10 kasulikku sidusettevõtte turunduse tööriista

10 kasulikku tööriista sidusettevõtte turustajatele

Kes ei armasta elada oma stiilile vastavat elu ilma kindla ajakavata?


Edukad sidusettevõtte turundajad on tavaliselt vabad igasugustest köitmistest ega pea oma eluviisi fantaseerima, kuna neil on palju võimalusi oma elu täiel rinnal elada. Seega on ainult loogiline, et nendel päevadel muutub sidusettevõtte turunduse tööstus keerukamaks ja konkurentsivõimelisemaks.

Kuna industrialiseerimine kasvab ja sõltuvus tellise- ja mördikauplustest väheneb, on sidusettevõtte turundustööstus valmis puudutama 7 miljardit dollarit aastas tuludesse viie aasta jooksul.

Täna ei konkureeri sidusettevõtte turundajad ainult teiste turundajatega. Samuti võitlevad nad mitme miljoni dollariliste keerukate korporatsioonide ja meeskondadega, mida rahastavad riskifondid.

Selles ülemaailmses konkurentsis püsimiseks ja sidusettevõtte turundajana rahva hulgast välja paistmiseks peab teil olema kindel turundusriistade komplekt.

Selles artiklis käsitleme sidusettevõtte turunduse tööriistu, mida vajate tulumaksukomisjonide sõja võitmiseks. Nende abil saate lõpuks aru saada turust, meelitada liiklust ja teisendada potentsiaalseid külastajaid. Alustame!

Lisaks juhuslikule loetelule sisaldab järgmine loetelu eksklusiivseid lõhna- ja maitseaineid, mis võiksid sidusettevõtte turustajatele kõige olulisemat rolli mängida.

Miks peaksite arvestama sidusettevõtte turundusega?

Uustulnukuna sidusettevõtte turunduse areenil võib uue ettevõtte asutamine olla keeruline. Sidusettevõtte turundus pakub aga traditsiooniliste startup-kolleegidega võrreldes tohutut kasu. Enne peamise arutelu alustamist peaksin mainima mõnda peamist eelist. Vaatame neid:

 • Madal investeering: Teenimisvoogu saate luua peaaegu nullinvesteeringuga. Veebisaidi seadistamiseks on vaja lihtsalt natuke aega ja paar dollarit.
 • Pole kauplust ega saadetist: Sidusettevõtte turundajana ei pea te omama ega haldama kauplust, laoseisu ega ühtegi saatmisprotsessi. Peate reklaamima ainult kolmandate osapoolte tooteid.
 • Tugimeeskonda pole: Tugimeeskonda pole vaja. Sageli saate oma veebisaiti hallata kõiki iseseisvalt.
 • Passiivse sissetuleku loomine: Saades edukaks sidusettevõtte turundajaks, saate luua passiivse sissetuleku voo. Kui olete oma veebisaidi seadistanud, peaks see suutma vähese vaevaga kasumit teenida.
 • Globaalne turg: Sidusettevõtte turundajana tegutseva veebiettevõtte üks paremaid ja põnevamaid osi on selle avatus ja kättesaadavus kõigile. Saate oma sihtrühmaga harida ja sellega ühenduse luua ükskõik millisest maailmanurgast.
 • Töö paindlikkus: Sidusettevõtte turundajana saate maksimaalset paindlikkust töös. Valite oma ajakava.

Peale nende sidusettevõtte turunduse põhiliste kasulike aspektide saate oma veebisaidil reklaamida mitmesuguseid tootekategooriaid. Valige kogu maailmas füüsiliste toodete, digitaaltoodete, erinevate teenuste ja liikmelisuse võimaluste hulgast.

Tööriistade hulgast on palju valida. Kuid pole vaja üle jõu käia. Loodetavasti saate seda postitust lugedes kristallselge ettekujutuse sellest, millised tööriistad võiksid teie sidusettevõtte turunduse jaoks sobivad olla.

