei ajata teie päevakava kiiremini edasi. Vastupidi, paljude e-kirjade liiga sageli saatmine on üks suuremaid e-posti turunduse vigu, mis lülitab teie lugejad välja ja võib suurendada tellimuste määra. Kui sellest ei piisa, võib liiga sageli e-kirjade saatmine käivitada rämpsposti blokeerijad, rikkudes teie võimalusi lugejaga ühendust saada.

Nädala, kuu või kahe kuu tagant toimib ajakava hämmastavalt hästi, kui saadate väärtuslikku sisu ja pakkumisi. Teie kampaania põrge, avatud ja klõpsamise määr peaksid olema tõendiks selle kohta, et teil on hea ajakava välja töötatud.

9. ebakõla

Teisest küljest on meil teine ​​e-posti turundajate rühm, kes saadavad e-kirju juhuslikult, nii et teie lugejad ei tea, millal teilt sisu oodata võib. Saate vältida ebajärjekindlust, seades ja järgides ranget ajakava, või luua e-posti teel tilgutamise kampaaniaid, et olla kindel, et hoiate teatud aja jooksul ühendust.

Vastasel juhul tekitate adressaatidele pettumust, kuna teie e-kirjad on etteaimatavad, mis tähendab ka seda, et teie ettevõte on kergesti unustatav. Lõppude lõpuks on eesmärk siin hoida oma bränd asjakohane, saates oma lugejatele regulaarselt meilisõnumeid, kuid neid ilma rämpspostita.

Toimetajakalender WordPressi plugin

Võtke pisut aega kavandamiseks, see pole ainult hea sisuturundusstrateegia osa, see on oluline ka selleks, et ka teie e-posti kampaaniad püsiksid kursis. Tasuta pistikprogramm, näiteks Toimetuse kalender on suurepärane abivahend.

Kui saadate e-kirju ebajärjekindlalt, on vaid aja küsimus, enne kui tellijad kaotavad huvi ja loobuvad tellimusest. Mis veelgi hullem, nad võivad teie e-kirju rämpspostiks märkida isegi siis, kui nad olid teie ettevõttest algusest peale tõeliselt huvitatud.

10. Täiteaadresside saatmine

Olete arvatavasti langenud selle vea ohvriks miljon ja üks kord varem; Ma tean, et mul on. Tüüpiline stsenaarium mängib välja selline: kuulete meilisurundusest ja lähete tööle. Mõni päev hiljem on teil paar tellijat ja see tundub fantastiliselt.

Mõni internetiturunduse guru ütles, et peaksite kõigepealt saatma tervitussõnumi, kuid ei öelnud teile kunagi, mida pärast seda teha. Niisiis, saadate kaks e-kirja ja kolmandat nädalat pole teil muud öelda. Siiski tahate jääda järjepidevaks, nii et panite kokku mõttetu e-posti või seda, mida mulle meeldib nimetada täiteaadressiks, ja vajutate nuppu Saada.

Ilmselt näevad teie lugejad läbi fassaadi ja hakkavad lahkuma. Vean kihla, et olete näinud, et see juhtub isegi blogipostitustega. Kas olete kunagi olnud näiliselt hea sisuga ajaveebis ja leidnud siis ühe postituse, millel ei paistnud olevat mingit muud eesmärki peale ajakava täitmine?

Noh, ärge saatke oma tellijatele meilisõnumeid ilma konkreetset eesmärki silmas pidamata. Ole professionaalne; kavandage oma ajakava, et saaksite iga kord väärtusliku meilisõnumi edastada.

Lõppude lõpuks on teie tellijad teie kliendid ja te ei tahaks neid tappa kasutu rämpsu abil, nüüd tahaksite?

Lõppsõnad tavaliste e-posti turunduse vigade kohta

Meie loend on vaid väike näide kõigist levinud e-posti vigadest. Loodame siiski, et saame aidata teil vältida neid kümmet lõksu, mis kahjustavad teie e-posti turunduskampaania edukust. Kui tunnete end ära muudest tavalistest e-posti turunduse vigadest, palume teil jagada seda allpool olevas kommentaaride jaotises.

Rõõmustab õnneliku e-posti nimekirja loomisse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map