1. Flippa

Flippa veebisaidi oksjonid

Flippa on sisuliselt veebiturg, kus veebisaite saab kasumi saamiseks osta või müüa. See võib olla oluline platvorm inimestele, kes soovivad nullist edasi areneda õitsva sidusettevõtte saidi. Flippa abil leiate oma nišist veebisaidi, mis on juba loodud kogemustega kasutamiseks valmis.

Paljude sidusettevõtte turundajate jaoks on see ideaalne koht alustamiseks üksi sidusettevõtte turundusreisilt. Nagu eBay, pakub Flippa võimalust sidusettevõtte turundajatele sidusettevõtte saidil pakkumisi teha.

Lisaks võimaldab Flippa sidusettevõtte turundajatel osta sidusettevõtetel põhinevaid veebisaite, millel on kindel tagasilinkide profiil. Enne domeeni ostmist viige kindlasti läbi täielik lingi audit. See tagab, et domeeni ei paisuta musta mütsi SEO tavade abil. On palju tõendeid sidusettevõtte turundajate kohta, kes on ostnud tugeva tagasilingi profiiliga veebisaidi, kuid lõpuks karistati neid Google’i algoritmi värskendusega. Sageli on selleks eelneva saidi omaniku tehtud musta mütsi linkide loomise tavade täispuhumine.

Nii et mängige turvaliselt – uurige ja ostke tuntud turult (näiteks Flippa).

2. CJ Affiliate

CJ Affiliate poolt Conversant

Põhimõtteliselt algab sidusettevõtte turundus suhete loomisega teiste premium-toodete või -teenuste pakkujatega. CJ Affiliate by Conversant (endise nimega Commission Junction) võib olla suurepärane vahend sidusettevõtete loomiseks. Sellel platvormil põhinevad kõik nende pakkumised CPA-l (Cost-Per-Action), mis tähendab, et kirjastajad saavad tasu ainult siis, kui kasutajad muutuvad kliendiks, tellijaks või potentsiaalseks müügijuhiks.

CJ Affiliate on juhtiv ülemaailmne sidusettevõtte turundusvõrgustik, mis on spetsialiseerunud tulemuslikkuse tasustamise programmidele. Võrgusüsteemi peamine eesmärk ja vaatenurk on kogu maailmas äritegevuse tulemuste saavutamine. Need aitavad ühendada poode turundajatega, et jõuda iga päev miljoniteni veebitarbijani. See on sidusettevõtete ja väikeste veebiavaldajate seas äärmiselt populaarne.

CJ Affiliate võib olla nutikas värav sidusettevõtte turundajatele sidusettevõtte alustamiseks. Need võimaldavad tütarettevõtetel igas nišis hõlpsasti luua kasulikke suhteid kolmandate osapooltega. Sõna otseses mõttes on tuhandeid sidusprogramme, mida saate CJ kaudu taotleda kõigele, alates kodukaupadest kuni veebimajutuseni. Enamik pakub CPA kaudu teenimise lihtsaid võimalusi – teenimise alustamiseks kopeerige ja kleepige oma unikaalne kood.

3. SEMrush

SEMrush on nähtavuse haldamise veebiplatvorm

SEMrush on üks silmapaistvamaid, märksõnade uurimiseks, SEO vigade parandamiseks ja mis kõige tähtsam konkurentide analüüsiks mõeldud tööriistu. Seda tööriista usaldavad silmapaistvad Interneti-turundajad ja ettevõtted kogu maailmas. Isegi sellised hiiglaslikud ettevõtted nagu Forbes, PayPal, Hyatt ja Philips kasutavad seda tööriista oma nähtavuse haldamiseks. Sellel on tohutu andmebaasisüsteem, mis sisaldab üle 46 miljoni domeeni ja 120 miljonit märksõna.

Sidusettevõttena turundajana on oluline analüüsida konkurentide sisuturundusstrateegiat. SEMrush suudab jälgida paljusid tegureid, sealhulgas domeeni orgaaniline positsioneerimine, URL-i maandumine Google’i SERP-desse, auhinnareklaamide koopiad ja nende positsioonid, CPC-reklaamid, konkurentide analüüs ja nii edasi.

SEMrush võimaldab teil oma olemasolevat sisu üksikasjalikult analüüsida ja hinnata. See on suurepärane viis oma sisuturunduse eesmärkide jälgimiseks ja saavutamiseks.

Kuid see pole veel kõik. SEMrush-i saab kasutada ka teie levitamisstrateegia sisuauditi tööriistana. Kaaluge oma sisuturundusstrateegiaid ja kasutage SEMrushi soovitusi sisu kvaliteedi parandamiseks, et maksimeerida seda. Kõige tähtsam on see, et SEMrush’i abil saate sisuturundusstrateegiat võimendada kaasasolevate sisuauditi, jälgimise ja SEO sisumallide tööriistadega.

4. Ahrefs

Ahrefs SEO tööriistad

Ahrefs on veel üks oluline tööriist SEO ja märksõna uurimiseks. Ehkki seda kasutatakse mitmel otstarbel, näiteks lingi analüüs, märksõna uurimine, lehe auditid, sisuanalüüs jne, paneb see suuremat rõhku lingile kui lehel olevale SEO-le ja muudele konkureerivatele funktsioonidele.

Seda tööriista kasutades saavad sidusettevõtte turundajad põhjaliku ülevaate oma lingiprofiilist. See hõlmab uusi tagasilinke, kaotatud lingid ja veebisaidid, mis seovad teie saidi katkiste lehtedega (koos nende saitide domeenireitinguga). Sidusettevõttena turundajana saate analüüsida ka konkurendi lingi kasvu ja võrrelda seda oma omadega. Seal on isegi jaotis, kus saate analüüsida teie saidi sisulünki konkurentidega võrreldes, et saaksite täpselt kindlaks teha, mis teie saidil puudub.

Sidusettevõtte turunduses on see üks väga vajalikke tööriistu, mis muudavad teie veebisaidi SEO sõbralikuks. Vastasel juhul on peaaegu võimatu sidusettevõtte veebisaiti järjestada, mis lõpuks põhjustab jama. Ahrefs teeb sidusettevõtte turundajatele hõlpsaks oma saidi kiire ja tõhusa optimeerimise. Nii saavad nad teenida rohkem vahendustasusid, järjestades oma veebisaidid kõrgeimal positsioonil.

5. Sidusettevõtte pistikprogrammid

Sidusettevõtete linkide käsitsi haldamine, samal ajal kui sidusettevõtte turundajana reklaamimine on tüütu ja aeganõudev ülesanne. Kui olete WordPressi kasutaja, võib pistikprogrammi kasutamine seda kindlasti lihtsamaks teha. Jättes teile rohkem aega oma ettevõtte muude aspektide (või isegi teiste ettevõtete) haldamiseks.

Kui olete WordPressi kasutaja, on teil õnneks palju võimalusi. Täpsemalt sidusettevõtte pistikprogrammide puhul. Lihtsalt käivitage kiire Google’i otsing. Oma eesmärkide saavutamiseks leiate sadu sidusettevõtte pluginaid. Mõned pluginad töötavad ainult konkreetsete sidusprogrammide jaoks, mõned on palju üldisemad ja neid saab kasutada mitmel sidusplatvormil.

AzonPress

AzonPress WordPressi pistikprogramm Amazoni sidusettevõtete jaoks

Amazoni kaastöötajate jaoks, AzonPress võiks olla suurepärane lahendus. See on täieõiguslik sidusettevõtete haldamise pistikprogramm, mis muudab asjad tõhusaks ja vaevatuks. Selle kasutajasõbralik liides funktsioonirikka administraatoripaneeliga võimaldab teil hallata sidusettevõtte teenimisprotsessi, mis on täielik rõõm töötada koos.

WooCommerce

WooCommerce'i tasuta WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui otsite üldisemat pistikprogrammi, on WooCommerce suurepärane valik. Kuigi see pole automaatne, saate sidusreklaamilinkide abil oma poodi lisada mitmesuguseid kolmanda osapoole tooteid. Sidusettevõtteid on lihtne lisada nagu iga teist toodet. Pidage lihtsalt meeles, et valisite toote tüübi „Väline / sidusettevõtte”, kleepige sidusettevõtte link, kohandage nupu teksti ja lisage hind.

WooCommendi sidusettevõtte avalikustamine

WooCommendi sidusettevõtte avalikustamine

Ja kui kasutate WooCommerce’i – võib olla hea mõte installida ka see mugav pistikprogramm. Installitud Affiliate Disclosure for WooCommerce jaoks saate ühe nupuvajutusega lisada kiire väljundteate kõigile oma välistele toodetele. Muutke lihtsalt teksti ja paigutust veebisaidi Customizer WooCommerce seadetes.

Päris lingid

PrettyLinks Lite pistikprogramm

Kuid kui teil on lihtne ajaveeb, siis on selleks pistikprogramm nagu PrettyLink. See lihtne pistikprogramm katab teie sidusettevõtte lingid lühikese “ilusa” ja hõlpsasti meeldejääva lingiga. Nii näevad teie lingid paremini välja ja saate neid tulevastes postitustes uuesti kasutamiseks meelde jätta.

6. Pärmi SEO

Pärmi SEO pistikprogramm

See on valitsev WordPressi SEO pistikprogramm, mis peab olema iga veebisaidi jaoks. Pärmi SEO on miljonite allalaadimistega – ja on lihtne aru saada, miks. Hunniku sisseehitatud XML-saidikaartide funktsioonide, lehe meta, URL-i ümbersuunamiste, avatud graafiku ja muu jaoks on see tõeliselt ja kõik-ühes SEO lahendus enamiku WordPressi saitide jaoks.

Yoast on laialt tuntud oma analüütiliste omaduste poolest. Postituste ja lehtede sisseehitatud metaboksi valikud aitavad teil märksõnade paremat kasutamist arendada ja sisu õiget pikkust säilitada. Lisaks lause lause pikkuse, passiivse hääle ja suuna jaotuse jälgimisele viib see läbi ka Fleschi lugemistesti, et tuvastada kogu teie postituse loetavus.

Sidusettevõtte turundajana peaks üks teie peamisi eesmärke olema otsingumootorites kõrgeima positsiooni saavutamine. Pärmi SEO aitab teil seda teha ja see on lihtne viis oma veebilehtede SERP-i positsiooni hoidmiseks.

7. Grammatika

Grammatika kirjutamise assistent

Grammatika on veel üks uskumatu tööriist sidusettevõtte turundajatele, kes avaldavad regulaarselt. See on automatiseeritud õigekirja- ja grammatikakontroll, mis võib olla abiks igale veebisaidi omanikule või blogijale.

Grammatika mängib suurepärast rolli, kui on vaja kontrollida uusi postitusi ja teha muudatusi kiiremini. Grammatika reaalajas toimetaja teatab teile igast grammatilisest veast või kirjavigast. Lihtsalt rakendage parandus, et teie sisu oleks ühtlase kvaliteediga.

Grammatika üks huvitavamaid aspekte on see, et see suudab mõista teie lause sõnad korrelatsiooni. See tähendab, et saate oma kirjutamishäält säilitada isegi tööriista abil. Mõnikord võib see valesti aru saada selle tegelikust tähendusest, mida proovite paljastada. Kuid kokkuvõttes säilitab see üsna ühtlase standardi ja tuntava täpsuse määra.

8. Google Analytics

Google Analytics

Sõltumata sellest, millist niši te juhite, võib see olla ajaveebisait või tervisega seotud niši pood, peaksite oma vaatajaskonda mõistma. Google Analytics on sidusettevõtte turundajatele kõige ulatuslikum analüüsitööriist. Enamik sidusettevõtte turundajaid kasutab seda tööriista, et näha, kui palju külastajaid nende sidusettevõtte saidile tuleb. Selle suurepärase tööriista abil saavad nad juhtida mitmesuguseid mõõtmeid. Sidusettevõtte turundajana saate jagada testi, linke jälgida, konversioone jälgida, erinevaid käitumisharjumusi analüüsida ja aru saada, kuidas kasutajad teie sidusettevõtte saidiga suhtlevad..

Mõõtes müüki, konversioone ja analüüsides oma veebisaidi põhjalikke üksikasju, aitab Google Analytics teil kujundada oma eeldatava edu tegevuskava. Tänapäeval võidavad peaaegu kõik sidusettevõtte turundajad Google Analyticsit, et hinnata oma veebisaidi SEO-alaste jõupingutuste ja eesmärkide edukust.

Teie veebisaidi sündmuste koguarvust teadmiseks ja eesmärgi mõõtmiseks peate teadma inimeste üksikasjalikku suhtlust, kui nad teie saiti külastavad, kui kaua nad tavaliselt viibivad ja mis kõige tähtsam, milliseid lehti nad teie saidil enam-vähem külastavad. See analüüsi tulemus paneks teid mõistma kogu oma veebisaiti ja võimaldaks teil oma sidusettevõtte veebisaidi parandamiseks võtta vajalikke samme.

Google’i saidikomplekt

Google'i saidikomplekt WordPressile

Juurdepääs kõigile oma Google Analyticsi andmetele (ja paljudele teistele). Installige lihtsalt tasuta pistikprogramm ja kasutage seejärel oma juhtpaneelil olevaid linke Google’i teenuste ühendamiseks oma saidiga (seda käsitleme üksikasjalikult meie Google Site Kit juhendis). See hõlmab nii Google Analyticsit kui ka kõiki muid Google’i abistavaid tööriistu ja teenuseid nagu Search Console, Adsense, PageSpeed ​​Insights, Optimeerimine ja sildihaldur.

Monster Insights

MonsterInsights Analytics WordPressi jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Saate kasutada pistikprogrammi MonsterInsights, et oma WordPressi saidil hõlpsalt Google Analyticsi veebisaidi jälgimisteenuseid lisada, kohandada ja hallata. Pistikprogramm sisaldab reaalajas statistikat ja reklaamide jälgimist, lisaks ühildub see ka e-poe platvormidega. Nii saate oma jõudlust paremini jälgida ja sidusettevõtte turunduse ning SEO strateegiaid optimeerida.

9. Toimetuse kalender

Toimetajakalender WordPressi plugin

Toimetuse kalender on strateegilise ajaveebi postituse ajakava pistikprogramm. See võimaldab teil kavandada ja ajastada kõiki oma saidil olevaid postitusi, mis võivad olla sõltuvalt teie sidusettevõtte nišist äärmiselt olulised. Tehnikablogid soovivad postitusi kavandada järgmise suure Apple’i sündmuse ümber või moeblogi võiks artikleid või videoid kavandada moenädala ümber. Saate teha asju lihtsaks, kui hakkate oma sisu avaldama, hoides lihtsalt silmad ühel ekraanil. Ideaalis hoiab see tööriist teie saidil kõiki materjale.

See pistikprogramm muudab postituse haldamise lihtsaks ja mugavaks. Postituse kavandamisest, sisu loomisest ja avaldamiskuupäevast alates saate kogu protseduuri lühidalt jälgida. Postitusi saab ajastada vastavalt ühele paneelile jäämise kuupäevade ja kellaaja järgi.

Lohistamisvõimalus võib muuta postituse kuupäevade muutmise ajal asjad lihtsaks. Kõigi teie saidil olevate postituse mustandite haldamiseks on olemas mustandisahtel. Saate üheaegselt juhtida mitme autori postitusi ja redigeerida postitusi, kasutades funktsiooni Kiire redigeerimine. Selle pistikprogrammi kõiki funktsioone saavad kogeda ainult administraator ja redaktor. Autorid saavad oma postitusi avaldada, redigeerida ja ajakava muuta. Kaasautorid saavad postituse salvestada lihtsalt mustandisse ja oma postitusi teisaldada ning tellija näeb kalendrit.

Veelgi näpunäidete saamiseks saate kasutada meie juhendeid, kuidas luua toimetuskalendrit, ja ka parimaid pluginaid toimetusliku töövoo haldamiseks..

10. MailChimp

MailChimp e-posti turundus

E-post on endiselt üks domineerivamaid turundusviise. Ilma usaldusväärse e-posti turundustööriista loetlemata oleks see postitus puudulik. MailChimp on tugev meiliturunduse platvorm, mis hõlbustab igasuguseid ettevõtteid ja turundajaid. Sidusettevõtte turundajate jaoks võib see olla võimas tööriist e-posti turunduse alustamiseks. Seda turundusriista kasutatakse e-kirjade saatmiseks vastavate toodete turustamiseks, sihtrühmani jõudmiseks ja see viib müügini.

MailChimpi abil saate luua infolehti, seadistada tilgakampaaniaid, hallata abonentide profiile, jälgida e-posti avanemisi ja lisada ühiskondlikku jagamist. Lisaks sellele võimaldab selle sisseehitatud analüüs ja uuesti postitamise süsteem turundajatel genereerida sihtotstarbelist aruannet. Lisaks pakub MailChimp turundajatele eelseadistatud malle ja lohistamisfunktsiooni, mis muudab infolehtede kujundamise väga lihtsaks.

Veel üks MailChimpi kasutamise oluline aspekt on see, et saate seda tööriista kasutades käivitada A / B-testimist. Minimaalse lähenemise abil on võimalik katsetada, milline õppeaine või tarneaeg toimib kõige paremini. Igas testis saate mitu varianti, näiteks erinevad saatmisajad, sisu, teemaread ja pildid jne. Samamoodi võimaldab MailChimp teil oma meililisti segmenteerida. Nii saate suurema konversiooni jaoks välja anda suunatud kampaaniaid.

Lühidalt, ma tahaksin, et sidusettevõttena turustajana saaksite neli, mis peavad sisaldama MailChimpi täiustatud funktsioone. Need on turunduse automatiseerimine, täiustatud segmenteerimine, jõudluse jälgimine ja A / B testimine.

MailChimp WordPressi jaoks

MC4WP: Wordchressi jaoks mõeldud Mailchimp

Kuid nende tööriistade kasutamiseks peate kõigepealt looma oma e-posti loendi. Head MailChimp WordPressi pistikprogrammid muudavad oma saidile registreerumise või optili vormi hõlpsa lisamise lihtsaks. Suurepärane valik on populaarne tasuta MailChimp for WordPressi pistikprogramm, mis lisab saidile lihtsad, mobiilselt valmis ja kasutajasõbralikud registreerimisvormid. Pistikprogramm ühildub ka selliste populaarsete pistikprogrammidega nagu Kontaktvorm 7, MemberPress, WooCommerce ja muu – andes teile hulgaliselt võimalusi oma abonentide arvu suurendamiseks.


Edu sidusettevõtte turunduses sõltub nii paljudest teguritest. See võtab arvesse teie loovust, teie lähenemisviisi turule ja õigete sidusettevõtte turunduse tööriistade kasutamist. Mis kõige tähtsam – see sõltub võimest rakendada oma teadmisi sidusettevõtte turunduse suures konkurentsimaailmas.

On tõsi, et sidusettevõtte turustajatel on juba tonn oma plaadil. Enamik iseõppinud turundajaid õpib katse-eksituse meetodil. Kuid sidusettevõtte turundajate puhul võivad pisikesed vead kaotada päevase kasumi. Ärge tehke rumalaid tahtmatuid õnnetusi – selle asemel kasutage ülalnimetatud tööriistu oma sidusettevõtte alustamiseks ja selle õigel teel hoidmiseks.

Loodan, et see artikkel aitas teil välja mõelda oma sidusettevõtte turunduse jaoks sobivad tööriistad, mis lõpuks võimaldavad teil teenida sidusettevõtte vahendustasusid. Kui teil on selle teemaga seoses midagi jagada või midagi küsida, lisage oma päring allolevasse kommentaaride jaotisse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map